"Nie bójcie się być świętymi!" – Jan Paweł II do młodych

W każdą 2 sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich młodych (do 40 lat) na charyzmatyczne spotkania modlitewne w Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie. Przyjdź i daj się poprowadzić Duchowi Świętemu. Zaczynamy o 18:oo i kończymy o 22:oo Mapkę znajdziesz na stronie KONTAKT

Przyjdź i zobacz na własne oczy, że Jezus żyje!

 

 


Wyświetl większą mapę

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

860 Komentarzy do tej pory

 1. aleksandra pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w intencji powrotu bliskiego mi czlowieka..prosze o uwolnienie mnie z samotnosci od zla ktore powoduje rozpad każdej mojej dobrej relacji z drugim czlowiekiem.blagam o milosc i dobrego meza.polecam sie ojca modlitwom.Bog zaplac.

 2. Justyna pisze:

  Szczęść Boże, o.Danielu i kochana wspólnoto Miłość i Miłosierdzie Jezusa proszę o modlitwę już nie tyle za mnie ile za moją rodzinę o to aby znowu pokochali Jezusa bez którego ja nie mogę żyć! a właśnie dlatego że Kocham Pana zostaje poniżana i wyśmiewana:( Chwała Panu za wszystko… Proszę o modlitwę za moją siostrę która wyjechała do Szkocji również za ciężko chorą ciocie i znajomą które są chore na raka. Bóg zapłać +

 3. Edyta pisze:

  Danielu, proszę o modlitwę, o modlitwę za wszystkich ludzi ,za każdego człowieka. Czy dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych? nie ma, wiec módlmy się aby głuchym dał słuch, aby ślepym dał wzrok na wiarę, w wiarę w Jezusa Chrystusa i Pana naszego Boga Ojca. Każdy potrzebuje modlitwy ale ktoś bardziej potrzebuje jej niż my. Nie troszczmy się o siebie ale troszczmy się o innych o tych którzy potrzebują miłosierdzia Bożego. O tych z niewiarą, o tych z zamkniętym sercem. Bo my przy których jest Pan, mimo biedy, mimo cierpienia, mimo najgorszych upokorzeń zawsze się podniesiemy i wytrwamy a Ci biedni ludzie którzy nie potrafią dźwigać krzyża swojego, nie widzą sensu istnienia swego. Dlatego pomóżmy, jest nas tak dużo, pomóżmy im się podnieść, dać wiarę bo wiara uzdrawia,wiara podnosi. Zanim spojrzysz na krzywdę swoją, spójrz na krzywdę innych, nie użalaj się nad sobą, bo każdy bez wiary jest w gorszej sytuacji i ma gorszy krzyż do udzwignięcia. Módlmy się za niewiernych aby Pan otworzył im serca, sprawił aby uwierzyli i cieszyli się jak my każdym dniem i chwilą.Nie patrzmy wstecz bo przeszłości już nie będzie, nie patrzmy w przyszłośc bo nie wiemy co będzie jutro. Otwórzmy się na teraźniejszość bo od niej wiele zależy, bo ważne jest co jest teraz. Przyszłośc nasza w oczach Boga zależy wyłącznie od nas a przyszłość zależna jest od teraźniejszości.  Pozdrawiam.

 4. Wiezaca pisze pisze:

  Ojcze DANIELU z calego serca dziekuje za laski kture juz otrzymalam . Dzieki twojej modlitwie wstawienniczej.Bylam na spotkaniu otwartym 19 LIPCA.Tam przezylam zwrot w swoim zyciu,tam naprawde  poczulam blisko pana BOGA.  Od tej pory  wszystko widze inaczej ,lepiej. Prosze o dobrego meza prosze  o calkowite zdrowie i uwolnienie mnie i mojej rodziny od wszelkich zniewolen, zly caly czas walczy  tak jakby z wieksza sila,prosze o pomoc bo nieraz czuje sie bezsilna.BOZE miej nas w swojej opiece.Bog zaplac ojcze DANIELU.
   

 5. Sebastian pisze:

  Szczęść Boże. Ojcze Danielu proszę wraz z rodzicami o modlitwę za mojego brata, który jest członkiem wspólnoty mimj i  przeżywa ciężki okres w swoim życiu związany ze swoimi uczuciami w stosunku do kobiety, która jest opętana,zniewolona a także która usiłuje go wykorzystać i zrobić mu krzywdę, a także naszej rodzinie. Prosimy o tą modlitwę za niego oraz za cała naszą rodzinę, abyśmy żyli pełni wierze i zaufaniu Bogu. Bóg zapłać za wszystko.

 6. URSZULA pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwę za osoby które bardzo dokuczają mi i mojemu mężowi .Jestesmy bezsilni  . Są to męża byli przyjaciele . Nie mamy już siły do walki  z nimi .Prosimy o modlitwę za nich  a przeważnie za żonę męża przyjaciela przez która  cierpimy i ciagle nas dręczy i prześladuje.
  Prosze Ojcze Danielu o modlitwę  .

 7. URSZULA pisze:

  OJCZE DANIELU PROSZĘ O  MODLITWĘ  ZA ZGODE W RODZINIE , ZGODE MOJEGO MĘŻA Z  JEGO PRZYJACIELEM .
  BÓG ZAPŁAĆ

 8. Tomasz pisze:

  Szczęść Boże!!! Proszę Cię Ojcze Danielu oraz wszystkich służących pomocą o modlitwę w intencji tego aby moje małżeństwo cywilne przerodziło się jak najszybciej w małżeństwo kościelne i by nasza rodzina mogła cieszyć się życiem w łasce uświęcającej w Panu Jezusie. Bóg zapłać

 9. malgosia pisze:

  CHwała Panu Bóg zapłać za  wszystko bardzo prosze o modlitwe  O Danielu  proszaca o wasze modlitwy Gosia Irlandia

 10. Magdalena pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej rodziny i mojego męża z nałogów, uzależnień od alkoholu, nikotyny, masturbacji, pornografii, lęków, o uleczenie ciała z choroby której skutkiem są powyższe nałogi i uzależnienia, Bóg zapłać.