Spotkanie otwarte lipiec

Umiłowani Przyjaciele Naszej Wspólnoty

W trzecią sobotę Lipca odbyło się spotkanie Ogólne dla wszystkich na temat: Maryja z Fatimy-trzecie Objawienie. 

NAGRANIE z tego wydarzenia jest dostępne na naszym kanale na YouTube lub tutaj poniżej

O. Daniel i Wspólnota MIMJ

15 komentarzy

 1. Panie Boże,Jezu, Duchu Święty- Trójco Święta, Maryjo Najukochańsza Matko, Anioły Stróże i Patroni, dziękuję Wam za opiekę i łaski jakimi obdarzacie mnie i moją rodzinę, prowadźcie nas Bożą Drogą, Drogą do nawrócenia i nieskończonej miłości do Was. Dziękuję za o. Daniela i wspólnotę MimJ, za to, że wskazałeś mi drogę do miejsca, gdzie od nowa zapłonęła moja wiara. Kocham Was

 2. Jezu Miłosierny ratuj mnie i moja rodzinę. Prowadz nas, uzdrów nas , uwolnij od nałogu nikotynizmu, pomóż w naszej pracy. Panie otocz tarczą swej opieki syna Bartka, aby był bezpieczny w ciężkiej pracy za granicą, podejmował dobre decyzje, znalazł Bożą żonę ,prawdziwie się nawrócił. Jezu wielbię Cię ,dziękuje za otrzymane łaski. Maryjo opiekuj się nami.

 3. Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża. Bóg zapłać

 4. Blagam aby zaprzestaly wypadac moje włosy .

 5. Panie Jeżu błagam uzdrów moje córki Martynke i Julkę chore na zaburzenia odżywiania .Miej moją całą rodzinę w swej opiece.Okaż nam swoje miłosierdzie

 6. prosze o wszelakie błogosławienstwa o uzrowienie ciała i duszy mnie mojej rodziny domu

 7. Jezu proszę Cię przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny uzdròw moje relacje z synem Konradem .Uwolnij mojego syna z wszelkich zniewoleń, uzdròw jego serce, duszę i ciało. Dziękuję Ci Jezu za wszystko.

 8. Panie Jezu proszę uzdrow moją rodzinę z braku wiary, nałogów, zniewoleń w których tkwi od bardzo dawna. Pomóż nam Panie.Dziekuje za wszystkie łaski i Twoje milosierdzie ktorym nas obdarzasz.Badz pochwalony i wywyższony na wieki.

 9. Panie Jezu, proszę o przewrócenie miłości w moim małżeństwie.

 10. JEZU UZDROWICIELU,PROSZĘ UZDRÓW MOJĄ MAMĘ Z RÓŻNYCH CHORÓB I MOJĄ RODZINĘ,I DAJ MI WIARĘ W CIEBIE.WYPROSTUJ IM DROGI,ZE TY JESTEŚ JEDYNĄ DROGA DO ZBAWIENIA,UZDRAWIAJ MOICH PRZYJACIÓŁ ,TY PANIE WIESZ Z CZEGO.PROSZĘ CIĘ UZDRÓW MOJE KOLANA I CAŁE NOGI.
  WIERZĘ,ŻE JESTEŚ ŻYWY I JEDYNY MÓJ PAN I UZDROWICIEL JEZUS CHRYSTUS.KOCHAM CIĘ PANIE JEZU.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *