"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 12:00 i kończymy ok. 17:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Kategoria: Spotkania, Top

3 075 Komentarzy do tej pory

 1. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę za moich dzieci, za rodzinę, bliskich i znajomych oraz uzdrowienie( choruję na s.m.). Bóg zapłać

 2. natalia pisze:

  Ojcze Danielu przyprowadziła mnie do Ciebie wiara.z całego serca pragnę Cie prosić o uzdrowienie swojej duszy i ciała z lęków i chorób.Podejrzewam ,że ojciec mój jest osobą opętana..w korzeniach mojej rodziny jest bardzo dużo ciężkich grzechów takich które przerażają mnie.Ja sama zostalam zatakowana przez złego i niejednokrotnie podczas nowenny czy modlitwy zlo pokazuje ze jest obecne.Ja należę do Chrystusa oddaje mu siebie i swoje dzieci i rodzine.Pragne Ojcze bys pomógł mi w tej walce proszę z całego serca.natalia

 3. marta pisze:

  ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego 7 letniego syna chłopiec ma poważną wadę serca autyzm i jest upośledzony w stopniu umiarkowanym  nie mówi by Pan Bóg przywrócił mu zdrowie i pozwolił mu godnie żyć gdy mnie już za braknie oraz proszę o modlitwę za mnie bym wytrwała tą próbę jaką mi dano do pokonania prosi matka

 4. Teresa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy. Moja mama bardzo traci pamięć.Czuję się bezradna.Proszę o wsparcie moich modlitw Twoją modlitwą.

 5. Mariusz pisze:

  Ojcze Danielu,już nie wiem co dalej robić,i gdzie szukać pomocy,mam córeczkę Natalię która ma problemy psychologiczne,ale to nic z porównaniem z chorobą synka Crystianka mojej siostry {lekarze rozkładają ręce,są bez radni} Jeśli jest to możliwe to proszę o modlitwę dla tych dzieci.Bardzo proszę.

 6. Małgorzata pisze:

  Proszę o. Danielu o modlitwę za mnie, zbliżają się moje 50-te urodziny i pragnę dobremu Panu podziękować za wszystkie te lata życia, za moje nawrócenie i wszelkie łaski, które otrzymałam.
  Proszę o modlitwę Do Pana Boga o błogosłąwieństwo i opiekę nade mną, o głęboką wiarę w Pana naszego, Jego miłość i miłosierdzie, a moje życie niechaj wychwala Jego Moc.
  Bóg zapłać za spotkania na Przeprośnej Górce.

 7. Danuta pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny ,aby Pan dotykał naszych serc ,obdarował żywą wiarą,uwolnił od zła,które dotyka nas dotyka i uzdrawiał wewnętrznie, fizycznie  i duchowo.

 8. Anna pisze:

  Tak wiele próśb, tak wiele chorób najbliższych mi ludzi ,czy mogę prosić o ich uzdrowienie pomóc w ich problemach? Ja która nie potrafi się już modlić choć głęboko wierzy w Boga i Maryję .Boże ufam Tobie oddaje ci moje serce i myśli a ty spraw abym była godna zwracać się do Ciebie .

 9. Iwona pisze:

  Drogi Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia z chorób takich jak stwardnienie rozsiane i borelioza. Abym mogła zacząć w końcu funkcjonować bez ciężkiego bólu. Proszę także o modlitwę w intencji siły zarówno fizycznej jak i psychicznej dla mojej mamy. Chwała Panu!

 10. Hanna pisze:

  Ojcze Danielu.bardzo prosze o uzdrowienie mojej 12-stoletniej córki Liwi.która bardzo cierpi na żołądek.zaden lekarz nie potrafi jej pomóc….Bóg zapłac.

 11. mira pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe o uleczenie mojej corki z refluksu zoladkowego oraz synow krzysztofa ,przemyslwa i karola o ich nawrocenie i przemiane  prosi mama ,Bog  zaplac

 12. Agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu. Proszę o modlitwę za mojego męża, o nawrocenie i uwolnienie z mocy zla. O zaprzestanie kursu bioenergoterapii. O milosc w naszym domu.

 13. zyta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uleczenie z choroby nowotworowej dla Marcina. Bóg zapłać .

 14. Mariusz pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę uzdrowienia wewnętrznego mojej mamy z refluksu żołądka Bóg zapłać.

 15. Genowefa pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o zdrowie psychiczne mojej córki Joanny, o uleczenie jej kłopotów ze snem oraz o jej nawrócenie. Szczęść Boże

 16. zyta pisze:

  Ojcze Danielu tak bardzo pragnę  być na mszy w Przeprośnej Górce jednak nie mogę " dojechać " dlatego bardzo proszę o modlitwę za moich synów o uzdrowienie z dolegliwości zdrowotnych i opiekę Miłosiernego Pana. Myślę że jak Pan  pozwoli to będę uczestniczyć osobiście w spotkaniu na Górce.Ufam Tobie Panie !

 17. Anna pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie. 

 18. Darina pisze:

  zdravim otca Daniela i cele spolocenstvo a zaroven prosim o modlidbu za uzdravenie mojej duse i tela ja velmi trpim lieky ktore uzivam mi velmi skodia citim sa slaba  neviem dlhodobo spat mam uzkosti strach tak velmi prosim boha aby ma uzdravil aj celu moju rodinu sami to nedokazeme.vrela vdaka Darina

 19. LIDA pisze:

  Poprzez ciebie księże Danielu bardzo proszę o modlitwę  do Boga Ojca  i syna Jezusa
  Chrystusa za uzdrowienie dziecka nienarodzonego mojej córki Ewelinki, o to aby podjeli dobre decyzje.

 20. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwe,abym wyszła z depresji ,nabrała ochoty do życia i wiary w siebie oraz znalazła pracę.Szczęść Boże

 21. BARBARA pisze:

  ojcze Danielu prosze o uzdrowienie mojego meza w chorobie schizofremi i uwolnienie z nalogu alkoholowego  i nawrocenia do BOGA  bog zaplac BARBARA T

 22. Urszula pisze:

  Ojcze  Danielu dziekuje ze jestes.        Prosze o z modlitwę za moja rodzine i znajomych.dziekuje
   

 23. Bożena pisze:

  Ojcze Danielu gorąco proszę o modlitwę w intencji mojej córki Patrycji, o jej nawrócenie, przemianę serca, dary Ducha Świętego- prosi mama

 24. Małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę abym znalazła wlaściwą drogę miłą Bogu ,siłę i sens życia,Bóg zapłać

 25. Wojtek pisze:

  Dziękuję z całego serca za wysłuchanie moich próśb i powodzenia w znalezienie pracy na miejscu, przez co będą mógł razem z żoną uczestniczyć w wychowaniu naszych dwóch synków Antka i Tomka.
  Proszę Cię Boże o czujność w swoim życiu, abym poświęcał należytą uwagę rzeczom, które liczą się w następnym życiu. Pomagaj nam w każdym dniu, w podejmowaniu słusznych decyzji.

  Dziękuję Ci Boże ze Twą dobroć!!


 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube