Najbliższe spotkania

SPOTKANIE MŁODYCH
12 STYCZEŃ
św. Stanisława BM, Bohaterów Katynia 40/42, 42-208 Częstochowa GODZINA 10:00
 
 
SPOTKANIE OTWARTE
22 GRUDZIEŃ
Hala ARENA ul. Żużlowa 4, 42-200 Częstochowa
Ofiara za Wstęp Na HALĘ 15 zł
Wejście od 8.00 bez wcześniejszych zapisów

TERMINARZ NASTĘPNYCH SPOTKAŃ – KLIKNIJ TUTAJ

121 komentarzy

 1. prosze o zdrowie uwolnienie i nawrocenie mojego syna dobrą prace i obranie własciwej drogi życiowej.Bóg zapłac

 2. Proszę o uzdrowienie mojej żony by Jezus ją nawrocil na drogę miłości wierności i uczciwości by znów się stała taką jak ją pokochalem żeby przestała być uparta agresywna umiała się przyznać do błędów. Bóg zapłać.

 3. Prosze o uzdrowienie moich dzieci z pasozytow z organizmu a sa one niebezpieczne dla zdrowia jest to toksokaroza bede sie modlic ota prosbe 28stycznia wraz z dziecmi z bogiem

 4. Proszę o zdrowie i uzdrowienie.Mam guza piersi,biopsja źle wyszła -rak inwazyjne zrazikowy.Czekam na operację a później cykl 6 chemii.Bardzo proszę o modlitwę i uzdrowienie. Wierzę, że może stać się cud!!!Proszę także i zdrowie dla mamy i całej mojej rodziny.Bóg zapłać.

 5. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia

 6. Panie Jezu błagam Cię o uzdrowienie nóg mojego chorego męża Piotra.Blagam trzymaj go Panie w swojej opiece

 7. Pane Jezisu!
  Prosim, aby sme spoznali tvoju lasku a milosrdenstvo. Oslobod nas od zavislosti, uzdrav nase rany a ochranuj nas od zla. Prosim pozehnaj mna i celu rodinu. Amen!
  Milada

 8. Bardzo proszę o modlitwę za jedyną córkę Ani , Weronikę , która mając 18 lat , zbuntowała się i zamieszkała w domu chłopaka , gdzie są wrózby , karty tarota . Sama zaczęła to robić i widać że zawładnęło Nią zło . Teraz się błąka nie umie sobie poradzić i nie chce słyszeć o Panu Bogu. Proszę o pomoc modlitewną za tą nieszczęśliwa dziewczynę . Bóg zapłać .

 9. Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla mojej kolezanki Madzi, które przypada na początek lutego . Bardzo zle znosi tą kolejną juz ciazę . Proszę równiez za tym aby uspokoiły się wszystkie kłopoty w domu i najblizszej rodzinie , które ją martwią . Będę się równiez modlić razem z ojcem i wiernymi 28.01 w Częstochowie . Bóg zapłać .

 10. Proszę o o uzdrowienie fizyczne oraz o powrot chęci do życia .

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.