Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

3 305 komentarzy

 1. Panie Jezu Chryste proszę o to by Aleksandra chciała się otworzyć na Ciebie i Twoją miłość , chroń Aleksandrę od wszelkiego zła i działaj w jej życiu jak chcesz .

 2. Panie Boże proszę Cię o uzdrowienie dla mnie jak również o zdrowie dla całej rodziny, Boże Błogosławieństwo, Opiekę Matki Bożej, Patronów, światło Ducha św. o wyrwanie syna z nałogu gier komputerowych, dobre rozpoznanie i wybory dla córki, o miłość izdrowe relacje w domu.

 3. Proszę o modlitwę za Adę Marię i Joameda którzy 20 października zawrą Sakrament Małżeństwa Niech dobry Bóg zwiąrze ich swoją miłością i obdarza wszelkimi łaskami
  Rodzice Dorota i Paweł

 4. Proszę o modlitwę za Damiana który wystąpił do seminarium
  o święte powołanie kapłańskie
  Mama Dorota

 5. Proszę o modlitwę za Damiana który wystąpił do seminarium o święte powołanie kapłańskie
  Mama Dorota

 6. Tomasz, prosze Cie o.Danielu o uwolnienie mnie z nalogu samozadowalania,pornografi.Duchu Sw. ogarnij mnie, przytul i prowadz.
  Jezu i Maryjo pomozcie mi.

 7. Proszę o uzdrowienie ciała i duszy mojej.Błagam Cię Panie

 8. Boże Ojcze, tak bardzo proszę Cię o pomoc.

 9. Proszę o modlitwę i łaskę uzdrowienia z alkoholizmu dla Marka i Przemka oraz uwolnienie od wszelkiej złej mocy dla Tomka. Proszę też o błogosławieństwo szczęśliwego związku dla Małgorzaty.
  Bóg zapłać.

 10. Ojcze Danielu proszę o modlitwę i uzdrowienie za mnie i mojego męża dowiedzieliśmy się że jesteśmy obydwoje niepłodni małe są szanse na naturalne poczęcie dziecka.
  Jezu ufam Tobie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.