Najbliższe spotkania

SPOTKANIE MŁODYCH
9 MARZEC
św. Stanisława BM, Bohaterów Katynia 40/42, 42-208 Częstochowa GODZINA 10:00
 
 
SPOTKANIE OTWARTE
23 MARZEC
Hala ARENA ul. Żużlowa 4, 42-200 Częstochowa
Ofiara za Wstęp Na HALĘ 15 zł
Wejście od 8.00 bez wcześniejszych zapisów

TERMINARZ NASTĘPNYCH SPOTKAŃ – KLIKNIJ TUTAJ

146 komentarzy

 1. Ojcze Danielu

  Bardzo prosze o modlitwę za mnie. Moje życie jest bardzo poplątane, wiele łez i cierpienia. Obecnie jestem zagranicą i opiekuję się starszymi ludźmi, wkładam serce w to co robię ale również jest wiele łez
  Zuważyłam guz w prawej piersi i jestem bardzo zaniepokojona.
  Pragę zufać Jezusowi i wierzę głęboko w jego pomoc i zdrowienie.
  Słucham waszwe spotkania w internecie, dlatego bardzo prosze o pomoc i wsparcie duchowe

 2. Ojcze Danielu, modlę się i oglądam za pośrednictwem internetu modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Bardzo proszę Ojcze Danielu o modlitwę za mnie o wyjście z bardzo trudnej sytuacji życiowej, o dar wiary dla brata i jego uwolnienie i uzdrowienie. O błogosławieństwo Boże dla rodziców i całej rodziny o uzdrowienie i potrzebne łaski aby trwać z Jezusem z radością życia.

 3. Moj szwagier umiera na raka trzustki.Nie ma dla niego ratunku. Cierpi.Prosze o modlitwe w Jego intencji.Moze Bog pozwoli mu jeszcze zyc. Ma dwoch synow na studiach i brata ksiedza

 4. Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu alkoholowego mojego brata Tadeusza i wszelkich przekleństw. O Dary Ducha Świętego dla Zofii i Tadeusza. Przemiane serca , nawrócenie z grzechów pokus szatańskich, pychy i chciwości Dariusza i Joanny, aby mnie nie krzywdzili, naprawili to zło.

 5. Ojcze Danielu ,proszę o modlitwę za syna Mateusza o uwolnienie od bólu i trudu codziennego życia, poczucia niskiej wartości i nieakceptowania siebie i życia jakie ma,niemozności nauki i pracy,Aby dobry Bóg w imię Jezusa Chrystusa wypełnił jego serce i umysł Swoją miłością i pokojem i poukładał jego życie na nowo . Proszę o modlitwę za męża , aby relacje z synem się poukładały , aby zaakceptował to jaki teraz jest, i nie wyciągał przeszłości raniąc go tym. Amen.

 6. Ojcze Danielu , proszę o modlitwę za syna Mateusza o jego uwolnienie od ciężaru i bólu życia codziennego, braku własnej wartości i sił do nauki i pracy zawodowej, aby dobry Bóg w imię Jezusa Chrystusa przywrócił go do życia i poukładał je na nowo. Amen.

 7. Ojcze Danielu,prosze o modlitwe w intencji mojego malzenstwa…o wzajemna dojrzala milosc miedzy mna i mezem,o uzdrowienie naszych poranionych serc i uzdolnienie ich do kochania,dawania i radosci oraz otwarcie na Boza ojcowska milosc i uzdrowienie…o plodnosc duchowa i biologiczna dla nas oraz dar potomstwa… Chwala Panu

 8. Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uwolnienie mojego męża oraz o uzdrowienie mojego małżeństwa i mojej rodziny…oraz o Dary Ducha Świętego dla męża moich dzieci i dla mnie oraz wszystkich których noszę w sercu …

 9. Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego męża: aby mąż mógł wyzwolić się z pychy,starych zasad,pasożytnictwa,egoizmu i wziął odpowiedzialność materialną za rodzinę.Niech Duch Św.wyleje na męża dar miłości i troski o najbliższych, przemieni stwardniałe serce,uwolni od lęków,obdarzy radością i pokojem .Dla mnie proszę o zdrowie które jest coraz słabsze, cierpliwość i mądrość w podejmowaniu decyzji, prowadzeniu dobrych relacji rodzinnych.

 10. Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu alkoholowego mojego męża Szymona. Bardzo go kochamy, ale tym niszczy naszą rodzinę i spokój mój i dzieci.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.