Skrzynka intencji modlitewnych

W tym miejscu drogi czytelniku możesz pozostawić prośby o modlitwę,  które zostaną złożone na ołtarzu w Pustelni p.w Zesłania Ducha Św. w Czatachowej.

2 931 komentarzy

 1. Ahoj, prosim za M. , aby mi nezlorecila a neodmietala, za uzdravenie vztahov v rodine a aj clenov v dusiach , za istotu v zamestnani a zohladnovanie zdravia a za respekt, nech nekompetentni sa mi nesnazia rozkazovat , za znicenie strachov a samoty oslobodenie a za dar lasky trvalej polovicky prichod a vytrvanie pozehnanie a za dusicky v ocistici a pokoj na svete. Uprimne PBZ.

 2. Bardzo proszę o modlitwę w intencji o pozytywne i sprawiedliwe
  rozstrzygnięcie sprawy sądowej dla mojej siostry i jej rodziny i Opiekę Bożą dla nich.
  Bóg zapłać za modlitwę! Izabela

 3. Proszę o modlitwę za naszą rodzinę – o życie z Jezusem i Maryją teraz i w wieczności.
  Dziękuję za modlitwę o. Danielowi, WMiMJ, zebranym wiernym i dziękuję za łaski płynące z Najświętszego Serca Pana Jezusa przez Niepokalane Serce Maryi.
  Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Jedyny.

 4. Szczęść Boże,
  Proszę o wsparcie modlitewne za mnie i męża o cud poczęcia dziecka o dar macierzyństwa dla nas.
  Ewelina

 5. Ojcze Święty Janie Pawle II dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie dla mamusi, nawrócenie się moich dzieci, o pracę. Jezu Ufam Tobie.

 6. Kochany o. Pio w 2018 roku szczególnym jubileuszowym 100- rocznicy daru św. stygmatów i 50 obecności w domu Boga Ojca dziękuję za opiekę, wszystkie dary i łaski, które wypraszasz
  dla mnie, moich dzieci, osób drogich mojemu sercu, naszych rodzin.
  Wypraszaj dla nas nieustannie dobre zdrowie, łaski, moc, światło Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo na każdy dzień i chroń z Matką Bożą pod płaszczem opieki zawsze i wszędzie. Pomóż odbudować zerwane relacje. Oddal od nas wszelkie złe duchy i sidła szatański. Przemieniaj serca nieprzyjaciół.

 7. Szczęść Boże. Kochani proszę o modlitwę w intencji mojego brata Roberta ma nowotwora na kręgosłupie części lędźwiowej. Będzie operowany w poniedziałek. Bóg zapłać. Zbyszek

 8. Panie Jezu prosze bym otrzymał pozytywna odpowiedz z pracy na która liczę. Ty się tym zajmij

  Amen

 9. Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. O nawrócenie mojego męża oraz dary Ducha Świętego dla nas i Jego prowadzenie. Abym w tym trudnym czasie nie zwątpiła i umiała modlić się za męża. Aby moja wiara i miłość wzrastała. Proszę o łaskę wzajemnego przebaczenia wyrządzonych sobie krzywd i odrodzenia oraz uzdrowienia naszego małżeństwa.

 10. BLAGAM O MODLITWE ZA MATEUSZA KTORY JEST JUZ PARE LAT BEZ PRACY—PANIE JEZU OBDARZ MATEUSZA DOBRA PRACA-RODZINA-ZDROWIEM–WIARA–USLYSZ BLAGANIA MATKI—PROSZE POMODLCIE SIE W TEJ INTENCJI –

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.