Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.15.00 w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 108 Komentarzy do tej pory

 1. Edyta pisze:

  Dziękuję Bogu za osobę ojca Daniela oraz innych charyzmatycznych księży, którzy są naszymi pasterzami, przewodnikami do Pana Jezusa. Módlmy się za nich każdego dnia. Chwała Ci Panie Boże za Twoją dobroć !

 2. Edyta pisze:

  Proszę o modlitwę o zaznanie spokoju, właściwego rozeznania drogi życiowej, Boże błogosławieństwo, opiekę dla mnie i mojej rodziny gdzie nie ma zdrowych relacji. Bóg zapłać, Bóg z Wami.

 3. barbara pisze:

  Ojcze Danielu bardzo serdecznie proszę o modlitwę w intencji rodziny Karoliny i Sławka Ciecieręga o dar poczęcia i narodzin dziecka w ich rodzinie BÓG ZAPŁAĆ

 4. Stanisław pisze:

  Dziękuję Bożemu Miłosierdziu za każdy dzień zdrowia Kasi naszej córki chorej na padaczkę .
  Dziękuję za Łaskę spotkania w moim życiu wspólnoty M.I. M. JEZUSA. Jestem nędznikiem i dla siebie
  nie pragnę niczego. Błagam całą wspólnotę i Ciebie Ojcze Danielu o modlitwę  w Intencji Naszej córki
  Ani o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego oraz o dar powrotu do Boga. Jezu Ufam Tobie .

 5. Ewa pisze:

  Prosze o modlitwe za całą moją rodzine a wszczegulnośći o uwolnienie mojego męża z nałogu alkocholowego .Zeby w kącu nastał spokuj w naszej rodzinie i dzieci mogły miec wkącu szcześliwa rodzine Bóg zapłać.

 6. joanna pisze:

  prosze o modlitwe za mnie zebym  calkowicie wyzbyla sie lekow oraz nerwicy lekowej prosze o modlitwe za meza romana zeby uwolnil sie od picia alkocholu oraz za zdrowie moich dzieci michalka i kamilki

 7. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę za siebie – mam obsesyjne myśli, lęki, niepokój. Proszę o uzdrowienie mojej relacji z pewną osobą, bym nie była tak zazdrosna i zaborcza.

 8. Iza pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z lęków, wszelkich blokad wewnętrznych i rozproszeń oraz o dar głębokiej wiary, męstwa, asertywności i odwagi dla Izy, a także o światło
  Ducha świętego dla Izy, Basi i Ojca Dobromiła przy podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów. Bóg zapłać.