Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

2 931 komentarzy

 1. Dziękuję Ci Maryjo, Matko Różańcowa, że wysłuchałaś mnie i po niespełna miesiącu od zapisania się w Katedrze Oliwskiej do ( internetowej) Róży różańcowej im. Św.Tomasza More za dzieci, rozważając tajemnice w maju Wniebowstąpienia , właśnie wczoraj we Wniebowstąpienie Twoje , miłosierny Jezu, skłoniłeś serce córki pierworodnej do przystąpienia do spowiedzi po 8 latach w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, na cześć Której córka otrzymała imię chrzcielne Maria. Bolesna Matko, nie wypuszczaj ją z rąk swoich. Jezu, bądź uwielbiony w Twojej miłości niepojętej i w Twym miłosierdziu niezgłębionym.
  Maryjo, proszę Cię nadal wstawiaj się wraz z Apostołem Tadeuszem Judą za zięcia i drugą córką oraz mojego męża, by i Oni dostąpili miłosierdzia Jezusa. Amen.

 2. O wytrwałość

 3. Szczęść Boże,

  chciałam podziękować za modlitwę. Niech Bóg błogosławi tym, którzy się modlili, gdyż widzę poprawę w zachowaniu zniewolonej mojej mamy Teresy, która o wszystko mnie oskarżała i pomawiała. Także poprawia jej się pamięć i stan nóg. Zdrowieje cała rodzina. Proszę także o modlitwę za moich bliskich, którzy nie znają swojego powołania, aby Duch Święty ich natchnął.

 4. Panie Boże proszę o łaskę uzdrowienia z choroby dla mojego Ojca, o spokój i opanowanie dla mojej Żony i dzieci, o zdrowie dla Matki i rodziny i o dar pomyślności w biznesie. Dziękuję za wszystko i proszę o łaskę odnalezienia wiary….

 5. Proszę o uwolnienie z przekleństwa i choroby nowotworowej

 6. Proszę o modlitwę o wyprostowanie życiowej drogi, duchowe zerwanie z przeszłością, przemianę serca. A najbardziej o opiekę dla mojej córeczki Zuzanny.

 7. Panie Jezu ,proszę o szybki powrót męża do nas

 8. Prosim o milost pre manzela a deti.

 9. Prosim o milost do rodiny.Milost boziu.

 10. Kochany o. Pio w tym 2018 roku, szczególnym jubileuszowym
  100- rocznicy daru św. stygmatów i 50 obecności w domu Boga Ojca dziękuję za wszystkie dary i łaski, które wypraszasz
  dla mnie, moich dzieci,wnuków, osób bliskich mojemu sercu-za którymi Cię proszę, naszych rodzin.
  Wypraszaj dla nas nieustannie dobre zdrowie, światło Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo na każdy dzień i chroń z Matką Bożą pod płaszczem opieki zawsze i wszędzie.Łaskę potomstwa dla Marleny i Tomasza- jego donoszenie, światło Ducha Świętego dla lekarzy. Rozplącz to co trudne i bolesne. Przemieniaj serca nieprzyjaciół i oddal od nas wszelkie sidła szatańskie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.