Spotkanie otwarte 20 Maj 2017

Zapis wideo naszego ostatniego spotkania otwartego można zobaczyć tutaj poniżej lub na naszym kanale na YouTube

7 komentarzy

 1. Jezu uzdrów całkowicie Jakuba, żeby był w pełni zdrowy.

 2. Panie Jezu proszę o błogosławieństwo dla mojego syna i wszystkich którzy będą uczestniczyć w jego chrzcie w niedzielę 18.06.2017.
  On jest cudem który dostałam od Ciebie po 16 latach małżeństwa i bezdzietności, po uczestnictwie pierwszy raz w spotkaniu otwartym w lipcu 2016 r.
  Proszę także abym dostała od ciebie łaskę możności wygłoszenia tego świadectwa na którymś ze spotkań na których będę.
  Chwała Panu

 3. łącze się Wami kochani na spotkaniach modlitewnych Chwała Panu że możemy wspólnie się modlić i wielbić Pana i Maryję

 4. OJCZE PIO BLAGAM OTOCZ SWA OPIEKA MOICH RODZICOW , MOJE DZIECI I NAS . CHWALA PANU

 5. Chwała Panu!
  Mimo to,że jest to jeszcze spotkanie nie dla mnie, ponieważ jestem z poza Archidiecezji Częstochowskiej.
  Mam nadzieję, że i ja wkrótce będę mogła uczestniczyć.
  Nadal trwajmy w modlitwie.
  Szczęść Boże!

 6. Jezu Ojcze w Trójcy Jedyny badż uwielbiony za tę łaskę spotkania z Tobą i. Matka Nasza. Wierzyłam i czekałam w pokorze modląc się i chociaż biskupi zakazali i uwzględnili tylko diecezje swoją.my bedziemyna spotkaniu z Duchem Świętym . Nie po to zmobilizowałam męża syna i wnuka ,by teraz zrezygnować. Będziemy swoim samochodem z Podkarpacia. Nic nas nie powstrzyma skoro chłopcy chcą to uważam, że to Duch Święty ich przywołuje, bo modliłam się by po raz pierwszy pojechali , modliłam się też, by byli apostołami Jezusa w dzisiejszych czasach Bóg też nie gardzi grzesznikami, którymi jesteś my i wiem, że oni moi synowie choć unikają kościoła wrócą!!!
  Kocham Cię Jezu i Ty Się tym zajmij.Ja już jestem apostołem Maryi od dawna.

 7. Dziękuję Mateńko Najświętsza za ten cud. Wzdychałam do Boga z nadzieją wbrew nadziei. Dla mnie to dowód na to, że Pan Jezus chce, aby Maryja była znana, miłowana i czczona. Niedawno usłyszałam, że apostołowie ostatnich czasów będą odznaczali się głęboką miłością do Maryi i Jej Świętego Różańca…. Oby szybko cały świat zrozumiał jak ważne jest przesłanie Fatimy, kult Niepokalanego Serca Maryi, poświęcenie się Jej Sercu, odprawianie 5 kolejnych pierwszych sobót miesiąca zgodnie z objawieniami, z głęboką intencją wynagrodzenia za wszystkie zniewagi uczynione Matce Bożej, współczucie i wyciąganie przez to zadośćuczynienie z Jej Serca ostrych cierni, którymi ludzie wciąż Je ranią. Jest trochę krótki czas, ale ufam, że Duch Święty zaprosi na majowe spotkanie wielu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.