Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

12 709 komentarzy

 1. Proszę o modlitwę w intencji Pauliny,która za miesiąc wychodzi za mąż. Niedojrzałość narzeczonego budzi niepokój rodziny o powodzenie tego związku.

 2. Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej cioci chorej na raka piersi oraz o siłę i nadzieję dla niej w czasie walki o zdrowie.

 3. Proszę o modlitwę w intencji rozeznania powołania życiowego i o charyzmaty niezbędne do jego realizacji.

 4. Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie. Żeby lekarze dokonali trafnej diagnozy i żeby mnie głowa przestała boleć. Jezu ufam Tobie

 5. Maryjo Matko pelna czulosci i milosierdzia i Oblubienico Ducha Swietego prosze Matko o Laske zdrowia. O uleczenie polamanego i niesprawnego kregoslupa, osteoporozy i tarczycy. Maryjo ratuj mnie.

 6. Proszę o cudowne uzdrowienie Grzegorza z zaawansowanej nerwicy lękowej.

 7. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę na spotkaniach i w Czatachowie, która uwielbia Boga. Bóg zapłać wszystkim kapłanom za sprawowanie mszy świętej, za złożone ofiary i za ofiarowane Bogu życie. Niechaj Najświętsza Panienka ma ich w Swojej pieczy.
  Będę się modliła za wszystkich i sama proszę o modlitwę za moją rodzinę, najbliższych i tych, których mam w sercu aby Apostoł Jakub Gorliwy wypraszał nam potrzebne łaski.

 8. Panie Boże, pozwól bym mogła zmienić pracę i być szczęśliwa, rozwijać się i spełniać marzenia. Pozwól bym mogła robić to co lubię. Dziękuję Ci za mojego chłopaka którego Sam mi go wybrałeś w podzięce za Nowenne Pompejańską i proszę także byś go nawrócił na swoje ścieżki miłości i wiary. Liczę Panie na Twoją pomoc.

 9. Proszę o modlitwę o fizyczne i duchowe uzdrowienie dla mnie i mojej rodziny . Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od grzechu nieczystości. Panie proszę o błogosławieństwo dla mnie i rodziny . Jezu ufam Tobie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *