Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

6 342 komentarze

  1. Proszę o modlitwę za duszę mojego Tatusia, który odszedł wczoraj do Domu Ojca… i łaskę ufności dla nas w tym trudnym czasie…

  2. Proszę Ciebie Panie Jezus przez wstawiennictwo wspólnoty i Św Franciszka o łaskę wiary, nawrócenia, uzdrowienia, uwolnienia oraz prawdziwej miłości do Ciebie i Mamy Maryi dla Cioci Ewy i wysłuchania tego nagrania dziękuję.

  3. Boże ojcze nasz Panie miłosierny za wstawiennictwem Maryi Panny proszę o łaskę dla mojej żony Izabeli.Daj jej wiary,by jej serce otwarło się ku Tobie.Odpędź złego,który usilnie prubuje by oddaliła się od Ciebie.Odnòw proszę nasz sakrament małżeństwa.Tyś największą miłością jedyną.O to pokornie Ciebie proszę.Kocham Cie tyś panem tego świata

  4. Prosim za to, aby prestalo zlorecenie mojej matky a inych ludi na moju osobu, aby sa mi uz konecne darilo – aby som mala ten spravny vztah navzdy s muzom, prosim strasne trpim samotou a nelaskou. tiez prosim , aby sa mi darilo v praci- vraciam sa do statrej prace, no je tam vela podrazov , ten psychopat je tam stale , no zial lepsiu pracu som nenasla 🙁 tiez sa bojim, ci to fyzicky zvladnem, lebo sa to tam stale znarocnuje viac a viac, ale ja fakt nic lepsie nemam.. nechcem byt zas vyhodena. prosim za svoje pozehnanie aby sa mi uz vzdy darilo v praic a mala ten spravny vztah, a svadbu a pozehnane manzelstvo. moc sa bojim zivota uz. a tiez za zdravie, lebo ho mam uz dost chabe. dakujem za pozehnavanie mna.

  5. Niech dobry Bóg wejrzy na wszystkie smutki, zale,prośby w mym sercu.NiechPan zaprowadzi ład i pokój w życiu tak drogich mi ludzi.Tak bardzo bym chciała uzdrowienia i uwolnienia dla moich dzieci i zobaczenia szczęścia na ich twarzach.Proszę o zdrowie dla Kamil,Wiesława, Wojciecha,Iwony, moich rodziców. Błagam o jedność w rodzinie.Dziękuję za wszystkie wysłuchać modlitwy i wstawiennictwem. Bóg zapłać.

  6. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Duszpasterstwa Małżeństw Bezdzietnych w Bielsku – Białej Leszczyny .

  7. Jezu Miłosierny przez wstawiennictwo Matki Najświętszej proszę o klasę w przyszłym roku szkolnym, o dobre, mądre i grzeczne dzieci oraz mądrych, uczciwych i sprawiedliwych rodziców.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *