Mów światu o Moim Miłosierdziu, o Mojej Miłości.”

Dz. św. Faustyny, 1074 /

WSPÓLNOTA

Miłość i Miłosierdzie Jezusa” jest wspólnotą ludzi wierzących, którzy w łonie Kościoła Katolickiego, pragną żyć pełnią Ewangelii Miłości, otwartymi na powiew ognia Ducha Świętego, aby tak jak Maryja, Matka Miłości i Miłosierdzia głosić Miłość i Miłosierdzie Jezusa, naszego Pana poprzez modlitwę, słowo i czyn, co jest szczególnym charyzmatem wspólnoty. Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną, posługujemy darami Ducha Świętego dla dobra Kościoła.

Wspólnota powstała 5.02.2010r. w Pustelni w Czatachowie, jako owoc spotkań modlitewnych.

W każdą trzecią sobotę miesiąca od godz.15.00 w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy prowadzimy spotkania modlitewne dla wszystkich.

Program spotkania:

- EUCHARYSTIA

- PRZERWA

-  MODLITWA UWIELBIENIA

- ŚWIADECTWA

- MODLITWA UWOLNIENIA

- MODLITWA O UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE I FIZYCZNE

-  MODLITWA O WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
 

W każdą drugą sobotę miesiąca od godz.18.00 również w sanktuarium Św. Józefa prowadzimy spotkania modlitewne dla młodych.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od godziny 15:00 prowadzone są spotkania formacyjne w Sanktuarium Św. Ojca Pio na Przeprośnej górce. Osoby chcące wstąpić do wspólnoty są zaproszone w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszę Świętą do Pustelni, by po Mszy św. dać się zapisać na listę kandydatów. W dni powszednie Msza Św. jest o godz. 8:00, a w święta o godzinie 10:00 Kandydaci powinni wcześniej uczestniczyć co najmniej trzy razy w spotkaniach modlitewnych otwartych lub dla młodych i pragnąć pójść razem z nami w charyzmacie naszej wspólnoty.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

1 123 Komentarzy do tej pory

 1. Dorota pisze:

  O. Danielu Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojej mamy Grazyny ktora ma dzis operacje krtani  aby milosierny Pan poprowadzil reke chirurga i cudowny powrot do zdrowia.  

 2. Teresa pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji , i prośbę do Najwyższego o  uzdrowienie mnie z choroby autoimmunologicznej (toczeń) ,uwolnienie mnie od myśli samobójczych i ciężkiej depresji. Błagam o pomoc ,próbowałam już wszystkiego ,jesteście dla mnie ostatnią deską ratunku.

 3. Renata pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Adriana aby odnalazł drogę do Pana Boga ,rodziny                     Bóg zapłać 

 4. Jolanta pisze:

  Prosze o uzdrowienie mojej rodziny. O swiatlo Ducha Swietego. Prosze o modlitwe ,by moja synowa ze swoja matka ,przestala przesladowac nasza rodzine. Synowa rozwiodla sie z moim starszym synem ,niedawno wziela  koscielny slub z moim mlodszym synem. Wnukow nie widze od czterech lat. Te  kobiety zniszczyly nasza rodzine i psychike malych niewinnych dzieci. Bog zaplac.

 5. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji 23-letniej Beaty,która wczoraj nagle odeszła do Pana.                                       Bóg zapłać!

 6. Zawierzająca pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego chłopaka, który z dnia na dzień mnie znienawidził jakby go opętał jakiś zły duch.

 7. Urszula pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla 28-letniej Karoliny, cudownej żony i mamy 2,5-letniego Antosia, która zachorowała na raka płuc. Karolina zawsze była i jest blisko Pana Boga. Błagam pomódlcie się razem z nami, aby Bóg raczył ją uzdrowić.

 8. Monika pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji Mateusza,jest silnie zniewolony,proszę o Łaskę dobrej spowiedzi i aby wyraził chęć przystąpienia do niej.Z góry dziękuję za każde westchnienie.                            Z Bogiem i z Maryja!

 9. Marek Lukas pisze:

  Prosime o motlitwe za drogu sw. Jakuba Slowacja Polska i o wsistke potrzeby i ludzi voluntariusow. Prosime o modlitwu za Dom sw. Jakuba na Slowacji i jego miasto. Dzenkujeme.

