"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 12:00 i kończymy ok. 17:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Kategoria: Spotkania, Top

3 291 Komentarzy do tej pory

 1. Halina pisze:

  Ojcze Danieli, bardzo proszę o modlitwę za mojego bratanka Marka aby nie odchodził od rodziny. Proszę również o modlitwę za moją mamą, która lezy po udarze ze sparaliżowana lewą stroną.

 2. Zlata pisze:

  Otec Daniel prosím o modlitbu za uzdravenie duše môjho syna Silvestra a Daniely, ktorí zišli z cesty Pánovej, pros nech prijmu sviatosť manželstva v katolíckom kostole s požehnaním kňaza. Pán Boh yaplať

 3. Beata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją mamę która dostała ciężkiego udaru ma sparaliżowaną całą prawą stronę, nie mówi i ma skrzep w głowie. Bóg zapłać.

 4. Gabriela pisze:

  OJCZE DANIELU prosze o modlitwe za mojego synaDAWIDA swiatlo DUCHA SWIETEGO zeby wybral dobra droge zyciowa codzi slub nie wiem czy robi dobrze BOG ZAPLAC

 5. ULA pisze:

  OJCZE DANIELU błagam o uzdrowienie Damiana mojego syna od nałogow i depresji ,KOCHAM JEZUSA BÓG ZAPŁAĆ.

 6. Piotr pisze:

  Szczęść Boże ojcze Daniela. Prosił bym o modlitwie za Maćka który jest chory na autyzm . Z Panem Bogiem. pozdrowienia z nad morza. 

 7. Emilia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego kochanego tatę i teściową,którzy chorują na nowotwory złośliwe. Tata ma nowotwór OUN a teściowa raka płuc. Proszę o zdrowie dla NICH. Bóg zapłać.

 8. ania pisze:

  Bardzo prosze o wsparcie mnie w modlitwie o uzdrowienie duszy,ciala i umyslu dziadka Schröder- Schneider ktory jest ciezko chory na raka.Jestem jego listonoszkom w niemczech i widze jego straszne cierpienie .Bog zaplac

 9. URSZULA pisze:

  Ojcze Danielu nigdy nikogo nie prosiłam ale Ciebie proszę o modlitwę  za mnie .Jestem od 10 lat chora na przewlekłą białaczkę szpikową,do tego mam borelioze od 8 lat bardzo cierpię ból czasami jest do nie wytrzymania.Nie proszę o uzdrowienie ale o zmniejszenie bólu …PROSZĘ O MODLITWĘ .
  ps.Jestem bardzo wierząca i wierzę że PAN BÓG wysłucha modlitwy Ojca Daniela ,jateż będę się modliła  bo zawsze modlę się tylko za moich dzieci i za męża a nigdy nie prosiłam nic dla siebie.
  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE I ZA MOJĄ RODZINĘ …BÓG ZAPŁAĆ ..

 10. Mariusz pisze:

  Ojcze Danielu,
  Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie mojego życia z nerwicy, lęków i depresji. Dziękuje bardzo Bóg zapłać. 

 11. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę za moją niepogodzoną z Bogiem i ludźmi schorowaną , będącą już w podeszłym wieku ciocią Haliną..

 12. KASIA pisze:

  Proszę Ojca o modlitwę… o uwolnienie mnie z uczucia lęku, ciągłego zmęczenia, uczuć zranionych w dzieciństwie, tików..jeśli taka jest wola Boża. Proszę o szczególne łaski dla dzieci i męża. (Dziękuję Ci za nich Boże! za to że zbliżasz mnie do siebie.Amen)

 13. KASIA pisze:

  Proszę Ojca o modlitwę o uzdrowienie mnie z leku, ciągłego uczucia zmęczenia,uczuć zranionych w dzieciństwie, tików….Proszę szczególnie o łaski potrzebne dla dzieci, męża. (Dziękuję Ci za nich Boże!za tę trudna drogę, która zbliża mnie do Ciebie.Amen.)

