Dzisiaj po raz drugi już spróbujemy transmitować nasze spotkanie na żywo przez internet :)

Jeżeli ktoś nie widzi playerka po prawej stronie najwidoczniej nie ma zainstalowanej wtyczki Flash  Player, którą można pobrać TUTAJ. Zainstalujcie wtyczkę i zrestartujcie przeglądarkę.

Transmisja startuje ok godz. 18:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy, a komentarze są tutaj mile widziane :)

Kategoria: Spotkania

923 Komentarzy do tej pory

 1. Ewa pisze:

  DROGI OJCZE DANIELU SLYHALAM POWTORKI Z MSZY BARDZO MNIE UMOCNIALI SZKODA ZE NIEMOGE SPOTKAC SIE GDZYZ MIESZKAM ZAGRANICA /PROSZE OJCZE DANIELU O NAWROCENIE DANIELA ZESLANIE DUHA SW ,OWOLNIENIE OD ALKOHOLU ,PROSZE CIE POMOZ MI ODZYSKAC ZDROWEI PRZELYKU I ULECZENIE CYSTY .PROSZE CIE UWOLNIJ MNIE OD PRZEKLESNSTW I GRZEHOW POKOLENIOWYH UWOLNIJ OD NIKTOYNY NIEH BOG PRZENIKA MNIE NAWRACA I ULECZY MNIE I CORKE Z HOROB WIERZE W BOGA NIEH NAWROCI MEZA JEST OSOBA NIEWIERZACA  POMOZ NAM

 2. Zofia pisze:

   Proszę cię ojcze danielu o modlitwę za mnie o moją wątrobę o mięśniaki i chorą nogę proszę cię także o drowie dla mojej rodziny i o zdrowie Agnieszki chorej na nowotwór.BÓG ZAPŁAĆ .

 3. Jarosław pisze:

  Szczęść Boże
  Drogi Ojcze Danielu życzę wszelkiego Dobra,Wielu łask Bożych.
  Każdy jeśli chce niesie Swój Krzyż.
  Dziękuję,że Jesteś i tak wspaniale Kochasz ludzi. Bądź Zdrów.
  Moje małżeństwo wisi na włosku.Po ludzku upadło.
  Modlę się aby Nasz Pan JHS i Jego Mamusia Najświętsza Panienka uratowali Nas w potrzebie.
  Nadzieja Katolika nie umiera nigdy.
  Z Panem Bogiem.
  Pozdrawia Cię Kochany Ojcze Jarek z Miechowa.

 4. Sylwia pisze:

  Ojcze Danielu,prosze o wstawiennictwo do Boga za moje dzieci o spokoj dla nich i dobra zyciowa droge.

 5. Magdalena pisze:

   
  Ojcze Danielu,błagam,wspomóż mnie w modlitwie do Boga Wszechmogącego o łaskę uzdrowienia,bym mogła żyć bez bólu,a jeśli mam cierpieć do końca o siły,bym wytrwała ja i moja rodzina.Proszę.

 6. elzbieta pisze:

  strach przerazenie całe moje zycie przelatuje przed oczami ojcze danielu modl sie za mnie upros łaske zdrowia dla mnie elzbieta

 7. krystyna pisze:

  drogi ojcze danielu prosze o przedstawienie mojej prosby na oltarzu od dobrych kilku lat siedzi mi cos w gardle chyba przeszkadza mi to bardzo szczegulnie na rozancu mszy sw i wogole w zyciu tak bardzo pragne ukochac boga calym sercem dusza oddac sie bez reszty na modlitwie ale jesli bog ma inne plany to niech przyjmnie te dolegliwosci jako zadosc uczynienie za moje grzech i tak go kochac nie przestane prosze o poglebienie wiarzy dla meza dzieci      boze tak bardzo cie kocham nic sie nieliczy tylko ty   

 8. Mirosław pisze:

  Bardzo proszę o przedstawienie mojej prośby na ołtarzu.Aby Pan Bóg uzdrowił i uratował małżeństwo Mirosława i Patrycji.

 9. Mirek pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo proszę Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Boga aby  uratował i odrodził nasze małżeństwo.

