Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

13 132 komentarze

 1. Serdeczna i bardzo gorąca prośba o wspólną modlitwę.

  Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla naszej rodziny oraz wszystkich łączących się w modlitwie. Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie.

 2. Proszę o dar macierzyństwa oraz o radoś życia na każdy dzień Ulecz mnie Jezu ze smutku oraz spraw by wszystkie trudności życia zostaly przezwyciezone aby nieszczescia i choroby ktorych doswiadcza moja rodzina zniknęły.

 3. Proszę omodlitwę za zdrowie Ewy z chorob krzyża i zmian piersiach Za Anite Justynę za oszczerstwa. O POMOC W NAUCE . BOGU UFAM

 4. Proszę o modlitwę za zdrowie Ewy z chorob krzyża i zmian w piersi za Anite i Justynę o zaprzestanie kłamstw oszczerstw . Proszę o pomoc w nauce .

 5. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Dawida, Jezu ratuj go, on tego nie widzi, że jest alkoholikiem. Przez nadużywanie alkoholu cierpią dzieci i żona. Ja czuje się winna, że źle wychowałam syna, że mój ukochany syn krzywdzi swoją rodzinę a mnie dobija gwóźdź do trumny.

 6. Proszę z całego serca o zdrowie dla moich córek,męża,mamy i całej naszej rodziny…Dziękujemy za wszelkie łaski….

 7. 1.Proszę o modlitwę za Agnieszkę o zdrowie dla poczętego dziecka, donoszenie ciąży, szczęśliwe rozwiązanie oraz opiekę MB nad
  rodziną Kilijanków.

  2. Proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia małżeństwa Emilii i Roberta oraz łaskę nawrócenia dla Barbary i Roberta.

 8. Niech wypełni się Wola Pana wobec Konrada K. Agnieszki Cz.Zuzi M.
  Boże Przedwieczny,W Trójcy Jedyny przymnóż Wiary i miłości naszej Rodzinie.Jezu Ufam obie,Mamusiu MNP módl sie za nami

 9. Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla naszej rodziny oraz wszystkich łączących się w modlitwie. Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie.

 10. Duchu Święty proszę o łaskę uwolnienia i uzdrowienia z lęku, który tkwi we mnie od kilkudziesięciu lat.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.