"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 15:oo i kończymy o 19:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

Poniżej mapka dojazdowa do Sanktuarium św. Ojca Pio.

 

Dojazd zorganizowany:

http://mimj.pl/dojazd-zorganizowany-na-spotkanie/

Kategoria: Spotkania, Top

1 347 Komentarzy do tej pory

 1. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę za moją 17 letnia  córkę która jest chora na depresje lękową . O zdrowie . Za cała nasza rodzinę  o Błogosławieństwo Boże . Z całego serca dziękuje . Bóg zapłać

 2. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu proszę o Modlitwę za mojego syna aby nie nadużywał alkoholu nie przeklinał nie spotykał się z zamężną kobieta miał pracę  zaczął chodzić do kościoła i znalazł swoja drogę lepsza od tej która teraz podążą . Z całego serca dziekuje . Bóg zapłać

 3. Beata pisze:

  Ojcze Danielu chciałabym prosić o modlitwę a mojego męża o nawrócenie, o powrócenie do Kościoła. żebyśmy tworzyli prawdziwą rodzinę.

 4. Beata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę mojej cioci Eli z choroby nerek, z którą się boryka od wielu lat. Czeka ona teraz na przeszczep, bo jej nerki są bardzo słabe. Proszę Boga o uzdrowienie jej nerek.

 5. Beata pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o dar uzdrowienia mojej kochanej mamy z choroby tarczycy. Proszę aby każą odradzająca się komórka jej organizmu była zdrowa i lepsza od pierwowzoru. Aby rozmiary płatów tarczycy wróciły do pierwowzoru i aby zniknęły wszystkie guzki. Wierzę, w Ciebie Jezu żywy, wierzę że jesteś. Dziękuję

 6. Beata pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę, abym się pojawiła dziś na czuwaniu modlitewnym. Panie Jezu proszę Cię uzdrów mnie z wszelkich chorób (a zwłaszcza z tych bólów i zawrotów głowy, tego wirowania, bólów oczu, drętwienia lewej ręki i nogi). Tylko Ty Panie Jezu wiesz co mi dolega i wiem że tylko Ty Jezu możesz to ode mnie zabrać jeśli taka będzie Twoja wola. Najdroższy Jezu proszę Cię o uwolnienie ze zniewoleń i uzależnień oraz uzdrowienie mej duszy i ciała.

 7. Agnieszka pisze:

  o. Danielu, proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od lęku przed Bogiem, o doświadczenie Jego Miłosierdzia w swoim sercu.
  Bóg zapłać 
  Agnieszka

 8. karolina pisze:

  O.Danielu prosze o modlitwe zebym otrzymala sens zycia i prace ktorej nie moge znalezc.za wszystko Bog zaplac

 9. karolina pisze:

  O.Danielu prosze o modlitwe za mojego meza lukasza oby nie wciagnal sie w nalog alkoholu ,wyzwul go Panie Jezu takze z nalogu nikotynowego .Prosze tez z calego serca o wszelkie laski dla naszego malzenstwa i dla naszych dzieci 

 10. Elżbieta pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego taty o dobre wyniki dla niego, o cud uzdrowienia z raka  oraz o cud uzdrowienia  z raka dla ks. Romana. Bóg zapłać za modlitwę.  

 11. Irena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie z choroby medycznie nieuleczalnej,
  o uzdrowienie płuc,nerek i jajników oraz o dary Ducha Świętego.
  Panie Jezu w Tobie nadzieja. Bóg zapłać.

 12. Anna pisze:

  Szczęść Boże,proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie do Boga i uwolnienie od nałogów a także dar mądrości dla moich córek i o zdrowie dla mnie aby Bóg uleczył moje ręce.

 13. Teresa pisze:

  Prosze o modlitwe za moja rodzine.Chwala Panu.

 14. Anna pisze:

  Dziękuje za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski Jezu. Ojcze Danielu  proszę o modlitwe w intencji którą noszę w sercu.   Proszę wybłagaj u Boga aby osoba, którą bardzo kocham i jest dla mnie bardzo ważna wróciła do mnie, aby nie odrzucała mojej miłości i otworzyła się na mnie i na moje słowa, aby znowu zaczęła ze mną rozmawiać abyśmy mogli wszystko naprawić, zacząć od nowa i  zbudować silny solidny związek. Bóg zapłać 

 15. katarzyna pisze:

  Ojcze Danielu , proszę o modlitwę za Stasia o uzdrowienie,( Panie Jezu tylko w Tobie nadzieja)  
  babcia

 16. Maria i Paweł pisze:

  Ojcze Danielu prosimy o modlitwę w intencji naszego syna Grzegorza ,o jego nawrócenie i powrót do Boga , uwolnienie z nałogu alkoholowego i przywrócenie równowagi psychicznej .Dobry Boże prosimy w imię Jezusa Chrystusa o ratunek dla naszego syna –tak bardzo oddalił się od Boga–oddal od niego myśli samobójcze  rodzice  Maria i Paweł  .

 17. Iwona pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją córeczkę Alicję. Niech Wszechmogący Bóg ześle łaskę całkowitego uzdrowienia Alicji z jej choroby a mi i mojej rodzinie ofiaruje łaskę życia w zdrowiu  Amen.

 18. Ilonka pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o całkowite uzdrowienie mojej głowy ,nerwu z lewej strony. Uwolnienie mojej duszy, uzdrowienie moich emocji, psychiki, uzdrowienie z nerwicy. Tobie to Panie oddaje!!! Proszę o dar mądrości dla syna i o Bożą prace dla mnie.

 19. Kasia pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo proszę o modlitwę za mnie bym uwolniła się z relacji z byłym chłopakiem. Bym potrafiła się pogodzić z tym co jest i bym potrafiła wybaczyć i jemu i sobie.

 20. agata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie naszego Dzieciątka którym nas obdarzył Pan Bóg po ponad 9 latach starań ,Dzieciątko ma się urodzić w styczniu i będzie miał na imię Pawełek jak było na rozeznaniu (otrzymałam wtedy dar łez i smiechu) podczas spotkania otwartego w maju tego roku gdzie dawałam swiadectwo o poczęciu naszego Dzieciątka. Proszę także o modlitwę o dar zdrowia mojego męża Damianka i siłę we wszystkim co podjął na siebie i o dar Bożego Błogosławieństwa dla naszego małżeństwa i Dzieciątka , które ma niedługo przyjść na swiat. Dziękujemy Bogu Ojcu , Matce Najswiętszej za wszystkie otrzymane dary , łaski. CHWAŁA Panu . Proszę tez o modlitwę za naszą siostrę Janinę Pogoda o dar zdrowia , uzdrowienia gdyż jest ciężko chora (toczeń układowy, gościec, RZS , po 2 mikro udarach, problemy poudarowe ze wzrokiem ,bardzo poważne problemy z sercem , jest  po 2 bardzo silnej chemii by powstrzymać toczen, co powoduje pogorszenie zdrowia a zwłaszcza serca gdzie tętno ma 58 i mniej zwłaszcza po chemii jest po 2 wypadkach poważnych tym bardziej przy jej ciężkim stanie zdrowia gdzie lekarze boja się podejmować  jakichkolwiek operacji PROSZĘ o modlitwę w jej intencji. PANIE JEZU zajmij się zdrowiem naszej siostry Janiny.

 21. Maria pisze:

  Szczęść Boże.O.Danielu prosze o modlitwę w intencji Aleksandra,o pomyślny przebieg leczenia,uwolnienie jego z uzaleznienia narkotykowego i nawrocenie.Bóg zapłać.panie Jezu dziękuję za uratowanie jemu życia.Boże bądz pochwalony.bądz wywyższony.

 22. Urszula pisze:

  Ojcze Danielu bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej córki Emilki aby jej serce zostało uleczone z miłości do chłopaka. Wierzę że z Tobą wszystko jest możliwe. Bóg zapłacić. 

 23. Marzena pisze:

  proszę o modlitwę za mnie w dniu moich urodzin 10 listop. oraz za moją rodzinę, męża i 3 małych dzieci; o błogosławieństwo Boże, o pomnożenie wiary, nadziei i miłości; o jeszcze większą ufność Bogu i wytrwanie w dobrym; o nawrócenia w mojej parafii.

 24. Anna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o uwolnienie z natrętnych myśli o uzdrowienie mojej duszy o pogłębienie wiary  i o uzdrowienie z choroby. Panie Jezu, Twoja wola niech się  stanie.

 25. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją córkę Patrycję, o uzdrowienie jej serca, dary Ducha Świętego.

 26. A pisze:

  O poznanie woli Bożej wobez mnie, wiarę, nadzieję, chęć oraz siłę do Jej spełnienia

 27. Basia pisze:

  Panie Jezu proszę o uwolnienie mojego męża ze zniewoleń : alkoholizmu, grzechu nieczystości, braku  sakramentu pokuty od ponad 15 lat., przeklinania wszystkich itp.  W  tych intencjach odmawiam Nowennę pompejańską. Ojcze Danielu proszę wypraszaj łaski u Jezusa Chrystusa i Najś. Maryi Panny  dla mojego męża o łaskę nawrócenia, wyjednania mu dobrej spowiedzi i itp.

 28. Cecylia pisze:

  Ojcze Danielu Proszę Cię o modlitwę za Panią Anie o uzdrowienie duszy i ciała silni depresi  o uwolnienie z zniewolen i klątw aby Duch Św oczyścił jej duszę w sakramencie pokuty Panie Jezus wybacz jej grzech uwolni serce uzdrów jej z silny depresy i zniewoleń i wypowiadany pszeklenst na drugie osoby Uzdrowienie z nerwicy i wszelki ran emocjonalych psychiczny proszę o łaskę uczestniczenia w spotkaniu modlitewnym PANIE JEZUS TWOJA WOLA CHWAŁA TOBIE JEZUS I MARYJA 

 29. Maria pisze:

  Modlę się za Ciebie Ojcze Danielu i za wszystkich cudownych Ojców zgromadzonych wokół Ciebie. Dziękuję Bogu że skierował moje drogi na spotkania w Czatachowie i Górce Przeprośnej. Modlę się tam w szczególności za moich synów aby dostali uwolnienia od wszystkich uzależnień . Już dzisiaj dziękuję za tą łaskę. Proszę Ojcze jak znajdziesz chwilkę to wspomnij o moich troskach Panu Bogu. Doi zobaczenia za miesiąc. Niech nasza kochana Matka opiekuję się Tobą i wszystkimi którzy tworzą to piękne dzieło. Z Panem Bogiem.

