Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

8 050 komentarzy

 1. Aby Najświętsza Panienka poprzez Swoje Niepokalane Serce wyprosila u Swojego Syna łaskę zdrowia oraz pomyślność w trakcie operacji tętniaka dla mojego ojca Stefana.

 2. Panie proszę o uratowanie mojego małżenstwa. Jesteśmy po ślubie 2.5 roku, już od początku nasze małżeństwo się nie układało, mąż nadużywa alkoholu, już kilka razy odchodziałam od niego ale nie chcę się z nim rozstawać bo go kocham mimo wszystko. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, mamy malutką córeczkę, która jest dla nas wszystkim. Proszę o modlitwe i zawierzenie mojej rodziny Jezusowi i Matce naszej ukochanej. Dziękuję Ci Boże za wszystko co mam w życiu i Tobie Panie powierzam całe nasze życie. ” Ty wiesz Panie co z tym zrobić” Proszę ratuj moje małżenstwo.

 3. Bardzo proszę o modlitwę. Nękają mnie od 2 tygodni złe myśli.
  Nie mogę sobie z tym poradzić, Proszę pomóżcie mi.

 4. Oj, Danielu bardzo Cie prosze o modlitwe i Boze Blogoslawienstwo w czasie porodu dla Magdy i jej coreczki. Jezu Chryste sparw, aby Magda miala szczesliwy, bezpieczny i terminowy porod. Spraw aby Magda urodzila zdrowa, madra, piekna, inteligentna coreczke. Spraw, aby Magda byla zdrowa, silna, zeby szybko po porodzie wrocila do bardzo dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Spraw aby Magda perfekcyjnie, poprawnie z radoscia, miloscia i zadowoleniem zajmowala sie swoja coreczka. Wielkie Bog Zaplac.. Uwielbiam Cie Jezu Chryste Agnieszka

 5. Bardzo proszę o modlitwe za 2 nastolatki Gosię i Karolinę o uwolnienie od złego towarzystwa i nawrócenie na dobra droge .Jezu ufam Tobie

 6. Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny. Prosze o potrzebne łaski dla Karolinki, Michałka i mojego męża Piotra.Jezu jezeli taka Twoja wola ulecz mnie….Panie Ty wszystko wiesz Ty wiesz że Cię miłuje. Spraw Jezu aby moja wiara narodziła się na nowo i była jeszcze silniejsza. Justyna Z.

 7. Dziękuję Ci Panie za Dar Eucharystii…za tę tajemnicę wiary…za to że codziennie mogę spożywać Ciebie pod postacią Chleba i Wina i w Komunii z Tobą wielbić Ojca …
  Chcę z serca zadośćuczynić za wszystkie świętokradztwa popełnione z niegodnym przyjmowaniem Ciebie pod postacią Hostii Sw.
  Wybacz nam grzesznym Panie…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć − 4 =