Dzisiaj po raz drugi już spróbujemy transmitować nasze spotkanie na żywo przez internet :)

Jeżeli ktoś nie widzi playerka po prawej stronie najwidoczniej nie ma zainstalowanej wtyczki Flash  Player, którą można pobrać TUTAJ. Zainstalujcie wtyczkę i zrestartujcie przeglądarkę.

Transmisja startuje ok godz. 18:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy, a komentarze są tutaj mile widziane :)

Kategoria: Spotkania

1 271 Komentarzy do tej pory

 1. Darina pisze:

  otce Daniel co mam urobyt z celym mojim zivotom vsetko vyzera ze je stratene zdravie psychika vztahy neviem co mam robit nemam chut zit mam 54 rokov chcela by som sa este tesit zo zivota a byt uzitocna mam pocit ze som prekliata alebo neviem co.vdaka Darina

 2. Aneta pisze:

  Ojcze Danielu proszę cie o Modlitwę Aby Paweł poczol w swoim sercu ciepło uczuć do mnie aby odwajemnil moje uczucia Aneta z ok Piotrkowa trybunalskiego 

 3. Aneta pisze:

  Ojcze Danielu proszę cie o Łaskę uzdrawiające dla Pawła z depresji dbobiegonowej i cukrzycy zaawansowanej proszę cie o Gorąca Modlitwę  ja pisze z ok Piotrkowa trybunalskiego

 4. ela pisze pisze:

  Ojcze Danielu–prosze o modltwe za mojego syna ,o uleczenie z depresji i powrot do Boga oraz za moja corke aby dokonala dobrego wyboru partnera na cale zycie,i  nie odeszla od boga,

 5. Stasia pisze:

  Ojcze Danielu Bardzo Prosze o Modlitwe za mnie i moja rodzine jestem ciezkiej sytuacij i nie widze  wyjscia z tej sytuacij  Duzo sie modle ale jestem coraz to wgorszej  sytuacij , lecz nie podaje sie bo Wierze ze Pan Jezus i Najtszysza Panienka sa ze mna iProsze wspomorz mnie Modlitwa Ojcze Danielu  . Pozdrawiam z Francj   Niech  Bog Cie Blogoslawi  Chwala Panu . 

 6. natalia pisze:

  Ojcze Danielu prasze o uwolnienie Tomasza z rak szatana JEZU zlitujsie nad nim to jest twoj syn dobry czlowiek.Pozwol mu wrocic do normalnosci  zostawic ta droge grzechu i wulgarnego zycia.Wysluchai nas PANIE blagamy cie.

 7. Beata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji moich dzieci …. a dla mnie i mojego męża o umocnienie wiary. Jeszcze raz proszę. Bóg zapłac

 8. IWONA pisze:

  Ojcze Danielu prosze   o modlitwe za mnie z ciezkiej choroby tarczycy i kregoslupa BOG ZAPLAC

 9. Darek pisze:

  Ojcze Daniela, błagam pomógł się za mojego wuja, który zachorozachorował na białaczkę. Ciężko to znosi, a ja mu tyle zawdzięczam. 

 10. katarzyna pisze:

  proszę o modlitwę za Stasia o uzdrowienie i za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów

 11. Katarzyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego męża o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby.Proszę Cię o to z całego serca bo on ma tylko 34 lata i troje małych dzieci.Uproś dla niego łaskę aby wyszedł z tej choroby i mógł cieszyć się dalej z życia i ze swoich dzieci.Jeszcze raz błagam o te modlitwę.

 12. Patrycja pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mnie z wszelkich lęków 

 13. Jadwiga pisze:

  Kochany Ojcze Danielu ! Ponad trzy lata temu modliłeś się za duszę mojej zmarłej mamy i opiekę Bożą dla mojej kilkudniowej wnuczki Basi .Dzisiaj Basia ma już 3 latka. A jej starszy braciszek 6.Oboje są zrozpaczeni bo ich rodzice przechodzą bardzo trudny czas .Błagam Cię, Ojcze Danielu o modlitwę w intencji nawrócenia ,znalezienia drogi do  Pana Boga , s c a l e n i a  ich rodziny . I o zdrowie dla całej czwórki. Bóg zapłać.

 14. maria pisze:

  proszę o modlitwę  w intencji  mego męża Krystiana – o  łaskę zdrowia dla niego oraz w intencji mojej   … i   całej rodziny –  o zgodę ,szacunek  , zrozumienie i wzajemną miłość

 15. KRYSTYNA pisze:

  Proszę o modlitwe o uzdrowienie z raka mnie i mojego męza proszę .

 16. Barbara pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Marcina z bezpłodności. 

 17. sylwia pisze:

  Dobry ojcze Danielu,Wolterze i cala wspolnoto MIMJ prosze o modlitwe za mojego Tate Adama w intencji uzdrowienia z alkoholzmu i nawrocenia, mam 28 lat i nidy nie widzialam zeby przyjal komunie SW.Prosze rowniez o modlitwe za mnie o umocnienie w zyciu sakramentalnym.Bardzo dziekuje za to co robicie jestescie potrzebni swiatu!!!!

 18. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa aby moj mąż przestał myslec o rozwodzie i docenil to co ma w domu żeby nie kusily go inne ko kobiety. Żeby przypomniał sobie to co ślubował żeby podszedł i przeprosił. Spraw panie byśmy byli kochajaca się rodzina. Wiem że jestem grzesznikiem spraw panie by zycis było lepsze.

 19. mama pisze:

  Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza  w kryzysie ,nierozerwalnosc malzenska,,jednosc,milosc,zgode ,cudowne ich uzdrowienie  i nawrocenie–za Marcina o laske zdrowia i pomoc w trudnych sprawach i wyborach,by nie byl samotny i odnalazl   sens zycia–za Magde o wyzwolenie od kochanka i uzdrowienie duchowe–o wyzwolenie Mateusza od mezatki i Grzegorza od kochanki–o uzdrowienie duchowe i psychiczne  Grzegorza i Rafala  ze zranien i zniewolen.

 20. miroslawa pisze:

  Ojcze Danielu pisze z Norwegii pokornie prosze o modlitwe o pomyslnosc mojej rodziny

 21. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modliwe o dar potomstwa dla mnie i mojego meza