 10. jarek pisze:

  Ojcze Danielu,proszę o przedstawienie mojej prośby na ołtarzu,proszę Ciebie z całego serca o modlitwę za moją byłą żonę Kasię oto aby wróciła do rodziny i  wspólnoty Kościoła z jej ust padały straszliwe słowa w stronę Jezusa Chrystusa i Boga nie wiem co się z nią stało…,nie jest sobą trwa to już od ok 3,5 roku,kłamstwa to jej chleb powszedni. Jak tylko modliłem się za nią z ogromną aktywnością pojawiały się ataki w moją osobę,teraz tylko ofiaruję komunię Świętą za nią bo wydaje mi się że nie mogę nic więcej zrobić.., proszę Ciebie z całego serca opatrz mnie modlitwa której bardzo potrzebuje…,wychowuje samotnie 5 letniego syna,mam Sądownie przyznaną opiekę nad dzieckiem i była żona chce mi ją odebrać,a raczej nie ona tylko jej partner,który doprowadził do rozpadu naszego małżeństwa i odsunięcia Kasi od Kościoła, która sama go wcześniej kochała i nie raz namawiała aby do niego pójść…, proszę otul mnie i mojego syna modlitwą i Błogosławieństwem Bożym,aby Jezus wskazał mi drogę… ,

 11. Renata pisze:

  Szczęść Boźe
  Ojcze Danielu
  proszę o modlitwę za wszystkich tych , którzy nie mogli , nie było dane pojechać na to dzisiejsze spotkanie otwate. 
  Sercem jestem z wami .
  Bóg Zapłać 

 12. anna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o przedstawienie mojej prośby na ołtarzu.Niech Bóg ma moich rodziców w swej opiece.  Proszę o nawrócenie dla bliskich mi osób, o odsunięcie od mojej rodziny wszystkich nieżyczliwych ludzi.

 13. Mirosław pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa aby jeżeli jest to zgodne z Bożą wolą  uratował i odrodził nasze małżeństwo Agnieszki i Mirka. Dzięki ci Boże, Mirek

 14. Iwona pisze:

  Prosze o dar potomstwa… abysmy po osmiu latach malzenstwa mogli cieszyc sie potomstw. PROSZE O MODLITWE aby moje czekanie i ogromne cierpienie moglo sie juz skonczyc i obym zaczela cieszyc sie zyciem. BOG ZAPLAC.

 15. Sylwia pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa aby jezeli jest to zgodne z Bożą wolą  uratował i odrodził nasze małżeństw.

 16. Maria pisze:

  Ojcze Danilu,prosze o modlitwe,za tych wszystkich,ktorzy wyrzadzli mi i moje rodzinie krzywde.Aby dobry Bog im wybaczyl.

 17. Maciej pisze:

  Egzorcyzmów nie ma, bo O. Daniel nie jest egzorcystą. Cudowne uzdrowienia i owszem. Jezus żyje i działa jak 2000 lat temu.

 18. Elżbieta pisze:

  Ojcze Danielu BŁAGAM O Modlitwę za moją rodzinę nic nam się nie układa choroba za chorobą ludzie nam złorzeczą  ,zazdroszczą chociaż my jesteśmy  zwykli ,mamy mase kredytu  przez który nie możemy spać lecz każdy widzi otoczkę, i węszą jakby oszukać pogrążyć Pomódl się Ojcze o  błogosławieństwo    dla naszej rodziny ,żeby żli ludzie dali nam spokój  .

 19. Elżbieta Papuga pisze:

  Słyszałam o tych cudownych mszach, które prowadzi ojciec Daniel czy to prawda? te cudowne uzdrowienia i egzorcyzmy?

 20. ewa pisze:

  Ojcze Danielu,wstaw się za mną i moją rodziną u pana,proszę o przedstawienie mojej prośby na ołtarzu,o spokój dla moich dzieci i dla mnie,moje dzieci są nerwowe tak modlę się o cierpliwość w ich wychowywaniu,o spokój dla mojej duszy,wytrwałość.Byłam w sobotę na mszy dla młodzieży i pragnę być już tam nie chciałam wyjeżdzac ojcze czynisz cuda i Bóg zapłać za te msze!!!

 21. Justyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o wstawiennictwo do Boga o łaskę posiadanie potomstwa siedem lat się staramy i nic. Bóg zapłać

 22. Iwona pisze:

  o jak sie cieszę :) Chwała Panu!!!!juz nie mogę sie doczekać:)

 23. Zuzanna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o przedstawienie mojej prośby na ołtarzu.Niech Bóg ocali mój związek. Proszę o nawrócenie dla mojego partnera, o odsunięcie od nas wszystkich nieżyczliwych ludzi. O nową szansę dla nas.