Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.12.00 w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.15.00 również w Sanktuarium św. o.Pio na Przeprośnej Górce k.Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej Górce

190 Komentarzy do tej pory

 1. Ola pisze:

  Ojcze Danielu,prosze o modlitwe o uzdrowienie miednicy.Dziekuje i Chwala Panu.A ja bede modlic sie za Ciebie.

 2. Beata pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwę w intecji mojego zdrowia. Proszę też o modlitwę za chorych, zniewolonych alkoholem i nikotyną oraz złem z mojej rodziny, a także Zbyszka i Zofię aby Bóg ich nawrócił. Będę sie za nich modlić przez cały post. Chwała Tobie Panie. Ty jesteś Wielkim i Kochanym Bogiem.

 3. Beata pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od nałogu nikotynowego. By dobry Bóg rozkazał duchowi nikotyny odejść precz  i nie wracał więcej. Chwała Tobie Panie!

 4. Krystyna pisze:

  O.Danielu,proszę,wspomnij i o moim Ojcu w modlitwie Twojej, jest ciężko chory, cierpi.Wspomnij  o całej naszej rodzinie byśmy się wzajemnie szanowali.Proszę Ciebie wspomnij o nas Panu.

 5. Anna pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za moje zdrowie , a takze z zdrowie w mojej rodzinie dla moich bliskich oraz o nawrocenie corki Agnieszki.PROSZE  O MODLITWE W INTENCJII MOICH WNUCZAT o dary Ducha sw.Bog zaplac.

 6. Wanda pisze:

  Ojcze Danielu! Proszę o modlitwę w intencji moich synów, o dar wiary i miłości, uwolnienie od uzależnień i pokus tego świata, pójście drogą zgodną z wolą Bożą. Dziękuję Bogu za wszystko co mi daje i wychwalam Go! 

 7. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o zdrowie dla córki Weroniki oraz o opiekę Bożą całej rodziny. Bóg zapłać

 8. M...... pisze:

  Ojcze Danielu, Szczęść Boże
  kilka miesięcy temu byłam na spotkaniu otwartym(czerwiec 2015), to było moje pierwsze spotkanie i tam zostałam uzdrowiona, Myślałam że to już koniec moich niepowodzeń i zgryzot, ale myliłam się.Czuję się bliżej Boga, ufam Mu i kocham naszego Ojca w niebie, którego dopiero po Twojej modlitwie nauczyłam się traktować jak Tatusia, ale widzę że to dopiero początek drogi, walka trwa, a wróg nie odpuszcza. Proszę Cię o Twoją modlitwę, bym wytrwała w dobrym, bym zniosła wszelkie przeciwności, które niemal codziennie na mnie spadają, tak bardzo potrzebuję pomocy, tylko Bóg wie jak bardzo. Proszę pomóż mi, niech poczuję przypływ nowych sił.  Proszę o błogosławieństwo, o Ducha Świętego dla mnie i męża, naszej córeczki, moich bliskich i bliskich mego meża.
  Bóg zapłać Ojcze Danielu.

 9. Andrzej Bobola pisze:

  Ojcze Danielu proszę pokornie o modlitwę wstawienniczą za Weronikę z Żywca którą opanował rak złośliwy i ją dusi zajmując płuca . Bardzo się męczy z bólu. Niech Dobry BÓG OJCIEC pomoże Weronice.  AMEN . Bóg zapłać

 10. Gabriela pisze:

  Proszę o modlitwe za mnie od tego zeby mogła życ w czystości i znów nie popełniła tego grzechu   i chron mnie i moją całą rodzinę przed złem . Bóg zapłac . 

 11. Daniela pisze:

  Ojcze Danielu proszę cię o modlitwę za  zdrowie całej rodziny, o uzdrowienie z mojej depresji, lęku. Proszę  o modlitwę  za nowej pracy i wolności od przekleństwa całej rodziny. Bóg zaplac.

 12. Ilona pisze:

  Dziś rano jadąc samochodem usłyszałam o Tobie…Ojcze Danielu.Wieczorem dowiedziałam się, że moja mama (chorująca poważnie na serce) bardzo źle się czuje. Proszę Cię, pełna łez, Ojcze o łaskę uzdrowienia płynącą od Jezusa Chrystusa dla mojej mamy.

 13. Maria pisze:

  Pokornie prosze o modlitwe o zdrowie mojej mamy Heleny, ktora zmaga sie z bezsennoscia. Serdeczne Bog zaplac Ojcze Danielu

 14. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu
  Z całego serca błagam o omodlitwe o uzdrowienie wewnetrze mnie i mojej rodziny. Chce zyć dla synka 8 letniego Szymonka ale depresja, udreka gnebią mnie przez całe zycie. Ile można w życiu przyjac nieszczesc, tragedi i chorob. Niestety nie mam siły tego znosic. Mama  moja jest od 60 lat to tragicznym wypadku w dziecinstwie, potem zawał miała, brat moj martwy sie urodził. Brat ktorego mam obecnie jest fajny ale chorował w dziecinstwie. Tato dla mamy i dla nas dobry nie był, dokucza nam , przytyka , nie dba o dom, o wszystko ma pretensje. Rodzice nie rozmawiają ze 20 lat. Po 3 latach malzenstwa moaz odszedl odemnie dla innej kobiety. Czy ja mam jakies szanse na tym swiecie. Przepraszam wszystkich stokrotnie za to zalenie sie ale nie umiem inaczej.
  Błagam o uwolnienie i uzdrowienie  
   

 15. Anna pisze:

  Ojcze Danielu daj  mi siłę i cierpliwość a dla męża by wyszedł z nienawiści do mojej rodziny.

 16. Monika pisze:

  Miłość i Miłosierdzie Jezusa drogi ojcze Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby żołądka,mam krwawienia z żołądka i martwię się tym,w poniedziałek mam gastroskopię.Modlę się i proszę naszego kochanego Ojca Miłosiernego o uzdrowienie mnie z tej choroby,Ciebie o.Danielu proszę o wsparcie modlitewne.w2014r w sierpniu w Pustelni zostałam uzdrowiona z nowotworu móżdzku .Tęsknię za tym miejscem i pragnę tam być❤❤

 17. basia pisze:

  Błagam o uzdrowienie!

 18. basia pisze:

  Błagam o modlitwę o 7 zdrowie nie mojej duszy i ciala. Błagam wszecmogacego Boga o dobre wyniki badań i o to aby zniknęły zbiorniki  z płynem w moim organizmie i abym z moim ukochanym mężem mogła wychować moja 6 letnia córeczkę.  Chryste pomóż błagam! 

 19. Prosba pisze:

  Prosim vas otec daniel o uzdravenie mojho syna vlastimila ktory je zavisly  na alkohole a za jeho navrat k viere vrucne prosim je este mlady ma 26 rokov a nechcem aby bol zatrateny prosi s celeho srdca o jeho uzdravenie

 20. Stanislaw pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojego kolegi z pracy Mariusza, który ma skomplikowaną sytuacje rodzinną i trudne relacje z księdzem w swojej parafii. Twierdzi że kościół nie chce go zrozumieć, nie chce mu pomóc.
   
  Bóg zapłać.

 21. Arleta pisze:

  Proszę o wyposażenie łask dla moich córek Marietta i Martyny, żeby karmiły się Słowem  Bożym 

 22. Lidia pisze:

  Ojcze Danielu. Proszę o modlitwę , za uzdrowienie mojej chorej   2 letniej wnuczki Dorotki, a także w intencji moich synów Piotra i Wojciecha, którzy też walczą z chorobami .O łaski dla nich w tak trudnym czasie.
  Ojcze Danielu chciałabym bardzo przyjechać n spotkania. Jednak na razie nie jest to możliwe bo mieszkam 1800 km od Częstochowy , w Niemczech.Jednak na youtube  słucha każdej mszy kazań.Ale na pewno przyjadę.
  Bóg Zapłać

 23. Regina pisze:

  Ojcze Danielu proszę bardzo o modlitwe za mojego jeszcze nie narodzonego wnuka który jak się okazuje może byc ciężko chory,czekamy na wyniki badań.BÓG ZAPŁAĆ

 24. Barbara pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej.Bóg zapłać

 25. AGNIESZKA pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego syna Mateusza, który walczy z ciężką chorobą , która zniszczyła mu szpik kostny.
   
  Mama

 26. Agnieszka pisze:

  Proszę ojcze Danielu o modlitwę w mojej intencji: o bogosławieństwo Boże dla mojego  małżeństwa i mojej rodziny,  o  zdrowie i opiekę Maryji  nad naszymi dziećmi: Tymonem  i Mileną oraz  o wytrwałość w służbie Bożej  we wspólnocie i owoce tych działań. Agnieszka

 27. Dorota pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w mojej intencji:
  - o uzdrowienie mnie  z nieuleczalnej bakteri, powodującej ciągłe infekcje, którą zarażono mnie w szpitalu –  zagrażającą mojemu zdrowiu;  
  - o pomoc i  bogosławieństwo Boże w rozwiązaniu trudnych spraw związanych z moim domem, o ochronę przed wrogimi i nieuczciwymi działaniami ludzi oraz o łaskę przybliżania się do Boga.

 28. Katarzyna pisze:

  Szczęść Boże. Proszę z całego serca o modlitwę bym mogła znaleźć się jak najszybciej z wami i uczestniczyć w modlitwie. Ojcze Danielu nie zostawiaj mej modlitwy. Panie Zmiłuj się. Proszę wspomnieć za mną do Jezusa. Bóg zapłać. Kasia 

 29. Beata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją rodzinę a szczerze za nawrócenie mojej mamy.prosze o modlitwę również za mnie bym uporala się z chorobą depresji dwubiegunowej.czesto słucham ojca nagrań za YouTube i pragnę serdecznie podziękować za posługę dziękuję również Jezusowi za kapłanów i możliwość spowiedzi. Ojcze Danielu Bóg zapłać

 30. Weronika pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego syna i taty oraz brata i jego zony.O powrót na dobrą drogę ,która mogą kroczyć tylko idąc za Panem.Żal mi ich ponieważ nie znają tak pięknego uczucia jakim jest  trwanie przy Jezusie. 

 31. Robert pisze:

  Szczęść Boże o.Danielu, proszę o modlitwę by PAN dał mi jak najszybciej Łaskę modlitwy z Wami w Pustelni w Czatachowie, bym mógł wypełnić tym samym Wolę Naszego Pana. Bo Kongresy Odnowy w Częstochowie to jedno gdzie się widujemy, a PAN chce bym modlił się z Wami w pokorze. Pozdrawiam w Duchu Świętym Robert że Szczecina

 32. ola pisze:

  Panie Jezu czuuwaj nad naszą szkoła w każdej chwili aby nam nigdy je nie odebrali Pobłogosław  Ojcze Danielu. Aby Dyrektor Palczewski odczepił się od naszej szkoły , a mieszkańcy Czubrowic zaczęli bronić naszej szkoły .Panie spraw aby naszej szkoły nie rozwi8azali Ola

 33. marzanna pisze:

  Ojcze Danielu i umilowani Bracia i Siostry……..ludzie dobrej woli prosze o modlitwe za zdrowie rocznej Klauduni ktora jest chora……….Serdeczne Bog zaplac……Wiem ,ze modlitwa dziala cuda

 34. Katarzyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwe za zdrowie mojej mamusi ktora zmaga sie z choroba nowotworawą, a także o zdrowie dla mojej rodziny

 35. Ewa pisze:

  Prosze Cię Ojce Danielu o modlitwę za moją córkę Magdalene.Wesprzyj ją swoją modlitwą . Potrzebuje ona wsparcia ponieważ wychodzi własnie  z poważnego zaburzenia osobowości, Bóg zapłać

 36. monika pisze:

  Ojcze Danielu bardzo chciałam przyjechać na msze w bardzo ważnych sprawach które mam w sercu ale zachorowałam i mój przyjazd musiałam odwołać ,bardzo proszę wspomnij za mną do Jezusa dziękuję Bóg zapłać

 37. anna pisze:

  Ojcze Danielu i ludzi dobrej woli prosze o modlitwe za Ulę,która  leży w bardzo ciezkim stanie w szpitalu i łaski Boże dla całej jej rodziny w tak trudnym czasie.
  Bóg zapłać

 38. Hanna pisze:

  Ojcze Danielu,prosze o modlitwe za moje zdrowie,mam zacme w obu oczach,gosciec ktory jest nieuleczalny,kamienie w woreczku zolciowym i nerkach,narosl na zoladku,anemia.To tylko te wazniejsze.Bardzo prosze o modlitwe,Bog zaplac.  HANNA 

 39. Anna Maria pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji mojego syna – o nawrócenie, powrót na dobrą drogę życia, wolność od uzależnienia ….. Bóg zapłać. AM

 40. Radek pisze:

  Ojcze Danielu proszę cię o modlitwę za moje małżeństwo by nie doszło do rozwodu oraz nawrócenie żony Marty i powrót do męża jesteśmy po ślubie zaledwie trzy lata