Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

3 305 komentarzy

 1. Panie Jezu proszę o siłę i ulgę w ciepieniu dla Małgorzaty oraz siłę dla jej najbliższych.

 2. Panie Jezu, proszę o wypełnienie woli Twojej w życiu moim i mojej rodziny. Proszę o łaską wiary i nawrócenie dla niewierzących w mojej rodzinie. Proszę o prowadzenie Twojego Ducha dla mnie i lekarzy. Jeśli taka jest Twoja wola, proszę o uzdrowienie mnie z choroby.
  Proszę pomóż Gosi, która tak bardzo cierpi.

 3. Panie Jezu proszę o łaskę naprawienia sytuacji finansowej mojego syna i męża oraz o dar mądrości i nawrócenia dla syna. Dziękuję za otrzymane łaski .Proszę o opiekę duchową dla mojej mamy i taty.

 4. NAJUKOCHANSZY MIŁOSIERNY JEZU, PROSZE CIE O ZDROWIE DLA MOJEGO KOCHANEGO SYNECZKA I DLA MNIE.DAJ NAM ZDROWIE.KOCHAMY CIE JEZU.
  Bóg zapłać.

 5. Panie Jezu oddaję Tobie wszystkie moje rozterki duchowe , moje choroby, słabości, moje poranienia z całego życia , moje niepokoje emocjonalne. Proszę o pokój duszy i serca aby duch święty wypełnił mnie po brzegi. Przebaczam wszystko wszystkim , którzy mi zawinili i przebaczam sobie wszystkie źle decyzje.
  Jezu Ty jesteś moim Panem i moja miłością. Odkryj mnie i moją rodzinę krwią twoja przenajdrozszą. Maryjo ukryj nas w swoim niepokalanym sercu i odkryj nas i naszą ojczyznę swoim płaszczem.

 6. Św. Katarzyno z Bolonii módl się za nami, wspieraj mnie przed Bogiem w sprawie którą Ci polecałam.

 7. prosze o zdrowie szczesliwe badania i wyniki bez przerzutow i pokonanie raka prostaty dla edwarda prosi zona z corkami

 8. Szczęść Boże!

  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.

  Bóg zapłać!

 9. Panie Boźe proszę Cię o pomoc. Błagam.

 10. Z całego serca proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego Męża z choroby nowotworowej, o łaskę wiary i siły do pokonania choroby. Bóg zapłać.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.