Dom Maryi – Fundacja Anioł Miłosierdzia cz. 2

Kochani, 14 września w Podwyższenie Krzyża Świętego następuje kolejny etap budowy. Budujemy Dom Maryi, kolejny etap, którym pragniemy się z Wami podzielić. Maryjo, budujemy z Tobą i dla Ciebie ten dom. Kolejny etap to FUNDAMENT. Fundament, który jest mocą, ostoją. Budujemy nie na piasku, ale na Miłości i Miłosierdziu Boga w Sercu Matki. To on staje się zapowiedzią łask, on staje się znakiem Bożej Opatrzności dla nas wszystkich.

Ona, Matka mówi <<Uczyńcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn>>

Ja Jestem Miłością, miejcie odwagę żyć dla Miłości, Ja Jestem Miłością nie lękajcie się, mówi Pan. Amen

Kolejne zdjęcia i mały filmik, świadectwo wiary, nadziei i miłości

3 komentarze

 1. Budowanie Domu Nowej Ewangelizacji praktycznie od podstaw, budowanie na mocnym i silnym fundamencie, w oparciu o Boga, który dopomaga, wspiera i prowadzi. W całkowitym zaufaniu Bogu, że dzięki jego łasce powstanie wspaniały dom, że poprowadzi budowę do końca i obdarzy obfitością owoców i błogosławieństw. Gdyż dużo ludzi się trudzi, ludzi o dobrych sercach, i włącza w inicjatywę budowy domu nowej ewangelizacji. Aby we wszystkim wytrwać i się nie zniechęcać. Jezus Chrystus jest tą skałą, na której warto oprzeć wszystko, bo chociaż będzie trudno, ( Bóg przecież nigdy nie mówił, że będzie wszystko proste i łatwe- Ewangelia) to dzięki łasce Bożej, modlitwie, budowa zostanie ukończona i będą przybywać rzesze pielgrzymów. Wspieram także modlitwą;-)

  Życzę wszystkiego dobrego 🙂

 2. Chwała Tobie Trójco Święta! Chwała Tobie Maryjo! Chwała !
  Wspaniała i wzruszająca chwila tego etapu, nie tyko dla Wspólnoty MiMJ. O. Daniel ukazuje świadectwo głębokiej wiary, nadziei i miłości. Dziękuję o. Danielu !
  Chętnie obejrzała bym nagranie z przebiegu.
  To Dom budowany na Skale.
  Ten FUNDAMENT otrzymał wielką moc…
  Niech Bóg nadal we wszystkim Błogosławi.
  I tak, jak mówi ONA, Matka Boża i Matka Nasza:
  <>

  CHWAŁA PANU !!!

  Szczęść Boże !

 3. wspaniale! przepiękne choć kosztowne dzieło dla Maryi i ludzi, którzy chcą wzrastać duchowo. Wprawdzie daleko mamy, ale nie aź tak, by kiedyś do was do Czatachowy nie przyjechać. może z pielgrzymka nawet.Ludzie pomogą wam Dziękujemy Ojcze Danielu

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.