Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.18.00 w sanktuarium św. Józefa w Częstochowie prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 006 Komentarzy do tej pory

 1. Sławomir pisze:

  Błagam o modlitwę za uwolnienie mnie i mojej żony naszych dusz  od zła i agresji, które nieszczy naszą rodzinę. Proszę o gorącą modlitwę za nasze dzieci. BOŻE RATUJ JE  tak jak TY tylko to potrafisz !!!. Proszę rówież o MIłosierdzie Boże dla moich rodziców zwłaszcza dla mojego  chorego na raka Tatusia, w przyszłości o dobrą i spokojąć śmierć  dla Niego.
  Dziekuję z góry za modlitewną pomoc i proszę o wstchnienie zwłaszcza w intencji naszych dzieci: Kubusia, Ani i Marysi.
  Sławek

 2. Jadwiga pisze:

  Proszę o modlitwę za powrót do zdrowia mojego siostrzeńca,walczy o życie po wypadku.Proszę też o modlitwę za jego rodziców i rodzeństwo.BÓG ZAPŁAĆ

 3. Danuta pisze:

  Proszę Ciebie Ojcze Danielu o łaskę dla Adama, który jest w nałogu alkoholu parę lat, o pokój w rodzinie, uwolnienie od wiezów międzypokoleniowych w tej rodzinie. Bóg zapłać prosi Danuta .

 4. Tomasz Snakowski pisze:

  Proszę tylko o modlitwę wstawienniczą abym dołączył do wspólnoty.Pragnę tego ale brak mi odwagi.Jestem katolikiem trochę zagubionym.Byłem w Czatachowej.To wywarło na mnie ogromne piętno chęci bycia tam raz i raz jeszcze a w zasadzie jak najczęściej. Odpiszcie proszę. Jestem z Krakowa.Pragnę być z Wami

 5. eliza pisze:

  proszę waszą wspólnotę o modlitwę w intenncji zdrowia psychicznego i fizycznego mojej córki Patrycji.Bóg zaplać .

 6. Magdalena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę całą wspólnotę za moją koleżankę Asię, która jest zniewolona,dzisiaj powiedziała że ma depresję, wiem że jeździ do jakiegoś lekarza daleko i ten lekarz spojrzy w oczy i wie jakie ma choroby i przepisuje jej zioła i ona je pije, miała ze mną jechać na otwarte spotkanie w lipcu tego roku, ale coś jej wypadło, my organizujemy wyjazd jest 1 miejsce wiem że te miejsce jest dla niej by ze mną pojechała proszę bardzo o modlitwę za nią by pojechała i doświadczyła miłości Bożej, by Jezus ułożył jej ten weekend zbliżający tak by znalazła się ze mną na Przeprośnej Górce.