Spotkanie otwarte lipiec

Umiłowani Przyjaciele Naszej Wspólnoty

W trzecią sobotę Lipca odbyło się spotkanie Ogólne dla wszystkich na temat: Maryja z Fatimy-trzecie Objawienie. 

NAGRANIE z tego wydarzenia jest dostępne na naszym kanale na YouTube lub tutaj poniżej

O. Daniel i Wspólnota MIMJ

15 komentarzy

 1. Dziękuję Ci Panie Jezu za spotkania i za to, że te spotkania mogły być dotychczas nagrywane, za Tych, którzy to organizowali i wykonywali – za o. Daniela i Wspólnotę MIMJ. Dzięki Ci Jezu.
  Nagrania pozwalały na odsłuchiwanie nauczania i modlitw podczas nie obecności na tych spotkaniach, bądź tez służyły do ponownego odsłuchania w celu utrwalenia treści, a przede wszystkim przyczyniały się do dalszego wzrostu w wierze i ufności Bogu.
  Ze spotkań modlitewnych w miesiącu lipcu brakuje nagrań.
  Czas wakacji, pielgrzymowania, czy coś więcej…? Czekamy na nie. Otoczmy modlitwą o. Daniela i Wspólnotę MIMJ, niech dobry Bóg ich wspiera i wskazuję drogę, a Matka Boża otacza szczególną opieką i chroni Swym płaszczem.
  Szczęść Boże

 2. Panie Jezu . Tak bardzo proszę Cię o dar uzdrowienia mojej żony z długotrwałej choroby. Ty jesteś Panie Królem i Tobie powierzam swoje życie.

 3. Matko Boża Szkaplerzna, otocz opieką, chroń i broń moją rodzinę od całkowitej niewiary w Twojego Syna Jezusa, Boga Ojca i Ducha Świętego. Wstawiaj się za mężem Leszkiem i dorosłymi dziećmi, którzy pogubili się w życiu, nie przystępują do Sakramentów, żyją od lat w grzechu. Maryjo, ratuj ich, wstawiaj się za nimi, obmyj ich w Przenajświętszej Krwi Twojego Syna. Amen.

 4. Panie
  JEZU proszę dar uzdrawiania mojego serca oraz pochyl się nad moim
  słabym ciałem

 5. Panie Jezu,przez wzgląd na Twoją Świętą Mamę-Maryję,proszę o dar łaski pokoju dla Haliny oraz nawrócenie i uwolnienie z narkomanii jej córki Ilony.Panie,okaż swoją potęgę i uratuj tą rodzinę od nieszczęścia nałogu,wejrzyj na łzy matki,która płacze nad swoim dzieckiem,zmiłuj się w łaskawości Twojej.Jezusie,Synu Dawida- ulituj się nade mną!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *