"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 15:oo i kończymy o 19:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

Poniżej mapka dojazdowa do Sanktuarium św. Ojca Pio.

 

Dojazd zorganizowany:

http://mimj.pl/dojazd-zorganizowany-na-spotkanie/

Kategoria: Spotkania, Top

1 200 Komentarzy do tej pory

 1. justyna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, jestem szkalowana, przesladowana i oczerniana przez ludzi ktorzy zrobili sobie ubaw z mojego zycia a ze mnie ofiare do znecania. Milosierny Jezu oddaje Tobie moj los, pomóz mi, przerwij moje pieklo ktore trwa 4 lata. Jezu Ufam Tobie.

 2. Małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu, bardzo prosimy o modlitwę o upragniony długo oczekiwany dar macierzyństwa dla nas w zbliżającą się ósmą rocznicę ślubu. Tak bardzo prosimy

 3. Justyna pisze:

  Ojcze Danielu bardzo  prosze o modlitwe by zniknął ten lęk i strach ktory mnie przesladuje. 

 4. PAULINA pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duchowego. Pomóż mi wyjść z depresji,lęku i samotności która mnie pogrąża ,pomóż mi spotkać tą właściwą osobę z którą będę mogła założyć rodzinę i miała dla kogo żyć i cieszyć się życiem.Bóg zapłać.

 5. ula pisze:

  Jezu proszę o uwolnienie moich synów z uzależniania od komputera i rozwiązanie trudnych spraw spadkowych toczacych się w sądzie

 6. Agnieszka pisze:

  Panie mój, dziś proszę za moją siostrę Dorotę. Cierpi na niezwykle rzadką chorobę Adisona, jest to niedobór hormonów produkowanych przez nadnercza. Przyjmuje leki w postaci sterydów, ale tak jak wszystko mają swoje efekty uboczne. Najbardziej dokuczliwe jest to, że wyniszczają układ nerwowy co wiąże się niestety ze skłonnością do depresji, do tego jest jak się też okazało jakiś czas temu bezglutenowa. Zabraliśmy ją w lutym na spotkanie otwarte na Górkę przeprośną. Jak się póżniej okazało całe spotkanie było jakby skierowane do niej. Bardzo dużo było mówione właśnie o depresji, nie wiedziałam wcześniej jaki będzie temat przewodni spotkania, nasz wyjazd wtedy był spontaniczny, niezaplanowany. Padło nawet jej imię podczas modlitwy o uzdrowienię, mówiłeś Ojcze Danielu że Pan Bóg dotyka Dorotę i uzdrawia z dolegliwościami w sprawach kobiecych i właśnie wtedy o nią chodziło. Chwała Panu za ten cud uzdrowienia z tej choroby co też bardzo jej dokuczało i z czego została uleczona. Strasznie się o nią boję, jest w kiepskim stanie psychicznym, nie chce już nawet pójść do lekarza. Błagam Panie pomóż jej w jej cierpieniu, ulżyj i spraw by choć trochę poczuła się lepiej. Agnieszka

 7. justyna pisze:

  Ojcze danielu prosze cie o uwolnienie mojego 13-nastoletniego brata który nie szanuje mojej siostry mnie moich rodziców prosze cie z całego serca abyś uwolnił mojego brata od złych mocy prosze cie tez o uzdrowienie dla mnie i całej mojej rodziny by uwierzyli w twoją miłosc i zmienili swoje zachowanie  prosze cie panie wysluchaj mojej modlitwy chwała tobie panie 

 8. dta pisze:

  W intencji zdrowia dla moich dzieci oraz lask i blogoslawienstw bozych oraz spokoju dla naszej rodziny

 9. renata pisze:

  Ojcze Danielu proszę cię o modlitwę  uwolnienia za mojego synka  5 letnieg Mateuszka pisałam już kilka razy panie Jezu ty wiesz jakie są moje prośby i problemy ,proszę cię o oczyszczenie duszy mojej całej rodziny i o  uwolnienie mojego synka ze złych uroków które są na niego rzucone  przez pewne osoby a także o uwolnienie go z lęków które utrudniają mu w funkcjonowanie w  codziennym  życiu,panie módl się za gardełko mojego synka na które bardzo często choruje .Nie dałam rady dzisiaj dojechać na spotkanie otwarte ale będę oglądała mszę przez internet CHWAŁA TOBIE PANIE I KSIĘDZU DANIELOWI ZA PROWADZENIE SPOTKAŃ .

 10. Tomasz pisze:

  proszę ojcze Danielu o modlitwe za tomasza o uzdrowienie i uwolnienie. o pomoc Bożą w codziennym zyciu
   

 11. Bogusia pisze:

  Ojcze Danielu, pomódl się za mnie i moją rodzinę, proszę o uzdrowienie relacji z teściami, o spokój ducha, o uwolnienie od złożyczenia mojej rodzinie….. o pozytywne rozwiązanie konfliktu. Bóg zapłać.

 12. Joanna pisze:

  Najmilszy Panie Jezu proszę Cię za pośrednictwem Ojca Daniela o uzdrowienie duchowe,fizyczne i psychiczne mojego brata Jacka oraz o zdrowie dla jego chorej żony Kasi. Proszę Jezu abyś raczył wybaczyć im wszystkie grzechy i wypełnił ich twoją miłością. Jezu Ty wiesz w jakich oni są tarapatach błagam pomóż im szczęśliwie z nich wyjść.

 13. Mirek i Basia pisze:

  Boże proszę o uzdrowieniu duszy i ciała  w walce ze złymi duchami depresji i nerwicy jeżeli jest tak twoja wola pomóż mi znaleść nową spokojną pracę dziękuje  MiBaRyś

 14. Edyta pisze:

  Ojcze Danielu! Prosze o modlitwe w intencji poczecia zdrowego dziecka oraz spokuj duchowy dla mojego meza, ktory niepanuje nad soba. Jezu Ufam Tobie ze nas nieopuscisz w potrzebie!

 15. M pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie, o uzdrowienie, uwolnienie od lekow, fobii i zniewolen, dobre wyniki badan, uzdrowienie relacji w rodzinie i w pozostalych intencjach, ktore sa znane Panu Bogu. Bog zaplac. M.

 16. Anna pisze:

  Bardzo-tak z całego serca!Całą sobą proszę o modlitwę w intencji mojego 17-letniego syna Michała,ponieważ bardzo się pogubił w w tym życiu,zatracił sens ,wybrał drogę zła,lenistwa,chciwości i pychy.Nic do niego nie przemawia,nie przyjmuje od nikogo pomocy mimo,że sam sobie nie radzi z niczym.Swoją bezradność manifestuje agresją w stosunku do najbliższych,do ludzi którzy całym sercem go kochają,którym zależy na jego życiu.Czasem manifestuje myśli samobójcze i zamiary.Nikt nie wie na ile to manipulacja,a na ile jego emocje.Zły działa bardzo wyraźnie i znacząco.Odwrócił się od Boga,wszystko podporządkował korzyściom materialnym.Panie Boże w Trójcy Jedyny,Matko Przenajświętsza polecam go Waszej opiece.Panie Jezu -TROSZCZ SIĘ TY!-UFAM TOBIE!KOCHAM CIĘ!

 17. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej żony,która trafiła do szpitala z powodu choroby psychicznej aby dobry Bóg wyleczył ja i pozwolił wrócić na łono rodziny.Jeszcze nie tak dawno byliśmy w kwietniu na spotkaniu młodych

 18. Teresa pisze:

  Panie Jezu,polecam Ci moją rodzinę,pomóż moim dzieciom odnalezć  Ciebie.Daj mi siłę w tym trudnym czasie,obdarz światłem Twojego Ducha.Uzdrów relacje w naszych rodzinach.Jezu ,ufam Tobie.

 19. aneta pisze:

  PANIE JEZU MOJ WEJRZYJ NA MOJA RODZINE,ZAGOSC W MOIM SERCU I DOMU NA ZAWSZE.DZIEKI CI MATKO ZA WSZYSTKO.UWOLNIJ MOJEGO MEZA ROBERTA OD ALKOHOLIZMU,PROSZE OCAL NAS JEZELI TAKA JEST WOLA TWOJA PANIE,ZABIERZ ODEMNIE NA ZAWSZE CHOROBE NOWOTWOROWA.TWOJA CORKA.

 20. Paulina pisze:

  Ojcze Danielu !
  Proszę o spokój ducha, światłośc umysłu i pogodę ducha..
  Uwolnienie się od złych emocji.. A patrzenie pozytywne na świat..
  Powierzam Ci w modlitwie również mojego męża abyś jego miał w opiece.
  Jezu Ufam Tobie..

 21. Katarzyna pisze:

  Panie Jezu proszę o łaskę uwolnienia mnie i mojego syna od okultystów  . Zawierzam Ci siebie Panie mojego syna Kacperka moja rodzinę  i wszystkich których Panie Jezu stawiasz na mojej drodze.

 22. Bogumiła pisze:

  Proszę o siłę ducha i charakteru, dla mojego syna, aby uporządkował wszystkie swoje zyciowe sprawy i był szczęśliwy.

 23. Ela pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mnie, zdrowie dla mamy, siostry, znalezienie pracy dla Roberta oraz przemianę jego życia.
  Bóg zapłać

 24. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej , o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną  CHWAŁA TOBIE JEZU !

 25. Anna pisze:

  chwała Panu 

 26. Artur pisze:

  Proszę o modlitwę w imieniu Ewy, o nawrócenie i zdrowie duszy i ciała, uwolnienie i uzdrowienie z depresji. Błagam Jezu zlituj się nad Ewą.

 27. Marlena pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie z ciężkiej depresji. Jezu Ufam Tobie!

 28. Tomasz pisze:

  o łaske życia wiecznego dla Anitki… dyikuje o. Danielu

 29. Tomasz pisze:

  proszę o modlitwę, potrzebne łaski i ukojenie w cierpieniu  dla Tadusza Doroty i Adriana, których córka tragicznie zmarła… i odeszła do Pana. dziekuję

 30. Nina pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie córki Pauli z sideł szatana, pozwól napisać jej Panie i obronić pracę mgr a także założyć świętą rodzinę Bogiem silną.Niech w mojej rodzinie zniszczony zostanie szatan a króluje miłość i miłosierdzie.Jezu ufam Tobie 

 31. Liliana pisze:

  Proszę Ojcze Danielu o modlitwe i wstawiennictwo u Pana Jezusa, Maryi i Ducha Swietego dla mojej rodziny – mamy, która zachorowala na cukrzyce i nie chce jej leczyc, babci u której wykryto tętniaka serca, siostry która boryka się z problemami rodziny, swoimi oraz z narzeczonym a także dla mnie która podupada w sile, wytrwalosci, wierze i checi do tego wszystkiego. Proszę o rozeznanie swej drogi dla siebie i siostry, byśmy odnalazły jak zyc z Bogiem, w jego chwale i dla jego czci. Proszę o modlitwę i wsparcie którego bardzo potrzebujemy. Nie miałyśmy w trakcie swego wychowania ojca, dziadek ostatni odszedł gdy byłyśmy male, moja mama musiala radzic sobie sama we wszystkim. Boże zaopiekuj się nią, nami. Polecam Ci nasza rodzine i dziękuje.

 32. Bożena pisze:

  Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie choroby Zenony,która odeszła do Pana. Wieczny odpoczynek ….

 33. basia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego taty od uzależnienia alkoholowego. Jezu ufam Tobie

 34. basia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę  za moją mamę która chora jest na  Parkinson,  proszę  o jej uzdrowienie.  Ja zaś dla siebie i mojego meza prosze o pomyślne poczęcie zdrowego dziecka. Jezu ufam  Tobie

 35. Aneta Ł pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za mojego syna Łukasza z prośbą o łaskę uzdrowienia z nieuleczalnej choroby. Jezu ufam tobie.

 36. Angelika pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę,która miesiąc temu straciła męża w wypadku samochodowym.Dobry Jezu zmiłuj się nad nią okaż jej swoje miłosierdzie, pomóż jej w tych ciężkim dla niej momencie bo wiem ze nie umie sobie z tym poradzić.Dodaj jej siły aby umiała wychowywać ich półtoraroczną córeczkę.Skrusz jej serce .Jezu ufam Ci.

 37. Aneta pisze:

  Polecam modlitwie siebie i Pawła o rozeznanie uczuć do siebie i tego czy mamy być razem. Jeśli tak Matusiu pomóż nam się dogadać a jeśli nie daj siły do przetrwania i ułożenia sobie życia na nowo.

 38. babcia pisze:

  PROSZE o modlitwe za moja wnuczke ,ktora poznala chlopca ,ktoremu zalezy na jej wdziekach i wontpliwy jest jego szacunek dlaniej ,JEZU MILOSIERNY chron wnuczke przed zlymi decyzjami MATKO NASZA  MARYJO miej ja w swej opiece pokornie blagam o modlitwe za wnuczke PAIE  JEZU  nieopuszczaj jej anieleBOZY ARCHANIELE broniej przed duchem zlym amen

 39. Adam pisze:

  Panie Jezu Miłosierny proszę cię przyjdż i umocnij mnie i moją mamę daj nam siły której potrzebujemy ,proszę o uzdrowienie z depresji i nerwicy daj mi siłę żebym potrafił godnie z wolą Pana Boga opiekował się mamą ona tak cierpi ty wiesz że nie mam czasami sił ,proszę pomóż nam pokornie cie o to proszę .Jezu Ufam Tobie,Ojcze Danielu Proszę o modlitwe

 40. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i mojego chłopaka, abyśmy starali się żyć zgodnie z przykazaniami. Chciałabym abyśmy żyli w czystości, aby nasza postawa była godna nas samych, abyśmy byli silni w dźwiganiu trudności. Bóg zapłać.

 41. anna maria pisze:

  ojcze danielu pomódl sie dzis również i za mnie

 42. Danuta pisze:

  Panie Jezu błagam dotknij swoim Miłosierdziem mojego męża  i syna  dotknij  ich serca dusze ciała i całą psychikę nie zostawiaj nas bez swojej opieki zlituj się nad naszą rodziną.Ty widzisz Panie moje cierpienie .

 43. Cecylia pisze:

  Ukochany Jezus za pośrednictwem ojca Daniela prosze o łaske modltwę o uwolnienie i uzdrowienie duchowe psychiczne fizyczne dla moi rodziny Franciszka cecyli Michała Eweliny Darka Juli Błażeja umocnienienia wiary ducha św zgode miłośc w rodzinie proszę cięo pomoc Jezus prosze Cie uwolniej od ducha złości Michała Eweline agresji i przeklinania a w zamian napełnij sersa miłością do Ciebie zaufaniem i pokojem By Pan uwolnił ich od ducha nieczystości zapanowała zgoda miłośc i zdrowie wzajemne przebaczenie I prosze o rozeznanie Tobie Panie Jezus sprawe tobie wiadoma Jezus Ty możesz wszystko Twoja wola niech sie stanie CHAŁA TOBIE JEZUS 

 44. Ela pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę w intencji uratowania i ocalenia od rozwodu małżeństwa Marzeny i Pawła. W tym małżeństwie są małe dzieci które pragną mieć prawdziwą pełna rodzinę. Panie proszę wysłuchaj mojej modlitwy i ocal to małżeństwo .

 45. Magda pisze:

   Panie Jezu dziekuję Ci w kazdej sekundzie mojego życia za moją rodzinę i proszę Ojcze Danielu bardzo mocno o modlitwę za moją córkę Marię, w jej piąte urodziny, które właśnie bedą jutro tj. 11.04.2015 r.

 46. JOLANTA pisze:

  Bardzo prosze o błogosławieństwo dla moich dzieci ,mojego męża .Proszę też o szczęśliwy wyjazd do pracy i powrót z niej .Panie Boże poblogosław nam jak najpiękniej.

 47. ola pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za uzdrowienie mnie z celiakii,chorego kręgosłupa i stawów. Choroby te utrudniają mi bardzo codzienne życie i pogrążają coraz bardziej w złych myślach. Przez długi czas modlę się o to do Jezusa i Jego Matki ale moja modlitwa jest bezskuteczna, może choć Ciebie wysłuchają. Bóg zapłać.

 48. Wiesława pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i  mojej rodziny ,o pracę i w intencji wiadomej Bogu . Pozdrawiam ,niech Bóg błogosławi!

 49. Joanna C pisze:

  Matko Boża, zawierzam Ci także mojego przyszłego męża.

 50. Joanna C pisze:

  Miłosierny Panie, zawierzam Ci siebie oraz całą moją rodzinę. Kocham Cię.