Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

2 931 komentarzy

 1. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Tomasza ,powrót do domu i o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny

 2. O uzdrowienie bólu w kręgosłupie lędźwiowym, o uzdrowienie zęba bólu.

 3. O radość źycia i pokój w sercu o rozwiązanie trudnych spraw o zdrowie siły, o zdrowie w rodzinie. O dobry dzień.

 4. prosze o uwolnienie mojej mamy od złego ducha

 5. Serdecznie prosze o modlitwe za zone oraz za chore dziecko.Bög zaplac

 6. Panie Jezu proszę aby mążSzczepan wyszedł z nałogu palenia tytoniu i alkoholu Syn Paweł żeby znalazł pracę córka Natalia miała więcej pokory i aby przychodziła jej nauka łatwo aby zdała maturę Panie Jezu spraw abym odzyskała równowagę finansową

 7. Błagam o uwolnienie mnie od negatywnych zdarzeń w moim życiu, o znalezienie swojego miejsca, pracy, dobrego partnera. Panie Jezu pomóż mi uwolnić się od przeszłości, nienawiści, złości, złożyczenia, pomóż mi pogodzić się ze stratą synka, abym mogła ruszyć dalej w swoim życiu.

 8. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

  Proszę Czcigodne Siostry i Braci o modlitwy w intenacjach, aby Pan Bóg zainterweniował w moje życie i uczynił je wreszcie lżejszym, lepszym i spokojniejszym. Nie można cały czas dostawać gorzkich cukierków. Mam 34 lata, jestem stosunkowo młodym człowiekiem, a w życiu przeszedłem ogrom ciężkich lat i sytuacji. Teraz mam przez pośrednią przyczynę innej osoby aż 200 tys. zł.długów, grozi mi bezdomność, samotność i życie w beznadziei. Proście proszę waszego Oblubieńca, aby zainterweniowal w moje gorzkie życie! AMEN

  Szczęść Boże,

  Kamil

 9. O powrót do zdrowia syna, o uzdrowienie silnego bólu źołądka i innych, o uwolnienie od zła, od skutków grzechów pokoleniowych.

 10. Maryjo, przez Twoje wstawiennictwo proszę o uzdrowienie dla mojego synka Daniela! Błagam, niech nie cierpi. Oraz o siły dla nas, rodziców i umocnienie naszego małżeństwa w Panu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.