 10. Jacek pisze:

  Prosze o modlitwe za moja rodzine….o uwolnienie od udreczen ….o powrot do Pana Boga….odeszlismy za daleko….Dla siebie blagam o dar milosci , ….ja chyba nie potrafie kochac…..Bog zaplac…..

 11. Edyta pisze:

  Szczęść Boże,chciałam podziękować o.Danielowi i całej Wspólnocie za sposób w jaki przybliżacie nam Boga i całe niebo i za posługę i powołanie, które tak zarliwie przyjęliście i wypelniacie. Czasami  uczestnicze w spotkaniach otwartych i zawsze do nich tęsknię. Gdy modlę się z Waminam wydaje mi się, że jestem przedsionku nieba-nawet z tym brudnym bagażem, z którym przybywam. Przyczyniacie się do zmian w życiu wielu znanych mi osób i moim oczywiście. Gorąco wierzę szczególnie w moc Waszej modlitwy wstawienniczej dlatego pisze, by poprosić o modlitwę za znajomego Piotra-30latka, ojca trójki małych dzieci, który zawsze był blisko Boga, a od roku boryka się z nieuleczalnym rakiem płuc i przerzutami do mózgu, o ktorych dowiedział się kilka dni temu. Oby Bóg raczył wysłuchać ich prośby o zdrowie i pomógł przejść przez wszystko co dla nich zaplanował. Bóg zapłacić i wszelkiego Błogosławieństwa Bożego. Chwała Panu

 12. Aleksander pisze:

  bardzo proszę o modlitwe uwolnienia os zlego ducha  od 1,5 roku jestem w ciezkiej depresji w modlitwie ojca cała moja nadzieja i w lasce Chrystusa

 13. Aleksander pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie od złych mocy od  1,5 roku jestem w depresji i jedyna moja nadzieja w Chrystusie

 14. Terenia pisze:

  proszę o modlitwę o zdrowie,  zmianę pracy

 15. Terenia pisze:

  proszę o modlitwę o nawiązanie dobrej i głębokiej relacji z mężczyzną na którym mi zależy

 16. Edyta pisze:

  Dziękuję Bogu za osobę ojca Daniela oraz innych charyzmatycznych księży, którzy są naszymi pasterzami, przewodnikami do Pana Jezusa. Módlmy się za nich każdego dnia. Chwała Ci Panie Boże za Twoją dobroć !

 17. Edyta pisze:

  Proszę o modlitwę o zaznanie spokoju, właściwego rozeznania drogi życiowej, Boże błogosławieństwo, opiekę dla mnie i mojej rodziny gdzie nie ma zdrowych relacji. Bóg zapłać, Bóg z Wami.

 18. barbara pisze:

  Ojcze Danielu bardzo serdecznie proszę o modlitwę w intencji rodziny Karoliny i Sławka Ciecieręga o dar poczęcia i narodzin dziecka w ich rodzinie BÓG ZAPŁAĆ

 19. Stanisław pisze:

  Dziękuję Bożemu Miłosierdziu za każdy dzień zdrowia Kasi naszej córki chorej na padaczkę .
  Dziękuję za Łaskę spotkania w moim życiu wspólnoty M.I. M. JEZUSA. Jestem nędznikiem i dla siebie
  nie pragnę niczego. Błagam całą wspólnotę i Ciebie Ojcze Danielu o modlitwę  w Intencji Naszej córki
  Ani o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego oraz o dar powrotu do Boga. Jezu Ufam Tobie .

 20. Ewa pisze:

  Prosze o modlitwe za całą moją rodzine a wszczegulnośći o uwolnienie mojego męża z nałogu alkocholowego .Zeby w kącu nastał spokuj w naszej rodzinie i dzieci mogły miec wkącu szcześliwa rodzine Bóg zapłać.

 21. joanna pisze:

  prosze o modlitwe za mnie zebym  calkowicie wyzbyla sie lekow oraz nerwicy lekowej prosze o modlitwe za meza romana zeby uwolnil sie od picia alkocholu oraz za zdrowie moich dzieci michalka i kamilki

 22. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę za siebie – mam obsesyjne myśli, lęki, niepokój. Proszę o uzdrowienie mojej relacji z pewną osobą, bym nie była tak zazdrosna i zaborcza.

 23. Iza pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z lęków, wszelkich blokad wewnętrznych i rozproszeń oraz o dar głębokiej wiary, męstwa, asertywności i odwagi dla Izy, a także o światło
  Ducha świętego dla Izy, Basi i Ojca Dobromiła przy podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów. Bóg zapłać.