"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

Uwaga w kwietniu wyjątkowo spotkanie będzie w 4 sobotę miesiąca, bo 3 sobota to Wielka sobota :)

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 15:00 i kończymy ok. 21:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 498 Komentarzy do tej pory

 1. janina pisze:

  ojcze danielu prosze cie o modlitwe za mnie sama o uzdrowienie z depresji chooroby kregosłupa mojego syna i męża z alkocholu i papierosow ziecia z lenistwa , BÓG ZAPŁAC

 2. Anna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o modlitwę o uzdrowienie mego synka Mikołaja z autyzmu, aby zaczął rozumieć co do niego mówimy, rozmawiać, aby Bóg uleczył jego chore jelita. Błagam Cię wstaw się za nim u Ojca Niebieskiego. Dziękuję mama Mikołaja

 3. Janina pisze:

  Proszę o spokój i DOBRO w naszej rodzinie. Amen

 4. Kasia pisze:

  Panie Jezu, proszę Cię abyś pozwolił urodzić mi o czasie, moją córeczkę. Wierzę, że Ty mi ją dałeś bo tak Cię o to prosiłam. Spraw proszę abym wyszła że szpitala jak najszybciej i ostatnie tygodnie ciąży spędziła w domu. Proszę,Cię też o szczęśliwy poród i o zdrowie dla dziecka. Jezu ufam Tobie.

 5. kasia pisze:

  Ojcze Danielu mam gronkowca i liszajca zakaźnego na skórze, żadne leki mi nie pomagają. Boję się, bo jestem w ciąży. Proszę Cię o modlitwę, nie daję już sobie rady. Sama też się modlę o uzdrowienie, ale nie wiem czy modlę się skutecznie .Proszę też Ojca Pio i JP II oraz siostrę Faustynę. Wstaw proszę się za mnie. Bóg zapłać.Kasia.

 6. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu! Proszę aby Kasia się do mnie odezwała, Proszę o powrót do Boga mężą i moich Synów

 7. Iwona pisze:

  Proszę Ojcze Danielu o modlitwe za mnie ,o wyzdrowienie z depresi,za mojego tatę o nawrócenie i spowiedż  oraz proszę o modlitwę za mojego brata Michała aby pogodził się z tatą i żeby odnalazł drogę do Pana Jezusa

 8. Iwona pisze:

  Ojcze  Danielu ,prosze o modlitwę za mnie,żebym wyzdrowiała z depresji,umiała żyć bez leków,proszę o modlitwe za mojego tate Kazimierza o jego nawrócenie i spowiedż świętą i proszę jeszcze o mojego brata 

 9. Ewelina pisze:

  Ojcze Danielu, prosze Cie o laske dobrej pracy I jej utrzymania dla more go meza Dawida. Dziekuje Ci Panie Boze za wszystkie laski, ktorymi mnie obdarowywujesz kazdego dnia!

 10. Magdalena pisze:

  SZCZESC BOZE, PROSZE O DUZO MODLITW ZA INDIE, ZA MNIE I ZA JOHNA- ODOBRA POGODE-ZEBY NIE PADALO, O ZACHOWANIE OD KLESK, UCISKU I UTRAPIENIA, O NAWROCENIE DLA LUDZI SZCZEGOLNIE W INDIACH, ZBAWIENIE, BLOGOSLAWIENSTWA DUCHA SW.
  DZIEKUJE BOG ZAPLAC
  Z MODLITEWNA WDZIECZNOSCIA
  MAGDALENA

 11. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w sprawie podjęcia ważnej decyzji życiowej,  proszę o światło od Boga w którym kierunku powinnam iść. Póki co zły duch nie daje mi rozeznać właściwego kierunku i targa mną w różne strony.

 12. Dorota pisze:

  Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry. MAtko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.

 13. Filip pisze:

  Ojcze Danielu, prosimy o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia naszej 3 letniej córki Helenki z przeszkód fizycznych, które stoją na drodze jej prawidłowego rozwoju. Z serca Bóg zapłać.

 14. Agnieszka pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za łaskę uczestniczenia we Mszy Świętej w Czatachowej (10.08.14). Wraz z nadejściem nowego tygodnia poczułam się bardzo źle fizycznie i psychicznie nie wiedziałam co się ze mną dzieje chwilami nie miałam siły żyć, a tym bardziej funkcjonować, chciało mi się tylko płakać.Moja Mama widząc co się ze mną dzieje i wiedząc, że chciałabym pojechać na Msze Św. do Czatachowy podjęła decyzje że pojedziemy jutro. Bardzo ucieszyłam się z tego powodu, ale w mojej głowie zaczęły się pojawiać wątpliwości, czy ze względu na mój stan zdrowia dojadę, gdyż jestem po kilku operacjach i nie nadaję się na dalekie podróże.Już od dawna moim marzeniem było pojechać do Czatachowy na Msze odstraszała mnie tylko odległość( ok.190km) Na szczęście miałam też przebłyski jasności coś mi mówiło – przecież ja nie jadę w żadne złe miejsce jadę przecież do Boga na Msze więc co może mi się stać.Dam radę. Pan Bóg mi dopomoże. Przypominały mi się również słowa Ojca Daniela, kiedy  modlił się (w maju ) nad moim dowodem osobistym ze  zdjęciem, kiedy moi Rodzice byli na Mszy św. na Przeprośnej Górce. Ojciec Daniel powiedział wtedy prorocze słowa do Mojej Mamy -tutaj proszę z córką nie przyjeżdżać bo nie wytrzyma proszę przyjechać do Czatachowy. Wierzyłam tym słowom, utwierdzały mnie one w przekonaniu, że powinnam pojechać. Tego dnia czułam się całkowicie zdrowa nie czułam zmęczenia nawet po nie przespanej nocy. Słuchając Słowa Bożego przez internet dzień wcześniej, oraz w niedzielę  zrozumiała, że to Pan Jezus przyszedł do mnie w takiej sytuacji, gdyby nie ona to może bym się nie odważyła tam pojechać.Bardzo bym chciała pojechać jeszcze chociaż raz w tym roku do Czatachowy  dlatego proszę Cię Jezu o tę łaskę, oraz dziękuję za otrzymane. BÓG ZAPŁAĆ OJCZE DANIELU ZA TĘ MODLITWĘ I ZA WIELE INNYCH. OJCZE DANIELU NIECH PAN BÓG OBDARZA CIĘ SWYMI ŁASKAMI I BŁOGOSŁAWI W KAŻDEJ CHWILI ŻYCIA  W POSŁUDZE KAPŁAŃSKIEJ. .Agnieszka z Sycowa z Rodzicami.

 15. Tomek pisze:

  Ojcze Danielu,
    Proszę o modlitwę wstawienniczą aby dobry Bóg zmienił moje grzeszne życie

 16. jana pisze:

  Otec Daniel, prosim Vás o modlitbu aby som prijala a bola naplnená Duchom Svätým. 
  Ďakujem.

 17. Tania pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe wypraszającą łaski   zdrowie dla moich najbliższych i dla mnie,  uwolnienie od zniewoleń mojego męża Andrzeja, uzdrowienie relacji w rodzinie, szczęśliwy przebieg ciązy mojej córki i pomyślne jej rozwiązanie , łaskę wiary, Boże prowadzenie, Ducha Świetego. Bog zaplac

 18. Halina pisze:

  Ojcze Danielu.
  Dziękuję za modlitwę i to co otrzymuję od Boga. Proszę o modlitwę o silną wiarę na tym nowym etapie drogi Do Nieba.,proszę też o modlitwę o wyjście z tych problemów ze zdrowiem. Halina.

 19. S pisze:

  Ojcze Danielu.  Proszę o modlitwę o nawrócenie za moją siostrę Sylwię, która całkowicie odwróciła się od Boga i kościoła. mam nadzieję że sie nawróci i będzie znowu wierzyć.

 20. Piotr pisze:

  Ojcze Danielu,
  bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie a szczególnie o uzdrowienie prawego ucha, w którym coś mam oraz odczuwam ból jak również o uwolnienie od zniewoleń i przekleństw.
  Proszę także o modlitwę o pomyślne rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie.
  Bóg zpałać

 21. Paulina pisze:

  Witam. Wiele osób pisze o uzdrowieniach przez internet. W związku z tym mam pytanie w jaki sposób trzeba być przygotowanym do słuchania spotkań (np czy wymagana jest spowiedź czy może coś jeszcze itd..). Proszę o odpowiedź……

 22. Mirosława pisze:

  Ojcze Danielu,proszę o modlitwię w intencji mojego syna Piotra,aby pomyślnie zdał egzamin w dniu 1.09.

 23. małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu ,
  bardzo proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie i wolę walki z nałogiem alkoholowym .
  Małgorzata

 24. Ania pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za mnie o uzdrowienie . Bog zapłać. Chcialabym się dowiedziec gdzie odbeda sie najbllizsze msze sw o uzdrowienie i uwolnienie w sierpniu i wrzesniu. Bog zaplać.

 25. Anna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę, o zdrowie dla Marcina i pozytywne rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych i zawodowych.

 26. Monika pisze:

  Ojcze Danielu, proszę  o modlitwę za  nawrócenie, o dar uzdrowienia z częstej migreny. Bóg zapłać!

 27. Monika pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o modlitwę za moje osobiste nawrócenie, o dar uzdrowienia z częstej migreny. Bóg zapłać!

 28. kasia pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o modlitwę w intencji mojego męża. o przemianę duchową aby nie niszczył dalej naszej rodziny. Ciągle go kochamy. Bóg Zapłć.

 29. anna pisze:

  Ojcze Danielu bardzo chciałabym cie prosić o modlitwe za moją rodzine ale również o mnie samą.w 2000 r. zrobilismy z mężem coś bardzo okropnego pozbyliśmy się nie narodzonego dziecka,to smiertelny grzech ale nasze życie toczyło się jakoś dalej do czasu kiedy nie straciłam taty a po 8 miesiącach siostry która zostawiła 3 dzieci.Wychowała je moja kochana mama która niestety odeszła już od nas w tym roku 19 05 2014 r.otórz po smierci siostry przeszłam głęboką depresję podczas której sięgnęłam po alkohol,wtedy jak się napiłam poczułam ulgię i zapominałam o tym co zrobiłam.Po tum wszystkim urodziłam jeszcze kolejną 2 dzieci które bardzo kocham i oddałabym za nich życie ale kazde karmienie  kąpanie i patrzenie na nich przypomina mi horror sprzed lat mimi tego że sadla mnie najważniejsze.Dnia 16 08 byłam w czatachowie i również u spowiedzi wyznałam całe swoje grzechy ale nadal nie jestem do końca uspokojona mimo tego że ksiądz mi powiedział że Jezus mi wybaczy łi  żebym ja sama wybaczyła sobie było by mi łatwiej gdyby wspierał mnie mąż  a nie mówił   ze to moja wina.mogła bym tak pisać w nieskończoność.Ojcze Danielu bardzo proszę o wstawiennictwo u Jezusa za mnie mojego męża  syna i córki od ostatnigo spotkania czuję się bardziej spokojnai wyciszona.BĘDĘ BŁAGAĆ  O TO SAMO 20 09 2014 R.JEZUS  jest z nami CHWALMY GO

 30. Basia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Basi i Sebastiana o wzajemną miłość ,nadzieję i łaskę przebaczenia

 31. Monika pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojego brata który w środę idzie na poważną operację . Niech Dobry Bóg pozwoli mu wyzdrowieć .

 32. Rafał pisze:

  o.Danielu ,proszę o modlitwę o Anie o jej uwolnienie od zła ,grzechu.Uwolnienie jej od choroby,zła rodzinnego.Niech Pan Bóg błogosławi i MAryja niech otula płaszczem miłosci każdego dnia Ojca.

 33. Elżbieta pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o nawrócenie mojego syna i córki, przemianę ich serc, uzdrowienie wewnętrzne, wolność od przekleństw i o błogosławieństwo Boże dla nich.  Bóg zapłać Elżbieta

 34. Wanda pisze: pisze:

  Serdecznie proszę Cię Ojcze Danielu,o modlitwę za moją córkę Dominikę o uwolnienie,uzdrowienie na duszy i ciele. Uproś u Pana Boga przemianę serca i powrót do domu rodzinnego,aby dalej się uczyła i zdobyła zawód.Proszę o miłość ,szacunek ,pokój  w rodzinie,miłość i tylko miłość,zdrowie.Bóg zapłać ,chwała  i cześć Panu Bogu.Amen

 35. kasia pisze:

  Ojcze Danielu Proszę o modlitwę za moje dzieciątko w mym łonie. Żeby było zdrowe. Bóg zapłać. Dziękuję.

 36. Jaroslav pisze:

  Otec Daniel, prosím oslobodenie od všetkého zlého mojej rodiny,o ochranu , o uzdravenie duševné aj fyzické, prosím nech na všetkých blízkych a tých ktorých milujem zostúpi duch svätý, až nám dá Ježis na príhovor našej nebeskej matky MARII požehnanie  duševného i tohto svetského života, radosť z toho že budeme spoločne chváliť Ježiša, že bude prvý v rebričku našej rodiny, prosím o duševné i fyzické uzdravenie všetkých chorôb, zranení i generačných, aby sme boli ako rodina príkladom a vzorom pre ostatných aby i z nás náš jediný boh mal ešte väčšiu radosť z toho že nás priviedol na tento svet.Nech sa deje vola božia . Veľké pán boh zaplať, tebe i všetkým ktorý sa podieľajú na šírení Ježišovej lásky a učenia a viery na tomto svete.

 37. Beata pisze:

  Ojcze Danielu , proszę o modlitwę aby nasze małżeństwo zostało obdarowane cudem przemiany. Bóg zapłać

 38. Klaudia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci i pomyślne rozwiązanie konfliktów rodzinnych. Bóg zapłać

 39. Aneta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę z mojego syna Damiana o nawrócenie, przemianę Jego serca, dobrą spowiedź oraz decyzje o podejściu do Bierzmowania. Z serca Bóg Zapłać
  Aneta

 40. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego ojca o nawrócenie i Boże Miłosierdzie dla niego oraz nawrócenie całej rodziny.
  Bóg zapłać

 41. Maria Ewa pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego przybranego Syna Wojciecha i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Łączę się duchowo. Maria

 42. Teresa pisze:

  Proszę o błogosławieństwo dla syna Norberta po artroskopii kolana,wyjście z nałogu nikotynowego i zadłużeń,dla córki Katarzyny o zdrowie i wyprostowanie wszystkich jej ścieżek,dla syna Łukasza o uporządkowanie  wszystkich jego spraw.Proszę o zdrowie i szczęśliwe wzrastanie moich wnuczków Kacperka i Jakubcia.Proszę o modlitwę uwolnienia nas od następst wszelkich klątw,przekleństw,złorzeczeń i zaklinań oraz wyprostowania naszych dróg zgodnie z wolą Bożą.Dziękuję Panu Bogu za wszystkie łaski które dotychczas otrzymaliśmy.

 43. Ewelina pisze:

  Ojcze Danielu, proszę Cię o modlitwę za mnie i mojego mężą, o dar potomstawa i zdrowie dla nas.

 44. Anita pisze:

  Ojcze Danielu ,
  prosze o modlitwe w intencji mojego taty Damiana , niech powróci do zdrowia , niech matka Boska go ochrania , niech doda mu sił na kolejne dni , niech zwycięży swoją chorobe 
  Bóg zapłać :)  

 45. Alicja pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę za moją rodzinę!

 46. ela pisze:

  ojcze Danielu prosze o błogosławieństwo Boże dla mojego małzeństwa
  pomoc Bożą dla Adama
  odejście od nałogu dla Mirka
  pomoc Bożą dla całej mojej rodziny
  zdrowie dla Edka

 47. ela pisze:

  prosze o błogosławienstwo boże dla całej rodziny
  pomoc bożą dla adama i wyjście z nałogu mirka

 48. M pisze:

  Ojcze Danielu, prosze o modlitwe o zdrowie dla moich najblizszych i dla mnie, o uzdrowienie, dobre wyniki badan, uwolnienie od zniewolen, lekow i fobii, uzdrowienie relacji w rodzinie, laske wiary, Boze prowadzenie, Ducha Swietego i w pozostalych intencjach, znanych Panu Bogu. Bog zaplac