 14. ania pisze:

  Prosze o łaski i błogosławienstwo i prowadzenie podczas operacji serca u   Halii F. która odbedzie się jutro. Dziekuje !

 15. ania pisze:

  Prosze o łaske uzdrowienia, z bólu głowy i oka prawego. Dziekuje. Ania

 16. Jola pisze:

  Ojcze Danielu ,proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie mnie z tarczycy , podejrzenie rak złośliwy , ,Bóg zapłać .

 17. Tomasz pisze:

             Ojcze Danielu zwracam się z prośbą, aby poprzez Twoją wstawienniczą modlitwę, Nasz Bóg, jeśli jest tylko taka Jego wola uleczył mnie z wszelkich dolegliwości, które trawią moją duszę i ciało, a dla moich rodziców zdrowie. Ponadto Ojcze wyproś proszę  łaskę powrotu na łono kościoła  i szybkie pojednanie się mojego Ojca z Naszym Panem oraz wyleczenie Go z nałogu alkoholizmu. Bogu niech będzie chwała. Matulu Przenajświętsza spójrz proszę na dramaty ludzkie i nie opuszczaj nikogo               w potrzebie.  Bądź pozdrowiona, teraz i zawsze.

 18. Dorota pisze:

  Ojcze Danielu,
  Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej córki i męża. Proszę o modlitwę o uzdrowienie wewnętrzne o radość i pokój w sercu, którego mi tak brakuje, Proszę o dary ducha świętego. Jezu pomóż mi tak bardzo potrzebuje Twojego błogosławieństwa, życie mnie przerosło we wszystkim nie radzę sobie z problemami  ,które mnie spotykają w życiu. Postaw Panie na mojej drodze osobę której mogłabym powiedzieć co mnie boli i jak bardzo cierpię. Proszę Panie Jezu o rozeznanie i pomoc

 19. ania pisze:

  Ojcze Danielu,
  proszę Cię o modlitwę – odnalezienie pewności siebie u mnie, uwolnienie z natrętnych myśli,  drogę życiową i za całą moją rodzinę, za męża o powrót do Pana Boga i sakramentów. 
  Z Panem Bogiem,
  Ania

 20. zofia pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za mojego meza,o uwolnienie go z alkocholizmu,o powrot do sakrametow i potrzebne laski dla syna i opieke Matki Najswietszej dla calej naszej rodziny,BOG ZAPLAC ojcze Danielu.

 21. anna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę pomódl się o zdrowie dla córki mojej koleżanki .Karolinka
  dopiero co została matką, a okazało się , że ma nowotwór.

 22. Iza pisze:

  Prosze o modlitwe o uratowanie mojego malzenstwa,nawrocenie i uzdrowienie mojego meza.

 23. Izabela pisze:

  Ojcze Danielu,
  prosze o modlitwę za mojego męża o jego zdrowie oraz za zdrowie córki Dominiki. Bóg zapłać 

 24. Agnieszka pisze:

  OJCZE DANIELU!!!
  Błagam o modlitwę o uwolnienie od zlych dręczących mnie myśli i lęków. Zawsze żyłam z  P Bogiem a cały życie miałam pod górkę. Życie to dla mnie straszna udręka , ale mam małego syna który potrzebuje mamy więc ratuj mnie dla niego JEZU !!!.  Niewiem czy jest dla mnie jakaś deska ratunku  o próbuje wszystkiego. l 

 25. Tomasz.M pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie mnie z dolegliwości w kręgosłupie i umysłu

 26. Renata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moje dzieci ,męża i za mnie o łaski zdrowia ,miłości.Proszę cie Ocze o modlitwę za moje dzieci aby kroczyły dobrą drogą aby nie zbladzili.Bóg Zaplac

 27. AGNIESZKA pisze:

  Ojcze Danielu.Proszę cię o modlitwę za mojego męża chorego na nowotwór.Pomóż Ojcze.

