Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.15.00 w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 177 Komentarzy do tej pory

 1. Izabella pisze:

  Ojcze Danielu,proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Pana,aby zabrał mojego wirusa. Dziekuję Jezusowi za wszystko co mam !

 2. Piotrek pisze:

  Ojcze Danielu, prosze podziekuj w moim imieniu Ojcu naszemu w niebie za to wszystko co mi daje. Niech Cie Bog prowadzi i blogoslawi.

 3. barbara pisze:

  Ojcze Danielu zwracam się do Ciebie z prośbą o modlitwę w intencji Witolda Świder o uwolnienie go i uzdrowienie z nałogu alkoholizmu o pwrót na dobrą drogę życia o nawrócenie gdyz teraz sytuacja wyglada tak że stoi na ulicy i żebrze o pieniadze na alkohol a jeszcze niedawno pracował szkoda mi tego człowieka bo go znam i chce mu pomóc przez ojca modlitwę  bóg zapłać

 4. Joanna Kuźnicka pisze:

  Proszę Ojcze Danielu o uzdrowienie duchowe i cielesna mojego syna Borysa i moje, uwolnienie nas od zła, prześladowców i  definitywne zakończenie trudnych spraw, od kłopotów finansowych, o rozpoznanie drogi życiowej 
  matka Joanna

 5. Aga pisze:

  Ojcze Danielu rak jest choroba okrutna. Widzac osobe cierpiaca w ten sposob sere peka na pol. Sama sobie nie dam rady dlatego prosze Cie o modlitwe za mojego tate Michala. Jest chory na raka pluc i watroby z wszelakimi przerzutami. Stan jest ciezki ale prosze Cie o pomoc w uzdrowieniu go.Kocham  tate z calych sil i dlatego prosze Ciebie o modlitwe. Jezus jest przy Tobie :-) ciesze sie ze istnieje ktos taki jak Ty. Prosze Ciebie o pomoc 

 6. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej cioci Jarosławy chorej na raka.

 7. Joanna pisze:

  gorąco proszę o modlitwę za nasze hospicjum domowe,które przeżywa kryzys.Jeśli to możliwe to prosilibyśmy Ojca Daniela o modlitwę wstawienniczą za nas,możemy przyjechać kiedy Ojciec nam wskaże

 8. Tadeusz pisze:

  Ojcze  Danielu,  bardzo  proszę  o  modlitwę  w  intencji  moich  chorych  synów  Artura  i  Rafała.
  Ojcze,  uproś  u  Boga  Miłosiernego  Łaskę  uzdrowienia  ich  duszy  i  ciała,  a  dla  nas  rodziców  siły  i cierpliwość  w  opiece  nad  nimi  oraz  uwolnienia  naszej  rodziny  od  złych  emocji.

 9. Aga pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, trzeźwiejącego alkoholika, czynnego hazardzistę oraz seksoholika aby się nawrócił i nie niszczył naszego małżeństwa. Bóg zapłać.

 10. Dorota pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę za moją rodzinę męża,dzieci,żeby teraz w wieku dorastania nie weszły na złą drogę tylko wybrały drogę wiary i posłuszeństwa…Proszę także o modlitwę za zdrowie i uleczenie Marcinka synka od mojej kuzynki,która już traci nadzieję na Jego wyleczenie..Jezu Miłosierny daj im siły,żeby to przetrwali i cudu dla Kochanego Marcinka…Bóg Zapłać

 11. Heryka pisze:

  Proszę o modlitwę za moich synów o nawrócenie się do Boga i Kościoła.

 12. Kinga pisze:

  Proszę Ojcze Danielu o jedno modlitewne westchnienie do Boga w mojej intencji. Od dłuższego czasu choruje na zatoki, mimo leczenia farmakologicznego nie przynosi ona skutków. Pokładam ufność w Miłosierdziu Bożym i wierze, że jeśli będzie taka wola Pana zostanę uzdrowiona.
  Bóg zapłać. Kinga

 13. Karina pisze:

  Ojcze Danielu, gorąco proszę o modlitwę w intencji Bogusi, która ma złośliwego guza mózgu. Jeśli taka będzie wola Boga, proszę o uzdrowienie dla niej. 

 14. Bożena pisze:

  Szczęść Boże
  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę w intencji moich chorych  sióstr Jarosławy i Katarzyny.

 15. Andrzej pisze:

  Bardzo Proszę Ojcze Danielu o modlitwę za mnie, abym poradził sobie z przeciwnościami żeby skończyły się moje  problemy z firmą i udało mi się sprzedać dom pozamykać wszystkie sprawy tak bym mógł spokojnie żyć i żeby Jezus dał mi siłę, wiedzę i umiejętność skutecznego pomagania innym czemu chciałbym się poświęcić.   Chwała Panu!!!

 16. Justyna pisze:

  Prosze o modlitwę za mojego 3miesiecznego synka chorego na mukowiscydoze, o szczęśliwa i udana operacje zamknięcia stomii 25 listopada oraz o uzdrowienie z tej przewlekłej i strasznej choroby. Oraz o wiarę i sile dla mnie, mojego męża i naszej zdrowej coreczki.

