Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.12.00 w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.15.00 również w Sanktuarium św. o.Pio na Przeprośnej Górce k.Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej Górce

37 Komentarzy do tej pory

 1. kasia pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. Oby dobry Bóg wysłuchał moich próśb i bym była zdrowa. Proszę Cię o modlitwę. Proszę też świętych: Ojca Pio, Jana Pawła II, siostrę Faustynę oraz Charbela o pomoc w moim uzdrowieniu.Wierzę  w Ciebie Boże i dziękuję Ci. 

 2. Hanna pisze:

  Ojcze Danielu,jeszcze raz prosze o modlitwe w mojej intencji.Moje oczy coraz bardziej nachodza zacma,juz prawie nie widze.Prposze o wstawiennictwo.Krolowo Rozanca Swietego,modl sie za nami….

 3. Grzesiek pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę i błagam o modlitwę a żebym  przestał kłamać i miała odwagę przyznać się do kłamstwa w którym żyje od 15 lat

 4. Paulina pisze:

  Dziękuje…

 5. Asia pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę za moja rodzinę o uzdrowienie męża Łukasza z choroby nowotworowej i silnych bólów kręgosłupa oraz Błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Św. dla córek Justyny (8) Patrycji (6) i Agatki (3) oraz opiekę nad teściami Józefem i Danutą na czas ich pobytu w szpitalu. Bóg zapłacić.

 6. Karolina pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji umiejętności rozeznawania swoich grzechów.

 7. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za moje rozpadajace się małżeństwo oraz o łaskę trzeźwości i nawrócenia dla mojego męża oraz wszelkie łaski dla mojej rodziny.

 8. gosia pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrowienia duszy i ciała dla moich sióstr,brata, rodziców i babci. Bóg zapłać.

 9. gosia pisze:

  Proszę wspólnotę mimj o modlitwę abym potrafiła dobrze rozeznawać wolę Bożą w moim życiu i o opiekę na każdy dzień pracy."Niech wybaczenie ma zawsze miejsce przed gniewem a miłosierdzie  przed karą." o.Pio.Proszę również o modlitwę wstawienniczą za moich podopiecznych których formowanie powierzył mi Pan. Bóg zapłać i też się za Was pomodlę:-) 

 10. Kamila pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Karola,o łaskę narócenia, uwolnienie z nałogów i zdanie matury. Błagam Pana Jezusa aby Karol  znalezł właściwą drogę, która poprowadzi go do Boga. Proszę też,   za moich rodziców, o miłość i zgodę w ich małżeństwie, za brata Daniela i bratowej Beaty o uwolnienie i łaskę wiary oraz za całe moje rodzeństwo, z rodzinami o Boże Miłosierdzie dla nich.

 11. Hanna pisze:

  Ojcze Danielu,bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji o uzdrowienie mnie z choroby goscca oraz zacmy w oczach,co utrudnia moje funkcjonowanie w zyciu.Bog zaplac.

 12. PatrycjA pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej najbliższej rodziny- o Boże miłosierdzie i łaskę nawrocenia, aby moja rodzina odnalazła drogę do Boga.

 13. B pisze:

  Ojcze Danielu prosze calym sercem o modlitwe za mojego meza, o laske nawrocenia dle niego,i uwolnienie go od wszelkiego zla, aby powrocil do rodziny.  Prosze rowniez aby moj syn umial rozpoznac wole Boga i ta wola sie kierowal. 

 14. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji Alicji i jej rodziny o Boże błogosławieństwo i uwolnienie od zła  a szczególnie od  przekleństwa rzuconego na nią przez jej siostrę i szwagra. Proszę o modlitwę o miłość i miłosierdzie oraz o  wyleczenie z nałogu alkoholowego dla jej siostry i szwagra.

 15. A pisze:

  Uwielbiony niech będzie Bóg za takich kapłanów jak o. Daniel. Bogu dzięki

 16. Magdalena pisze:

  Ojcze Danielu prosze Cie o modlitwe za cala nasza rodzine, za wieksza wiare i cierpliwosc nad dziecmi, a w szczegolnosci prosze o uzdrowienie dla naszej malej coreczki Magdalenki, ktora zmaga sie z ciezka genetyczna choroba. Maryjo nasza Matenko opiekuj sie nami a Ty Ojcze nasz w niebie zmiluj  sie nami. Milosc i Milosierdzie Jezusa

 17. Jolanta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w mojej intencji o uwolnienie od nałogów oraz cierpliwość dla mojego niepełnosprawnego umysłowo brata, którym się opiekuję. Błagam o modlitwę, bo szatan mnie kusi.
  Bóg zapłać

