Najbliższe spotkania

SPOTKANIE MŁODYCH
10 LISTOPAD
św. Stanisława BM, Bohaterów Katynia 40/42, 42-208 Częstochowa GODZINA 10:00
 
 
SPOTKANIE OTWARTE
21 PAŹDZIERNIK
Hala ARENA ul. Żużlowa 4, 42-200 Częstochowa
Ofiara za Wstęp Na HALĘ 15 zł
Wejście od 8.00 bez wcześniejszych zapisów

TERMINARZ NASTĘPNYCH SPOTKAŃ – KLIKNIJ TUTAJ

106 komentarzy

 1. Proszę o modlitwe ojca Daniela za mojego narzeczonego,o sile w walce z chorobą,o powrot do zdrowia.Oby nadzieja nas nie opuscila.

 2. Proszę o łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem, a także o uwolnienie od zła.

 3. Proszę o.Danielu o modlitwę za mnie i moją rodzinę o uzdrowienie i uwolnienie z mocy grzechu .Blagam by Bóg swoją mocą przemieniał mnie bym mogła służyć Jemu i ludziom

 4. Witam. Czy na przyszłe spotkanie mogą przybyć wierni z poza archidiecezji częstochowskiej?

 5. Ojcze Danielu proszę o łaskę dla mojej rodziny wyrwanie z nałogów mojego syna przemianę. Proszę Cię również i modlitwę za mojego męża aby nie pił źeby mnie kochał tak jak dawniej, i pracę dobrą dla córki.Bóg zapłać.

 6. prosze o uwlnienie mnie i dzieci od zlego

 7. prosze o dar pracy wszelakie błogosławienstwa

 8. Proszę Cię Boże byśmy wraz z żoną wrócili do domu i nie wynajmowali mieszkania. Prosze Cię by zapanowała zgoda w rodzinie.

 9. Ty wiesz o. Danielu że Ciebie kocham podobnie jak kocham samego Jezusa. Również cierpię i nie rozumiem zakazów. Po ludzku tego nie ogarniemy, jedynie Pan to ogarnia.
  A+M+E+N

 10. Proszę o stałą modlitwę Ojca Daniela w intencji mojej rodziny i mnie. Mamy ciężki okres i od dawna nie zarabiam na rodzinę tak jak kiedyś. Biedota przyciąga nowe grzechy i przekleństwa a mam dwie córki i na utrzymaniu żonę i dom. Od listopada nie działa już dogmat świętych obcowania, który zawsze ratował mnie. Coś się zepsuło i dusze w czyśćcu cierpiące już nie wypraszają tych łask. Nie rozumiem tego gdzie był błąd. Proszę o modlitwę i obiecuję pomoc jak znów będę w sile do pomocy. A+M+E+N

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.