"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 15:00 i kończymy ok. 21:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Ten post dostępny jest także w języku: angielski, niemiecki

Kategoria: Spotkania, Top

1 704 Komentarzy do tej pory

 1. Jaro pisze:

  Ks.Danielu blagam o modlitwe.30.10.2014 o godz.09.30 polskiego czasu mam spotkanie na ktorym beda sie wazyc losy mojej rodziny.Modl sie za mnie zony i trojke naszych dzieci.Objecuje ze przylece do Polski i osobiscie podziekuje.Nie Cie Bog Blogoslawi.
  Jaro

 2. Małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o zdrowie dla moich piersi. Proszę również o błogosławieństwo i zdrowie dla moich najbliższych. Bóg zapłać!

 3. Iwona pisze:

  Szczęść Boże. Ojcze Danielu proszę o wsparcie w modlitwie ,w której proszę Pana Jezusa o spotkanie bratem też Danielem , którego poszukuję od 29 lat. abym chociaż  raz  mogła z nim się spotkać i porozmawiać.

 4. Jola pisze:

  Szczęść Boże! Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji moich sąsiadów, którzy od pokoleń zieją nienawiścią do mojej rodziny, by wyleczyli swe dusze z nienawiści i zawziętości.
  Bóg zapłać