Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.15.00 w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 215 Komentarzy do tej pory

 1. Stanisław pisze:

  Dziękuję Bogu za wspólnotę MIMJ Chwała Panu.
  Dziękuję za Każdy Dzień zdrowia Naszej córki Kasi.
  Proszę całą wspólnotę i Ciebie Ojcze Danielu O modlitwe W intencji  Ani   którą Może tylko Jezus Uzdrowić , Jezus Może jej dać Miłość . Ojcze Danielu Błagamy Cię . Rodzice.

 2. Kasia pisze:

  Ojcze Danielu,  mam 38 lat i jestem sama. Bardzo chciałabym stworzyć kochającą się rodzinę, szczęśliwy dom, mieć dobrego i mądrego męża i zdrowe dzieci. Proszę o modlitwę w tej intencji, Dziękuję.

 3. Beata pisze:

  Ojcze Danielu pokornie proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny- moich dzieci, wnucząt proszę o łaskę zdrowia duchowego, psychicznego i fizycznego…tak bardzo chciałbym uczestniczyć w spotkaniach wspólnotowych …na razie uczestniczę oglądając relacje, proszę o łaskę otwarcia na działanie Ducha Świętego….Bóg zapłać

 4. Mirek pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo proszę o modlitwę o umocnienie mojego ducha, oraz uzdrowienie z ciężkiej choroby dróg żółciowych wątroby i jelit. Proszę również o błogosławieństwo Boże. Dziękuję. Bóg zapłać

 5. siostra Barbara pisze:

  Kochany Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji Dariusza O w intencji jego zdrowia psychicznego aby już nigdy nie popadł w nałóg alkoholizmu który go zniszczył i całą rodzinę doprowadził do nienawiści złości aby o dozgonną abstynencję alkoholową  bóg zapłać

 6. Ana pisze:

  Nie wiem gdzie to wpisac..brakuje mi na tej stronie Modlitwy do Matki Bozej rozwiazujacej wezly, polecam
  Jesli to mozliwe prosze Ojca Daniela o modlitwe w intencji naszego niesakramentalnego malzenstwa i naszej  coreczki.Ojcze bardzo chcialabym przyjac Pana Jezusa do serca ale fakt zycia w takim zwiazku nie pozwala mi na to..(od 17 lat..)  w tym roku nasze dziecko idzie do Komunii a my bedziemy stali z boku….
   ciagle szukam Boga…modle sie…wiem, ze mnie nie odtraca…

 7. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za mojego synka Marcinka chorego na nowotwor. 

 8. barbara pisze:

  Driałogi Ojcze Danielu proszę o modlitwę w mojej intencji Barbary o uwolnienie od przemocy domowej mnie i zastraszenia które jest efektem działań zła i szatana w moim domu o kilkudziesięciu lat a wszystko zaczęło się od stosunków jakie panowały dawno w rodzinie ojca, dziadków  potem ojca matki i syna a w efekcie ofiarą stałm się ja niewinna osoba gdyz chciałm się temu przeciwstawić lecz sama w pojedykę nie mogłąm i stałm się ofiarą zła jakie rzadzi w mojej rodzinie niesprawiedliwości i wyzysku  błagam o modlitwę bo ja juz tak dłuzej niemogę  żyć  bóg zapłać

 9. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej rodziny od wpływów złego ducha oraz w intencji rozeznania swojego powołania w życiu, wytrwałości, miłości – przede wszystkim o wypełnienie woli Ojca i o ogromną ufność do Niego. Bóg zapłać

 10. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę, o łaskę modlitwy, o otwarcie na działanie Ducha Świętego, o przemianę w rodzinie, wolność i  duchowy wzrost, o miłość, za dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie grzeszników.

 11. Heryka pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę,  w intencji mojego cierpienia i wytrwałości z.powodu wyjazdu na dłuższy okres bliskiej mi osoby. 

 12. beata pisze:

  Prosze jutro o modlitwe wsparcie w modlitwie bede na spotkaniu i prosze nadal o potomstwo i dla meza o wyjscie z nalogu alkoholowego przez brak dzieci sie w tym pograza a ja nie wiem co robic. Prosze tez o silniejsza wiare by Bog mogl dzialac.

 13. GRAZYNA/ FRANCJA pisze:

  SZCZESC BOZE OJCZE DANIELU. PROSZ Z WIELKA POKORA O MODLITWE WSTAWIENICZA ;NADAL JESTEM CHORA ANTYBIOTYKI NIC NIE SKUTKUJA BLAGAM TYLKO O JEDNO JESLI JEST TAKA WOLA NASZEGO PANA …. PRZYJELAM TO CO DAJE MI PAN …. KRZYZ .PROSZE ABY M OTRZYMALA TYLKO DAR UWIELBIANIA JEZUSA MATKE NASZA MARYJE DAREM SPIEWU. DUCHU SW. BOZE ODDAJE CI MOJE ZYCIE KOCHAM CIE ZYJ WE MNIE CZEGO PRAGNE. PROSZE CIE O TWOJE SIEDEM SW. DAROW………. DAR SPIEWU.JEZU UFAM TOBIE KOCHAM CIE I BLOGOSLAWIE W KAZDEJ CHWILI MOJEGO ZYCIA.BOG ZAPLAC OJCZE DANIELU ZA TWOJE SW. I BLOGOSLAWIONE RECE. JEZUS ZYJE..POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH KOCHANA WSPOLNOTO.

 14. GRAZYNA/ FRANCJA pisze:

  MILOSC I MILOSIERDZIE JEZUSA!!!!!!!!BRACISZKU ANDRZEJU Z NORWEGI POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE ORAZ CIESZE SIE RAZEM  Z TOBA ZE I CIEBIE DOTKNELA LASKA NASZEGO PANA. JEZUS ZYJE I MAMY CUDOWNE JEGO LASKI UZDROWIENIA.  CHWALA PANU POZDRAWIAM CIE I TWOJA RODZINE.

 15. Patrycja pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji – proszę o łaskę pracy i zdrowia, a także aby Duch Święty zamieszkał w moim sercu. Dziękuje…


Copyright © 2014 Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa - Czatachowa.
Web site powered by WordPress 3.3.1 and Calypso WordPress theme designed by FabThemes.com.