Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

2 931 komentarzy

 1. Jezu Ty się tym zajmij ,oddaje ci to wszystko pod twój tron w niebie:
  męża alkoholika,rozpadające się małżeństwo córki Ewelinki, wyczekaną ciąże córki Beatki. Niech się dzieje wola Twoja, daj nam dużo siły.
  Chwała Ojcu , Synowi i Duchowi Świętemu

 2. Proszę o modlitwę za zdrowie i opiekę dla moich najbliższych, szczególnie męża Michała i córki Wiktorii. Zabierz Boże moje lęki i nwerwicę, a meża wyzwól z picia alkoholu. Bóg zapłać!

 3. Panie Jezu prosze o Laske uzdrowienia mnie z zapalenia stawow,Maryjo miej mnie w swojej opiece i cala moja rodzine,Bog zaplac ,Szczesc Boze dla calej Wspolnoty MIMJ

 4. Panie zlituj się nade mną i uzdrów z depresji proszę o radość i siłę do życia.Jezu ratuj mnie

 5. Proszę o modlitwę w intencji Macieja, który przebywa w areszcie. Aby sąd przychylnie rozpatrzył jego sprawę i wniosek. Bóg zapłać. Zdrowaś Maryjo…

 6. O ustąpienia arytmii i osłabienia.

 7. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne chorej na raka kości 22 letniej Justyny z Oslo.
  Oraz o powrót do zdrowia i posługi kapłańskiej ciężko chorego ks.Pawła przebywającego w szpitalu w Bydgoszczy.
  Maria Regina Mundi Mater Dei ora pro nobis.Amen

 8. Prosze o dar otrzymania zony i laske zalozenia rodziny.O odpowiedz Boza dotyczaca tych prosb. O dobro dla dziewczyny z ktora nieudala sie relacja. O poboznosc brata. O dary ducha Sw. , czystosc i pokore.

 9. Proszę o modlitwę za zdrowie mamy i swoje.

 10. 08.09.2018 sobota będziemy obchodzić z żoną 17-stą rocznicę ślubu. Proszę o modlitwę o Boże Błogosławieństwo i wskrzeszenie Miłości w naszych sercach ku sobie. Joanna i Damian.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.