"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 12:00 i kończymy ok. 17:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 820 Komentarzy do tej pory

 1. Elżbieta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę wstawienniczą za Jakuba, aby Pan Jezus uwolnił Go od nałogu alkoholowego i nawrócił oraz uratował jego rodzinę.
  Z Bogiem. Bóg zapłac.
  Elżbieta

 2. agata damian karbownik pisze:

  Ojcze Danielu Dziękujemy Bogu Ojcu, Matce Najświętszej, Duchowi Św. za nasze uczestnictwo w spotkaniu otwartym 15.11.2014r za spoczynek w Duchu Św.  mnie mojego męża Damiana, siostry Janiny i żę szczęśliwie przybyliśmy na spotkanie i szczęśliwie po spotkaniu dotarliśmy do domu napełnieni modlitwą i Duchem Św.DZIĘKUJĘ   Proszę o modlitwę Ojcze Danielu do Boga Ojca za nasze małżeństwo o napełnienie nas Duchem Św. o upragnione potomstwo o które staramy sie od 9lat aby Bog nas nim obdarzył o opiekę nad moim mężem Damiankiem o jego szczęśliwe bezpieczne powroty z pracy gdyż pracuje w kopalni  i ze wsząd by bezpiecznie do domu powracał. Proszę także o modlitwę o uzdrowienie naszych Rodziców Rodzeństwa zwłaszcza siostry Janiny i jej synka Kubusia Pogoda o zdrowie siostry Beaty o dobrego dla niej męża. Proszę także o nawrócenie siostry Eweliny gdyż nie odzywa sie do nikogo z nas mieszka w niemczech  chodzi po wróżkach i przez to pokłóciła się z rodzina prosze o jej przemiane by Duch Św ją  napełnił by się odezwała i pogodziła z rodziną. Dziękuję zamodlitwę Agata Damian Karbownik z Rodziną. 

 3. Maciej pisze:

  Czemu miałoby być spotkanie 22.11.2014? Spotkanie było 8.11 i 15.11. Skąd ta sugestia?

 4. Ewelina pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę wstawiennicza za mojego tatę Czesława aby Pan Jezus uwolnił go z nałogu alkoholowego .Bóg zapłać.

 5. agus pisze:

  Bardzo proszę o informację czy sobotnie spotkanie – 22.11 jest w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górcej jest aktualne?

 6. ANNA pisze:

  Ojcze Danielu, chwała Ci za taką ewangelizację, dzisiejsze czasy są trudne dla Kościoła i ludzi, bardzo a bardzo trzeba takich kapłanów jak Ty, takiej ewangelizacji . Niech Ci Bóg błogosławi i da wszystko co najlepsze. A jeśli mogę prosić  to wstaw się w modlitwie za mego syna, o jego uzdrowienie. Chwała Ci Panie 

 7. anna pisze:

  POKÓJ I DOBRO
  Z całego serca dziękuję za te piękne i bogate w swej treści  spotkania (teraz byłam trzeci raz na spotkaniu otwartym),nigdy nie doświadczyłam tak wielkiej miłości Bożej,nie miałam pojecia ze jestem tak bardzo kochana przez Pana,mam wiele intencji ,z którymi przyjeżdżam i będę przyjeżdżac aby modlić się we wspólnocie.Chwała Panu.

 8. Marta pisze:

  Proszę Ojcze Danielu o modlitwę za mojego męża Łukasza, o jego nawrócenie i rozwiązanie wszystkich jego problemów, które uniemożliwiają jego powrót do domu. Jezu ufam Tobie.

 9. Krystyna i Magda pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji mojego syna i brata o nawrócenie ze złej drogi alkocholizmu a także o dobrą spowiedź i nawrócenie do Boga. Z Panem Bogiem i Bóg zapłać.

 10. Kasia pisze:

  Ojcze Danielu, prosze goraco o modlitwe o dar rodzenstwa dla naszego dzieciatka. By Bog zechcial udzielic nam tej Laski. Prosze o zdrowie i blogoslawienstwo w naszych rodzinach. Dziekuje dziekuje najmocniej

 11. wojciech pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe o uzdrowienie rodziny i serca mojej Zony i o nawròcenie.Bog zaplac.

 12. Elżbieta pisze:

  Proszę o modlitwe w intencji mojego wnuka .Ma 3 latka ,nie mówi ,ma problemy ze słuchem ,z kontaktem  z innym ,lekarze podejrzewają autyzm

 13. Edyta pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe dar macierzyństwa , ja już psychicznie nie umie tego wytrzymać ze go nie mam :/ Wierze ze nadejdzie taki dzień.. Bóg zapłać

 14. Ewa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o wstawiennicto u Pana Wielkiego o moje zdrowie.Choruje na nerwice lękową od 2 lat,bardzo cierpie z tego powodu.W grudniu wybieram sie na spotkanie,poczułam wielką potrzebe żeby tam być .Prosze jeszcze o błogosławienstwo dla mojej rodziny.Bóg zapłać

 15. jadwiga pisze:

  Ojcze Danielu!
   To czego doświadczam za każdym razem jak jestem na tych spotkaniach nie da się opisać. Zawsze wracam tak pozytywnie naładowana i mam chęć do życia oraz czuję, że Bóg mnie kocha pomimo moich upadków mniejszych lub większych. Zaznaczam również, że zabieram ze sobą znajomego, który nie jest katolikiem praktykującym ale po tych spotkaniach pozytywnie się nastawia. Bóg jest wielki i może wszystko. Chwała Panu,Jadwiga .

 16. Jarek pisze:

  Ojcze Danielu proszę cię o modlitwę o uzdrowienie mojej siostry z ciężkiej choroby owrzodzenia jelita grubego,bardzo cierpi z powodu tej choroby Bóg Zapłać

 17. GRAZYNA/ FRANCJA pisze:

  DROGI OJCZE DANIELU!!!!TYLE GODZIN CZEKALAM NA NOWY PRZEKAZ. CHWALA PANU JEST !!!PIEKNE KAZANIE O SW.O.CHARBELU TAK CICHYM POKORNYM I WIERNYM BOGU DO KONCA.TERAZ I JA WIEM ZE JEZUS PRZYSZEDL DO MNIE PRZEZ SW.O.CHARBELA.TAK ZOSTALAM ZOPEROWANA I UZDROWIONA PRZEZ JEGO SWIETA OBECNOSC NA PRZEPROSNEJ GORCE .CHWALA CI PANIE I TOBIE MOJ SW. OREDOWNIKU O. CHARBELU CHWALA.BEDE TE ZNAKI NOSIC Z OGROMNA POKORA I MILOSCIA. JESTEM PRAWIE ZAPROSZONA NA KATEHEZE ABY OPOWIEDZIEC O MOIM SPOTKANIU Z JEZUSEM. UZDROWIENIEM.A TAKZE GLOSIC JEZUSA ZE JEST I ZYJE POSROD NAS.ZMAGAM SIE NARAZIE Z NOWA CHOROBA OD 3 TYGODNI ALE TO MINIE I BEDE OBECNA ABY GLOSIC NASZEGO PANA I KROLA Z WIELKA MILOSCIA. CHALA PANU ZA WSZYSTKIE LASKI KTORE OTRZYMALAM I OTRZYMUJE.BOG ZAPLAC OJCZE DANIELU ZE JESTES I KOCHANA WSPOLNOTA. POZDRAWIAM JEZUS ZYJEI KOCHA NAS . Z BOGIEM. CZEKAM NA CALOSC MODLITWY.

 18. danuta pisze:

  Szczęść Boże. OJCZE DANIELU
  Dzisiaj po raz pierwszy przeczytałam o Tobie i Mszach o UZDROWIENIE choć mimo iż mieszkamy daleko to co roku staramy się być na Jasnej Górze.W tym roku także byliśmy prosić o zdrowie dla nas wszystkich a w szczególności dla naszego jeszcze wtedy nienarodzonego dziecka, które miało się urodzić z rozszczepem wargi i podniebienia i tak się też stało. Nasz synek taki się urodził. Mamy jeszcze dwóch 3 letnich synków, którzy od września chodzą do przedszkola i   jeden z nich jest podejrzewany o autyzm,opinię potwierdzającą neurologopedy już mamy.Błagam  o MODLITWĘ  o UZDROWIENIE naszych dzieci i nas samych oraz relacji w naszej rodzinie . Ojcze DANIELU czy możesz sobie wyobrazić ten ogrom cierpienia w mojej rodzinie/???????????Na MSZY w grudniu napewno będziemy, abyśmy mogli się osobiście  o to modlić.

 19. Daniel pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za Tobą, abyś wytrwał w tym, co robisz, w chwale i Błogosławieństwie Bożym, oraz modlitwę dziękczynną za wysłuchane prośby dla naszych rodzin (Panu Bogu wiadomym).
  Z Bogiem, Bóg zapłać
  Daniel

 20. barbara pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą za moją siostrę Dorotę cierpi na straszną migrenę, a także o potrzebne siły, mądrość i  światło Ducha św. do pracy z trudną młodzieżą.Z Panem Bogiem.