"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

Uwaga w kwietniu wyjątkowo spotkanie będzie w 4 sobotę miesiąca, bo 3 sobota to Wielka sobota :)

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 15:00 i kończymy ok. 21:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 386 Komentarzy do tej pory

 1. Dorota pisze:

  Kochany Jezu, Ukochana Matko Różańcowa z Pompejów proszę Cię o nawrócenie dla Ryszarda, Rafała, Jana i uzdrowienie ich z alkoholizmu i błagam by moja dusza nie była taka samotna, bo tak bym chciała DAĆ – jako żona (którą nie jestem), jako matka (którą nie jestem) mą ZIEMSKĄ, bezinteresowną i szczerą miłość, wylewającą mi się z serca ( już tak długo na to czekam, prawie jak człowiek czekający na cud nad Betesdą) …  Dzięci Ci Panie, Dzięki Ci Matko, Dzięki Ci ojcze Danielu za modlitwę!

 2. Jolanta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie ze śmiertelnej choroby(młodego człowieka) Wojciecha zięcia mojej koleżanki.

 3. Wojtek pisze:

  Proszę o modlitwę za moje małżeństwo. Jesteśmy w trakcie rozwodu. Była zdrada. Pragnę je uratować i uświęcać, ku chwale Pana Boga, dojrzalszą i mądrzejszą miłością. Wierzę w przemianę mojego serca i mojej żony. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej żony. 

 4. Ewa-ciocia pisze:

  Panie tylko w Tobie jest Moc i Zwycięstwo nad każdą chorobą. Bardzo proszę o wsparcie modlitewne za Marysię 16 lat z Pszczólek moją bratanicę. 3 tygodnie temu zdrowa dziewczynka straciła mowę, trafiła do szpitala Gdańsk -Akademia została na noc i w nocy sparaliżowało prawą stronę, zanik mowy. Stwierdzono SM. Dostała sterydy, aby uspokoić atak a on się nasilił. Wczoraj nastąpił drugi rzut choroby. Teraz ma oczyszczaną krew by spowolnić chorobę. Jest w tym nowym doświadczeniu bardzo pokorna. Błagam wszystkich braci i sióstr w wierze o modlitwę i post. By Dobry Łaskawy Pan przez wstawiennictwo naszej ukochanej Matki Bożej spojrzał na Marięi zabrał tą nieuleczalną chorobę SM. Panie uzdrów Marysię. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.

 5. Jadwiga pisze:

  Bardzo proszę o wsparcie modlitewne dla mojego siostrzeńca,leży w szpitalu po wypadku,w stanie zagrażającym życiu.Modlitwa jest mu bardzo potrzebna.Proszę też o modlitwę za jego rodziców,aby w tej dramatycznej chwili nie odeszli od Jezusa,a właśnie w nim znaleźli oparcie.BÓG ZAPŁAĆ

 6. elzbieta pisze:

  Jezu Najmilejszy blagam Cie o uwolnienie z lekow i depresji ,lekow przed ludzmi wyrwij z izolacji w jakiej tkwimy od lat  ja i moja rodzina uwolnij od odrzucenia od zranien oraz od grzechow miedzypokoleniowych  .Prosze Cie o dar malzenstwa sakramentalnego dla Agaty oraz dar potomstwa dla Edyty iLukasza.Bog zaplac

 7. ewa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny , a zwłaszcza o modlitwę za mojego męża który jest przepełniony nienawiścią kłamstwem ,złością .Proszę o modlitwę za mojego syna który zszedł na złom drogę , ze swoim tatą się nie umią porozumieć .Ja jestem bez silna brakuje mi nadziei ,co jest troche lepiej , to zachwile 2x mocniej problemy przytłaczają .SZukam pomocy co mam dalej robić . Bóg zapłać

 8. Ola pisze:

  Proszę o uratowanie małżeństw Karoliny z Michałem oraz Kasi z Rafałem. Proszę o odbudowanie tych małżeństw po Bożemu. Proszę o nawrócenie ich wszystkich oraz Boże błogosławieństwo dla ich rodzin.

 9. halina pisze:

  OJCZE DANIELU WSTAW SIĘ DO BOGA ZA MOJĄ RODZINĘ O ZDROWIE DLA CURKI MAŁGOSI SERDECZNY BÓG ZAPŁĄĆ

 10. edyta pisze:

  Matko Najświętsza nieustannie wstawiaj się za moją nieuleczalnie chorą mamą, proś wraz ze mną Jezusa o cud jej uzdrowienia.
  Ojcze Danielu proszę o modlitwę ciebie i wspólnotę MiMJ. Bóg zapłać.  

 11. Wanda pisze:

  Wszystkie prośby oddaję woli Pana. Bóg zapłać!

 12. Wanda pisze:

  Proszę o modlitwę za ciężko chorą siostrę, aby Jezus obdarzył ją swym miłosierdziem w cierpieniach, o łaskę uzdrowienia  na ciele i duszy dla niej. Przez wstawiennictwo Maryi i ojca Pio proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny. Dziękuję za łaski otrzymane, także podczas ostatniego spotkania. Chwała Panu!

 13. kasia pisze:

  Ojcze Danielu wstaw się za mną  u Najwyższego. Bardzo potrzebuje tej łaski

 14. kasia pisze:

  Ojcze Danielu wstaw się za mną. Błagam oby Bóg mnie wysłuchał .

 15. kasia pisze:

  Proszę o modlitwę Ojcze Danielu. Żeby Bóg wysłuchał moich modlitw. Wiem, że jestem grzeszników, ale ufam Panu. Żeby nowe życie które noszę było zdrowe. BÓG ZAPŁAĆ. 

 16. Ewa pisze:

  Ojcze Danielu niech Cie Bog i Matka najświetrza błogosławi i ma zawsze w swojej nieustannej opiece. Modle sie za Ciebie i cała Wspolnotę Miłośći i Miłosierdzia Jezusa, aby nic nie stało Wam nigdy na przeszkodzie.Chwała Panu za to że jestescie!!!! Chwała Panu za osobe Ojca Daniela i jego charyzmat!!!

 17. Lucyna pisze:

  Dziękuję Bogu, za spotkanie 19.07.14. Wielka radość w sercu !!! Dziękuję wszystkim, którzy przyjeżdżają na te spotkania i dają świadectwo swojej wiary w Boga i pragnienia bycia przy Nim. Dziękuję kapłanom za ich służbę podczas tych spotkań !!!! Piękne, Boże dzieło !!!! 

  Chwała Panu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. Agata pisze:

  Ojcze Danielu, nie ustawaj w modlitwie za mojego męża i pomóż mi go wyrwać z nałogu alkoholizmu i ze szponów zła,dziekuję Ci za to że mogłam być wraz z meżem na Twoim spotkaniu i otrzymałam dar uspokojenia mojej pokaleczonej duszy,Niech CI Pan Bóg Błogosławi!!!!!!

 19. Maciej pisze:

  W trzecią sobotę sierpnia

 20. lidia pisze:

  Witam cieplutko w ten piękny poranek ….mam pytanie kiedy będzie spotkanie otwarte w sierpniu? ….w trzecią sobotę czy w czwartą …..nie było ogłoszenia po ostatnim spotkaniu  tj. wczorajszym….
  Pozdrawiam cieplutko Lidia……Dziękuje za otrzymane łaski dla całej naszej grupy……Chwała Panu….

 21. Izabela pisze:

  Drogi Ojcze Danielu, byłam wczoraj tj 19 lipca na spotkaniu otwartym , proszę o modlitwę o nawrócenie się mojego męża i jego powrót do domu do żony i dzieci  , Pan Jezus zna moje serce , a wczoraj wlał w moje serce obolałe , podeptane i strasznie poranione cudowny spokój otrzymałam łaskę spokoju duszy i dar rozeznania !!!!! Borze Miłosierny i Nieskończenie Dobry i Ty Królowo różańca Św. z Pompejów Dziękuję i proszę o modlitwę !!!! Niech Was Bóg Błogosławi !!!!

 22. Danuta pisze:

  Proszę Cię Ojcze Danielu o modlitwę o uwolnienie mnie z depresji,lęków  oraz tego wszystkiego co mnie zniewala nie daje wyjść z domu,do ludzi,których się boje,od myśli które mnie dręczą.Proszę Cię o modlitwę aby Pan Bóg dodał mi siły,bo przestałam już walczyć i tracę nadzieję.Bóg zapłać

 23. zosia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o Twoją modlitwę w intencji o wiarę w  mojej rodzinie i o uwolnienie z nałogu alkoholowego Andrzeja. Bóg zapłać!

 24. zosia pisze:

  Proszę o modlitwę o wiarę dla mojego syna i o uwolnienie z nałogu alkoholowego  Andrzeja

 25. Joanna pisze:

  Panie Jezu błagam o uratowanie mojego małżeństwa

 26. Joanna pisze:

  O.Danielu proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny Duchu Św błagam zgodę ww naszym małżeństwie

 27. Katarzyna pisze:

  Proszę Cię Ojcze Danielu o modlitwę za mojego brata Marcina który jest uzależniony od narkotyków. proszę Cię uwolnij go od złego ducha który w nim tkwi.Pozwól mu cieszyć się miłością Bożą. Bóg zapłać za modlitwę.

 28. Beata pisze:

  Ojcze Danielu  pokornie błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego 5 letniego synka Kubusia, który zmaga się z chorobą nowotworową. Serdeczne Bóg Zapłać

 29. Maria pisze:

  Duchu św, pokornie proszę wejdż w  serce moje, mojego męża moich synów , synowych i wnuków a szczególnie w serce Kamila , uzdrów nas na ciele i duszy, spraw abyśmy żyli wg. przykazań Bożych, rozpal w naszych sercach ogień gorącej modlitwy różańcowej, Duchu Sw proszę również o miłosierdzie Boże i radość nieba dla zmarłego syna Piotra. 

 30. Teresa pisze:

  Duchu Święty uzdrów Krzysia, przywróć Go do życia, uwolnij go od depresji i zniechęcenia do świata i ludzi. Obdarz go spokojem wewnętrznym. Bóg jest wielki.

 31. Wierząca pisze:

  Jezu, ufam Tobie ! Jezu, uwolnij mnie od długów, w które wpadłam przez długi okres bez pracy… Któż, jak nie Bóg ! Tylko Ty możesz mnie od nich uwolnić. Proszę także o wprowadzenie pokoju, harmonii, zrozumienia i miłości w moim obecnym miejscu pracy. Odmień zatwardziałe serca zarządzających. Obdarz mnie, proszę, stałym, godnym i bardzo dobrym zatrudnieniem, dzięki któremu będę wzrastać ! KOCHAM CIĘ, JEZU !

 32. gosia pisze:

  proszę o modlitwę za mojego syna, aby zawrócił się ze złej drogi życia żeby odeszły złe sprawy i żeby  odnalazł dobro w naukach Pana i je naśladowł. Bóg zapłać

 33. Stanisław pisze:

  Duchu Święty pomóz proszę  Alicji B……jest przed operacją…czeka na wyniki……Panie Jezu tchnij swojego Ducha ….uzdrów jej duszę i ciało…..uzdrów jej komórki rakowe……proszę Ciebie Panie Jezu….Bądż uwielbiony w jej komórkach rakowych……..uzdrów je Panie….Tobie chwała i cześć……..Amen

 34. Hlina pisze:

  Proszę Cię Ojcze Danielu o Twoją modlitwę w intencji uzdrowienia Pawła , który ma chore jelito grube.Proszę Cię Boże spraw , aby postawiono dobrą diagnozę ,by to nie był crohn.
  Chwała Tobie Panie.

 35. Elżbieta pisze:

  Proszę Cię Duchu Święty wstąp w moje serce,proszę uzdrów mnie z choroby nowotworowej,dla Ciebie mój kochany Jezu podaję się amputacji nogi.Polecam Ci się  Panie całkowicie.

 36. Joanna pisze:

  Duchu Swiety,pomoz prosze mojej mamusi  Bozeny ,daj Jej duzo sily,zdrowka,prosze takze o zdrowie dla mojego syna,taty,moje i o spokoj w moim zwiazku,zeby nam sie ukladalo i wszystkie zle sprawy  odeszly. Bog zaplac.


Copyright © 2014 Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa - Czatachowa.
Web site powered by WordPress 3.3.1 and Calypso WordPress theme designed by FabThemes.com.