Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym

Kochani bracia i siostry!

W imieniu Wspólnoty i swoim chciałbym wszystkim podziękować, którzy przesłali nam życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne i którzy duchowo łączyli się z nami poprzez Msze Świętą i modlitwę. Jesteście dla nas wielkim wsparciem i darem od Boga. W Kościele w Polsce przeżywamy Rok duszpasterski:

Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.

Życzymy więc wam, abyście w tym Nowym Roku doświadczyli przyjścia Ducha Świętego w nowy sposób i odnowienia sakramentu bierzmowania oraz Jego darów.

O.Daniel i Wspólnota MIMJ.

3 komentarze

  1. zawierzyłam sie Jezusowi przez rece Maryi, ktorą od dawna przyjełamza Matke, zaprosiłam Maryje i Jezusa do mojego domu, kupiłam duży krzyź, pod ktorym stoi Matka Boza Medjugorie.aModlitwy przy krzyżu są cudowne wyprosilismy macierzynstwo dla corki, ktorej to przez szczepienia na grype zniszczyli hormony, jednak , gdy powiedzialam Matce mojej, swoj bol i poprosilam przez 5 miesiecy szturmujac do Nieba otrzymałam łaske uzdrowienia corki Jest w ciaży. Chwała Panu!

  2. Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za mnie i mojego męża.

  3. Prosze o Modlitwe za moja rodzine ouzdrowienie Cialo i duszy i przyjecie Ducha Swietego w tym Nowym Roku Bog Zaplac Ojcze Danielu i Calej Wspolnocie MI M J ❤

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *