Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

2 931 komentarzy

 1. Jezu, proszę o zdrowie dla mojego synka.

 2. Proszę o modlitwę za uzdrowienie z rozsianego nowotwora Damiana. Ma tylko 33 lata i małego syna. Ufamy Naszemu Jezusowi Miłosiernemu .

 3. Matko Boźa, Bóg ustanowił, źe o wszystko mamy prosić, proszę za to miasto Częstochowę, źeby Twoi Aniołowie uwolnili je od zła, proszę za Jasną Górę, aby była bastionem modlitwy. Proszę, aby spotkania otwarte w letnie dni były pod szczytem, aby brało w nich udział bardzo wielu kapłanów, takźe z Częstochowy, tak, aby Jezus obficie wylewał Swego Ducha,tak,aby wszyscy mogli doświadczyć Boga Źywego,Jego miłości i mocy. Amen.

 4. Panie Jezu, spraw, proszę, aby klimatyzacja na Arenie nam tak nie szkodziło. Ty wszystko moźesz.

 5. Proszę, aby wrócił mi apetyt.

 6. Jezu, proszę uzdrów to co mnie bardzo martwi i niepokoi. W Twoje Imię proszę, obmyj to Twoją Krwią. W Twojej Krwi jest nasze zdrowie.

 7. Jezu mój wysłuchaj mnie i nie pozwól nigdy podejmować decyzji pod wpływem emocji.

 8. Panie Jezu proszę o uzdrowienie oczu o podjęcie dobrej decyzji o pomoc o wytrwanie w postanowieniu.

 9. Szczęść Boże!
  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

 10. Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia Katarzyny.
  JEZU UFAM TOBIE.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.