Dzisiaj po raz drugi już spróbujemy transmitować nasze spotkanie na żywo przez internet :)

Jeżeli ktoś nie widzi playerka po prawej stronie najwidoczniej nie ma zainstalowanej wtyczki Flash  Player, którą można pobrać TUTAJ. Zainstalujcie wtyczkę i zrestartujcie przeglądarkę.

Transmisja startuje ok godz. 18:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy, a komentarze są tutaj mile widziane :)

Kategoria: Spotkania

1 111 Komentarzy do tej pory

 1. ANNA MARIA pisze:

  Ojcze Danielu kiedys uslyszalam takie slowa.-.ze kiedy sie nawracamy i modlimy o nawrocenie innej osoby to szatan walczy i czesto jest  ciezko  i zebym nie ustawala w modlitwie..Prosze  Cie o wstawiennictwo uPana Jezusa jestem mama 3 dzieci nawrocilam sie i trwam ,pragne zeby czlowiek z ktorym zylam rowniez powrocil  do Boga dla niego zycie w czystosci to koniec naszego zwiazku wszystko sie sypie a ja nie mam do kad pojsc z dziecmi nie mam sil kocham go ale on mnie wrecz znienawidzil przez to ze kocham Pana cierpie przesladowanie Jezu Ufam Tobie TY SIE TYM ZAJMIJ..Prsze o modlitwe ANNA

 2. beata pisze:

  bardzo proszę o modlitwę  WSTAWIENNICZĄ……….OJCZE DANIELU ….PROSZĘ
  za uwolnienie i uzdrowienie mojego męża (OGLĄDAŁ OJCA DANIELA W INTERN), jest osaczony złem ( zdaje sobie z tego sprawę, ale jest bardzo slaby psychicznie ) w bardzo trudnej sytuacji potrzeba cudu Bożego by go wyprowadził, wiem że Maryja czuwa i św Jan Paweł II jest przy nim cały czas , gdyż patrząc na zegarek często widzi godz …, min 37(modle się m. in. za wstawiennictwem SW JANA PAWŁA II) bardzo proszę o modlitwę wstawiennicza w tym bardzo trudnym czasie obecnie waza się losy wyjścia z głębiny na powierzchnię . pozdrawiam z modlitwą 

 3. Anna pisze:

  Drogi Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojego syna Mateusza , o przemianę serca , aby nie tracił kontaktu ze swoją rodziną , aby zechciał zobaczyć swój problem z alkoholem . Łączę się z Tobą Drogi Ojcze w modlitwie . Prosi o to matka .

 4. Grazyna pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwa o moje zdrowie ,mam nadcisnienie plucna ,mam trudnosci z oddychanie ,chodzeniem.Wierze ze modlitwa przyniesie oczekiwane owoce.Bog zaplac

 5. Bozena pisze:

  DZIEKUJEMY ZA UWALNIANE  NASZEJ RODZINY OD ZNIEWOLEN.

 6. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego wnuczka Maciusia. Jest niepełnosprawny fizycznie i ma ubytki w mózgu. Urodził się z rozszczepem kręgosłupa jest po kilku operacjach. Teraz ma 3,5 roczku jest dzieckiem leżącym, nie trzyma główki nie siedzi, jego rączki i nóżki leżą bezwładnie. Ma padaczkę. Nie mówi jedyny kontakt z Maciusiem to uśmiech. Proszę też o modlitwę za jego rodziców Betę i Jacka. Bóg zapłać.

 7. Marta pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę za mnie i mojego męża o przemianę naszych serc i uzdrowienie naszego małżeństwa, by nasze dzieci nie cierpiały z powodu tego co nas spotkało. Proszę  o modlitwę za mnie abym miała cierpliwość i była wytrwała w czekaniu na powrót mojego męża zbliżając się przy tym do Boga.

 8. Teresa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego męża który jest alkoholikiem  przez niego bardzo  cierpię .Cierpią córki i cała rodzina .Ja od kilkunastu lat wierzę że on kiedyś przestanie pić.Bóg zapłać.

 9. bozena pisze:

  niech zstapi DUCH SWIETY i odnowi oblicze naszej rodziny

 10. cecylia pisze:

  Drogi Ojcze Danieluproszę o modlitwę o uzdrowienie psychiczne o nawrócenie i o ratowanie 
  małżeństwa córki Moniki ,prośi rozpaczona matka.

 11. marzena pisze:

  Drogi Ojcze Danielu nadal prosze o modlitwę za mojego Kochanego brata który jest alkoholikiem przez co cierpi jego rodzina i dzieci.Wierze w to że nasza modlitwa przyniesie owoce i kiedys przestanie pić . Bóg zapłać. WIARA CZYNI CUDA.


 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube