"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 18:oo i kończymy o 22:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

 

 


Wyświetl większą mapę

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

886 Komentarzy do tej pory

 1. Inga pisze:

  Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Ojcze Danielu,pokorne proše o modlitwe o pokoj mojego serca i za dobrego meza. Bog zaplac!

 2. Teresa pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o uzdrawiający dotyk Bożej Miłości dla całej mojej rodziny oraz dla rodziny mojej koleżanki. O gruntowną i dobrą spowiedź dla nas wszystkich i o pełne nawrócenie serc do Boga. Bóg zapłać !

 3. Beata pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!Ojcze Danielu,proszę o modlitwę za moją siostrę Anetę,aby wkrótce szczęśliwie przeszła trzecie cięcie cesarskie i aby cała i zdrowa wróciła wraz z maleństwem do domu. Chwała Panu!!!!!!

 4. Elżbieta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za bratową, aby Bóg obdarzył ją rodzicielstwem oraz za przyszłego męża, o którego proszę w modlitwie. Bóg zapłać za wszystkie łaski !

 5. justyna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, o odwagę i uzdrowienie. Proszę o modlitwę aby Bóg pozstawił na mojej drodze męża dla mnie. 

 6. katarzyna pisze:

  Proszę o miłość,o spotkanie chłopaka w którym się w końcu zakocham,wyjdę ze mąż i założe rodzinę

 7. Ania pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie, mojego męża i mojej rodziny od uzależnienia od alkoholu. Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich najukochańszych dzieci i całej naszej rodzinki. Proszę Ojcze pomódl się o zgodę i miłość między mną i mężem i moimi dziećmi. Bóg zapłać!

 8. Alicja pisze:

  Proszę o modlitwę za Agnieszkę, która na dniach straciła swojego siedemnastoletniego syna Dawida, Matko Nasza, Maryjo, przytul ją do serca.

 9. Maria pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe o   uwolnienie od leku mojej wnuczki Karolinki .Matenko moja Kochana zawierzam Ci w opieke moje corki i ich rodziny,Prosze prowadz moja cala rodzine do Twojego Syna Jezusa Chrystusa       
  Chwala Panu          Jezu Ufam Tobie

 10. Mateusz pisze:

  transmisja nie działa :(
  Proszę o zdrowie i pozytywne wyniki egzaminów.
  Proszę o miłość do wszystkich ludzi w trudnej sytuacji.
  Dziękuję Bogu za wszystkie łaski.

 11. Klaudia pisze:

  Ojcze. Prosze Cię o modlitwę za mojego tatę, który leży teraz w szpitalu. Proszę Boga o uzdrowienie jego płuc. Proszę Go także o zdrowie i silna wiare dla mnie i mojego partnera. Spraw by w Naszym życiu nigdy nie zabrakło miłości dla CIEBIE! CHWAŁA PANU!! 

 12. karolina pisze:

  Panie Boże, Jezu Chryste, Maryjo Najświętsza, Duchu Święty, wierzę w dalszym ciągu w waszą pomoc i ufam wam, mimo w dalszym ciągu przeciwnościom losu, mimo ponownemu piciu alkoholu przez mojego męża, mimo, że to co zbudowaliśmy zostało zburzone, mimo, że znów jest ból i cierpienie,kocham Cię Boże nadal i powierzam Ci Boże moje życie.

 13. Katarzyna pisze:

  Szczęść Boże!!! Proszę Cię Ojcze Danielu oraz wszystkich ze wspólnoty służących pomocą o modlitwę za mojego męża Mirka o uzdrowienie z nałogu alkoholizmu Przyjeżdżamy na spotkania wspólnoty ale nie stet mój mąż nadal tkwi w tym zniewoleniu nie rozumie że alkohol nie jest dla niego, ponieważ po alkoholu traci świadomość nic nie pamięta staje się agresywny dla mnie i dla naszej córeczki. Proszę o modlitwę za niego i za siebie żebym mogła to wszystko znosić bo już nie mam siły boję się o siebie i o córkę kiedy bierze kieliszek do ręki PROSZĘ aby dobry Bóg wysłuchał za wstawiennictwem Twoim ojcze  Danielu i całej wspólnoty o modlitwę. Katarzyna z Łodzi 

 14. agus pisze:

  Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny błagam o nawrócenie mojego męża do Ciebie Panie ,do rodziny o uwolnienie go z grzechu cudzołóstwa,uwolnij Jezu moje małżeństwo,moje dzieci ,męża od zranień od wszystkiego co od zła pochodzi,błagam o powrót męża do domu.Proszę o siły wytrwałość pokój dla mnie o zdrowie i błogosławieństwo.Bądż uwielbiony Panie teraz i zawsze.

 15. Adam pisze:

  Goraco prosze o modlitwe za Amelie Konrada Agnieszke i za mnie w intencji uwolnienia od wszelkiego zla posrod nas w naszym domu i w nad samych..Klocimy sie.O wiare i wzrastanie w niej.Prosze takze o dar poznania czy slowa ktore wypowiadam w modlitwie a ktorych nie rozumiem pochodza od Pana Boga.Czy to dar jezykow pochodzacy od Boga.

 16. Basia pisze:

  Ojcze Danielu,bardzo proszę o modlitwę za znajomego który od paru lat choruje,leczy sie a skutków leczenia nie ma. Jest wierzącym i praktukującym katolikiem.Bedzie obecny po raz pierwszy w życiu na modlitwie o uzdrowienie. Sam już wyczerpalwszelkie ludzkie możliwości aby wrócić do zdrowia i boje sie ze trudno będzie mu sie otworzyć na działanie Ducha Świętego.Wspieram GOw modlitwie i proszę naszego ukochanego i miłosiernego Pana,aby dotknął GO swoją łaska,by mogły sie dokonać dzieła Boże. Proszę o wsparcie w modlitwie,niech chwała Bogu i JEgo miłość do nas zagości w sercach utrudzonych. Bóg zapłać za modlitwę ,życzę obfitości Błogosławieństwa Bożego.

 17. Danuta pisze:

  Szczęść Boże.Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od zła ,które dotyka moją rodzinę[był okultyzm] Szczególnie chodzi o syna Marka,lat29 .Był on w grupie satanistycznej jest chory na schizofrenię i w dodatku traci wzrok ,jest bardzo zniewolony papierosami.Jest bardzo uparty i nigdzie nie mogę go wyciągnąć na żadną mszę gdzie są uwolnienia.

 18. Sabina pisze:

  Ojcze Danielu pokornie proszę o modlitwę o uzdrowienie Kamili lat 31 z choroby nowotworowej.
  JEZU UFAM TOBIE.

 19. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za Michała i Bartoszka, o uzdrowienie ich z ciężkich chorób…o nawrócenie dla Taty i Brata z alkoholizmu…miłość i zgodę w rodzinie, przemianę naszych serc…oraz zbawienie wieczne dla duszy Stanisława i Jakuba…

 20. Dominika pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w Intencji Tomasza o jego powrot i uzdrowienie wewnętrzne jego serca.Za modlitwę Bog zapłać.

 21. Elżbieta pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji rozwiązania wszystkich trudnych spraw związanych z moją pracą oraz o uzdrowienie mnie ze stanu depresyjnego. Jezu Ty znasz moje umiejętności, wiesz, że praca, którą wykonuję jest ponad wszelkie moje  możliwości, że relacje, w które muszę wchodzić są dla mnie bardzo wyczerpujące, a nawet niszczące mnie jako osobę, dlatego bardzo Cię Jezu proszę o tę łaskę abym nie musiała już do tej pracy wracać. Ty możesz wszystko, dlatego Tobie powierzam wszystkie sprawy, z którymi sobie nie radzę. Tobie ufam. Tobie dziękuję za wysłuchanie i cud przemiany obecnego mojego życia. Niech we wszystkim wypełnia się Wola Ojca Niebieskiego.Amen.

 22. Beata pisze:

  Bardzo proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby. Bóg zapłać
  Beata

 23. Anna pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu BŁAGAM O MODLITWĘ ZA MNIE, O UWOLNIENIE MNIE ZE STANÓW LĘKOWYCH I DEPRESJI, które mnie powoli zabijają. MAM MAŁA CÓRECZKĘ I BOJĘ SIĘ, ŻEBYM JEJ NIE ZOSTAWIŁA,BO JESTEŚMY SAME. 
  Bóg zapłać!

 24. Iza pisze:

  Drodzy.  Proszę o modlitwę w intencji o pomyślny przebieg przygotowania do misji zagranicznych pod względem duchowym, organizacyjnym, technicznym, finansowym dla Izy, Basi i Ojca Dobromiła OFM. O prowadzenie dla nich przez Ducha Św, o potrzebne łaski oraz światło w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów, opiekę Matki Bożej oraz pomyślny przebieg leczenia Ojca Sylwestra OFM. Bóg zapłać.

 25. Mariusz pisze:

   O dziwo z ufnością,  zwracam się  z gorącą prośbą o modlitwę  o uwolnienie od ducha nieczystości, smutku, zamętu, samotności, złości   i pychy.  Ich dostęp do mojego wnętrza jest wynikiem moich wyborów  których dokonywałem w życiu… Przede wszystkim  chciałbym się cieszyć życiem. Postaram sie  otworzyć na spotkaniu  młodych w dniu 13.09..
  Pozdrawiam serdecznie   ojca Daniela i  wszystkich czytających. 

 26. katarzyna pisze:

  Ojcze Danielu o modlitwe uzdrowienia ze zlosliweo raka piersi….JEZU UFAM TOBIE

 27. aleksandra pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w intencji powrotu bliskiego mi czlowieka..prosze o uwolnienie mnie z samotnosci od zla ktore powoduje rozpad każdej mojej dobrej relacji z drugim czlowiekiem.blagam o milosc i dobrego meza.polecam sie ojca modlitwom.Bog zaplac.

 28. Justyna pisze:

  Szczęść Boże, o.Danielu i kochana wspólnoto Miłość i Miłosierdzie Jezusa proszę o modlitwę już nie tyle za mnie ile za moją rodzinę o to aby znowu pokochali Jezusa bez którego ja nie mogę żyć! a właśnie dlatego że Kocham Pana zostaje poniżana i wyśmiewana:( Chwała Panu za wszystko… Proszę o modlitwę za moją siostrę która wyjechała do Szkocji również za ciężko chorą ciocie i znajomą które są chore na raka. Bóg zapłać +

 29. Edyta pisze:

  Danielu, proszę o modlitwę, o modlitwę za wszystkich ludzi ,za każdego człowieka. Czy dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych? nie ma, wiec módlmy się aby głuchym dał słuch, aby ślepym dał wzrok na wiarę, w wiarę w Jezusa Chrystusa i Pana naszego Boga Ojca. Każdy potrzebuje modlitwy ale ktoś bardziej potrzebuje jej niż my. Nie troszczmy się o siebie ale troszczmy się o innych o tych którzy potrzebują miłosierdzia Bożego. O tych z niewiarą, o tych z zamkniętym sercem. Bo my przy których jest Pan, mimo biedy, mimo cierpienia, mimo najgorszych upokorzeń zawsze się podniesiemy i wytrwamy a Ci biedni ludzie którzy nie potrafią dźwigać krzyża swojego, nie widzą sensu istnienia swego. Dlatego pomóżmy, jest nas tak dużo, pomóżmy im się podnieść, dać wiarę bo wiara uzdrawia,wiara podnosi. Zanim spojrzysz na krzywdę swoją, spójrz na krzywdę innych, nie użalaj się nad sobą, bo każdy bez wiary jest w gorszej sytuacji i ma gorszy krzyż do udzwignięcia. Módlmy się za niewiernych aby Pan otworzył im serca, sprawił aby uwierzyli i cieszyli się jak my każdym dniem i chwilą.Nie patrzmy wstecz bo przeszłości już nie będzie, nie patrzmy w przyszłośc bo nie wiemy co będzie jutro. Otwórzmy się na teraźniejszość bo od niej wiele zależy, bo ważne jest co jest teraz. Przyszłośc nasza w oczach Boga zależy wyłącznie od nas a przyszłość zależna jest od teraźniejszości.  Pozdrawiam.

 30. Wiezaca pisze pisze:

  Ojcze DANIELU z calego serca dziekuje za laski kture juz otrzymalam . Dzieki twojej modlitwie wstawienniczej.Bylam na spotkaniu otwartym 19 LIPCA.Tam przezylam zwrot w swoim zyciu,tam naprawde  poczulam blisko pana BOGA.  Od tej pory  wszystko widze inaczej ,lepiej. Prosze o dobrego meza prosze  o calkowite zdrowie i uwolnienie mnie i mojej rodziny od wszelkich zniewolen, zly caly czas walczy  tak jakby z wieksza sila,prosze o pomoc bo nieraz czuje sie bezsilna.BOZE miej nas w swojej opiece.Bog zaplac ojcze DANIELU.
   

 31. Sebastian pisze:

  Szczęść Boże. Ojcze Danielu proszę wraz z rodzicami o modlitwę za mojego brata, który jest członkiem wspólnoty mimj i  przeżywa ciężki okres w swoim życiu związany ze swoimi uczuciami w stosunku do kobiety, która jest opętana,zniewolona a także która usiłuje go wykorzystać i zrobić mu krzywdę, a także naszej rodzinie. Prosimy o tą modlitwę za niego oraz za cała naszą rodzinę, abyśmy żyli pełni wierze i zaufaniu Bogu. Bóg zapłać za wszystko.

 32. URSZULA pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwę za osoby które bardzo dokuczają mi i mojemu mężowi .Jestesmy bezsilni  . Są to męża byli przyjaciele . Nie mamy już siły do walki  z nimi .Prosimy o modlitwę za nich  a przeważnie za żonę męża przyjaciela przez która  cierpimy i ciagle nas dręczy i prześladuje.
  Prosze Ojcze Danielu o modlitwę  .

 33. URSZULA pisze:

  OJCZE DANIELU PROSZĘ O  MODLITWĘ  ZA ZGODE W RODZINIE , ZGODE MOJEGO MĘŻA Z  JEGO PRZYJACIELEM .
  BÓG ZAPŁAĆ

 34. Tomasz pisze:

  Szczęść Boże!!! Proszę Cię Ojcze Danielu oraz wszystkich służących pomocą o modlitwę w intencji tego aby moje małżeństwo cywilne przerodziło się jak najszybciej w małżeństwo kościelne i by nasza rodzina mogła cieszyć się życiem w łasce uświęcającej w Panu Jezusie. Bóg zapłać

 35. malgosia pisze:

  CHwała Panu Bóg zapłać za  wszystko bardzo prosze o modlitwe  O Danielu  proszaca o wasze modlitwy Gosia Irlandia

 36. Magdalena pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej rodziny i mojego męża z nałogów, uzależnień od alkoholu, nikotyny, masturbacji, pornografii, lęków, o uleczenie ciała z choroby której skutkiem są powyższe nałogi i uzależnienia, Bóg zapłać.