"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 15:oo i kończymy o 19:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

Poniżej mapka dojazdowa do Sanktuarium św. Ojca Pio.

 

Dojazd zorganizowany:

http://mimj.pl/dojazd-zorganizowany-na-spotkanie/

Kategoria: Spotkania, Top

1 247 Komentarzy do tej pory

 1. Dominika pisze:

  Ojcze Danielu,
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Męża i mojej o poczęcie upragnionego dzieciątka, o które staramy się już 6 lat. Bóg zapłać!

 2. S i G pisze:

  Ojcze Danielu z całego serca prosimy Cię z mężem o modlitwę za to, abyśmy zostali w końcu rodzicami. Od kilku lat staramy się o potomstwo, niestety bezskutecznie, co powoduje wiele stresu i niepotrzebnych kłótni. Raz zaszłam w ciążę, niestety okazało się że jest to puste jajo płodowe i musiałam  poronić. Bardzo potrzebujemy ingerencji Miłosiernego Serca Pana Jezusa również w sprawach od nas niezależnych. Bóg zapłać :)

 3. magdalena pisze:

  szczęść Boże.
  proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny a szczególnie trzeciego dziecka którego się spodziewamy-by ciąża przebiegła dobrze a dziecko urodziło się bez problemów zdrowe .
   
  Bóg zapłać

 4. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą  w intencji mojej córeczki  Jadwigi, która jest chora na anoreksję i bardzo cierpi.

 5. Kasia pisze:

  Ojcze Danielu proszę z całego Serca Dusza moja cierpi męki Nie daje rady , pomódl się do Jezusa Chrystusa w mojej intencji Proszę pomóż mi się uwolnić .CHWAŁA Bogu

 6. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Patrycję, o jej nawrócenie, dary Ducha Świetego oraz w intencjach wiadomych Bogu – mama. Bóg zapłać.

 7. Wiesława pisze:

  O.Danielu proszę o modlitwę za moich braci Jerzego i Zbigniewa o uwolnienie z nałogu pijaństwa,             o przemianę życia i nawrócenie . Bóg zapłać za modlitwę

 8. Katarzyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Proszę również w intencji o rozeznanie powołania.
  Bóg zapłać

 9. Emilia pisze:

  Witam serdecznie Ojcze Danielu……jestem po raz pierwszy na tej stronie, dowiedziałam się o niej od pewnego Pana. Chciałabym bardzo poprosić o modlitwę o uzdrowienie duszy mojego Ojca, który zostawił moją Mamusię, siostrę i mnie, ponieważ zdradzał mamę. To było wiele lat temu. Wiem Ojcze Danielu wiele jest takich próśb o modlitwy, ale postanowiłam napisać, wierzę że przeczyta to Ojciec Daniel, chociaż to mi pozostało. Miałabym prośbę także o modlitwę abym wyzdrowiała ze schizofrenii, z nałogu palenie i od wszelkiego zła, które utrudnia mi zachowywać się godnie w oczach Pana………….i o zdrowie dla najbliższych, nawet tej dalszej rodziny, która traktowała moją Mamę okropnie, i za to żeby zrozumieli, że swoim postępowaniem nas krzywdzili………Chwała Tobie Jezu….

 10. Wojtek pisze:

  Drogi Ks. Danielu, proszę o modlitwę za wszystkich chorych na boreliozę i choroby odkleszczowe, aby Pan Bóg pozwolił ludziom na wynalezienie skutecznego leku na tą straszną , często nieuleczalną jak dotąd chorobę.
  Dziękuję, za bardzo uczuciowe kazania.

 11. Iwona pisze:

  Ojcze Danielu, 
  Proszę Cię o modlitwę o lepsze zdrowie dla mnie, moich rodziców oraz mojego chłopaka. 
  O radość życia. Bym była szczęśliwa u boku mojego chłopaka a w przyszłości męża. 
  Aby moja mama zmieniła nastawienie do niego na bardziej pozytywne. 
  Amen.

 12. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją córkę Patrycję, o uzdrowienie jej serca, dary Ducha świetego -mama. Bóg zapłać.

 13. Patrycja pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego męża i o wielką przemianę dla Niego Chwała Tobie Jezu

 14. Łukasz pisze:

  Ojcze Danielu chciałbym prosić o modlitwę nad moim bólem pleców, z którym się zmagam od ponad roku. Pomóż mi uwierzyć, że może być lepiej. Chwała Panu.

 15. tomasz pisze:

  tomasz proszę cię ojcze danielu o modlitwę za mnie mam kamienie żułciowe imam miec zabieg wypros mi łaskę uzdrowienia króluj nam chryste

 16. M pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe o zdrowie dla moich najblizszych i dla mnie, o uzdrowienie, dobre wyniki badan, o uzdrowienie relacji w rodzinie, uwolnienie od lekow, zniewolen i fobii oraz w pozostalych intencjach, ktore sa znane Panu Bogu. Bog zaplac. M.

 17. matka pisze:

  O. Danielu  proszę  o   modlitwę o zdrowie  dla  mojej   rodziny  i  Bożą  drogę  życia  dla   dzieci,o  pracę i  opiekę  nad   synem  Jakubem  z   ZD Jezu  ufam  Tobie.

 18. kasia z anglii pisze:

  ojcze Danielu prosze o modlitwe za mojego brata Roberta o uwolnienie od strasznej zlosci i nienawisci. Prosze o modlitwe za mnie za mnie bo od lutego Bog mnie doswiadczyl swoja obecnoscia ale zly probuje mi macic w glowie ,prosze o dar glebokiej modlitwy i zeby Duch swiety obdarowal mnie swoimi darami.bede dzis  sluchac tego spotkania przez internet i chce jeszcze podziekowac ojcu Danielowi bo podczas jednego ze spotkan zostalam uwolniona od bolu zatokowego glowy i od uzaleznienia srodkami przeciwbolowymi, chwala ci Panie Jezu,jestes wielki!!!

 19. Małgorzata pisze:

  Proszę Cię Ojcze Danielu o modlitwę za Martę o zdrowie ,o siły  aby się nie poddawała i  walczyła  z chorobą nowotworową.Bóg zapłać.

 20. agus pisze:

  o.Danielu prosze o modlitwe za moje rozsypane małżeństwo ,o łaskę nawrócenia mojego męza ,o wytrwałośc czystośc  pokore dla mnie.Bóg zapłać.

 21. Anna pisze:

  Ojcze Danielu za Twoim wstawiennictwem przemień nienawiść w moim mężu do mojej rodziny w dobroć.Niech w jego sercu zagości miłość i zgoda do mojej rodziny. Żona.

 22. Agnieszka pisze:

  Panie Jezu przemień nasze serca.. Serce Pawła, Marty, Janiny, Rafała i moje..,
  zajmij się Panie Jezu tą sprawą, zabierz zamęt i niezgodę, daj ukojenie.
  Matko Najświętsza Módl się za nami

 23. justyna pisze:

  Ojcze Danielu dziękuję Ci za to że jesteś, jesteś moją nadzieją.
  Dziękuję Justyna 

 24. Małgosia pisze:

  Błagam o modlitwę wstawienniczą za moje zdrowie i dobre wyniki badań, Niech rak nie wraca!!!!!
   

 25. Maria pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego brata i bratowej, aby wybaczyli sobie i uratowali swoje małżeństwo. Niech Maryja ma ich w swojej opiece i wyjedna u Boga łaskę pojednania.

 26. Joanna pisze:

  Drogi Ojcze Danielu bardzo proszę Cię o modlitwę o lepsze zdrowie. Od wielu lat bardzo cierpię na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, które są oporne na leczenie(choruję od prawie 30 lat mam 39 lat),są to natręctwa o treści religijnej. Dziękuję .Bóg zapłać.    Joanna.

 27. Tomas pisze:

  Otec Daniel prosim o modlitbu k Panu Bohu za uzdravenie a oslobodenie od psychickej choroby ktora ma trapi. Chvala Jezisu Kristu

 28. KRYSIA pisze:

   Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego kręgosłupa i bólu nogi,aby dobry JEZUS obdarzył mnie pracą i moje problemy finansowe się skończyły. Dzięki ci Jezu  chwała  tobie Jezu.

 29. A. M. pisze:

  Panie Jezu, nasza grupka straciła transport z dojazdu zorganizowanego… Nowy kierowca nie chce przejeżdżać przez nasze miasto. Nie mamy czym dojeżdżać na spotkania z Tobą i na dzień dzisiejszy już nie przyjedziemy na Przeprośną. Górkę. Bardzo Cię proszę nie zostawiaj nas z tym, my chcemy nadal tam jeździć. Proszę pomóż nam, zorganizuj coś, przecież możesz wszystko, a my bez Ciebie nic. Jezu, Ty się tym zajmij+ Jeżeli to o co proszę nie jest zgodne z Twoją Wolą to proszę pomóż nam przyjąć Twoją Wolę z pokorą.
  Amen
  P.S. jeżeli ktoś może nam pomóc, dysponuje wolnymi miejscami lub zna kogoś, kto ma taka możliwość  i jest chętnych to proszę o kontakt. Pochodzimy ze śląska.

 30. Marzena pisze:

  Ojcze błagam o modlitwę o zdrowie Pani Krystyny, która choruje na SM. Wola Twoja Jezu!!!! ale jeśli to możliwe dopomóż jej.

 31. Stanisław pisze:

  Ojcze Danielu,
  Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ducha dla Lucjusza, który jest w szpitalu psychiatrycznym, o pokój i miłość dla jego rodziny
  Proszę o modlitwę o Światło i Moc Ducha św. dla mnie
  Jestem na rozdrożu. Pan Bóg zresetował moje życie, zakończył mój ostatni związek (jestem kawalerem), praktycznie straciłem pracę. Powierzyłem moje życie Matce Bożej (2-ga Nowenna Pompejańska) i Jezusowi, modlę się do Ducha św o rozeznanie i siłę.
  Duchu Świety, przekaż Twoje światło Ojcu Danielowi i wspieraj go swoją Łaską.

 32. alina pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwe o uzdrowienie z choroby oka,Chwała tobie Panie Jezu.

 33. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojego pełnego i całkowitego uwolnienia i uzdrowienia z lęków depresji nerwicy z dręczeń i nękań demonicznych…ze skutków róznych form okultystycznych t.jak: krążki energetyczne,bioenergoterapia,terapia hellingera, wrózki…
   
  Serdeczne Bóg zapłać…

 34. Grazyna pisze:

  Prosze  o  modlitwę   w intencji  ADAMA  LAZAROWICZ  o  łaskę  uzdrowienia  z  choroby  nowotworowej     ,MIŁOSIERDZIE  BOŻE  I  SWIATŁO  DUCHA ŚW..      BOG  ZAPŁAĆ

 35. Martyna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od ducha przodka z którym prowadzę wewnętrzna walkę duchową .Jezu proszę odprowadz te zmarła duszę tam gdzie jej miejsce w zaswiatach

 36. Zaneta pisze:

  Prosím o modlitbu za zdravie a ochranu rodiny.ďakujem.Nech Ježiš žijé v nás.Pochvaleny buď Pán Ježiš Kristus.Amen

 37. sylwia pisze:

  ksiedzu danielu prosze o laske pojednania z moja tesciowa (maria)aby zmienila stosunek do mnie a aby byla lepsza.Zebysmy zyły w zgodzie.Chwala tobie Jezu.Sylwia

 38. Paulina pisze:

   Ojcze Danielu dziękuję za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą modlitwę za całą rodzinę o uzdrowienie z chorób nam towarzyszących i o uwolnienie ze wszystkich zniewoleń. Bóg zapłać

 39. aneta pisze:

  SZCZESC BOZE JEZU MOJ DZIEKUJE CI ZA TO ZE JESTEM ZDROWA,PRZYJMUJE TWOJE UZDROWIENIE.SLOWAMI NIE MOGE OPISAC MOJEJ MILOSCI DO CIEBIE JEZU DZIEKI CI

 40. Natalia pisze:

  Ojcze Danielu uzdrów z wszelkich chorób uwolnij od wszelkiego zła. Proszę o modlitwe o zdrowie dla mnie, całej rodziny i bliskich mi osób. O radość życia. Bym doświadczyła miłości odwzajemnionej i była szczęśliwa u boku dobrego i szlachetnego męża. Amen

 41. Barbara pisze:

  Ojcze Danielu w najbliższą sobotę 13 czerwca wybieramy się z mężem i Michałem na spotkanie młodych. Proszę Cię o modlitwę i wyproszenie łaski przebaczenia , uzdrowienia i uwolnienia Michała z nałogów .Mam taką skrytą nadzieję Ojcze, że pomodlisz się nad nim indywidualnie i chwilkę porozmawiasz. Panie Jezu prowadź nas .

 42. Mateusz pisze:

  Ojcze Danielu prosimy o modlitwę, o wyproszenie łask u Jezusa i Jego Matki. Proszę cię Panie z moją żoną Pauliną o poczęcie dziecka tak bardzo wyczekiwanego i wymadlanego przez nas. Prosimy cię Jezu o całkowite uwolnienie nas od złego o zabranie tego co nas oddziela od Ciebie Panie. 13 czerwca mamy zamiar przyjechać na spotkanie  dla młodych  prosimy cię Jezu prowadź nas. Chwała Tobie Panie

 43. Ilona pisze:

  PROSZĘ CIĘ JEZU O CAŁKOWIE UWOLNIENIE MNIE I MOJEGO ŻYCIA OD ZŁEGO, O CAŁKOWITE UWOLNIENIE MOJEJ GŁOWY OD ZŁA , OD BOLÓW GŁOWY. o PRZEMIANĘ MOJEGO ZYCIA. O ULECZENIE MOICH RAN Z OSTATNICH LAT.

 44. Natalia pisze:

  Ojcze Danielu , prosze o modlitwe za mojego najukonszego chotego  tatę , aby Jezus mi go jeszcze nie zabierał , bo jeszcze jest mi bardzo na tym świecie potrzebny oraz o siłę i nadzieję dla najbliższych . Chwała Tobie Jezu

 45. Ela pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o uzdrowienie Grzegorza z choroby psychicznej, obecnie znajduje sie w szpitalu psychiatrycznym, leki nie dzialaja… Pomodl sie Ojcze o jego uwolnienie od zlego….
  Bog zaplac

 46. Cecylia pisze:

  Proszę Cię Ojcze Danielu o modllitwę o uzdrowienie mego ciała ból silny nie mogę chodzić Panie Jezus pomóż mi żeby mogłam być samodzielna nie zależna od drugi osób Ty znasz moje problemy rodzine Twoja Wola niech się stanie a nie moja Chwała Tobie Jezus 

 47. Damian pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie moich i brata chorych nerek, Chwała Tobie Jezu


 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube