"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 15:00 i kończymy ok. 21:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 711 Komentarzy do tej pory

 1. Ewa pisze:

  Czcigodny Ojcze Danielu, Proszę Cię gorąco o wsparcie modlitewne w intencji mojego syna Mateusza (l.25) – o wybór właściwej- dobrej drogi życiowej dla niego, o światło Ducha Świętego
  i wytrwałość w wierze. 
  …Jezu Miłości Moja – bądź uwielbiony i zmiłuj się nad nami.
  Bóg zapłać Ojcze i Szczęść Ci Boże w niezwykłej  posłudze kapłańskiej. ( Modlę się z Ojcem przez Internet ) 
  Ewa

 2. Małgorzata pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.
  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego Syna Rafaela. Aby zmartwychwstał. Aby rozpoznał Jezusa.
  mama Małgorzata
  Bóg zapłać. Dziękuję Ci Ojcze Danielu za Twoją wytrwałość i  hojność  w pomocy bliźnim. Niech Bóg w Trójcy Przenajświętszej i Matka Boża mają Ciebie w wielkiej opiece.

 3. Wiezaca pisze pisze:

  Ojcze DANIELUprosze o modlitwe za mnie przechodze wielka walke duchowa ,jest ona silna zly prubuje mnie pokonac Prosze o calkowite uzdrowienie i uwolnienie    mojego umyslu zranien z dziecinstwa   z leku ktury mnie paralizuje   prosze o radosc kturej mi brakuje. Prosze dla pewnej sprawy jezeli to jest dobre to prosze o to aby doszlo do spotkania.BOG ZAPLAC ojcze DANIELU.

 4. Brygida pisze:

  Szcześć Boże , Ojcze Danielu ,,,,,,, Proszę  z całego serca o modlitwę w intencji mojej córki ,o zdrowie dla niej ,żeby Pan Bóg miał ją i jej rodzinę w opiece  

 5. Krystyna pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu, wesprzyj nas w modlitwie w Jerychu Różańcowym. Prosimy o cud uzdrowieniadla Małgorzaty, która jest ciężko chora. Jest ona matką 2 dzieci. Jej mąż odszedł do wieczności i dziećmi nie ma się kto zająć.
  Modlimy się także za Marcina, który jest po 5 operacjach mózgu. Modlimy się o całkowite wchłonięcie się Krwiaka.
  Z góry dziękujemy
  Szczęść Boże!

 6. ANNA pisze:

  NIECH BEDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA OJCZE DANIELU PROSZE O UWOLNIENIE MOJEGO MALZENSTWA OD ZLEGO DUCHA PONIEWAZ TOCZA SIE SPRAWY W SADZIE ROZWODOWA I KARNA BYLO JUZ PO OKOLO 10 SPRAW .PROSZE TEZ O MOJE WYTRWANIE W MODLITWIE POMPEJANSKIEJ.BOG ZAPLAC

 7. Maria pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu, proszę o modlitwę za mnie do Boga Miłosiernego. Boże Dobry Ojcze, przez zasługi męki Twojego Syna, JEZUSA CHRYSTUSA proszę Cię odpuść mi winy, grzechy popełnione wobec bliźnich, daruj kary w Swoim Miłosierdziu, wyprowadź moja rodzinę z trudnej sytuacji. Racz wskazać drogę zadośćuczynienia tym, których skrzywdziłam, którym nie pomogłam w potrzebie (Kasi i jej dzieciom). Jeśli moi bliźni czują się skrzywdzeni i wołają do Ciebie Ojcze, proszę ulituj się nad nami wszystkimi. Z cała pokorą przepraszam Ciebie Ojcze i moich braci.

 8. Jaro pisze:

  Ks.Danielu blagam o modlitwe.30.10.2014 o godz.09.30 polskiego czasu mam spotkanie na ktorym beda sie wazyc losy mojej rodziny.Modl sie za mnie zony i trojke naszych dzieci.Objecuje ze przylece do Polski i osobiscie podziekuje.Nie Cie Bog Blogoslawi.
  Jaro

 9. Małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o zdrowie dla moich piersi. Proszę również o błogosławieństwo i zdrowie dla moich najbliższych. Bóg zapłać!

 10. Iwona pisze:

  Szczęść Boże. Ojcze Danielu proszę o wsparcie w modlitwie ,w której proszę Pana Jezusa o spotkanie bratem też Danielem , którego poszukuję od 29 lat. abym chociaż  raz  mogła z nim się spotkać i porozmawiać.

 11. Jola pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji moich sąsiadów, którzy od pokoleń zieją nienawiścią do mojej rodziny, by wyleczyli swe dusze z nienawiści i zawziętości.
  Bóg zapłać


Copyright © 2014 Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa - Czatachowa.
Web site powered by WordPress 3.3.1 and Calypso WordPress theme designed by FabThemes.com.