 17. Agnieszka pisze:

  Bardzo Proszę Ojcze Danielu o modlitwę w intencji mojego męża, żeby poradził sobie z przeciwnościami i skończyły się nasze poważne problemy finansowe. Chwała Panu!!!

 18. ewa 40 lat pisze:

  Ojcze Danielu, dziś na spowiedzi usłyszałam od księdza o Ojcu. Mam złośliwego raka tarczycy. 3 listopada ma być operacja. Proszę o  uzdrowienie z tej choroby- jeżeli taka jest wola Boga.Proszę o zdrowie dla moich dzieci , Michała i Zosiu. Pokornie o to  proszę. Amen

 19. Teresa pisze:

  Dziękuję,Jezu za wiele łask które otrzymałam ja i moja rodzina.Ale bardzo cię proszę, abyś mnie dalej uzdrawiał i był przy mnie.Proszę o łaski dla mojego syna,aby pokładał większą ufność w Tobie,aby nowa działalność gospodarcza,którą rozpoczął przyniosła mu zadowolenie i nadała sens życiu,który utracił.Proszę Jezu, wysłuchaj za pośrednictwem Ojca Daniela moich próśb..Z Bogiem -Teresa.

 20. Krystyna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego teścia, który dziś rozpoczyna chemioterapię (rak płuc). Lekarze nie dają szans na wyleczenie. Ma bardzo słabe serce i nie wiadomo czy w ogóle przetrzyma "chemię".
  Proszę również o łaskę wiary dla moich dzieci. Ufam.. i dziękuję… i uwielbiam… :) :)
  Boże w Trójcy Jedyny kocham Cię ! :)

 21. Janusz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Ani, mojej siostrzenicy, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy z przerzutami. O uzdrowienie duszy i ciała, o dobrych lekarzy i światło Ducha Świętego dla nich, o pokój i ukojenie w bólu dla jej bliskich, o niezłomną nadzieję i wiarę w czasie próby. (…) Ty, Panie, jesteś najlepszym lekarzem, jeśli chcesz, możesz ją uleczyć, błagam Cię, wysłuchaj naszych próśb i pośpiesz jej na ratunek! (…) Na Twoją chwałę i ku naszej radości.

 22. Mariusz pisze:

  Proszę Cię Ojcze Danielu o modlitwę za mnie – o uwolnienie od Ducha Samogwałtu, oraz żebym znalazł pracę, mam z tym problem już od bardzo długiego czasu, coś mi w tym przeszkadza, już mam różne myśli, bardzo potrzebuję pracy. Bóg Zapłać.

 23. Joanna pisze:

  Proszę ojcze Danielu o modlitwę o uzdrowienie duchowe i fizyczne całej mojej rodziny i zdjęcie przekleństwa wielopokoleniwego.Szczególnie chodzi mi o uzdrowienie z kłamstwa i nałogów mojej teściowej,rodzeństwa męża I mojego męża Z marazmu,gniewu,pesymizmu i fizycznych dolegliwości,moich rodziców i rodzeństwo-Pan zna ich największe bolączki,moje dzieci Jowitkę i Kubusia z tych wszelkich obciążeń.Proszę także o modlitwę w mojej intencji-O moje uzdrowienie i o szczęśliwe rozwiązanie,które ma nastąpić w ten poniedziałek tj.20.10 przez cesarskie cięcie-O brak komplikacji i zdrowe,dobre i spokojne dziecko.Bóg zapłać.Joanna 

 24. Stanisław pisze:

  Dziękuję Ojcze Danielu za Twoją Posługę , Dziękuję całej Wspólnocie M.I .M .J. Za Was, Chwała Ojcu i
  Duchowi Świętemu Jak Było Na Początku Tak Zawsze Na Wieki Wieków.
  Ojcze Danielu Dziękuję za Modlitwę w Intencji Naszych Córek ,   Kasi Chorej na Padaczkę i  Jej Siostry Ani Która Potrzebuje Uzdrowienia. Cała nadzieja w Jezusie , On Wyrzuca złe duchy i leczy wszystkie choroby.
  Ojcze Danielu Proszę o Modlitwę .
  Niech Będzie Bóg Uwielbiony , Niech Będzie
  Uwielbione Święte Imię Jego , ……………………

 25. Bożena pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej córki Marioli z tak wielu chorób  głównie z tego żeby guz w głowie nie odrósł i aby guzki które pojawiły się na nadgarstkach nie okazały się złe oraz o to aby w przyszłości mogła mieć dzieci   oraz o zesłanie Ducha Świętego na naszą rodzinę aby zaczęło się wszystko układało.
  Bóg zapłać

 26. Jan pisze:

  Błagam o modlitwę o uwolnienie Michała od nałogu hazardu , pijaństwa ,rozwiązanie zawiłych problemów finansowych oraz o uzdrowienie małego Tomaszka o roziąząnie problemów z mową i załatwianiem potrzeb fizjologicznych,

 27. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za moją córeczkę chorą na serce – aby Bóg dał jej zdrowie. Bóg zapłać