"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 18:oo i kończymy o 22:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

 

 


Wyświetl większą mapę

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

814 Komentarzy do tej pory

 1. A pisze:

   Ojcze Danielu! Piszę, bo nie mam już siły walczyć o mego brata. Ma prawie 30 lat, a jest taki nieodpowiedzialny. Ożenił się 2 lata temu, ma małą córeczkę i … pełno długów. Mimo tego, że pracują z żoną, on te długi ciągle powiela. Pomagamy mu z siostrą i tatem, niby wychodzi na prostą, a po kilku miesiącach okazuje się, że dług rośnie. Bratowa się złości, a on jej o wszystkim nie mówi, kłóci się, wychodzi do kolegów lub ucieka w alkohol. Modlę się codziennie o niego, zamówiłam też Mszę Św., a Bóg pozostaje  głuchy na moje wezwania. Może ja się źle modlę, może nie zasługuję na to, aby Bóg mnie wysłuchał…? Czasami jestem taka zniechęcona. W sobotę byłam na spotkaniu na Górce Przeprośnej. Mówiłeś o Nowennie Pompejskiej. Dzisiaj ją właśnie rozpoczęłam odmawiać, w intencji brata, aby się nawrócił, aby przez te długi nie rozpadło się jego małżeństwo. Ojcze Danielu! Proszę o wsparcie duchowe, abym wytrwała w odmawianiu nowenny i aby mój brat się w końcu opamiętał. Może ciebie Bóg wysłucha, jeśli mnie nie chce. Kiedyś modliłam się za mamę o wyzwolenie z nałogu. Bóg zabrał nam mamę… Może ja po prostu nie umiem się modlić… Proszę, pomódl się w intencji mego brata!

 2. Robert pisze:

  O Danielu Blagam cie o Zdrowie dla moich Rodzicow i ich nawrocenie,Bog Zaplac!!!!!!

 3. Robert pisze:

  Ojcze Danielu błagam o modlitwę do naszego Pana,który jest w Niebie i do Maryi ,za moich Braci Dariusza Pawla MIchala. O uzdrowienie jego duszy i ciała. Panie Jezu przytul go do swego serca,aby płomień Twojej Miłości rozgrzał jego zimne serce. Mateńko Najświętsza ratuj Twoje dziecko!!!!!!!

 4. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu błagam o modlitwę do naszego Pana,który jest w Niebie i do Maryi Orędowniczki Chorych,za mojego syna Piotra. O uzdrowienie jego duszy i ciała. Panie Jezu przytul go do swego serca,aby płomień Twojej Miłości rozgrzał jego zimne serce. Mateńko Najświętsza ratuj Twoje dziecko!!!!!!!

 5. piotr pisze:

  Ojcze Danielu.
  Prosze o modlitwe o laski dla mojej zony, o jej nawrocenie i uzdrowienie… Dziekuje Ci Panie za wszystkie laski, ktore dostalismy…., o to ze nasza rodzina jest ponownie razem i sie odradza. Dziekuje Ci Panie, ze wysluchales modlitw O. Daniela. Dziekuje ze na spotkaniach wiele razy dostalem laski…..
  Maryjo. Okryj moja rodzine swoim plaszczem od wszelkiego zla. 
  Jezu, Ufam Tobie.
  Piotr.
   
   
   

 6. Bogumiła pisze:

  Jezu ty wypowiedziałeś moje  imię  przez  usta ojca Daniela a ja w miłości  i szaleństwie do Ciebie przyjmuje  to uzdrowienie  rób ze mną co zechcesz i wiesz :)   JA WIERZĘ  W TWOJĄ MOC  <3   PRZYJMUJE TWOJE UZDROWIENIE  ZABRAŁEŚ MI KWIECISTĄ MOWĘ ALE W ZAMIAN  DAŁEŚ MI SŁOWA  KTÓRE CAŁY DZIEŃ MI TOWARZYSZĄ  <  PAMIĘTAJ TWOJE SERCE I UMYSŁ MAJĄ BYĆ JAK KRYSZTAŁ >   TO SĄ SŁOWA KTÓRE CAŁY CZAS SŁYSZĘ W MOIM SERCU   <3 KOCHAM CIĘ I WSZYSTKICH KTÓRYCH STAWIASZ NA MOJEJ DRODZE :)

 7. ANNA pisze:

  Panie Jezu Moj kocham Ciebie bardzo mocno!!!!

 8. milena pisze:

  Kocham Ciebie Panie JEZU!!!!

 9. Agata pisze:

  Panie Jezu, z serca dziękuję za życie mojej Mamy i proszę o łaskę doświadczenia Boga żywego i tego, że jest Jego kochanym dzieckiem:)

 10. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę za moje zdrowie – Dorota

 11. Sławek pisze:

  Proszę o modlitwę w za moje dzieci Jakuba i Mateusza, uchroń naszą rodzinę od popadania w rozpacz, synowie urodzili się zdrowi, ale sami niszczą swoje i nasze życie
  Bóg zapłać

 12. Paweł pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w mojej intencji. Niech dobry Bóg uzdrowi moje ciało. On wie najlepiej na co choruję.

 13. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji chorej Klarysy, o zdrowie, ulge w cierpienie i wszystkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. 

 14. Natalia pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji za moje nerki, i za infekcje części dolnych jeszcze nieujawnionych  oraz  by wreszcie Pan uleczył mnie z anemii już od 5 lat ciągle się to za mną ciągnie. 
  Bóg zapłać :)  


Copyright © 2014 Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa - Czatachowa.
Web site powered by WordPress 3.3.1 and Calypso WordPress theme designed by FabThemes.com.