"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

Uwaga w kwietniu wyjątkowo spotkanie będzie w 4 sobotę miesiąca, bo 3 sobota to Wielka sobota :)

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 15:00 i kończymy ok. 21:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 022 Komentarzy do tej pory

 1. Małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu,proszę o modlitwę o nawrócenie i wyrwanie  alkoholizmu mojego męża. Rodzina bardzo cierpi z powodu jego niewiary i nałogu. Proszę Pana Boga już jak się tylko da o te łaski, proszę również Ojca i całą wspólnotę o wstawiennictwo w mej prośbie. Bóg zapłać.

 2. Ewa pisze:

  Proszę o uwolnienie Dominika ,Marcina,Zbyszka,Jurka od nałogu alkoholowego,wszelakiej nieczystości duchowej i cielesnej ,narkotyków,papierosów,wulgaryzmów,zamknięć duchowych,braku szacunku do rodziny,poniżania i wykorzystywania,niewiary i odrzucanie Boga i przykazań,towarzystwa niemoralnego i życia nocnego oraz wszelkiego innego zła, które niszczy człowieka i wzajemne relacje rodzinne.    

 3. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe wstawiennicza w intencji uzdrowienia  mojej mamy z choroby nowotworowej. Prosze tez aby poczula milosc Boga i odzyskala radosc zycia.

 4. grazyna pisze:

  Prosze o modlitwę uwolnienia międzypokoleniowego z długów i wszelkich czarów oraz moją synową z nienawiści a syna z używania ankoholu, doznałam już uwolnienia z nałogu palenia , czytania horoskopów. CHWAŁA PANU. 

 5. Agnieszka pisze:

  Ojcze prosze o modlitwe za mojego meza Tomasza o uwolnienie go z nalogow alkoholizmu,nieczystosci i nienawisci do kosciola.Aby nasza rodzina przezwyciezyla cale zlo i kroczyla odwaznie za Chrystusem.Aby moi synowie i corka zyli wedlug przykazan Bozych ,a ja abym zawsze umiala przebaczac swojemu mezowi i umiala go kochac.  BOG ZAPLAC

 6. Ania pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za moja pietnastoletnia coreczke natalunie o uzdrowienie z anoreksji i bulimi.o to by cala zachwycila sie Panem Bogiem.za moja mame o milosc uzdrowienie oczu , uwolnienie z nikotyny i uwolnienie z grzechow pokoleniowych.za moja cala rodzine.za brata o uwolnienie z alkoholu i uzdrowienie psychiki mojego taty.Jezu uwolnij nasze mieszkania od zla i chorob.Bog zaplac.Ania

 7. Asia pisze:

  Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus.
  Ojcze Danielu prosze o modlitwe o utrzymanie mojej drugiej ciazy. Na pierwsza czekalismy 1͵5 roku niestety stracilam ja. W druga zaszlam bardz szybko 3 miesiace po zabiegu, ta tez jest teraz duzego ryzyka, niestety znowu bylam w szpitalu teraz tylko moge lezec. Niestety nie bede mogla przyjechac na spotkanie 26.04, dlatego za posrednictwem waszej strony prosze modlitwe. Bog Zaplac. 

 8. Halina pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę wstawienniczą za mnie o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej wierzę Pan wysłucha twojej prośby Bogu niech będą dzięki Chwała Panu.

 9. Antosia pisze:

  Ojcze Danielu gorąco proszę o modlitwę w intencji mojego chorego na raka ojca, o łaskę uzdrowienia. Serdecznie też proszę o modlitwę za siebie o łaskę umiarkowania w jedzeniu i uwolnienie od uzależnienia od słodyczy (negatywne skutki odbijają się na zdrowiu, mimo wskazań lekarskich nie potrafię poradzić sobie z tym problemem na dłużej, a podejmowałam już wiele prób). Proszę również o modlitwę o uwolnienie od choroby alkoholowej dla pewnego człowieka, którego spotykam na ulicy i czasem z nim rozmawiam, i który od dawna bez powodzenia walczy ze swoim nałogiem. Bóg zapłać. Będę się łączyć w modlitwie w najbliższą sobotę. Pozdrawiam serdecznie – Antonina

 10. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu,
  proszę, błagam o uzdrowienie małżeństwa mojego brata. Ja czuję się bezsilna. Inna kobieta weszła w jego życie i nie dzieje się najlepiej… Cały czas odmawiam nowennę pompejańską w tej intencji (już 3 raz). Głęboko w to wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Jezu ufam Tobie! Bóg zapłać!

 11. ROBERT pisze:

  Ojcze DANIELU,bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji,od blisko 9 lat czuję się słabo,jestem ciągle zmęczony i senny,spadają mi elektrolity,mimo że je uzupełniam to długo nie sa na swoim miejscu,wszystko zaczęło się gdy rzuciłem alkohol,dokładnie 9 lat temu,przeszedłem mnóstwo różnych badań,i wszystkie są ok,pomijając ten potas i magnez które spadają,niby lekarze mówią że sa w normie,ale ja ciągle czuję się słabo i szybko się męczę,mam 39 i jestem cieniem samego siebie,sam już nie wiem jakie robić badania,bo wszystkie wychodzą dobrze,skończyłem nawet roczną terapię dla AA,ostatnio obiawy zmęczenia i osłabienia nasiliły się:(bardzo proszę OJCZE DANIELU o modlitwę w mojej intencji,o powrót do zdrowia i o to żebym mógł normalnie życ i funkcjonować,z góry dziękuję ROBERT

 12. Maciej pisze:

  Prosze o modlitwe za moja rodzine o zdrowie radosc i szczesliwe narodziny Bóg Zapłać

 13. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu!
  Prosimy Cię srdecznie o modlitwę w intencji córeczki naszych znajomych Madzi. Ma 9 miesięcy i parę dni temu lekarze zdiagnozowali u niej czwarte stadium choroby nowotworowej. W zasadzie nie ma szans na leczenie, diagnoza była postawiona zbyt późno. Prosimy o modlitwę, głęboko wierzymy w cud! Z Panem Bogiem Jaonna 

 14. Sławomir pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę wstawienniczą dla mojej żony, która choruje na raka piersi Proszę z całego serca Jezusa o uzdrowienie z choroby, jestem wdzięczny za każdą modlitwę. Serdecznie dziękuję za wszelkie Błogosławieństwa. Z Panem Bogiem. Kochający Mąż Sławek.

 15. Waldemar pisze:

  Ojcze Danielu wraz ze wspólnotą
  Bardzo  gorąco proszę w modlitwie o Powrót mojego Starszego Brata Karola który po przeszło 20 latach małżeństwa odszedł od żony Doroty i Trójki wspaniałych Dzieci choć bardzo poranionych  Duchowo. A powód Rozstania  wcześniej nadużywał alkohol i jak sam przyznał  niewłaściwe charaktery (   utrzymuje kontakt z dziećmi tylko aby przekazać pieniążki dla nich jako tzw. Alimenty – bo nie mają formalnie Rozwodu )  i zamieszkał z inną Niewiastą ( matką 2-ki dzieci )  która w podobny sposób doświadczyła  od swojego  męża Cierpień. Proszę Cię   Bardzo  za Przyczyną św. Rity o łaskę wejrzenia w ich problemy i do Scalenia Jego jeszcze Sakramentalnego Małżeństwa.  W tym roku dokładnie  24 czerwca  mija 25 jak ślubowali sobie "I nie opuszczę Cię aż do…."przed Naszym Kochanym i Jedynym Panem i Zbawicielem.
  Z Błogosławieństwem Bożym
  Waldemar

 16. Annna pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w intecji uproszenia laskii zdrowia dla mojej siostrzenicy Kasi z choroby nowotworoej WIERZE ZE KASIA BEDZIE MOGLA JESZCZE WYCHOWAC SWOJE CORKI BO JEST TO OSOBA SAMOTNIE WYCHWUJACE DZIECI  BOG ZAPLAC

 17. Mariusz pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego rozpadającego się małżeństwa. Proszę aby Dobry Jezus dał na światło Ducha Świętego, abyśmy oboje pragnęli powrotu na łono wiary, abyśmy mocą Ducha Świętego chcieli zjednoczenia z Bogiem a tym samym odbudowy naszego małżeństwa, proszę o to przez moc Sakramentu małżeństwa.
  Szczęść Boże.

 18. Katarzyna pisze:

  Ojcze Danielu oraz droga wspólnoto!

  Proszę Was o gorącą modlitwę w intencji małżeństwa mojej siostry Jolanty, aby zapanował w nim spokój, wzajemne porozumienie, szacunek i miłość. JEZU UFAM TOBIE.

 19. Anna maria pisze:

  Ojcze Danielu bardzo prosze o modlitwe za mojego syna i wnuki codziennie poddawane manipulacji i magii /satanistyczne zabawki karty wróżka/. Bóg zapłać.

 20. Maria pisze:

  Matko Bolesna, proszę uproś u Syna łaskę Spowiedzi Wielkanocnej dla moich synów Marka i Tomka. Proszę, aby Twój Syn przygarnął ich, bo oni sami bardzo oddalili się on Boga. Ty wiesz Matko jak bardzo cierpię z tego powodu. Ulituj się nad naszą rodziną.

 21. Aneta pisze:

  Ojcze, proszę zanieść moje prośby przed tron Pana Boga, aby uwolnił nas od chorób, cukrzycy, nerw a zaprowadził spokój i dary Ducha Św., dar modlitwy, nadzei. Serdecznnie dziękuję za wszelkie łaski. Z Panem Bogiem.Aneta.

 22. Wojtek pisze:

  Proszę o modlitwę. Żona mnie zdradziła, zabrała trójkę małych dzieci i wyprowadziła się. Mamy sprawę rozwodową 15 maja. Wierzę, że nasze małżeństwo może się odrodzić i żyć w poszanowaniu i miłości.