"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 15:oo i kończymy o 19:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

Poniżej mapka dojazdowa do Sanktuarium św. Ojca Pio.

 

Dojazd zorganizowany:

http://mimj.pl/dojazd-zorganizowany-na-spotkanie/

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 139 Komentarzy do tej pory

 1. Andrzej pisze:

  Panie Jezu,Tobie zawierzam całe moje życie,całe moje jestestwo oraz losy całej mojej rodziny,bardzo proszę o łaskę szczerej spowiedzi dla mnie i mojego syna Piotra, Panie Ty wiesz co dla nas jest najlepsze, które miejsca potrzebują uzdrowienia,jeśli zechcesz Panie uzdrów mnie i mojego syna,
  Amen
  Proszę też o uzdrowienie duszy i ciała dla moich Kochanych Rodziców, Sióstr i ich rodzin.
  Proszę Cię Panie Jezu o zbawienie duszy mojej ukochanej żony Celiny, która odeszła do Ciebie Panie. Dziękuję Najwyższemu Bogu za łaskę i dar jakim była dla nas moja ukochana żona Celina, dziękuje Bogu za naszą miłość która nas połączyła. Dziękuje za każda chwilę życia którą Pan Bóg dał nam spędzić razem. Pomimo wszelkich przeciwności, problemów, chorób które nas spotykały, były to najwspanialsze chwile życia darowane nam przez najwyższego Boga Ojca. Dziękuje i uwielbiam Cię Panie Boże za Najpiękniejszy Dar Miłości który nam ofiarowałeś.
  Amen

 2. Kasia pisze:

  Szczęść Boże. Mieszkam w Dani w państwie w którym jest wiele wyzwań. Potrzebuje modlitwy o uzdrowienie mojego ducha z czynu aborcji o milosc czlowieka ktorego kocham ale ktrory jest zagubiony o zeslanie Ducha Swietego i umocnienie w wierze. Bog zaplac 

 3. wiola pisze:

  prosze o mdlitwe o moje uzdrowienie

 4. Magdalena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, ponieważ bardzo długo staramy się z mężem o dziecko.

 5. Basia pisze:

  Jezu dziękuję za cierpliwość do mnie i do mojej rodziny.Dziękuję za wszystkie łaski , które spływają na nas.Jezu jesteś naszym Królem, Niech Twoja wola się stanie. Jezu ufam Tobie.

 6. Basia pisze:

  Jezu miłosierny  dziękuję Ci  za ,twoją cierpliwość  względem mnie i  mojej  rodziny, za łaski jakie wylewasz na nas,Jezu niech twoja wola się stanie w życiu moim i mojej rodziny.Jezu jesteś naszym królem, w Tobie nasza nadzieja. Jezu kocham Cię.

 7. Teresa pisze:

  Dobry  Jezu   proszę  o   wytrwałość  w  pracy   dla   mego   syna   Pawła,  i  opiekę   Bożą.Jezu Ufam  Tobie.

 8. Malwina pisze:

  O. Danielu prosze o modlitwe abym byla silna, nie poddala sie. Zeby moj partner zrozumial jak zle postepuje i jak rani bliskich, aby otworzy oczy na ten swiat. Prosze pomoz mu i mi. Zeby moje mazenie od 6 lat sie spelnilo. Prosze o nadzieje i wiare 

 9. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę by Pan pomógł mi zrozumieć problem, który mnie obecnie trapi.

 10. ewa pisze:

  milosc i milosierdzie  Boze prosze o modlitwe o zdrowie zmian skornyh o pomysle zalatwienie spraw o dary ducha sw i o prace meza

 11. Katarzyna pisze:

  Miłosierny Boże proszę Cię przez wstawiennictwo Maryji , Ojca Daniela o uwolnienie mojego brata od zniewolenia tatuażem jaki bezmyślnie sobie zrobił a na pewno nie jest bez znaczenia na jego życie. Proszę Ojcze Danielu wyproś u Naszego Pana szczerą miłość mojego brata do Stwórcy i błogosławieństwo dla jego dzieci oraz dar dla nich uczestniczenia w Modlitwach na Przeprośnej Górce.

 12. Agata pisze:

  Panie Jezu,Tobie zawierzam całe moje życie. Prosze o uzdrowienie mojej lewej strony ciala, ktora sprawia bol i nie pozwala na normalne funkcjonowanie. Prosze rowniez o uzdrowienie z rwy kulszowej.
  Prosze spraw rowniez aby mojego narzeczonego opuscily problemy z kregoslupem.
  Jezu ufamy Tobie i wierzymy ze nam pomorzesz.

 13. Aga pisze:

  Panie opiekuj sie naszymi blizniakami w lonie i obdarz ich zdrowiem. Bog zaplac.

 14. Ewa pisze:

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS,
  Pokornie proszę o modlitwę o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Jakuba i Kasi, Piotra i Patrycji, Jana i Angeli, Dawida, Natalii, Radomira, Remigiusza, Mateusza i Joanny, Dariusza, Kamili, Witolda, Andrzeja, Łukasza i młodych przebywających na emigracji zarobkowej.
  Serdeczne Bóg Zapłać.
  JEZU UFAM TOBIE

 15. Zorro pisze:

  Panie Jezu, Królu, Wszechmogący Boże,  proszę Cię, o nawrócenie i przybliżenie do Twego Miłosierdzia wszystkich, których mam i miałem na swojej liście facebooka, by Cię Boże poznali i zechcieli przyjąć jako swojego Pana, byś dotykał i przemieniał ich serc, ażeby kiedy zapukasz otworzyli Tobie drzwi, tak na całego Panie, przybliż im Swoje Święte sakramenty, które nam dałeś.
  Proszę Cię przez św. Michała Archanioła, św. Ojca Pio, św. Jana Pawła II, św. Faustynę Kowalską, św. Krzysztofa, św. Łukasza, św. Józefa, św. Charabela, bł. Karoline Kuskuwne, bł. Jerzego Popiełuszki, przyjdź Panie przez ich patronów imiennych, przez ich Aniołów Stróżów.
  Błogosław im Boże Wszechmogący, Ojcze, Synu i Duchu Święty. AMEN

 16. M pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe o zdrowie dla moich najblizszych i dla mnie, o dobre wyniki badan, uzdrowienie, uwolnienie od zniewolen, lekow i fobii, uzdrowienie relacji w rodzinie i w pozostalych intencjach, ktore sa znane Panu Bogu. Bog zaplac

 17. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę za Janka i Patryka. Adoptowani synowie moich znajomych, szczególnie proszę o objęcie modlitwą Patryka (18), który przechodzi teraz bardzo trudny okres ( ponowne wydalenie ze szkoły, papierosy, alkohol). Matko Najświętsza błagam o Twoją pomoc, osłoń ich płaszczem Swej opieki, spraw aby w tej rodzinie na nowo zapanował spokój i wzajemna miłość.

 18. Małgorzata pisze:

  Matko Najświętsza proszę Cię o nieustającą opiekę dla moich córek Basi (14) która rozpoczęła edukację w gimnazjum a wraz z tym przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, i Maryni (9) u której stwierdzono upośledzenie lekkie. Ty znasz ich historię od momentu poczęcia, znasz wszystkie rany jakie im zostały zadane i obciążenia rodzinne  o których nawet nie mam pojęcia. Proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla nich, a mnie dopomóż abym nigdy nie szczędziła trudu aby być im dobrą matką. Matko Pięknej Miłości módl się za nami!

 19. renata pisze:

  Proszę o modlitwę o uleczenie z choroby nowotworowej .Ty Panie Jezu możesz wszystko ,Twoja moc jest ponad wszelką choroba ,Panie błagam troszcz sie Ty .Mimo wszystko -Ufam Tobie 

 20. Ilona pisze:

  Jezu proszę Cie o całkowite uzdrowienie mojej lewej strony , znerwicy o siłe o zmianę mojego zycia o rozwiązanie sytuacji z mieszkaniem.

 21. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci, cała trójka ma zaburzenia mowy (wymowy). Najstarsze dziecko (8 lat )jest nadpobudliwe  przez co ma problemy w szkole. Wierzę że Jezus miłosierny pomoże moim dzieciom.

 22. Tomasz pisze:

  Dziekuje Jezu za wspolnote mimj ktora daje zycie. Duch swiety przemienia zycie. Kochaj Boga i blizniego a przyjdzie Duch swiety do Ciebie i przemieni Twoje zycie. wybacz wszystkim i pokochaj wszystkich a zobaczysz cud w swoim zyciu. Pan pokoju zagosci w Twoim sercu. Wszystko zaczyna sie ukladac bo to co najwzniejsze odnalazlo swoje miejsce. Gleboko wierze ze kazdy kto chce i jest odwazny moze odnalesc milosierdzie, doswiadczyc i dac. Trzymajcie sie mocno, odmawiajcie rozaniec ktory ma moc i odpedza zlo i starajcie sie byc lagodni. Pozdrawiam  

 23. Aneta pisze:

  Ojcze Danielu ,proszę o modlitwę  w intencji  męża Andrzeja o uwolnienie od wszelkich uzależnień, a przede wszystkim przerwanie symbiozy:matka-syn, i odnowienie jego wiary. Od zawarcia małżeństwa żyjemy w ciągłej kłótni,a od roku w separacji,z tego powodu dzieci nasze  bardzo cierpią.

 24. ewelina pisze:

  prosze o modlitwe w mojej intencji, poniewaz mam od jakiegos czasu nie potrafie i nie czuje potrzeby modlitwy. nie czuje obecnosci Boga. Prosze Jezu,wysluchaj mnie, chce znow  pragnac Twojej obecosci w moim zyciu

 25. Elżbieta pisze:

  Ojcze Danielu ,proszę Cię wybłagaj u Pana Jezusa i Maryi Królowej pokoju i świata – pokój na całym świecie.Niech ucichną wszystkie zatargi i wrogie nastawienia ludzi.Niech zaistnieje pokój w naszych sercach.Miłujmy się.

