Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

11 475 komentarzy

 1. Proszę o modlitwe za Anie i Łukasza którzy od roku nie chodzą do kościoła i są przekonani że to kościół ustanowil Sakramenty Sw.twierdzą że nie muszą chodzić do kościoła bo Bóg jest wszedzie ja myślę że tam działa zły duch

 2. Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. W czwartek (14.09) czeka mnie kolejne podejście do trudnego egzaminu. Będę wdzięczna za każdą modlitwę i wsparcie duchowe.

 3. Błagam o zmiłowanie nad Małgorzatą, moją samotnością, pychą i zgorzkniałością, bym spokorniała i wyszła niebawem za mąż.

  Za serce Piotra schizofrenika, egoisty i niewierzącego, by Dobry Bóg pochylił sie nad min szczególnie.

 4. Dagmaro, modle sie za Twojego tate. Moj tato byl w krytycznym stanie 5 miesiecy temu,w spiaczce,bez nadziei wg lekarzy….Nie poddalismy sie.cala rodzina padla z rozancem na kolana, znajomi,przyjaciele,grupy modlitewne tez sie modlily. Do dzis o 20 mowimy rozaniec kazdego dnia!!! bo mamy za co dziekowac!!!tato cudem ocalal.lekarze nie mogli sie nadziwic… Pan Bog jest wielki I nie ma dla niego nic niemozliwego. Modlcie sie pelni wiary I nie traccie jej.cuda zdarzaja sie kazdego dnia!!!!!Ja rowniez doswiadczylam ich wielu. Pan Bog jest kochany,Matka Boza rowniez przytula nas do serca kazdego dnia. Ja blagalam rowniez Sw Jana Pawla II, ojca Pio I sw Charbela o wstawiennictwo I je otrzymalam!!!! Wysylaj do taty swojego Aniola Stroza aby razem z jego Aniolem Strozem dodawali mu sil I aby go wzmacniali.Nie trac wiary nawet na sekunde!!!! Ja modlilam sie nieustannie,jak pogarszal sie stan to cala rodzina znowu padala na kolana,bo to oznaczalo dla mnie ze mamy wierzyc jeszcze gorecej. Dzis tato juz samodzielnie chodzi,pomalu nabiera sil I jest zywym swiadectwem Milosci Bozej!!!!!sciskam Cie I przytulam I bardzo rozumiem….modle sie.Monika

 5. Dziękuję Kochana Maryjo za każda już otrzymaną łaskę i Tobie Święta Rito. I Wszystkim Modlącym się w Moich Intencjach z całego Serca Dziękuję.Kasia

 6. Proszę o dar nieba Kochana Maryjo dla Mojego Kochanego taty Mieczysława i dziadków Kazimiery, Edwarda, Bronisławy, Józefa dla Cioci Krystyny dla Kuzyna Marka dla Kolegi Andrzeja.

 7. Kochana Maryjo Błagam spraw, aby Mój brat Mirek się wybudował proszę o pomoc siły i Boże Błogosławieństwo w tym działaniu.

 8. Błagam Kochana Maryjo o całkowite uzdrowienie z choroby i Bardzo dobre wyniki badań dla Marceliny i o potrzebne łaski i zdrowie dla Jej Bliskich.

 9. Kochana Maryjo Błagam o łaskę miłości abyśmy byli w końcu razem i aby Mariusz został moim mężem. Wiem że On mnie kocha i zależy Jemu na mnie ja też Go Kocham Więc Błagam Maryjo Pomóż nam to scalić Pobłogosławić i spraw Proszę abyśmy byli razem aby zniknęły bariery i blokady, abym mogła zaznać szczęścia i miłości od Mariusza bo wiele przeszłam w życiu i doświadczyłam przykrości tak bym chciała aby zło odeszło i abym mogła w końcu się uśmiechać. Błagam Maryjo Wysłuchaj i pomóż mi Kasia

 10. Proszę o modlitwę za moją śp. Mamusię, źeby mogła się cieszyć chwałą i radością nieba. Siedem lat temu, tego dnia rozpoczęła się jej droga krzyżowa w szpitalu, by zakończyć się odejściem 4 października ok. 18:30 do Domu Ojca. Byłam tam wtedy przy niej sama modląc się cały czas. To były imieniny jej ukochanego brata pilota AK. Pogrzeb mojej Mamy był w moje ulubione święto Królowej Róźańca Świętego. Proszę teź o modlitwę za mnie, bo jest to dla mnie zawsze trudny czas. Wspomnienia są wciąź bardzo wyraźne. Dziękuję Ci Boźe za kaźdy piękny sen o mojej Mamie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *