"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 18:oo i kończymy o 22:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

Poniżej mapka dojazdowa do Sanktuarium św. Ojca Pio.

 

Dojazd zorganizowany:

http://mimj.pl/dojazd-zorganizowany-na-spotkanie/

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

933 Komentarzy do tej pory

 1. Kasia pisze:

  Panie Jezu, z całego serca dziękuję za udany poród. za to ze, dziecko jest zdrowe. Boże,daj mi siły których teraz mi brakuje. proszę daj mojej córeczce spokojny sen i dobre karmienie. Proszę aby więcej nie było problemów z piersiami. Panie otocz mnie swoją opieka. Chwała Tobie Panie.

 2. Violetta pisze:

  Szczęść Boże. Dziś na spotkaniu jest nasz syn a tata Seby.  Ojcze Danielu wspomóż nasze modlitwy o uzdrowienie go od nałogu. Spokój w ich domu i miłość. Matka-babcia

 3. Ola pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Coę o modlitwę o zdrowie dla chorych członków mojej rodziny i o łaskę wiary i dary Ducha Św. Bóg zapłać.

 4. Aneta pisze:

  Ojcze Danielu prosze Cie o modlitwe za moją jedyną siostre Iwonke, ktora zapadła na stwardnienie rozsiane, od roku prosimy Pana Boga o łaskę zdrowia w rozancu do Matki Bozej Pompejanskiej, Matki Bozej Czestochowskiej i Kębelskiej. Iwonka ma 28 lat,
  jest mamą 2 letniej Klaudi, w zeszłym tygodniu miała kolejny rzut..:(

 5. DOROTA pisze:

  OJCZE DANIELU PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJEGO SYNA DANIELA  O NAWRÓCENIE,UZDROWIENIE I OCZYSZCZENIE OD ZŁYCH DEMONÓW.
  BÓG ZAPŁAĆ MAMA DANIELA

 6. Monika pisze:

  Szczęść Boże. Z całego serca dziękuje za modlitwę. W moim życiu ostatnio zaczęło się w końcu układać. Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moje dziecko przede wszystkim o jego zdrowie, bym potrafiła wychować go na mądrego człowieka. Oby wzrastał w spokojnym domu przy mądrej mamie. Proszę o modlitwę aby Dobry Pan Jezus obdarzyl nas drugim dzieciakiem. Dziękuję.

 7. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o pomoc w nauce.

 8. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu prosze z calego serca o modlitwe za mojego brata Michala, ktory bardzo sie oddalil od Pana Boga. Jest jakby zniewolony i zaslepiony, sytuacja jest naprawde beznadziejna, ale dla Pana Boga nie ma rzeczy niemozliwych.

 9. justyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mnie, o szczęśliwe ułożenie sobie życia i założenie rodziny.

 10. Barbara pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sprawy pomiędzy mną a Adamem. O wolę Bożą w moim życiu, o ochronę przed wszelkim złem mnie i mojej 7 letniej córki Anny-Marii.  

 11. Wanda pisze: pisze:

  Ojcze Danielu uproś u Matki Najświętrzej dla mnie zdrowie,i dobrego męża,tak bardzo czuję się samotna,nie mam już rodziców,zostałam sama.Jezu ufam Tobie.

 12. sr.Helena Torkošová, OSF Rzim/Slowacja/ pisze:

  Bardzo serdeczne pozdrawiam i prosie o modlitwy w tych intencjach:
  1. za uzdrowienie chorej na raka zakonnej siostry Anastazji – proponowano jej po trzeci raz w zyciu chemoterpiji i nema juz sily walcic i jej kerwnego  brata Jana, ktory jest w podobnej situacji.
  2. za uzdrowienie zony mego brata -Marianny, ktora ma problemy se serdcem, astma i inne diagnozy, bardzo jej slaba walci ze zyciem
  3.
  za mne – sr. Helene- za napelnenie Duchem sw.  jego darami, žeby w moci Ducha sv. mogla glosic ewangelie a jesli Pan che i za kompletne uzdrowienie  i sile.
  Dzienkuje bardzo i zaluje, že nema transmisje. Jestem w Rzimu i nemoge do Was przyjechac.Tez prosie Pana o blogoslawienstvo dla wsistkzch poslugujoncych.
  sr.Helena,OSF

 13. sr.Helena Torkošová, OSF Rzim/Sowacja/ pisze:

  Pozdrawiam i prosze o modlitwy za uzdrowienie sr. zakonnej Anastazii chorej na raka – proponowane jej chemoterpia juz trzeci raz w žyciu i juz nema sily walczic, za jej krewnego brata Jana, tež podobne choruje,
  tez prosze za zone mego brata  – Marianna /56 lat/  slabe serdce, astma i duzo diagnoz…/
  i za mne – sr. Helenu  za  napelnenie Duchem sw. za jego dary, zebym w moci Duch sw.mogla služic i glosic ewangelie. Skoda že nie jest transmisja…jestem w Rzimu i nemožna mi dojechac do Was…

 14. Bożena pisze:

  Dlaczego nie można słuchać lub oglądać transmisji ze spotkań ? Co się stało ? Kto za tym stoi?  Brakuje mi ogromnie tej bliskości Boga obecnego w rozmodleniu ludzi będących  na spotkaniach. Dla mnie to coś wyjątkowego.
  Bożena

 15. Bożena pisze:

  Szczęść Boże. Ojcze Danielu  gorąco proszę Cię o modlitwę o uzdrowienie mojej córki Marioli z chorób niech Miłosierny Jezus zlituje się nad nią i całą moją rodziną bo tylko On wszystko może i wierzę że będzie tak będzie bo jesteśmy już w tym wszystkim bezradni, a Matka Najświętsza niech pozwoli nam podjąć właściwe decyzje i pójść drogą która okaże się tą dobrą. Proszę cię również o zgodę w mojej rodzinie niech skończą się już między nimi waśnie a zapanuje miłość.

 16. Wiesia pisze:

  Mój syn ma problem z uzależnieniem. Proszę o modlitwę o boże błogosławieństwo.

 17. M pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe o uzdrowienie i dobre wyniki badan dla moich najblizszych i dla mnie, o uwolnienie od zniewolen, lekow i fobii, uzdrowienie relacji w rodzinie i w pozostalych intencjach, ktore sa znane Panu Bogu. Bog zaplac

 18. Marlena pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Witam, moja mama dziś pokazła mi tą stronę. Była w pustelni w styczniu. Ja zawsze się śmiałam z jej opowieści i nigdy nie brałam tego poważnie. Nasze rozmowy o Bogu zawsze kończyły się kłótnią. Mówiłam jej że mówi jak ksiądz i ze to co robi to juz fanatyzm. Nie jestem dobrą katoliczką, kiedyś byłam bardzo religijna, jeździłam ma oazy teraz nie chodzę do kościoła. Nie modlę się wcale. Mam męża i córkę, która ma 3 latka, staramy się teraz o drugie dziecko ale od czerwca się nie udaje. Z córką udało się za 3 razem a teraz nic. nie stosujemy leków czy innych środków. Ostatnio zmarł brat taty i przybliżyłam się do Boga. W obliczu śmierci chyba wiele osób wraca do niego. Chciałabym wrócić na ścieżkę wiary. Proszę o pomoc w tej sprawie oraz w sprawie moich nałogów (i to chyba przede wszystkim, Bóg wie o jakich mówię, wstydzę się je wymienić) Chciałabym prosić również o drugie dziecko, nieważne jaka płeć chociaż mój mąż chce syna. Dla mnie to bez różnicy. Proszę o drugie, zdrowe dziecko. Szkoda, że dziś nie ma audycji na żywo:-( ale posłucham jutro, a nóż widelec będzie o mnie:-) Z Panem Bogiem. Marlena. 

 19. Danuta pisze:

  O uzdrowienie duchowe  i cielesne  dla męża , opiekę  Matki Bożej  dla naszej rodziny oraz w pozostałych  intencjach. Bóg  zapłać. 

 20. Elżbieta pisze:

  Jezu proszę Cie o całkowite uzdrowienie mojej mamusi, błagam Cię Jezu o zdrowie i długie życie w zdrowiu dla mojej mamusi, Jezu ufam Tobie i dziękuje za wysłuchanie.

 21. bozena pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w intencji o zdrowie o laske macierzynstwa. Dziekuje ci Ojcze Danielu za te spotkania ktore slucham przez internet od 3 miesiecy i prosze Jezusa zebym mogla byc obecna a zywo. Potrzebuje tego bo od kiedy was slucham czuje ze moje zycie sie zmienia odnalazlam znow Jezusa ktorego powoli zapominalam. Chwala Panu. Milosc i Milosierdzie

 22. Ania pisze:

  OJCZE DANIELU , PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI ZNALEZIENIA ODPOWIEDNIEGO MI CHŁOPAKA

 23. Elżbieta pisze:

  Panie Jezu ulituj się nade mną.Ojcze Danielu proszę o modlitwe  za mnie i moją rodzinę,poproś Pana Jezusa ,żeby miał litość nade mną.niech nie odtrąca mnie,a przytuli do Serca swojego!! BŁAGAM

 24. Basia pisze:

  Ojcze Danielu dziekuje za to ze moge słuchac codziennie Twojego słowa …ze moge modlić się z Tobą proszać o zesłanie i zasniecie w DUCHU by On uzdrowił mnie z mocy szatana …odsunął ode mnie grzech niewiernosci i pozwolił wrócic do meza:(BÓG ZAPŁAĆ

 25. katarzyna pisze:

  Bardzo proszę o znalezienie wreszcie chłopaka,w którym sie zakocham i zostanie moim meżem

 26. Agnieszka pisze:

  OJCZE DANIELU! BARDZO PROSZE O MODLITWE W INTENCJI NAWROCENIA MOICH DZIECI NA DROGE SPRAWIEDLIWYCH PRAWD BOZYCH I UZDROWIENIE MOICH WNUCZĄT Z ALERGII I DOLEGLIWOSCI JELITOWYCH. A DLA MNIE O SILE W CODZIENNYM, ODIZOLOWANYM OD RODZINY ZYCIU.AMEN

 27. Ula pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od lęków i bólu.Czasem brak mi sił.

 28. Diana pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę za mojego 6-letniego synka Oskarka aby Bóg uzdrowił go z alergii i wiążących się z nią duszności.Aby przestał mieć problemy z oskrzelami.Bóg zapłać!

 29. Krystyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mnie. Wydaje mi się, że do niczego się nie nadaję, że nic nie umiem i tak bardzo się boję. Oddaję Ci to wszystko Panie Jezu. Ty tylko mnie poprowadź.

 30. Ewelina pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Tato miał dziś wypadek, ma pękniętą podstawę czaszki i krwiaki na mózgu, walczy o życie w szpitalu.

 31. Elżbieta pisze:

  Gorąco proszę  o Cię Jezu o to abym nie musiała wracać do pracy, która jest dla mnie zbyt trudna, z którą sobie nie radzę, przed którą odczuwam lęk, a przecież potrzebuję pieniędzy chociażby do opłacenia czynszu aby mnie nie eksmitowano z mieszkania. Nie wiem co mam robić, lękam się przyszłości, jeżeli Wolą Ojca jest abym pracowała w miejscu, które jest dla mnie "jaskinią lwów",  to proszę Cie Jezu o uzdrowienie mnie z lęku, o odwagę powrotu do pracy, o uzdrowienie mnie i moich relacji z współpracownikami, proszę o potrzebne łaski, o zdrowie psychofizyczne i umysłowe, abym się nie lękała ludzi i wykonywania obowiązków. Ty wiesz Panie jak pragnę z mocą głosić Dobrą Nowinę o Tobie, którą jest to, że pośród nas żyjesz i nas uzdrawiasz. Dziękuję Jezu za wysłuchanie próśb. Jezu ufam Tobie.

 32. Tomasz pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji w mojej rodzinie, nawrócenia mojej siostry oraz o uwolnienie i uzdrowienie dla mojego Ojca, Bóg zapłać.

 33. kamil pisze:

  OJCZE DANIELU SERDECZNIE PROSZE O MODLITWE W INTENCJI NAWROCENIA MOJEJ ZONY KAROLINY, ABY JEZUS ZESLAL NAM POTRZEBNE LASKI DO ODRODZENIA NASZEGO ROZPADLEGO MALZENSTWA.