Kategoria: Spotkania, Wspólnota

50 Komentarzy do tej pory

 1. Jacek pisze:

  Przecudowne i Bezcenne Pieśni śpiewam je z radością w Sercu :-) a jeśli ktoś chce pobrać to prawym przyciskiem Myszy na każdej piosence kliknąć i zapisz element docelowy jako:-) Pozdrawiam Ciepło Całą Wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa z Ojcem Danielem :) jesteście Kochani i nie zapomnę że tam byłem i bezcenne chwile z Jezusem przeżyłem i w sercu na zawsze go zostawiłem :) Chwała Panu:-)Jezus żyje Alleluja. Już tęsknie mam nadzieję że już nie długo uda mi się przyjechać jeszcze raz Was Wszystkich pozdrawiam i wielką radość z mego serca dla Was zostawiam ;-)

 2. Jolanta pisze:

  Przepięknie piosenki słuchając poczułam się jak na spotkaniu  Proszę Ojca Daniela o modlitwę Moje marzenia pomalutku zaczynają  się spełniac JEZUS ISTNIEJE BÓG ZAPŁAC

 3. Monika pisze:

  Do Daw. Aby pobrać piosenkę na dysk komputera trzeba kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "zapisz element docelowy jako …". Pojawi się nazwa piosenki w formacie mp3, a potem trzeba kliknąć "zapisz"

 4. Monika pisze:

  Może Syjon.pl nagrałby te piosenki na płytę podobnie jak kazania Ojca Daniela. Wtedy można by tych piosenek słuchać nie tylko z komputera, ale zabrać ze sobą np. w podróż.

 5. dOROTA pisze:

  Przepiękne pieśni.Jak się ich słucha to  to człowiek jakby dostaje skrzydeł czuje się leciutko i błogo…… Coś w tym jest… czy ten świat nie jest piękny?Pozdrawiam Wszystkich w chórze na czele z ojcem Danielem.

 6. Daw pisze:

  Czy wiecie może jak można pobrać stąd te piosenki na dysk ? :)

 7. Bogusia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Czy te wszystkie pieśni można gdzieś, jakoś ściągnąć na komputer? Moja przyjaciółka nie ma internetu, ale bardzo chciałaby ich słychać i chwalić Boga. Czy da się coś zrobić? ;) Z Panem Bogiem! Chwała Panu!

 8. Barbara pisze:

  NAUCZYCIELU /  STAWIASZ NAS POD MUREM..

 9. Barbara pisze:

  JEZU JEZDZIEMY   DO BOZU DLA  EMIGRANTÓW W LONDYNIE  /PRZYSZEDŁES DO MNIE W TYM CZŁOWIEKU/ OBJAWIŁEŚ MI SIĘ TU I TERAZ PO RAZ KOLEJNY    DAŁEŚ MI ODCZUĆ NA MOJEJ DUSZY  JAK TĘSKNISZ ZA MNĄ  ………. DAŁEŚ MI TĘSKNOTE KTÓRA ROZDZIERAŁA SERCE TY TAK CZEKASZ Z UTĘSKNIĘNIEM I MIŁOSIERNYM  OTWARTYM SERCEM NA  KAŻDEGO CZŁOWIEKA CZŁOWIEKA  . KTÓRY MÓWI CZASEM JUTRO  ……POCZEKAJ JEZU JUTRO…. TY STAWIASZ NAS NAUCZYCIELI POD MUREM …..JEZU DZIĘKUJĘ CI  JEDZIEMY ODEBRAĆ SIMBĘ NIE LECI DO NIGERII    JEGO UWOLNIENIE TO TWOJA ZASŁUGA JEZU  A ŁASKA DLA NAS….. ZAWIERZCIE ŻYCIE JEZUSOWI   NA ZWSZE NA WIECZNOŚĆ JEZUS ŻYJE. AMEN AMEN AMEN OJCZE DANIELU DZIĘKUJEMY  ZA MODLITWE ZA NAS WSZYSTKICH.NIECH BÓG CI BŁOGOSŁAWI. AMEN. BASIA SIMBA ANIA ŁUKASZ TERESA   JESTEM BY TU BY WIELBIĆ I ODDAWAĆ CHWAŁĘ……………… ………..TA KREW Z GZRECHU OBMYWA NAS, TA KREW CZYNI NAS BIELSZYM OD ŚNIEGU ……….TO JEST BARANKA ŚWIĘTA KREW.W SERCU .CUDOWNA JEST MIŁOŚĆ TWOJA TAKIEJ NIE MOŻE DAĆ NIKT INNY, NIESKOŃCZONE SERCE DLA NAS MASZ NIE ZABRAKNIE DLA NIKOGO  AMEN

 10. monika pisze:

  Jezus żyje!

 11. Elżbieta pisze:

   
  Dziękuję Ci Jezu za Twoją miłość i miłosierdzie za dar uzdrowienia. Od długiego czasu codziennie rano budziłam się z lękiem, fizycznie odczuwałam ból w klatce piersiowej. Miałam rano problem ze wstawaniem, szczególnie czułam niechęć przed pójściem do pracy. Modliłam się o uzdrowienie i poznanie przyczyny cierpienia, lub o jego akceptację. W sobotę 18.01.2014 r. w czasie modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie Pan uzdrowił mnie nieoczekiwanie, ponieważ w czasie spotkania nie modliłam się o uwolnienie od tej udręki. W czasie modlitwy o.Daniel wypowiadał słowa, które odnosiły się do ran jakich doznałam w całym swoim życiu. Szczególnie przeżyłam dotknięcie Jezusa kiedy padły słowa poznania, że Pan leczy tych, którzy doświadczyli odrzucenia w szkole, którzy doświadczają odrzucenia w pracy, mobbingu, różnych złośliwości. Wówczas odczułam duży pokój. Do domu wracałam z nadzieją w sercu, że Pan mnie uzdrowił, chociaż nie wiedziałam wtedy co konkretnie się dokonało. Kiedy rano po przebudzeniu nie odczuwałam jak zwykle niepokoju uświadomiłam sobie, że jestem wolna od lęku, że Jezus mnie uzdrowił. Codziennie rano wsłuchiwałam się w siebie i naprawdę budzę się ze spokojnym sercem, również w pracy relacje uległy znacznej poprawie. Pan Jezus mnie uzdrowił dał mi poznać przyczynę bólu, udzielił mi daru przebaczenia i  modlitwy za osobę, która mnie zraniła. Pragnę też podziękować o.Danielowi, za świadectwo o swoim doświadczeniu Ducha św. poprzez książkę „Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby”, do lektury której wróciłam po kilkunastu latach i która otwiera mi oczy i serce. Chwała Panu.

 12. Marzena pisze:

  tak – kiedy płyta? Proszę też o "Abyśmy byli jedno" Pozdrawiam wszystkich i ściskam.

 13. Ela pisze:

  Przecudownie!!!!!! Słuchając tych pieśni czuję się  jakbym była  na spotkaniu w Częstochowie.
  Proszę przyjedźcie do naszej parafii i zaśpiewajcie. Pozdrawiam z modlitwą za Waszą Wspólnotę.

 14. Bożenka pisze:

  Jestem bardzo Wam wdzieczna za błogosławieństwo płynące z kazdą wyśpiewaną nutą. Ja też Wam przesyłam Moc Bożego błogosławieństwa. I błagam śpiewajcie dalej. :)

 15. Bożena pisze:

  Po prostu rewelacja!!!!!!!!! słucham od trzech dni i nie mogę się nasycić. Bóg zapłać za te przepiękne pieśni i ich wykonanie.

 16. tymoteusz pisze:

  Bóg zapłać za pieśni, chociaż nie ma mnie w Częstochowie to dzięki nim mogę poczuć tą siłę, którą daje o. Daniel i prowadzone przez niego nabożeństwa. Koniecznie trzeba nagrać płytę i dzielić się tą muzyką z innymi! Ona ma moc!

 17. aga pisze:

  Pomódlcie sie Proszę za uzdrowienie roich relacji matka-córka.
  Albo o to by Pan Bóg dał mi możliwość wyprowadzenia sie z domu…

 18. Barbara pisze:

  JEEEEEEEEEEEEEEZU  BÓG  ZAPŁAĆ JESTEM W ANGLII  NIE MOGE BYĆNA SPOTKANIACH  NA KTÓRYCH  W SPOSÓB SZCZEGÓLNY ODCZUWAMY  OBECNOŚĆ  DUCHA  ŚWIĘTEGO  W OBECNOŚCI  OJCA  DANIELA   ,  DZIĘKUJĘ BASIA SIMBA ANIA ŁUKASZ

 19. monika m. pisze:

                          "Jest w nas głos, który śpiewa, ponieważ mamy we wnętrzu Kogoś – kto nas słucha"

  Witajcie w naszym Panu, Jezusie!  :)

  Cieszymy się, że tak żywo reagujecie na modlitwę śpiewem podczas spotkań modlitewnych naszej Wspólnoty, i że one dotykają serc wielu, również Waszych. To umacnia również i nas dodając "anielskich skrzydeł", by w tym śpiewie podnosić wielu "złamanych na duchu".

  Bóg niech będzie uwielbiony po trzykroć i wszystkie Chóry Anielskie wraz ze Świętymi, którzy nam pomagają tak niestrudzenie.
  Wewnętrznie jestem przekonana, że bez ich pomocy nie byłoby Bożej Mocy, która w tym śpiewie zespala, odnawia, uzdrawia, podnosi, uwalnia i umacnia darząc pokojem, miłością i nadzieją tych, którzy razem z nami chcą się modlić śpiewem.
  Niech Pan poprzez ten śpiew i modlitwę nim – da Wam łaskę jeszcze głębszego, pełniejszego wielbienia Boga, którego nosicie w sercach, i który Was nieustannie słucha – radując się Waszym śpiewem dla Niego.