 28. beata pisze:

  PANIE JEZU PROSZE CIE O UZDROWIENIE CHORYCH LUDZI NA NOWOTWORY.JEZUSIE SYNU DAWIDA ULITUJ SIE NAD NAMI GRZESZNIKAMI

 29. beata pisze:

  Panie Jezu dziekuje Ci ze uzdrawiasz moja cała rodzine ,dziekuje ze tak bardzo troszczysz sie o nas,ze tak bardzo nas kochasz nawet gdy jestesmy daleko od Ciebie Ty Panie o nas nie zapomniałes.Prosze nie puszczaj naszych dłoni i Ty Maryjo mateczko nasz która prowadzisz nas do Twojego Syna droga jest stroma czesto na niej upadamy ,ale Maryjo nie puszczaj naszych dłoni gdy zabraknie nam sił abysmy nie zeszli z Twojej drogi pomóz nam tak jak Twój Syn Jezus wstał i szedł do przodu nie ogladajac sie wstecz.PANIE JEZU PRZYMNÓŻ NAM WIARY.AMEN
   

 30. Marek pisze:

  Jezu Jezu Jezu
  Taka wiarę miałem i nadzieje w Twoją pomoc
  Czemu mnie Jezu zostawiłeś kiedy najbardziej potrzebowałem Twojej pomocy???
  /nie mam już sił na modlitwe,
  nie wiem Jezu ,dlaczego mnie zostawiłeś 
  Prosiłem Ciebie o pomoc, gdyż wierzyłem , gdybym nie wierzył w Ciebie  nie modliłbym się 
  Kochałem ,ufałem ,wierzyłem
   
  Marek

 31. Olga pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego Świętej pamięci Ojca który zginął tragiczną smiercia tydzień temu pod kołami pociągu.Jego życie nie było takie jakie być powinno więc teraz pozostała jedynie modlitwa.

 32. Sylwia pisze:

  Jezu ulecz moją duszę ,uzdrów z lęku i niepokoju ,bo nie wiem co się dzieje ,Błagam o zdrowie dla mojej mamy.

 33. Hanna pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe za mnie,o uzdrowienie moich oczu z zacmy.Bog zaplac

 34. Danuta pisze:

  Jezu proszę Cię o uzdrowienie z depresji, lęków. Proszę zmień moje życie uzdrów mnie. Uczyń mnie wolną w twoim duchu, prosze za mojom rodzine. Bardzo dziękuję, Bóg zapłać.

 35. Grażyna pisze:

  Boże proszę o jak najwięcej nawróceń w Sanktuarium Ojca Pio dziś i wylanie  mocy ducha świętego w każdym uczestniku  tego spotkania. Oraz wszelkie łaski dla koleżanki Oli.

 36. Kaziierz pisze:

  Ojcze Danielu  
  Prosze o modlitwe za mnie  cierpie na depresje ,o uzdrowienie ciala i ducha ,.
  Bog zaplac

 37. Danuta pisze:

  Ojcze Danielu  proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie z lęków, depresji. z nerwicy. 

 38. Maria pisze:

  Jezu Miłosierny!
  Błagam Cię o uzdrowienie mojej rodziny, o nawrócenie moich synów, o uwolnienie nas od złego, o uwolnienie synów z nałogów, o dobre relacje rodzinne. Duchu Święty proszę działaj!

 39. Dorota pisze:

  Panie Jezu  proszę o uzdrowienie  córki Magdaleny z choroby genetycznej…

 40. ilona pisze:

  Jezu proszę Cię o uzdrowienie z depresji, lęków. Proszę zmień moje życie uzdrów z nerwicy. Uczyń mnie wolną w twoim duchu. Proszę…

 41. Magda pisze:

  Ojcze Danielu,
  Bardzo proszę o modlitwę za moją przyjaciółkę Julię, którą zły dręczy depresją.
  Bardzo dziękuję, Bóg zapłać.