 26. ilona pisze:

  Ojcze Danielu bardzo cie proszę o wstawiennictwo u Pana Boga oraz modlitwę za mnie i  moja rodzinę oraz za zdrowie dla całej rodziny. Ty wiesz Boże co jest dla mnie i mojej rodziny najlepsze.Żeby ta ludzka zazdrość i podłość wreszcie  omineła mnie i moją rodzinę. Bóg zapłać za wszelkie dobro i łaski które mi ofiarujesz. Amen

 27. anna maria pisze:

  O.Danielu prosze módl sie za moja rodzine o nawrócenie i ratunek ,razem z toba i ojcem PIO i Michałem Archaniołem napewno mi sie uda uprosić miłosierdzia u Pana.Amen

 28. Jola pisze:

  proszę o modlitwę o oddalenie niebezpieczeństwa duchowego i i odzyskanie wiary dla Joli,  Bóg zapłać!

 29. Aleksandra pisze:

  Bardzo proszę o modliwe za moją rodzinę, i o dużo cierpliwości dla moich synów.

 30. Teresa pisze:

  Dobry  Jezu   proszę   o   zdrowie   dla   całej   rodziny   i   opiekę   Bożą  dla  nas  ,  naszych   dzieci   i  wnuków,a  dla   syna  o   pracę. Jezu  ufam  Tobie.

 31. Justyna pisze:

  Jezu Miłosierny zawierzam Tobie złego i niebezpiecznego marka sz. z radomia ktory uporczywie od 4 lat prześladuje mnie i niszczy mi życie. Jezu jestem bezbronna wobec ogromu krzywd i zła jakie ten czlowiek mi zadaje, krzywdzi mnie bez powodu ja nie zrobilam mu nic zlego. Jezu Milosierny prosze przerwij to zło, Jezu błagam Cię pomóż mi. Jezu okaz mi swoje miłosierdzie, Ufam Tobie.

 32. Nika pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę, który choruje na nerki, za zdrowie mojej mamy, męża i bliskich, a także za nowe życie, na które tak z mężem czekamy…….Jezu ufam Tobie….

 33. Katarzyna Daria pisze:

  Jezu Tobie zawierzam siebie. Pomóż mi w sprawie mojego chłopaka Mateusza. Nasz związek przeżywa kryzys. Uzdrów moje relacje z Mateuszem. Uwolnij go od depresji, zranień, jakie ma w sercu i papierosów. Modlę się z całego serca za o. Daniela. Niech Bóg dodaje sił, wytrwałości w posłudze oraz dużo zdrowia.:) Jezu Ufam Tobie.

 34. LUDWIKA pisze:

  PANIE JEZU MIŁOŚCI MOJA NAJCENNIEJSZA TOBIE ZAWIERZAM AGNIESZKĘ I TOMKA .PROSZĘ O NAWRÓCENIE DLA NICH.CHWAŁA TOBIE PANIE CHWAŁA.

 35. Asia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego brata z nałogu narkomanii.

 36. Halina pisze:

  Jezu Miłosierny Tobie zawierzam moją rodzinę. Proszę Cię o pomoc,  uzdrów mojego męża Ryszarda,udziel wszelkich łask zdrowia dla mnie i mojej rodziny.

 37. Maria pisze:

  Panie Jezu,Tobie zawierzam całe moje życie,całe moje jestestwo oraz losy całej mojej rodziny,bardzo proszę o łaskę szczerej spowiedzi dla męża i synów,Panie Ty wiesz co dla nas jest najlepsze,które miejsca potrzebuja uzdrowienia,jeśli zechcesz Panie uzdrów nas,Amen
  Proszę też o uzdrowienie duszy i ciała dla taty,braci i ich rodzin,sióstr i ich rodzin,niebo dla mamy

 38. Monika pisze:

  A ja mam propozycję dla miłośników księdza Daniela, aby się modlili lub tylko pomodlili za niego. Tak po prostu. Chociażby po to aby miał siły spełniać wasze prośby-modlitwy. To dużo pracy, miłości i czasu musi go chyba kosztować (chodzi o całokształt zajęć). No ja bym np. nie dała rady. Do tego potrzeba łaski czyli modlitwy. A dzisiaj są walentynki i to mógłby być myślę że miły prezent od serca.   / przesyłam prezent – leci, leci prezent – łap <3

 39. Małgorzata pisze:

  Jezu Miłosierny Tobie zawierzam losy mojego małżeństwa i mych dzieci Basi i Marysi.
  Proszę Cię o pomoc. Ty znasz naszą sytuację, wiesz wszystko. Udziel każdemu z nas łask których potrzebuje aby zmienić to co wymaga poprawy.
  Proszę również za :
  Zosię , Przemka i ich synów Janka i Patryka
  Cecylię i Macieja
  Beatę i Patryka i ich dzieci
  Jadwigę i Wacława
  Mateuszka, Iwonę Joasię,
  Magdalenę , Piotra i ich córkę Elusie
  za moich rodziców, rodzeństwo i ich rodziny
  Proszę za wszystkimi którzy wspierają mnie modlitwą i o tę modlitwę prosili
  Jezu okaż nam Swoje Miłosierdzie, ufam Tobie!