"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 15:oo i kończymy o 19:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

Poniżej mapka dojazdowa do Sanktuarium św. Ojca Pio.

 

Dojazd zorganizowany:

http://mimj.pl/dojazd-zorganizowany-na-spotkanie/

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 113 Komentarzy do tej pory

 1. anna maria pisze:

  O.Danielu prosze módl sie za moja rodzine o nawrócenie i ratunek ,razem z toba i ojcem PIO i Michałem Archaniołem napewno mi sie uda uprosić miłosierdzia u Pana.Amen

 2. Jola pisze:

  proszę o modlitwę o oddalenie niebezpieczeństwa duchowego i i odzyskanie wiary dla Joli,  Bóg zapłać!

 3. Aleksandra pisze:

  Bardzo proszę o modliwe za moją rodzinę, i o dużo cierpliwości dla moich synów.

 4. Teresa pisze:

  Dobry  Jezu   proszę   o   zdrowie   dla   całej   rodziny   i   opiekę   Bożą  dla  nas  ,  naszych   dzieci   i  wnuków,a  dla   syna  o   pracę. Jezu  ufam  Tobie.

 5. Justyna pisze:

  Jezu Miłosierny zawierzam Tobie złego i niebezpiecznego marka sz. z radomia ktory uporczywie od 4 lat prześladuje mnie i niszczy mi życie. Jezu jestem bezbronna wobec ogromu krzywd i zła jakie ten czlowiek mi zadaje, krzywdzi mnie bez powodu ja nie zrobilam mu nic zlego. Jezu Milosierny prosze przerwij to zło, Jezu błagam Cię pomóż mi. Jezu okaz mi swoje miłosierdzie, Ufam Tobie.

 6. Nika pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę, który choruje na nerki, za zdrowie mojej mamy, męża i bliskich, a także za nowe życie, na które tak z mężem czekamy…….Jezu ufam Tobie….

 7. Katarzyna Daria pisze:

  Jezu Tobie zawierzam siebie. Pomóż mi w sprawie mojego chłopaka Mateusza. Nasz związek przeżywa kryzys. Uzdrów moje relacje z Mateuszem. Uwolnij go od depresji, zranień, jakie ma w sercu i papierosów. Modlę się z całego serca za o. Daniela. Niech Bóg dodaje sił, wytrwałości w posłudze oraz dużo zdrowia.:) Jezu Ufam Tobie.

 8. LUDWIKA pisze:

  PANIE JEZU MIŁOŚCI MOJA NAJCENNIEJSZA TOBIE ZAWIERZAM AGNIESZKĘ I TOMKA .PROSZĘ O NAWRÓCENIE DLA NICH.CHWAŁA TOBIE PANIE CHWAŁA.

 9. Asia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego brata z nałogu narkomanii.

 10. Halina pisze:

  Jezu Miłosierny Tobie zawierzam moją rodzinę. Proszę Cię o pomoc,  uzdrów mojego męża Ryszarda,udziel wszelkich łask zdrowia dla mnie i mojej rodziny.

 11. Maria pisze:

  Panie Jezu,Tobie zawierzam całe moje życie,całe moje jestestwo oraz losy całej mojej rodziny,bardzo proszę o łaskę szczerej spowiedzi dla męża i synów,Panie Ty wiesz co dla nas jest najlepsze,które miejsca potrzebuja uzdrowienia,jeśli zechcesz Panie uzdrów nas,Amen
  Proszę też o uzdrowienie duszy i ciała dla taty,braci i ich rodzin,sióstr i ich rodzin,niebo dla mamy

 12. Monika pisze:

  A ja mam propozycję dla miłośników księdza Daniela, aby się modlili lub tylko pomodlili za niego. Tak po prostu. Chociażby po to aby miał siły spełniać wasze prośby-modlitwy. To dużo pracy, miłości i czasu musi go chyba kosztować (chodzi o całokształt zajęć). No ja bym np. nie dała rady. Do tego potrzeba łaski czyli modlitwy. A dzisiaj są walentynki i to mógłby być myślę że miły prezent od serca.   / przesyłam prezent – leci, leci prezent – łap <3

 13. Małgorzata pisze:

  Jezu Miłosierny Tobie zawierzam losy mojego małżeństwa i mych dzieci Basi i Marysi.
  Proszę Cię o pomoc. Ty znasz naszą sytuację, wiesz wszystko. Udziel każdemu z nas łask których potrzebuje aby zmienić to co wymaga poprawy.
  Proszę również za :
  Zosię , Przemka i ich synów Janka i Patryka
  Cecylię i Macieja
  Beatę i Patryka i ich dzieci
  Jadwigę i Wacława
  Mateuszka, Iwonę Joasię,
  Magdalenę , Piotra i ich córkę Elusie
  za moich rodziców, rodzeństwo i ich rodziny
  Proszę za wszystkimi którzy wspierają mnie modlitwą i o tę modlitwę prosili
  Jezu okaż nam Swoje Miłosierdzie, ufam Tobie!