 30. Anna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji syna Pawła aby dobry duch wyleczył go z nerwicy częstego mycia rąk i zmianę charakteru na lepszy.

 31. Anna pisze:

  Ojcze  Danielu, proszę o modlitwę w intencji o spokój w mojej rodzinie i zrozumienie aby dobry duch uwolnił z nienawiści do mojej rodziny mojego męża.

 32. kasia pisze:

  Ojcze danielu prosze o modlitwę za moja rodzinę oddał od nas zlo panujące daj nam zdrowie i szacunek do siebie abyśmy mogli być znowu szczęśliwa rodzina

 33. kasia pisze:

  Ojcze danielu prosze o modlitwę o zdrowie dla mojej córeczki Malgosi boże dziękujemy za dotychczas otrzymane laski prosimy daj nam potrzebne laski o które z wiara prosimy

 34. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę za moją siostrę o uwolnienie z sideł szatańskich,oraz pszemiane jej serca.I serca jej męża.Modle się za nich.Ja oglądam spotkania gdzyż narazie nie mogę przyjechać.Niech Jezus ich uzdrowi i uleczy oraz skruszy ich serca niech ich pobłogosławi oraz całą naszą rodzinę.Bóg zapłać za modlitwę.Modlę sią za wspólnotę M.I.M.J.Oraz za Ojca Daniela i za wszystkich księży ze wspólnoty.

 35. Katarzyna pisze:

  ojcze Danielu proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogu alkoholowego i nikotyny oraz nawrócenie mojej siostry Agnieszki. Bóg zapłać

 36. Iwa pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo proszę o modlitwę o zdrowie psychiczne moje i Andrzeja oraz aby nie był już tak obsesyjnie zazdrosny. To bardzo dla mnie ważne. Bóg zapłać

 37. Nina pisze:

  Ojcze  Danielu  proszę  Cię  o  modlitwę  za  mnie,  o  uleczenie  z  żylaków,   osteoporozy  i  choroby   reumatycznej

 38. Iwona pisze:

  Ojcze Danielu, mój chłopak bardzo często pije, żadne argumenty do niego nie docieraja a moje uczucie i zaufanie do niego zaczeło wygasać jednak z przyzwyczajenia do niego nie umiem Go zostawić. Bardzo proszę o modlitwę, aby Duch Święty dodał mi sił i pomógł wybrać dobrą drogę. Bóg zapłać. 

 39. Cecylia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwe za osoby Panu wiadome o uwolnienie ze zniewoleń i uzależnień aby Duch św oczyścił ich dusze i serce i dał im nawrócenie do Pana Boga i ouczynili i czynią wiele zła CHWAŁA TOBIE JEZUS

 40. Marta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojego brata Janusza, który wpadł w szatański nałóg narkotyków. Duchu Święty uwolnij Go. Chwała Panu.

 41. Michalina pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji o nawrócenie mojego męża oraz o potrzebne łaski dla znajomej pani Doroty i jej syna Bartka. Bóg zapłać !

 42. Małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o zdrowie dla moich piersi. Panie proszę o łaskę uczestniczenia w spotkaniu modlitewnym. Bóg zapłać!

 43. Ilona pisze:

  Jezu proszę o uwolnienie mnie z depresji, uwolnienie mojej głowy, całej lewej strony mojej piersi, nogi i głowy. Uzdrownienie z nerwicy i wszelkich ran emocjonalych psychicznych. Proszę o łaskę bycia wolnym człowiekem. Proszę o dar mądrości dla mojego syna.

 44. Marta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o moje zdrowie i zdrowie mojego syna Miłosza. Bóg zapłać

 45. Beata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Kornela o uwolnienie ze zniewoleń i uzależnień, aby Duch Św oczyścił nasze dusze i serca oraz  wybaczył nam grzechy. Proszę również  o modlitwę uzdrowienia oraz aby Pan Jezus w przyszłości obdarzył nas potomstwem. BÓG ZAPŁAĆ

 46. BARBARA pisze:

  ojcze Danielu prosze O modlitwe za mnie ,bo moja sytuacja zyciowa jest ciezka BOZE DAJ MI JAKIS ZNAK TY TYLKO WIESZ NAJLEPIEJ

 47. Magdalena pisze:

  Szczęść Boże,
  proszę o modlitwy o:
  ZBAWIENIE, uwolnienie ze zniewoleń, Duch sw, Boże Błogoslawieństwa.
  JEZUS MNIE UWOLNIŁ Z WIELU JUŻ Z WIELU RZECZY ALLELUJA BÓG  ZAPŁAĆ