Dzisiaj po raz drugi już spróbujemy transmitować nasze spotkanie na żywo przez internet :)

Jeżeli ktoś nie widzi playerka po prawej stronie najwidoczniej nie ma zainstalowanej wtyczki Flash  Player, którą można pobrać TUTAJ. Zainstalujcie wtyczkę i zrestartujcie przeglądarkę.

Transmisja startuje ok godz. 18:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy, a komentarze są tutaj mile widziane :)

Kategoria: Spotkania

1 078 Komentarzy do tej pory

 1. Ela pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwe  cierpie na lęki i depresje juz 10 lat prosze tez omodlitwe za moje dzieci i męża którzy tez zmagają sie z chorobami Bóg zapłać

 2. Ania pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o uzdrowienie.Mam 7 letniego synka, jestem żoną od 7 lat.Wciąż jestem chora i obolała, Od kilku lat cierpię na nadczynnosć tarczycy, silną dyskopatię kręgosłupa,wrzody na żołądku, od jakiegoś czasu mam silne bóle głowy i zawroty  głowy oraz anemię, zasłabnięcia, skoki ciśnienia, silne bóle kręgosłupa i całego ciała, czuję sie zniewolona przez bół, kilkanaście lat temu bardzo zgrzeszyłam, proszę pomóż mi Ojcze Danielu, proszę o modlitwę, tak bardzo bym chciałam być usmiechniętą mamą i żoną, miałam ciężkie dzieciństwo, a teraz czuję się jakby życie ze mnie uleciało.Byłam na zesłaniu Ducha Świetego właśnie w Czatachowie, doznałam oczyszczenia w wielkim płaczu, przezyłam niesamowite i nadzwyczajne chwile,wierzę ,że moja dusza została uzdrowiona, wierzę też w to,że moje ciało też z czasem zostanie uleczone.Proszę o modlitwę za mnie i za mojego synka Maciusia i męża Dariusza oraz za nasze dobre relacje w małżeństwie i w naszej całej rodzinie.Niech będzie chwała Panu i Duchowi Świętemu!

 3. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, o powrót męża do domu, łaskę przebaczenia i pojednania.

 4. Stanisława pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę i uzdrowienie córki Magdy od wszelkich nałogów i z choroby.Módl sie o dary Ducha Sw.dla całej naszej rodziny

 5. iwona pisze:

  Ojcze Danielu proszę ratuj małżeństwo Iwony i Adama uwolnij nas od zła spraw byśmy się kochali i wzajemnie miłowali tak bardzo kocham mojego męża już nie wiem jak ratować  nasze małżeństwo  już tylko moc siły Boga pomóż ojcze Danielu

 6. Jolanta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwe o uwolnienie mnie od złego ducha.

 7. Justyna pisze:

  Ojcze Danielu czy cos robie zle, ze Pan mnie nie wysluchuje? Patrze na twoją łagodną twarz, to jakże On musi mieć piękną twarz… 

 8. Barbara pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe uwolnienia za nmnie i moja rodzine jest mi ta modlitwa bardzo potrzebna Dziekuje i szczesc Boze

 9. Kasia pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe o nawrocenie meza Tomka, oraz uwolnienie i nawrocenia calej naszej rodziny. Bog zaplac.

 10. Ewa pisze:

  Ojcze Danielu byłam w sobotę  na mszy. Jestem taka szczęśliwa doznała uśpienia w Duchu Świętym podczas mojej spowiedzi na placu. Spowiedź prowadził ksiądz Marek . Jestem mu bardzo wdzięczna za chwilę rozmowy, jakże dla mnie ważnej. Od tylu lat skrywanego bólu, otworzyłam swoje serce i nie zostałam oceniona. Ból okropny ból w sercu i przerwana spowiedź. Po tym wszystkim rozmowa i oczyszczenie. Jezus jest Wielki.  Jeśli mogę poprosić o modlitwę za mojego syna Huberta i mojego brata Jacka, którzy tak bardzo oddalili się od kościoła. Bóg zapłać

 11. Ewa pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe i wstawiennictwo do Ducha Swietego  o potrzebne laski i dar macierzynstwa dla córki  Urszuli .Proszę Jezu Ufam Tobie.

 12. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę aby Pan uzdrowił moje wnętrze i zranienia z przeszłości, abym mogła przebaczyć sobie i innym. Proszę o uwolnienie ze zniewolenia z którym walczą już kilka lat,  o dobre przygotowanie i przeżycie spowiedzi generalnej,  abym mogła wkroczyć  na prawdziwą drogę do świętości. 
  Chwała Panu

 13. ROBERT pisze:

  OJCZE DANIELU PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MOJEJ CHOREJ ŻONY  NA NOWOTWÓR

 14. Kania pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego męża – o jego nawrócenie, uwolnienie od złego ducha i o jego powrót do mnie, byśmy podjęli trud ratowania naszego małżeństwa.

 15. Magdalena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę uzdrowienia i uwolnienia dla mnie, mojej rodziny i Pani Eli. Prosi zrozpaczona.

 16. marzena pisze:

  Ojcze Danielu.Prosze o modlitwę i  potrzebne laski mojemu bratu zeby mial siłę i chęć pokonać akoholizm który jest złem w jego rodzinie cierpia dzieciaczki żona i najbliżsi.Ja tez sie modlę kazdego dnia do pomóż mi . Bóg zapłać .

 17. mama pisze:

  Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie,stalosc uczuc i zwiazku,powrot do  Boga ,uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien,zniewolen.

 18. jolanta pisze:

  prosze o modlitwe w intencji mojego syna dariusza i jego rodziny,żony i malutkiego 5 miesiecznego synka.prosi mama

 19. zofia pisze:

  Ojcze danielu ,prosze o modlitwe ouwolnienie mnie imojej rodziny od dzialania wszystkiego zla wielopokoleniowego niszczacego nasze zdrowie I szczescie. Bog zaplac Ojcu i szczesc Boze.

 20. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu, kapłanie umiłowany przez Boga, proszę Cię o modlitwę za wiarę i miłość w mojej rodzinie, uleczenie ran, a przede wszystkim o uwolnienie od zła mojego syna, po którego to zło wyciąga ręce. 

 21. DOROTA pisze:

  OJCZE DANIELU proszę o uzdrowienie mojego syna Daniela z nałogu alkoholizmu i uwolnienie od zła które niszczy jego relację z rodziną i wszystkie jego działania dobre są słomiane i bardzo szybko się kończą,nie potrafi sam sobie poradzić z życiem sobie i szuka ciągle pomocy ale od złych doradców.
  Proszę o BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA NIEGO I OCHRONĘ OD ZŁEGO
  BÓG ZAPŁAĆ OJCU ,MAMA BEZRADNA 

 22. JOZIA pisze:

  OJCZE DANIELU W DNIU TRZECIEGO MAJA  PROSZE PRZENAJSWIETSZA PANIENKE O LASKE DUCHA SWIETEGO DLACALEJ MOJEJ RODZINY  UMOCNIENIE W WIERZE I MILOSCI DO PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA ;O NAWRUCENIE MOJEJ ZAGUBIONEJ CORKI BEATKI  DO BOZEGO MILOSIERDZIA O LASKE UWOLNIENIA  Z WSZELKICH ZNIEWOLEN  CALEJ NASZEJ RODZINY ;PROSIMY O MODLITWE I MODLE SIE ROWNIERZ ZA CIEBIE OJCZE DANIELU BY PODZEKOWAC BOGU ZA TAKIEGO KAPLANA IWSZYSTKICH KAPLANOW OBY BOG NAPELNIL WAS DUCHEM SWIETYM  ZE NAM  GRZESZNYM POMAGACIE ODNALESC DROGE DO JEZUSA  NIECH BOG BLOGOSLAWI WSZYSTKIM KAPLANOM HWALA PANU ;DZIEKI CI PANIE

 23. daneczka pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę o uzdrowienie,uwolnienie  mojego męża aby przebaczył sobie i rodzinie krzywdy jakie mu wyrządzono .Aby mógł cały powrócić do Boga .Proszę również o modlitwę o uwolnienie z nałogu papierosowego mojego syna Krzysztofa i jego dziewczyny Sylwii .Proszę także o modlitwę za mojego syna Dariusza .Aby Pan zesłał mu dziewczynę , którą obdarzy zdrową miłością .Aby Pan uleczył jego rany i chorą miłość a jeżeli ta miłość jest właściwa aby ją uzdrowił i jej pobłogosławił .Bóg zapłać Ojcu i szczęść Boże.

 24. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki z choroby psychicznej lęków , fobji i złości 

 25. kala pisze:

  Ojcze Danielu,roszę o modlitwę w intencji ukochanego męża,o powrót i o zmiękczenie jego zatwardziałego serca.O dzieci.Bóg zapłać

 26. beata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego syna Tomasza , o Łaskę Wiary ,Dary Ducha Świętego i aby   JEZUS MIŁOSIERNY uwolnił jego umysł  z uzależnienia komputerowego i stanu w jakim się znajduje a  jego serce napełnił miłością do CIEBIE. Prosi mama.

 27. Renata pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za mojego meza Za uwolnienie z nalogu alkoholowego oraz za moj spokoj wewnetrzny,Bog Zaplac.Chwala Panu.

 28. Jula pisze:

  Chrystus Pan Zmartwychwstal! Bardzo prosze o modlitwe  za poko'j na Ukrainie i za tych, ktorzy walcza, za tych ktorych znowu pobieraja, za ich rodziny i blizkich, a zwlaszcza za Mikolaja(od dzis wezwany) i za jego brata  Sergieja(oczekuje), za ich rodzico'w!!  Bog zaplac!