Najbliższe spotkania

SPOTKANIE MŁODYCH
Przeprośna Górka godz. 15 do 19
SPOTKANIE OTWARTE
Przeprośna Górka godz. 12 do 18

18 komentarzy

  1. Proszę o.Danielu o modlitwę za mnie i moją rodzinę o uzdrowienie i uwolnienie z mocy grzechu .Blagam by Bóg swoją mocą przemieniał mnie bym mogła służyć Jemu i ludziom

  2. Witam. Czy na przyszłe spotkanie mogą przybyć wierni z poza archidiecezji częstochowskiej?

  3. Ojcze Danielu proszę o łaskę dla mojej rodziny wyrwanie z nałogów mojego syna przemianę. Proszę Cię również i modlitwę za mojego męża aby nie pił źeby mnie kochał tak jak dawniej, i pracę dobrą dla córki.Bóg zapłać.

  4. prosze o uwlnienie mnie i dzieci od zlego

  5. prosze o dar pracy wszelakie błogosławienstwa

  6. Proszę Cię Boże byśmy wraz z żoną wrócili do domu i nie wynajmowali mieszkania. Prosze Cię by zapanowała zgoda w rodzinie.

  7. Ty wiesz o. Danielu że Ciebie kocham podobnie jak kocham samego Jezusa. Również cierpię i nie rozumiem zakazów. Po ludzku tego nie ogarniemy, jedynie Pan to ogarnia.
    A+M+E+N

  8. Proszę o stałą modlitwę Ojca Daniela w intencji mojej rodziny i mnie. Mamy ciężki okres i od dawna nie zarabiam na rodzinę tak jak kiedyś. Biedota przyciąga nowe grzechy i przekleństwa a mam dwie córki i na utrzymaniu żonę i dom. Od listopada nie działa już dogmat świętych obcowania, który zawsze ratował mnie. Coś się zepsuło i dusze w czyśćcu cierpiące już nie wypraszają tych łask. Nie rozumiem tego gdzie był błąd. Proszę o modlitwę i obiecuję pomoc jak znów będę w sile do pomocy. A+M+E+N

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × five =