Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym

Kochani bracia i siostry!

W imieniu Wspólnoty i swoim chciałbym wszystkim podziękować, którzy przesłali nam życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne i którzy duchowo łączyli się z nami poprzez Msze Świętą i modlitwę. Jesteście dla nas wielkim wsparciem i darem od Boga. W Kościele w Polsce przeżywamy Rok duszpasterski:

Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.

Życzymy więc wam, abyście w tym Nowym Roku doświadczyli przyjścia Ducha Świętego w nowy sposób i odnowienia sakramentu bierzmowania oraz Jego darów.

O.Daniel i Wspólnota MIMJ.

5 komentarzy

  1. Ojcze Danielu prosze wstaw sie przed obliczem Matki Najświętszej o dar macierzyństwa dla mnie. Mam juz swoje lata, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

  2. Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie mojego męża Jerzego z choroby alkoholowej, przymnożenie wiary dla niego i mojego syna Michała, proszę z pokorą. Wielbię Jezusa za to, że dał nam Ojca Daniela i Wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa. Chwała Panu

  3. zawierzyłam sie Jezusowi przez rece Maryi, ktorą od dawna przyjełamza Matke, zaprosiłam Maryje i Jezusa do mojego domu, kupiłam duży krzyź, pod ktorym stoi Matka Boza Medjugorie.aModlitwy przy krzyżu są cudowne wyprosilismy macierzynstwo dla corki, ktorej to przez szczepienia na grype zniszczyli hormony, jednak , gdy powiedzialam Matce mojej, swoj bol i poprosilam przez 5 miesiecy szturmujac do Nieba otrzymałam łaske uzdrowienia corki Jest w ciaży. Chwała Panu!

  4. Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za mnie i mojego męża.

  5. Prosze o Modlitwe za moja rodzine ouzdrowienie Cialo i duszy i przyjecie Ducha Swietego w tym Nowym Roku Bog Zaplac Ojcze Danielu i Calej Wspolnocie MI M J ❤

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.