Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.18.00 w sanktuarium św. Józefa w Częstochowie prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 013 Komentarzy do tej pory

 1. Wiola pisze:

  O. Danielu mam na imię wiola mam 18 lat i od urodzenia nie chodzę . Bardzo źle sie z tym czuje są momenty kiedy nienawidzę sama siebie nie mogę na siebie patrzeć myślę , że lepiej by było dla wszystkich również i dla mnie gdyby mnie nie było wcale na świecie. Moim największym marzeniem jest to żeby moje nogi zostaly uzdrowione aby mogła stanąć o własnych siłach. Oglądam każdą transmisję przez internet dlatego , że nie mogę być na miejscu osobiście z wiadomych względów. Bardzo proszę ojcze Danielu o modlitwę wiem , że nie jest możliwe żeby moje marzenie się spelniło , ale mam taką cichą nadzieję być może trochę naiwną. 

 2. Maria pisze:

  Szczęść Boże.O.Danielu i cała wspólnoto MIMJ proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia i potrzebnych łask dla bratanicy Anity,Bóg zapłać,Jezu ufam Tobie

 3. Bertina pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji wspolnoty siostr z Wilhelmshorst – Dziekuje

 4. Danuta pisze:

  Błagam cię Ojcze Danielu o modlitwę dla Jakuba, który jest w nałogu narkotyków, proszę cię o uwolnienie z tego nałogu, proszę również o uwolnienie Tadeusza od złego ducha i boże błogosławieństwo dla tej rodziny. Jezu ufam tobie i uwielbiam twoje miłosierdzie. Bóg zapłać.

 5. Mariola pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie dla mego syna Rafała i pokój w mej rodzinie, by zło jej nie zniszczyło do końca, o nawrócenie męża.Bóg zapłać. Mariola.

 6. wiktoria pisze:

  prosze o modlitwe o dobrego meza i o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, o nasze nawrocenie i silna wiare dla nas. dziekuje.

 7. Sławomir pisze:

  Błagam o modlitwę za uwolnienie mnie i mojej żony naszych dusz  od zła i agresji, które nieszczy naszą rodzinę. Proszę o gorącą modlitwę za nasze dzieci. BOŻE RATUJ JE  tak jak TY tylko to potrafisz !!!. Proszę rówież o MIłosierdzie Boże dla moich rodziców zwłaszcza dla mojego  chorego na raka Tatusia, w przyszłości o dobrą i spokojąć śmierć  dla Niego.
  Dziekuję z góry za modlitewną pomoc i proszę o wstchnienie zwłaszcza w intencji naszych dzieci: Kubusia, Ani i Marysi.
  Sławek

 8. Jadwiga pisze:

  Proszę o modlitwę za powrót do zdrowia mojego siostrzeńca,walczy o życie po wypadku.Proszę też o modlitwę za jego rodziców i rodzeństwo.BÓG ZAPŁAĆ

 9. Danuta pisze:

  Proszę Ciebie Ojcze Danielu o łaskę dla Adama, który jest w nałogu alkoholu parę lat, o pokój w rodzinie, uwolnienie od wiezów międzypokoleniowych w tej rodzinie. Bóg zapłać prosi Danuta .

 10. Danuta pisze:

  Ojcze Danielu błagam Cię wyproś łaskę dla Rafała, który jest w nałogu narkotyków i dla Basi, która z tym z problemem sobie nie radzi. Błagam o uwolnienie Basi tj. mamy Rafała od złego ducha, i uwolnienie od więzłów międzypokoleniowych. Wielki Bóg zapłać, prosi Danuta .

 11. Tomasz Snakowski pisze:

  Proszę tylko o modlitwę wstawienniczą abym dołączył do wspólnoty.Pragnę tego ale brak mi odwagi.Jestem katolikiem trochę zagubionym.Byłem w Czatachowej.To wywarło na mnie ogromne piętno chęci bycia tam raz i raz jeszcze a w zasadzie jak najczęściej. Odpiszcie proszę. Jestem z Krakowa.Pragnę być z Wami

 12. eliza pisze:

  proszę waszą wspólnotę o modlitwę w intenncji zdrowia psychicznego i fizycznego mojej córki Patrycji.Bóg zaplać .

 13. Magdalena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę całą wspólnotę za moją koleżankę Asię, która jest zniewolona,dzisiaj powiedziała że ma depresję, wiem że jeździ do jakiegoś lekarza daleko i ten lekarz spojrzy w oczy i wie jakie ma choroby i przepisuje jej zioła i ona je pije, miała ze mną jechać na otwarte spotkanie w lipcu tego roku, ale coś jej wypadło, my organizujemy wyjazd jest 1 miejsce wiem że te miejsce jest dla niej by ze mną pojechała proszę bardzo o modlitwę za nią by pojechała i doświadczyła miłości Bożej, by Jezus ułożył jej ten weekend zbliżający tak by znalazła się ze mną na Przeprośnej Górce.


Copyright © 2014 Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa - Czatachowa.
Web site powered by WordPress 3.3.1 and Calypso WordPress theme designed by FabThemes.com.