Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

2 931 komentarzy

  1. Proszę Cię Jezu przez Najświętrze Serce Maryji a Byś raczył uzdrowić moją ciocię z nowotworu oraz mnie z choroby gardła I krtani I uwolnił od nałogu tytoniowego Dziękuję Ci Jezu

  2. Prosím Pannu Máriu za orodovnanie u svojho milovaného syna Ježiša Krista za moje uzdravenie tela a duše,som v beznádejnej situácii s ktorou mi nik nemôže pomôcť iba ty matka nášho Spasiteľa.

  3. O rozwiązanie trudnej sprawy znanej Bogu.

  4. Proszę Cię Panie o Łaskę Uzdrowienia Mojej Żony AgnieszkiAgnieszki z choroby nowotworowej .Kochamy Cię Jezu.

  5. O zdrowie siły pokój błogosławieństwo potrzebne łaski dla drogich sercu Osób i dla mnie.

  6. Z pokorą proszę, aby Przez Niepokalane Serce Maryi, Jezus przyjął do Swego Miłosiernego Serca i otoczył opieką i mocą Miłosierdzia Bożego- Mateusza, Emilkę, Piotra, Helena, Marte, Boryska, Bruna, Jakuba, Dorote, Kasie Marka i Pobłogosław Daniela, Marysie, Olo mocą swej Wszechmocy weź w swe Ramiona wraz z Maryja obdarz potrzebnymi Łaskami Ducha Świętego. Bądź Uwielbiony Boże ufam Tobie Jezu, O Maryjo Bez grzechu poczęta módl sie za nami

  7. Proszę Ciebie Jezu Chryste, uzdrów mnie tak bym była zdrowa seksualnie, bym mogła zajść w ciążę, urodzić zdrowe dziecko/dzieci. Pobłogosław nam zdrowym potomstwem Panie i daj na nie siły. Proszę Ciebie także o to, byś uzdrowił mojego męża z łuszczycy, dał mu nadnaturalne zdrowie. Proszę Ciebie Jezu o to, byś uratował mojego brata Krystiana i by on się nawrócił. Proszę Ciebie Panie, odmień Jego życie, myślenie i daj mu żonę Twojego serca. Ześlij na moją rodzinę Twojego Bożego Ducha i wprowadź zgodę i miłość między nas. Amen.

  8. Błagam o modlitwę w mojej intencji o uwolnienie od długów

  9. Dzisiaj 2 letnia Marysia doznał powodzenia ciała ponoć w 80% i to nawet 3 stopnia…

  10. Panie Jezu prosze cie o zdrowie dla 2letniej Marysi ktora sie oparzyla wrzatkiem ukoj jej bol i by rany sie zasklepily.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.