 18. Anna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za uratowanie naszego małżeństwa, o zdrowie dla męża Piotra

 19. Izabela pisze:

  Ojcze Danielu,
  bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego pomyślnego zdania egzaminu na aplikację adwokacką, ktòry odbędzie się 26 września 2015 r. Od dziecka marzę, żeby dostać się na tę aplikację. Tak bardzo chciałabym kontynuować swoją naukę od stycznia od ktòrej dzieli mnie już tylko jeden egzamin. Bardzo dużo wysiłku, starań i pracy włożyłam, żeby znaleźć się w tym momencie. Także rodzina wspierała mnie duchowo i finansowo. Chciałabym jakoś wynagrodzić wszystkim trud – na początek chociaż poprzez zdanie egzaminu. Co więcej, marzę o możliwości dalszej nauki w tym kierunku. Zawsze wiedziałam w jakim kierunku pòjdę, sama nie wiem skąd. 
  Chciałam też podziękować za wszystko co mam i za tyle możliwości, ktòre otrzymałam i dzięki ktòrym mogę w ogòle podejść do egzaminu.
  Bòg zapłać, Izabela
   
   
   
   
   

 20. andrzej pisze:

  Szczesc Boze Ojcze Danielu, prosze o modlitwe w intencji mojej zony u ktorej wykryto miesniaka 7 cm. opiera sie o kregoslup i wywoluje berdzo mocne bole. Czeka ja operacja.Prosze o uzdrowienie na duszy i ciele dla calej rodziny. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica.
  Milosc i Milosierdzie Jezusa.

 21. Iwona pisze:

  Ojcze Danielu, od jakiegoś czasu staramy się o dziecko.Bardzo proszę o modlitwę żeby nam się udało. Bardzo pragniemy mieć dziecko i pełną rodzinę. Bóg zapłać. 

 22. Hania pisze:

  ojcze Đanielu prosze laske dla mojego syna ma 10 lat jest napobudliwy i ciezko sie uczy

 23. Grzegorz pisze:

  Ojcze Danielu ,proszę cię i wspolnotę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa o dar poczęcia zdrowego dziecka dla Jadwigi i Grzegorza. Bóg zapłać z całego serca i dużo zdrowia życzymy.

 24. Monika pisze:

  Ojcze Danielu,prosze o modlitwe w intencji mojej siostry Gosi o modlitwe uzdrowienia choruje na tarczyce i polip oraz w mojej intencji mam problem z hormonami meskimi. Prosze o modlitwe zebym mogla znales prace,mieszkam za granica i mam trudny okres. Dziekuje, NIECH BEDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

 25. dorota pisze:

  Ojcze Danielu,prosze o wstawiennictwo modlitewne w intencji mojej rodziny,oraz malzenstwa i narodzin,abysmy byli dobra katolicką rodziną milą Bogu,aby narzeczony kochal mocno Maryje i Eucharystie,aby szatan nie mieszal w naszym zyciu,dziekuje wszystkiego dobrego

 26. dorotta pisze:

  Proszę o modlitwe w intencji zdrowia dla Michala,Bóg zaplac

 27. Magdalena pisze:

  Chciałabym prosić o wstawiennictwo i modlitwę błagalną o szczęśliwe i pozytywne rozwiązanie w bardzo trudnej zawodowej i zarazem życiowej sytuacji mojej siostry, o siłę, wiarę, światło i nadzieję w oczekiwaniu na moment, kiedy ta sprawa znana Dobremu Bogu się rozwiąże. Niech paraliżujący lęk towarzyszący temu oczekiwaniu, ogromny stres wpływający niszcząco na Jej stan ducha i umysłu, przerodzą się w Boży pokój i Boże prowadzenie. Błagam o modlitwę.

 28. MONIKA pisze:

  Ojcze Danielu uproś u Pana Boga łaski potrzebne mi do życia.Mam problemy lękowe,smutki, nerwice i załamania życiowe.Jestem bardzo samotna, proszę o dobrego człowieka na męża,na towarzysza życia.O Boże błogosławieństwo dla rodziców w ich rozpadłym małżeństwie.

 29. Dorota pisze:

  Ojcze Danielu,proszę o modlitwę wyleczenia z alkoholu mojego partnera Andrzeja. Ja sama po pierwszym spotkaniu w pustelni przestałam pić i bardzo pragnę i modlę się aby i On przesta. Mamy 6-cio miesieczne dzieciotko i chciaabym aby miało trzewych rodziców.
  We wrzesniu bede na spotkaniu dla mlodych 12-13 dalej prosić o łaskę Pana

 30. Patrycja pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego narzeczonego Szymona aby Bóg uwolnił go od nałogów. Od dopalaczy i narkotyków aby chronił go od złego towarzystwa. Aby na naszej drodze była sama dobroć

 31. Daria pisze:

  Ojcze Danielu, z całego serca proszę Cię o modlitwę za mojego 11-miesięcznego synka Szymonka, u którego stwierdzono głęboki niedosłuch i chcą wszczepić mu implanty by słyszał. Ja wiem, że Nasz Pan jest najlepszym lekarzem. To On mnie uleczył kiedy nie mogłam zajść w ciążę na jednym ze spotkań. Ofiarował mi wspaniałego syna, teraz proszę o jego uzdrowienie. Bóg zapłać. Daria

 32. Klaudia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego syna Ksawerego(10 lat) o przemianę serca.By umiał się w szkole skoncentrować.Aby
  Pan Jezus i Maryja prowadzili go przez życie.

 33. Krzysztof pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę i wsparcie za mnie i Edytke. By Bóg mnie wysłuchał. By wszystko wspólnie się nam ułożyło. By nie pozwolił na zniszczenie nas i dał wiarę i siłę do naprawy i budowania.

 34. Piotr pisze:

  O. Daniel. Proszę o modlitwę za moją żonę, syna i za mnie. O łaski dla naszej rodziny, o to by Pan Bóg obdarzył mnie mądrością.
  Dziękuję za wszelkie łaski, które dostałem do tej pory.

 35. mama swojej corki pisze:

  ojcze Danielu prose o wstawiennictwo za rodzina mojej corki ,i moja,bo zle sie dzieje w tej rodzinie ,ajezeli ja to zle widze to za mnie ,zaniedbalam wiele zeczy w wychowaniu moich dzieci moze dlatego tak jest ,wiec prosze Cie wstawsie za nami u pana Boga naszego i Synai Ducha swietego , a ja modle sie za CIEBIE bo takich kaplanow nam potrzeba ,ktorzy pokazuja droge do OJCA niech Cie Bog blogoslawi zbieraj owce dla JEZUSA ;dzisisj jutro Szczesc Boze

 36. Krzysztof pisze:

  Panie Boże i Ty Maryjo dziękuję Wam za wszystko co zrobiliście i robicie dla mnie i dla mojej ukochanej Edytki. Dziękuję za wszystkie lekcje które były tak bardzo ciężkie a z których wszystkiego jeszcze się nie nauczyłem. Dziękuję za zaufanie które tyle razy zawiodłem i za to że pomimo to czuję że jesteście gdzieś przy mnie kiedy ja nie byłem przy Was tyle lat. Dziękuję Wam za wszystko co zrobiliście i co jeszcze zrobicie bo pomimo naszych błędów i grzechów zawsze będziemy waszymi dziecmi i do Was będziemy się zwracać. I dlatego tak bardzo dziś Was proszę i modlę się z całego serca do Ciebie Maryjio byś wstawiła się za nami i pomogła nam. Modlę się byś dała nam siłę przebaczenia po mimo łez i bólu serc,byś dała nam mądrość,cierpliwość i zrozumienie drugiej osoby. Proszę Cię byś zabrała od nas te nerwy i dała umiejętność rozmowy . Proszę Cię byś stawiała nam na drodze tylko dobrych ludzi i po mimo że dziś nasze problemy wyglądają na ciężkie do rozwiazania aby jak najszybciej stały się łatwymi dzięki mądrości i ludzi których nam ze ślesz. Tak bardzo się modlę i proszę Cię o zdrowie dla Edytki i jej serduszka i o to by wszystkie jej sprawy z przeszłości w końcu się ułożyły i by w końcu skończyła tą okropną pracę której tak bardzo nie nawidzi. Módl się za mną za moje nałogi i rzeczy które robię a które ranią innych choć tego nie chcę bym tego nie robił i nie był bezmyślnym. Maryjo modlę się by nasze serca wypełniała tylko miłość i szacunek do siebie i do innych osób.Proszę Cie byś tylko wskazywała nam dobrą drogę bo tych złych w naszym życiu było już zbyt wiele , zbyt wiele bólu i zbyt wiele łez . Obdarz nas spokojem i miłością byśmy mogli ją ofiarować sobie i innym o to wszystko Cię dziś proszę. Proszę Cię dziś na kolanach z pochyloną głową o przebaczenie bo byłem u Ciebie i Ty dotrzymałaś słowa a ja nie. Przyzekłem przy Tobie Maryjo i prosiłem, przepraszam.Przepraszam także Ciebie Edytko za ból za łzy które uraziły też Boga . Proszę Cię Św Matko módl się za mnie i za Edytke za to by wszystko nam i się udało i byśmy się zawsze trzymali za ręce idąc przez życie.

 37. Renata pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za Grzegorza, który jest alkoholikiem, jego małżenstwo się rozpada, niech dobry Pan obdarzy tę rodzinę swoimi łaskami… Pomóż Panie Jezu , ratuj to małżenstwo… Panie Jezu zajmij się tym…


 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube