Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.15.00 w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 077 Komentarzy do tej pory

 1. Z. Tomek pisze:

  Błagam o modlitwę O. Daniela i całą Wspólnotę MiMJ. Jestem w mocy złego, moje życie to same porażki i zło. Nie mam już sił by walczyć z nim, jestem w tragicznej sytuacji materialnej i duchowej. Proszę o uwolnienie od złego, wybrnięcie z długów oraz powtórne połączenie mojej rodziny.

 2. Lida pisze:

  Proszę ojca Daniela i wspólnotę miłość i miłosierdzie Jezusa o modlitwę za mojego męża, z którym jestem w separacji. Jest on uzależniony od alkoholu, obecnie jest w kolejnym ośrodku uzależnień jednak nigdzie nie może wytrwać, jest załamany i zrezygnowany. Jeśli nie wyleczy się z nałogu  to zginie.

 3. Erik pisze:

  Bardzo proszę o modlitwy za brata dla jego obratenie na ścieżkę do kościoła i odzyskane z sviatostiam nasiel zależności od alkoholu i pracy i babcia nasiel nezatvrdzovala umysłu i serca i poziadala o przebaczenie swoich sąsiadów i sąsiadów, jak również do jego kompetencji, a dla siebie za dar życia wiary i uzdrowiony z niewoli do nadeje masturbacie

 4. Erik pisze:

  Bardzo proszę o obratenie i uzdrowienie matkom, aby zmienić zmyslanie i ścieżkę do Boga nasla. Bóg zapłać

 5. Teresa pisze:

  Bardzo proszę  o modlitwę  Ojca Daniela  oraz  Wspólnotę w intencji mojego syna Dawida  o opamiętanie  się  i powrót  na Bożą  drogę  oraz  za  siłę i wytrwanie  w walce  z narkotykami. Bóg  zapłać.Jezu   ja wierzę  że  Ty  go  możesz tylko uzdrowić.

 6. basia pisze:

  Drogi O Danielu proszę serdecznie o modlitwę w intencji basi aby ustały wszelkie przeszkody i trudnościi jakie powstały na mojej drodze życia spwodowane złorzeczeniami  lub urokami  innych ludzi proszę o modlitwę gdyz moje zycie zupełnie się nie układa a mnie prowadzi do rozpaczy gdyz widze ze jakiejś zło ciągle mi przeszkadza   bóg zapłać

 7. Monika pisze:

  JESTEM SZCZESLIWA,ZE BYLAMU O.DANIELA,DOTARLAM TAM ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO.OTÓŻ ZACHOROWALAM NA NOWOTWOR ZŁOŚLIWY GŁOWY,JESTEM PO OPERACJI USUNIECIA GUZA.PO WYJSCIU ZE SZPITALA OBIECALAM SOBIE,ZE POJADE DO CZESTOCHOWY PODZIEKOWAC MATCE BOZEJ ZA TO ZE WYSLUCHALA MOICH GORACYCH MODLITW,KIEDY BYLAM W OGROMNYM CIERPIENIU TO ONA MATKA BOZA I MATKA MOJA DODAWALA MI OTUCHY I RADOSCI,PLAKALAM I PROSILAM JA O POMOC CALYM SERCEM I DUSZA.ODDALAM  JEJ SIE CALKOWICIE,NA JASNEJ GORZE SIEDZAC NA SCHODACH PODSZEDŁ DO MNIE NIEZNANY MI MEZCZYZNA O IMIENIU DAWID,KTÓRY ZAPROWADZIŁ MNIE ZBŁAKANA OWIECZKE DO O .DANIELA.PODSZEDŁ DO MNIE,KIEDY SIEDZIALAM NA SCHODACH(ZLE SIE POCZULAM).NIC NIE DZIEJE SIE PRZYPADKOWO.JA DZIEKI SWOJEMU CIERPIENIU ZBLIZYLAM SIE DO BOGA ,ZROZUMIALM JAK WIELKA JEST JEGO MILOSC.DOPIERO W OBLICZU CHOROBY TO ZROZUMIALAM.POPELNILA WIELE BŁEDÓW W SWOIM ZYCIU,BYLAM NIEZNOSNA DLA SWOICH BLISKICH.TERAZ JESTEM ZUPEŁNIE  INNA OSOBA.CHWALA PANU ZA TO..NA SPOTKANIU U O.DANIELA DOSTALAM ŁASKĘ UZDROWIENIA,PŁAKAM I BYLAM SZCZESLIWA,ZE MARYJA MATKA NAS WSZYSTKICH,WYSŁUCHAŁA MNIE I WYJEDNAŁA TAK PIĘKNA ŁASKE U NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA.ONA JEST NASZA MATKA POMAGA NAM WSZYSTKIM,KTÓRZY JĄ KOCHAJA I BŁAGAJĄ O POMOC.PROSZE O. DANIELA O ŁASKI BOZE DLA MNIE I MOJEJ RODZINY,MONIKA-NAWRÓCONA I SZCZESLIWA OSOBA
   

 8. Sylwia pisze:

  Ojcze Danielu, Wspólnoto Miłości i Miłosierdzia Jezusa pokornie proszę o modlitwę o uzdrowienie czteroletniego Adasia chorego na nowotwór, aby zastosowane leczenie przyniosło pozytywne rezultaty. Jezu Ufam Tobie, już raz mnie nie zawiodłeś w trudnej życiowej chwili i głęboko wierzę w Twoje kolejne łaski uzdrowienia. 

 9. anna pisze:

  Proszę Ojca Daniela i całą wspólnotę o modlitwę  w intencji uzdrowienia mojego wnusia Huberta. Kocham Cię Jezu.

 10. alicja pisze:

  bardzo prosze o modlitwę w intencji mojego zdrowia dla ciała ,aby Pan Jezus również  uwolnił mnie od lęków nerwicy depresji ,o wyjście z choroby alkoholowej mojego tata oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny ,spokój i zgodę

 11. Anna Maria pisze:

  Proszę Ojca Daniela oraz całą Wspólnotę o modlitwę wstawienniczą do Pana Jezusa o nawrócenie i uzdrowienie mojego syna i męża oraz nawrócenia w rodzinie.
  Jezu Ufam Tobie.

 12. Bożena pisze:

  Proszę ojca Daniela o modlitwę o zdrowie dla mojego syna Łukasz Jezu Ufam Tobie

 13. Daniel pisze:

  Blagam Pana Jezusa przez o. Daniela o uzdrowienie z choroby jader, za corke ze z choroby z uzaleznienia od internetu i problemow z zachowaniem oraz o zdrowie i blogoslawienstwo dla mojej zony i dwoch synow oraz o uzdrowienie ze zniewolen dla mojej mamy. Jezu ufamy Tobie i w Tobie pokladamy nadzieje i w Twojej Matce Maryi. Z Bogiem Bog zaplac

 14. Andy pisze:

  Ojcze Danielu bardzo Cie proszę o modlitwę za dar pracy. Bóg zapłać. 

 15. Gosia pisze:

  Prosze o modlitwe o uzdrowienie moich oczu, o nawrocenie czlonkow mojej rodziny

 16. sebastian pisze:

  Proszę Ojca Daniela o modlitwę za mnie (zgasłem duchowo) o Ducha Św oraz o wolność duchową.

 17. Agnieszka pisze:

  Proszę Ojca Daniela oraz całą wspólnotę o modlitwę wstawienniczą o cudownę uzdrowienie mnie z torbieli jajników. 
  Jezu Ufam Tobie

 18. Karolina pisze:

  Ojcze Danielu blagam Ciebie oraz cala Wspolnote o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego niespelna 2-letniego synka Juliana z nieuleczalnej choroby hemofilii. W Bogu pokladam nadzieje.   Bog zaplac

 19. Irena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby,jest to
  wielorodzajowa choroba tkanki łącznej,która niszczy narządy wewnętrzne.
  Bóg zaqpłać prosi Irerna

 20. Izabela pisze:

  Byłam na spotkaniu z O.dr John Babtist Bashobora w Licheniu 23-24 sierpnia .Na miejsce dojechaliśmy autorem razem z członkami  wspólnoty MiMJ. Cudowny Boży czas , jak i spotkanie tak i podróż !!! Niech Was Bóg błogosławi jesteście kochani !!!

 21. ANNA pisze:

  Szczęść Boże , pokornie proszę Ojca Daniela oraz całą Wspólnotę  o  modlitwę wstawienniczą w intencji mojego małżeństwa i rodziny , które się rozpadają . Głęboko ufam Miłosierdziu Bożemu , że za pośrednictwem modlitwy wstawienniczej dopomoże mi w walce o mojego męża i małżeństwo.

 22. Barbara pisze:

  Błagam Ojca Daniela i cała wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa o modlitwę wstawienniczą o cudowne uzdrowienie mojej osoby z choroby nowotworowej, która jest wynikiem działania złego ducha. Niestety kilka lat temu padłam ofiarą klątwy jaką rzucił na mnie człowiek parający się okultyzmem. Wiem ,że ta choroba jest skutkiem działanie tej klątwy , ponieważ ten człowiek powiedział mi ,iż z mojej lewej pachwiny przyjdzie moja śmierć. Obecne zmagam się z kilkoma guzami , jakie pojawiły się w mojej lewej pachwinie 2 lata temu. Przez jakiś czas , guzy te były niewielkie. Jednak teraz te guzy się powiększyły.Dlatego też błagam o modlitwę , bo tylko w Jezusie moja jedyna nadzieja.

 23. Agnieszka Palusińska pisze:

  Proszę Ojca Daniela oraz całą Wspólnotę o modlitwę wstawienniczą do Pana Jezusa o cudowne uzdrowienie z choroby nowotworowej 5 letniego Michałka, uniknięcia amputacji nogi, aby zastosowane leczenie pomogło Mu w tak ciężkiej chorobie. Ufam Panu Bogu i polecam Michałka w modlitwie.
  Agnieszka z Wieliczki .

 24. ewelina pisze:

  Szczęść Boże. Pokornie proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie od nerwicy lękowej, lęku i strachu przed Bogiem który nas przecież kocha, od strachu przed śmiercią, o siłę, miłość, pokój i głęboka wiarę, błogosławieństwo dla mamy, męża, siostry oraz o nawrócenie męża. Bóg zapłać.

 25. Mariola pisze:

  Proszę Ojca Daniela oraz całą Wspólnotę o modlitwę wstawienniczą w intencji poczęcia zdrowego dziecka. Jesteśmy małżeństwem od 8 lat . Leczymy się z powodu niepłodności. Od ponad roku podleliśmy leczenie wg naprotechnologi. Mam planowany zabieg laparoskopowy.  Bardzo proszę Was o modlitwę.
   Jezu Ufam Tobie

 26. Jana pisze:

  Otec Daniel,
  Prosím o modlitbu aby som mohla prijať a byť naplnená Duchom Svätým. Ďakujem

 27. Brygida pisze:

  Bardzo proszę ojca Daniela i cała Wspólnotę o modlitwę za Mariusza o uwolnienie go od lęków , które pomimo leczenia nie ustępują.Proszę też o modlitwę za naszego syna , o błogosławieństwo Boże w jego dorosłym już niedługo życiu, o uwolnienie go od wszelkiego zła , które mogłam mu wyrządzić skupiając się tylko na chorobie męża. Bóg zapłać


Copyright © 2014 Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa - Czatachowa.
Web site powered by WordPress 3.3.1 and Calypso WordPress theme designed by FabThemes.com.