Dzisiaj po raz drugi już spróbujemy transmitować nasze spotkanie na żywo przez internet :)

Jeżeli ktoś nie widzi playerka po prawej stronie najwidoczniej nie ma zainstalowanej wtyczki Flash  Player, którą można pobrać TUTAJ. Zainstalujcie wtyczkę i zrestartujcie przeglądarkę.

Transmisja startuje ok godz. 18:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy, a komentarze są tutaj mile widziane :)

Kategoria: Spotkania

1 039 Komentarzy do tej pory

 1. Anna pisze:

  Bardzo prosze o pomoc i modlitwe za moja siosre barbare i moja rodzine. Mojej siostrze pol roku temu zginal w wypadku jej jedyny 19 letni syn. Siostra mieszkala w wynajetym mieszkaniu wiec zeby nie byla sama w tym nieszczesciu wzielam ja do swojego domu. Problem jednak w tym ze ona zajmuje sie okultyzmem a na szyi ma naszyjnik w ksztalcie gwiazdy ktory jest chyba znakiem szatana. Ja mam troje dzieci w wieku 6, 12 i15 lat i boje sie troche mieszkac z nia pod jednym dachem. Wyciagnelam do niej reke po tragedi jaka ja spotkala

 2. Bernadeta pisze:

  o. Danielu proszę o zdrowie mojej rodziny, a przede wszystkim mojej Mamy,żeby miała deko ducha w sobie i uśmiechać się więcej. I o przyrodniego brata Wojtka.

 3. Zdzisia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwe za mnie.W kwietniu będę miała operacje na kręgosłup szyjny,bardzo się boje.Serdeczne Bóg zapłać .

 4. Edyta pisze:

  Ojcze Danielu prosze o uzdrowienie duszy mojego taty ktory jest uzalezniony od alkoholu od 25 lat.

 5. teresa pisze:

  Ojcze Danielu bardzo prosze o modlitwe za mojego syna,o uwolnienie go od wszelkiego zla, uleczenie  jego ran duchowych,uleczenie jego psychiki i o laske wiary i potrzebne laski.Prosze rowniez o ptrzebne laski dla mojej rodziny, omadrosc BOZA i jednosc w mojej rodzinie,rowniez o zdrowie dla nas.                     Dziekuje i BOG ZAPLAC Ojcze Danielu.Zycze wielu lask z Nieba.

 6. Maciej pisze:

  Żadne z naszych spotkań nie zaczyna się o 18 przynajmniej do kwietnia.

 7. Iza pisze:

  Szkoda że nie jest podana data transmisji i wogóle informacji, bo nie wiadomo kiedy to jest "dziś":) Może rzeczywiście dzis:)

 8. Barbara pisze:

  Proszę o uwolnienie duchowe dla córki.  Przejrzenie na oczy .Proszę o zdrowie dla męża i moje.

 9. basia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modliwtę wstawienniczą za mojego brata Jacka o cud uzdrowienia z raka czerniaka uzdrowienie jego wątroby niech Jezus zanurzy go w swoich ranach i oczyści najdroższą krwią Swoja Jezu Ufam Tobie
   

 10. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie mojego dziecka Olafka ma 7lat i przebył juz tyle operacji czeka go kolejna w lipcu a do tego bardzo choruje.Prosze o modlitwę i za mnie abym miala więcej siły i wiary. Bóg Zapłać.

 11. Krystyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o wstawienniczą modlitwę za moją rodzinę o uzdrowienie nas z candidy – grzybicy ogólnoustrojowej, która niszczy nasz organizm

 12. Alicja pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę za zdrowie mojej mamy , taty , siostry i wszystkich mych bliskich których kocham . Proszę także o modlitwę o uzdrowienie mej duszy abym nie popełniała grzechów które nie są dobre Bogu . Proszę również o modlitwę za zdanie egzaminów i natchnienie do nauki. Bóg zapłać  .

 13. Daniel pisze:

  Panie Jezu proszę o uwolnienie mnie moich rodziców od myśli które ich przyciskają i odbierają radość z życia proszę cię ojcze danielu o modlitwę za otwarcie się do ludzi i o uwolnienie od paniki strachu i leku.

 14. Daniel pisze:

  panie Jezu proszę cię o uwolnienie mnie od złych myśli i żeby w moim życiu powstała  radości z życia proszę cię ojcze danielu o modlitwę za moja rodzinę żeby w wieże być szczęśliwym i dzielić się tą radością i o zdrowie pschiczne i duchowe.. Poproś  O nadzieje i pokój serca żeby bóg był dla mnie radością .:)

 15. Danuta pisze:

  Proszę  Cię Panie Jezu uwolnij moją córkę od ducha anoreksji i bulimii -sama nie da rady -oraz proszę Cię zajmij się jej całym życiem,błogosław jej Panie obficie.Oddaję Ci także mojego syna chorego na schizofrenię i na powazną chorobę wzroku.Panie Ty wiesz o jego zniewoleniach i o skutkach satanizmu .Błagam wez go za rękę i poprowadz przez życie a mnie zabierz lęki o przyszłość moich  dzieci oraz  dotknij serca mojego męża aby nawrócił się.Dziękuję Ci już Panie Jezu i uwielbiam Cię.

 16. kasia pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za moja rodzine ktora jest w Polsce za tesciow ktorzy naduzywaja alkoholu,za moja mame i mojego starszego brata w ktorych siedzi duzo zlosci ,nienawisci .Prosze o modlitwe za manie  za meza i moich dwoch synow Kube i w szczegolnosci Nikodema zeby Bog uwolnil nas od zniewolen i  uzaleznien ,a zeby nasza wiara sie poglebila zeby dobry Bog nie pozwolil nam odejsc od wiary bo juz sie zaczyna tak dziac ,ze sie oddalamy .zeby Duch Swiety napelnil nas swoim swiatlem i uzdrowil nasze ciala i dusze. Bog zaplac . Kasia

 17. anna maria pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe za zmarłego Czesława oby Pan Bóg go przyjął do siebie i wybaczył mu jego winy.I za rodziców alkoholików,aby Pan ich uzdrowił.Ojcze Danielu jeszcze za nawrócenie moich bliskich,szczególnie Łukasza,prosze módl się ze mną,Ciebie Bóg wysłucha napewno.Amen.dziekuje..

 18. ola pisze:

  Panie Jezu proszę Cię uzdrów moją rodzinę od wszystkich zniewoleń I uzależnień ,a zwłaszcza mojego syna  aby nie odszedł od Ciebie Panie Jezu ,proszę ulecz  mojego męża  na ciele i duszy . Bóg zapłać 

 19. Agnieszka pisze:

  Proszę o wstawienniczą modlitwę i  o uwolnienie i uzdrowienie mojego taty Czesława o to aby przebaczył wszystkim którzy go skrzywdzili,proszęo uzdrowienie pokoleniowe-Bóg zapłać

 20. barbara pisze:

  Ojcze Danielu bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej corki Uli ktora jest chora na bulimie w maju spodziewa sie dziecka Bog zaplac

 21. Sabina pisze:

  Panie Jezu Miłosierny bardzo proszę o uzdrowienie mnie z mojej choroby i zdrowie dla mojego synka.. oraz bardzo dziękuje za okazane nam łaski Amen

 22. małgośia pisze:

  Szczęść Boże. Ojcze Danielu proszę o modlitwę wstawienniczą  za mojego syna Kamila o pokój w sercu uwolnienie z wszystkich zniewoleń złości ;lenistwa i uzależnień ,pokój w sercu Emilki  uzdrowienie z nękań,otwarcie serc na Pana Boga  ,pragnienie modlitwy.Bóg zapłać.

 23. Ela pisze:

  Proszę o modlitwę o cudowne uzdrowienie mojego syna z schizofreni.Jezu ufam Tobie.

 24. aneta pisze:

  Szczęść Boże!
  Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego męża Mariusza o uzdrowienie z wszelkich nałogów: alkoholizmu, nieczystości, pornografii, o uzdrowienie na duszy, ciele i umyśle, o uleczenie zranień.
  z Panem Bogiem

 25. m pisze:

  Proszę  o modlitwę w intencji o nawrócenie męża
  oraz zdrowe potomstwo dla nas.

 26. Grażyna pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Sławka, który jest bardzo chory. Proszę Miłosierdzie Boże o łaskę zdrowia dla ciała i duszy. Ja również modlę się za niego w codziennych modlitwach wierząc, że Miłosierny Jezus ulituje się nade mną i nad nim, że znajdę łaskę i mój brat wyzdrowieje. Dziękuję z całego serca siostra Grażyna.

 27. Bogusia pisze:

  Ojcze Danielu proszę Boga za Twoim pośrednictwem o dar nawrócenia dla mojego brata Mirka i jego żony

 28. Hanna pisze:

  Ojcze Danielu serdecznie proszę o modlitwę za zdrowie i spokój dla całej mojej rodziny , przyjaciół i znajomych . Pobłogosław nam Panie Jezu i Matenko Święta.

 29. Teresa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę i wstawiennictwo u naszego Miłosiernego Ojca, prosząc o zdrowie dla mojej rodziny. Bóg zapłać, Teresa.

 30. barbara pisze:

  Ojcze danielu prosze o modlitwe w intencji mojego ojca   jest umierajacy jezeli taka jest wola boza prosze olekka smierc dla niego.prosze rowniez o laske wyzdrowienia dla mnie zinfekcji bym mogla jeszcze zobaczyc tate w szpitalu

 31. krystyna pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o wstawiennictwo u Naszego Milosiernego Ojca w Niebie o otwarcie na Ducha św. napełnienie mojej całej rodziny Jego swiatłem, nawracanie i uzdrawianie ciała i duszy. Dziękuję również za łaski, ktorymi zostałam napełniona. Jezu Wielbie Cię, Jezu ufam Ci, Jezu kocham Cię.

 32. Renata pisze:

  Ojcze /danielu proszę  o modlitwę w wiadomej Panu Bogu sprawie. Dziękuję

 33. Dorota pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie mojej teściowej z choroby nowotworowej, a także o uwolnienie z nałogu alkoholowego członków mojej rodziny, wejrzyj w nasze serca ukochany Jezu i przemień je, wlej wiarę nadzieje i miłość.
  pomóż wytrwać mi  w postanowieniach wielkopostnych, wskaż drogę do Ciebie!
  oddaję Tobie Panie moje dzieci, mojego męża i samą siebie!

 34. Piotr pisze:

  Drogi ojcze Danielu proszę w intencji wnuczki Gabrysi o chrzest.Ma 7 miesięcy a rodzice zwlekają(2-oje starszych rodzeństwa jest ochrzczonych),Proszę dla nich o wiarę (Zuzanna i Jan) i,rozwiązanie problemu mieszkaniowego oraz o wypełnienie się woli Bożej w ich życiu.Proszę też o wiarę dla córki Elżbiety i pracę dla niej zgodną z wykształceniem.Proszę również za córk Marię i zięcia Piotra o uzdrowienie ich małżeństwa,nawócenie Piotra i uzdrowienie ze zranień ich synków Tomka iPatryka.Bóg zapłać.Piotr

 35. Ilona pisze:

  Panie Mój i Królu Mój. Jesteś Moim Panem i najlepszym lekarzem dla wszystkich dusz i ciał. Z wielką pokorą   i wiarą proszę Twoje Serce pełne miłości i miłosierdzia i jeżeli  taka będzie wola Boga Ojca wszechmogącego o uzdrowienie z choroby kręgosłupa na którą choruję już od 10 lat i która się pogłębia, Ojcze Danielu proszę o modlitwę w mojej intencji, za którą bardzo dziękuję. Z Panem Bogiem.   

 36. Danusia pisze:

  ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki Barbary-cierpi na bezsennośc,bóle i zawroty głowy,,straciła chęc ,aby kończyć studia.Bóg zapłać.Danusia

 37. katarina pisze:

  prosim o modlidbu za zdravie  pokoj v rodine a spved

 38. Gosia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Mateusza o łaskę Spowiedzi Świętej. Bóg Zapłać, Gosia

 39. Wojtek Rogowski pisze:

  Panie Boże proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich,wyjednaj mi łaskę wytrwałej posługi ministranta,rozpal we mnie miłość do modlitwy,nauki,odróżnienia dobra od zła dla mnie i mojeo brata Janka.Dziękuję