  Pozdrawiamy Was w Panu i Jego Miłości

  monika

 20. Beata pisze:

  Przecudowne piesni i przecudowne glosy!!! Karmicie spragnione dusze! Bog zaplac!

 21. Michał pisze:

  Piękne pieśni.. Przez tak monce uwielbienia jakie sprawiają te pieśni , można znacząco odczuć obecność Ducha Świętego.. Chwała Panu.. 

 22. monika pisze:

  Witam! Proszę Was powiedzcie, czy te pieśni można gdzieś zakupić na płycie?

 23. Lenka pisze:

  kocham te piosenky, dzienkujem Duchu Swiety …s pozdravom Lenka ze Slowacji
  Nech Bog blogoslawi wszystkim

 24. DOROTA BEKAS pisze:

  Przepiękne są te pieśni bóg zapłać

 25. Anastazja pisze:

  Przepiękne są te pieśni,ale proszę Was o  jeszcze jedną piękną pieśń, która mnie bardzo wzrusza "Przytul mnie Jezu-tak mocno do Siebie''  Dziękuję z Panem Bogiem.

 26. Ania S. pisze:

  Alleluja. Super.Bóg zapłać

 27. Malgorzata pisze:

  :) tak na to czekałam, dziekuje:) może m i ktoś podpowiedziec jak mogę to pobrać by słuchac w aucie?
  megi7@poczta.onet.pl

 28. Tomasz pisze:

  Dziękuję Wam serdecznie.
  Bóg zapłać za Wasz trud.

 29. Aga pisze:

  http://www.adopcjawiezniow.pl./    adopcja duchowa więźniów, oni też potrzebują modlitwy

 30. Aga pisze:

  http://ddasz.wordpress.com/zgloszenia/      modlitwa za siostry zakonne tzw. adopcja duchowa

 31. Maria pisze:

  Przepiekne glosy anielskie i Ten glos O DAniela bylam na dwoch spotkaniach nie da sie opisac TEGO CO WY TAM CZYNICIE ta wspolna modlitwa wspolne przerzycie nie do opisania niech wam Pan Bog Blogoslawi      Szczesc Boze

 32. Sylwia pisze:

  A ja myślałam, że to tylko ja tak mam, że potrafię się w te pieśni całkowicie zapaść :)
  Bóg zapłać za trud wyselekcjonowania ich i umieszczenia tutaj.

 33. Aneta pisze:

  !!!!!! :D Jak mawiał św Augustyn "Kto śpiewa modli się podwójnie" Dziękuję za te piękne nagrania! 

 34. Dana pisze:

  Bardzo lubię śpiewać wychwalając dobroć Pana.Gardło już na to nie pozwala.Dzięki Wam za to,że mogę słuchać i kontemplować słowa piosenek.Jesteście wspaniali!!!

 35. Dorota pisze:

  Kto śpiewa, dwa razy się modli, a kto fałszuje to trzy razy. Śpiewajmy więc wszyscy razem na chwałę Bogu. Jesteście cudowni.

 36. Elwira pisze:

  Piękna niespodzianka…A kiedy płyta??? Dziękuję całej diakoni za ten cudowny śpiew.

 37. beta pisze:

  .To jest  p i ę k n e !!!   Dziękuję :)

 38. halina pisze:

  Piesni sa piekna modlitwa serca  ktore jest w potrzebie wielbienia Boga naszego,DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE. CHWALA PANU.

 39. piotr pisze:

  Już wiem:) prawy przycisk myszki na wybranym utworze i wybieramy "Zapisz element docelowy jako…"

 40. piotr pisze:

  Jak można pobrać tę listę utworów?

 41. Katarzyna pisze:

  Dziękuje Wam za te piękne pieśni :) Nie da się opisać jaka wielka radość jest w słuchaniu ich :) Chwała Panu.

 42. Marzena pisze:

  Niech Święty Duch działa pośród,Was rozśpiewanych i czuwa nad Wami. Pięknie śpiewacie. Pan Jezus napewno jest z Was zadowolony,z niebios Wam błogosławi i zsyła armię Aniołów, aby strzegli Was od złego. I ja Wam blogoslawię , modląc się za Waszą całą Wspólnotę i za Ojca Daniela.

  Szczęść Wam Boże

  Marzena z kaszub.

 43. Tomasz Białko pisze:

  Oczywiście Aniu :)

 44. Monika pisze:

  Piękne dzięki! :) :) :) Niech Was Pan Bóg błogosławi!
  Proszę o jeszcze jedną, moją ulubioną: "Święte Imię Jezus."
  Jezus jest Panem!

 45. Beata pisze:

  Dziękujemy za te piękne pieśni .Pozdrawiam Z Bogiem!

 46. Anna pisze:

  Bardzo dziekuje. Jest powolone to pobracz? I posluchacz w samochodzie?

 47. Agnieszka pisze:

  Bardzo dziękuję za pieśni. Marzenia się spełniają.
  Chwała Panu 

 48. Grażyna pisze:

  Bardzo piękne .Proszę z całego serca o modlitwę.Kocham Was.:)

 49. kasia pisze:

  Dziękuję! :)