Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.15.00 w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 161 Komentarzy do tej pory

 1. Agnieszka pisze:

  Bardzo Proszę Ojcze Danielu o modlitwę w intencji mojego męża, żeby poradził sobie z przeciwnościami i skończyły się nasze poważne problemy finansowe. Chwała Panu!!!

 2. ewa 40 lat pisze:

  Ojcze Danielu, dziś na spowiedzi usłyszałam od księdza o Ojcu. Mam złośliwego raka tarczycy. 3 listopada ma być operacja. Proszę o  uzdrowienie z tej choroby- jeżeli taka jest wola Boga.Proszę o zdrowie dla moich dzieci , Michała i Zosiu. Pokornie o to  proszę. Amen

 3. Teresa pisze:

  Dziękuję,Jezu za wiele łask które otrzymałam ja i moja rodzina.Ale bardzo cię proszę, abyś mnie dalej uzdrawiał i był przy mnie.Proszę o łaski dla mojego syna,aby pokładał większą ufność w Tobie,aby nowa działalność gospodarcza,którą rozpoczął przyniosła mu zadowolenie i nadała sens życiu,który utracił.Proszę Jezu, wysłuchaj za pośrednictwem Ojca Daniela moich próśb..Z Bogiem -Teresa.

 4. Krystyna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego teścia, który dziś rozpoczyna chemioterapię (rak płuc). Lekarze nie dają szans na wyleczenie. Ma bardzo słabe serce i nie wiadomo czy w ogóle przetrzyma "chemię".
  Proszę również o łaskę wiary dla moich dzieci. Ufam.. i dziękuję… i uwielbiam… :) :)
  Boże w Trójcy Jedyny kocham Cię ! :)

 5. Janusz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Ani, mojej siostrzenicy, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy z przerzutami. O uzdrowienie duszy i ciała, o dobrych lekarzy i światło Ducha Świętego dla nich, o pokój i ukojenie w bólu dla jej bliskich, o niezłomną nadzieję i wiarę w czasie próby. (…) Ty, Panie, jesteś najlepszym lekarzem, jeśli chcesz, możesz ją uleczyć, błagam Cię, wysłuchaj naszych próśb i pośpiesz jej na ratunek! (…) Na Twoją chwałę i ku naszej radości.

 6. Mariusz pisze:

  Proszę Cię Ojcze Danielu o modlitwę za mnie – o uwolnienie od Ducha Samogwałtu, oraz żebym znalazł pracę, mam z tym problem już od bardzo długiego czasu, coś mi w tym przeszkadza, już mam różne myśli, bardzo potrzebuję pracy. Bóg Zapłać.

 7. Joanna pisze:

  Proszę ojcze Danielu o modlitwę o uzdrowienie duchowe i fizyczne całej mojej rodziny i zdjęcie przekleństwa wielopokoleniwego.Szczególnie chodzi mi o uzdrowienie z kłamstwa i nałogów mojej teściowej,rodzeństwa męża I mojego męża Z marazmu,gniewu,pesymizmu i fizycznych dolegliwości,moich rodziców i rodzeństwo-Pan zna ich największe bolączki,moje dzieci Jowitkę i Kubusia z tych wszelkich obciążeń.Proszę także o modlitwę w mojej intencji-O moje uzdrowienie i o szczęśliwe rozwiązanie,które ma nastąpić w ten poniedziałek tj.20.10 przez cesarskie cięcie-O brak komplikacji i zdrowe,dobre i spokojne dziecko.Bóg zapłać.Joanna 

 8. Stanisław pisze:

  Dziękuję Ojcze Danielu za Twoją Posługę , Dziękuję całej Wspólnocie M.I .M .J. Za Was, Chwała Ojcu i
  Duchowi Świętemu Jak Było Na Początku Tak Zawsze Na Wieki Wieków.
  Ojcze Danielu Dziękuję za Modlitwę w Intencji Naszych Córek ,   Kasi Chorej na Padaczkę i  Jej Siostry Ani Która Potrzebuje Uzdrowienia. Cała nadzieja w Jezusie , On Wyrzuca złe duchy i leczy wszystkie choroby.
  Ojcze Danielu Proszę o Modlitwę .
  Niech Będzie Bóg Uwielbiony , Niech Będzie
  Uwielbione Święte Imię Jego , ……………………

 9. Bożena pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej córki Marioli z tak wielu chorób  głównie z tego żeby guz w głowie nie odrósł i aby guzki które pojawiły się na nadgarstkach nie okazały się złe oraz o to aby w przyszłości mogła mieć dzieci   oraz o zesłanie Ducha Świętego na naszą rodzinę aby zaczęło się wszystko układało.
  Bóg zapłać

 10. Jan pisze:

  Błagam o modlitwę o uwolnienie Michała od nałogu hazardu , pijaństwa ,rozwiązanie zawiłych problemów finansowych oraz o uzdrowienie małego Tomaszka o roziąząnie problemów z mową i załatwianiem potrzeb fizjologicznych,

 11. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za moją córeczkę chorą na serce – aby Bóg dał jej zdrowie. Bóg zapłać