Najbliższe spotkania

SPOTKANIE MŁODYCH
9 MARZEC
św. Stanisława BM, Bohaterów Katynia 40/42, 42-208 Częstochowa GODZINA 10:00
 
 
SPOTKANIE OTWARTE
23 MARZEC
Hala ARENA ul. Żużlowa 4, 42-200 Częstochowa
Ofiara za Wstęp Na HALĘ 15 zł
Wejście od 8.00 bez wcześniejszych zapisów

TERMINARZ NASTĘPNYCH SPOTKAŃ – KLIKNIJ TUTAJ

146 komentarzy

 1. Prosím otec Daniel o modlitbu za zdravie pre dcérku Nikolku z epilepsie, doktory jej nevedia pomôct. Pan Boh zaplať za modlitbu.

 2. Prosze o modlitwe uzdrowienie dla Danuty z bezdechu sennego, arytmi i wysokiego pulsu. Mam równiez niedoczynność tarczycy z tym sobie jakos radze.

 3. Ojcze Danielu proszę o uwolnienie mojego męza z nalogu alkoholowego.
  Proszę pomóż mu i naszej rodzinie żyć w miłości i spokoju,żeby wiedział co robi żle i że niszczy rodzinę i żonę ,którą bardzo zranił zdadzajac ja.
  Błagam pomóż nam na nowo stworzyć rodzinę

 4. Otce Daniel prosime o pocatie dietatka., ktore sa nam nedari aj ked sme obidvaja zdravy k tebe sa uchylujeme o pomoc.Pan Boh zaplat!

 5. Ojcze Danielu proszę pomóż, mój mąż jest uzależniony od alkoholu. Nie ma miłości ani życia rodzinnego. Nie mogę patrzeć jak cierpią dzieci i niszczy naszą rodzinę. Bardzo proszę o pomoc.

 6. Ojcze Danielu błagam o pomoc w życiu byłam złym człowiekiem grzeszylam na każdym kroku lecz poznałam wspaniałego mężczyznę który wyciągnął mnie z tego ogromnego grzechu po 1.5roku teraz odszedł A kocham go bardzo i wiem ze to Bóg mi vo postawił na drodze. Chciałam się na jego oczach i swojego dziecka zabić a on mnie powstrzymal i tym odepchnelam go bardziej teraz żałuję bo wiem ze to z nim chce być do końca życia. Błagam o pomoc by wrócił i stworzył z nami pełną milosci i wiary normalna rodzinę. Błagam

 7. Ojcze Danielu proszę o uwolnienie z nałogu alkoholowego mojego męża pomóż mu i naszej rodzinie aby miłość była silniejsza i wróciło życie w rodzinie. Aby syn nigdy nie trafił na złe towarzystwo i wytrwal w szkole średniej. Dla młodszego syna proszę o mądrość w szkole i wytrwałość. Aby Bóg nas nigdy nie opuścił.

 8. Prosimy o pozostawienie intencji modlitewnych w skrzynce intencji modlitewnych http://mimj.pl/skrzynka-intencji-modlitewnych/

 9. Prosze o modlitwe za Michala,Bogumila,Edyte o powrot do wiary ,o przebaczenie bliznim,Boze Blogoslawienstwo,I opieke Matki Bozej.BOG ZAPLAC

 10. Ojcze Danielu błagam pomóż aby moja córka Ola chciała żyć a nie jak do tej pory planuje swoją śmierć ,ja jako matka nie wiem jak jej pomóc,własnemu dziecku,które ma 14 lat

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.