"Świętość nie jest luksusem dla nielicznych,
ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie" - Matka Teresa z Kalkuty

W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w sanktuarium św. o. Pio na Przeprośnej Górce k/Częstochowy na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 12:00 i kończymy ok. 17:00

 

 

Mapka dojazdowa…

Kategoria: Spotkania, Top

2 936 Komentarzy do tej pory

 1. Cecylia pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o łaskę modlitwy za męża Franciszka został oszukany przez córkę Ewelinę która zgodziła się pszyjąc gospodarstwo po ojcu jak jest wszystko załadwione przez obckie osoby powiedziała że nie wróci mąż stracił wszystko co przez całe życie pracował Panie Jezus raduj Ty wież wszystko co jest naszy rodzinie Jezus Ty się zajmij Eweliną to znaczy ze nas okradła  lipcu było podpisana umowa CHWAŁA TOBIE JEZUS 

 2. jola pisze:

  Ojcze Danielu proszę Ciebie i wszystkich czytających o modlitwę za mojego brata,który jest chory na nieoperacyjny nowotwór,aby Bóg dał mu łaskę wyzdrowienia,proszę o cud bo wiem ,że Pan Bóg może wszystko jeśli taka jest jego wola.Bóg zapłać za modlitwę.

 3. Ania pisze:

  Ojcze Danielu proszę o łaskę uzdrowienia z okropnych, nieustających w tej chwili bółi głowy i oka, twarzy. Mam obrzękniętą twarz , powieki., gorzej widzę na oko lewe. Trwa to od 2,5 lat.  Leki nie działają lekarz  już  nie wie jak mnie leczyć.  Bóg zapłać Ojcze Danielu.

 4. ALICJA pisze:

  Ojcze Danielu. prosze o modlitwe za mego syna Kamila , o laske nawrocenia i uwolnienia z nalogow. A dla  mnie i mojej rodziny laske wiary , milosci , pokory i uwolnienia.  BOG zaplac

 5. adrian pisze:

  ojcze Danielu proszę  łaske w pokonaniu nieśmialości i  spotkania prawdziwej miłości

 6. MONIKA pisze:

  OJCZE DANIELU PROSZĘ CIĘ O MODLITWĘ,O POWRÓT DO ZDROWIA MAŁGOSI ,KTÓRA MA RAKA TRZUSTKI, BÓG ZAPŁAĆ

 7. Monika pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego syna, aby nasz Ojciec w Niebie uleczył jego trudną w leczeniu astmę oskrzelową i obdarzył go potrzebnymi łaskami. Bóg zapłać.

 8. Asia pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwe za moją rodzinę, za tatę żeby wyszedł z nałogu, mamę żeby panowała nad swoimi nerwami, za mnie i siostre i o uwolnienie od zlych duchow. Bóg zapłać

 9. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej córeczki Jadzi, chorej na anoreksję.
  Proszę o wsparcie mojej osobistej modlitwy; o przełamanie w sobie niechęci i żalu wobec teściowej i siostry męża.

 10. agata pisze:

  Ojcze Danielu pomodl sie za mnie o uwolnienie mnie od wszelkich zlych duchow . Mnie i mojego meza i moje dzieci.pomodl sie o zdrowie dla nas wszystkich,

 11. Teresa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o powrót do Boga mojej córki i uwolnienie z nałogu mojego męża.Bóg  za płać.

 12. matka pisze:

  Ojciec Daniela, rozpaczliwie Proszę o pomoc Wyzwolenia alkoholu mojego syna Jana. To bardzo źle z nim, jest w niebezpieczeństwie życia i nie chce iść do wyleczenia. Jesteśmy zdesperowani, i prosić Boga o pomoc. Dziękuję z całego serca.

 13. Marzena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o łaskę uzdrowienia mojej córki Kalinki , gdzie ma wadę rozwojową mózgu . A ma dopiero osiem tygodni.. Proszę o modlitwę . Ojcze proszę o łaskę trwałego zdrowia dla kochanej córki. I dla nas. Bóg zapłać. 

 14. agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu prosze o wstawiennictwo w moich intencjach;prosba za mojego meza Jana o uwolnienie go z nalogu alkoholu i pornografii,za moje corki o dobrych mezow bozych ,o szczesliwy porod dla mojej corki ,i zdrowie jej dziecka,za mojego syna ,o odnalezienia Boga w jego zyciu,o zdrowie duszy i ciala dla mojej rodziny,o swietosc dla mnie,o laske dobrej spowiedzi dla mojego taty,o uzdrowienie z horoby raka prostaty mojego brata ,o uzdrowienie z raka Asi,o rozeznanie zo do mojego zycia,i o swiatlo i madrosc Ducha sw,dla mnie i moich bliskich.Bog zaplac!

 15. Kinga pisze:

  Ojcze Danielu, zwracam się o modlitwę za moich braci o uwolnienie i o to,żeby Kuba się zmienił, żebyśmy się pogodzili i tworzyli szczęśliwą rodzinę.

 16. Agnieszka pisze:

  Ojcze danielu proszę o wstawiennictwo modlitewne w uwolnieniu mojej mamy z ciężkiej depresji oraz mojego brata z jego nałogów daj rodzinie potrzebne łaski dziękuję Agnieszka

 17. krystian pisze:

  ojcze danielu prosze o jedną rzecz zeby moja mama i mój tata mój brat i ja nigdy nie zachorowali na coś grożnego

 18. Lidia pisze:

  ojcze Danielu prosze cie o uwolnienie nas z nalogow mnie i moja corke Katarzyne idaj mi sile i moc,abym mogla dobrze pracowac.

 19. Krystyna pisze:

  Szczęść Boże,
  Piszę w podwójnej sprawie. Po pierwsze zachęcam każdego do uczestnictwa w takim spotkaniu otwartym, nawet zatwardziałych ludzi. Sama byłam po raz pierwszy w tym miesiącu i muszę z przykrością powiedzieć, że bardzo zaparłam sie podczas modlitwy uwielbiane. Z moich ust nie wyszły żadne słowa. Po prostu źle się czułam w tamtym czasie i w miejscu. Drażniło mnie to jak wszyscy nagle oddają Bogu chwałę. Stwierdziłam, że to bardzo sztuczne. Całą modlitwę uwielbiania stałam jak słup, ale łzy ciekły mi po policzkach. Wtedy poprosiłam Boga o rychłą śmierć. Nonsens ktoś powie. Ludzie przyjeżdżają tu po uzdrowienia, a ja po śmierć?? Nonsens, ale tylko Bóg wie co miałam wówczas w głowie, jak bardzo źle się czułam z różnych względów.
  Dodam jeszcze, że po całej uroczystości podeszłam z mężem do ks. Daniela po błogosławieństwo. Z powodu ogromnej ilości ludzi, Ojciec Daniel pobłogosławił nas osobno, a tak bardzo chcieliśmy razem poprosić o modlitwę o dar rodzicielstwa. Ale pomyślałam, że to nie ma sensu, przecież ja źle przeżyłam to spotkanie, na pewno Bóg mi nic nie da. Bo za co? Każdy go uwielbiał a ja nie.
  Ale dzisiaj już widzę pewne owoce Bożego miłosierdzia. Przede wszystkim czuję, że Bóg jest w moim życiu. Do tej pory pomimo, że byłam wierząca i chodziłam do kościoła to Boga traktowałam lakonicznie. Uciekałam się do niego w potrzebach, nie dziękowałam za nic. Żądałam. To było tylko to. Panie Boże daj mi to i to, a jak możesz to jeszcze to. Nie dostawałam  - to nie było modlitwy. Zaczęło się pogarszać z moim poczuciem własnej wartości. Wychodziłam z kościoła. Narzekałam na Boga. Mówiłam , że On wie że mam się prawo na Niego gniewać.
   
  A teraz widzę, że zupełnie inaczej zaczynam myśleć. Najważniejszy jest Bóg. I do Niego trzeba się nieustannie zwracać, ofiarowywać siebie Jemu i Matce Bożej. Od ostatniego spotkania codziennie modlę się o rozpalenie we mnie miłości do niego i ja naprawdę widzę poprawę. Uważam, ze nie przez przypadek trafiła do moich rąk książka "Siostra Łucja mówi o Fatimie". Jest to przekaz o ogromnej wierze i posłuszeństwie wobec Boga tzrech pastuszków. Ich dziecięcy zapał w modlitwie może zawstydzić nie jednego z nas.
  I pomimo, ze ludzie mają wiele zastrzeżeń do takich spotkań, ja sama je mam, to warto pojechać. Warto jeździć, ale nie dla pozoru tylko dla Boga. Na takim spotkaniu drażniące może być tylko jedno – zachowanie niektórych ludzi, ale trzeba pamiętać dla kogo się przyjechało. 
  Kończąc, mam prośbę do ks. Daniela o modlitwę o dar błogosławieństwa w moich małżeńskie oraz o dar poczęcia dzidziusia.
  Bóg zapłać,
   
  Krystyna D.

 20. Irena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o łaskę uzdrowienia dla Krzysztofa, towarzysza życia mojej córki,  ponieważ ma guza w głowie 

 21. agata pisze:

  Zwracam się do Tomasza Pan Bóg , wiara, modlitwa czyni cuda. Wiemy to z własnego doświadczenia Jestesmy z mężem po slubie 9 lat minęło w styczniu. Staralismy się o dzieciątko tyle lat prawie 10 jezdzilismy od lekarza do lekarza powiedzieli ze nie będziemy mieć dzieci mąż miał złe wyniki i ja po zabiegach na kobiecych sprawach w tym 1 bolesne , tez byliśmy w klinice napro technologii i ta sama diagnoza złe wyniki ale będą nas leczyć .Przestalismy jeździć do lekarzy co ma być będzie choć nie jedną łze uroniliśmy oboje (bezpłodni dlaczego my ) ale Pan Bóg ma swoje plany wobec każdego z nas. Na rekolekcjach spotkaliśmy sw.pamięci wspaniałego Księdza i jak każdy Ksiądz nowo nam poznany pytał czy mamy dzieci , nie mamy bo tak było, powiedział nam odmawiajcie codziennie wspólnie cały Różaniec sw. i nie przerywajcie ani jednego dnia, nawet będąc w szpitalu łączyliśmy się telefonicznie by odmówić Różaniec. Wspólnie z mężem odmawiamy litanie do sp.Sw Jana Pawła ll  znamy na pamięć, po prostu wspólnie się modlimy każdego dnia. W marcu tego roku mielismy w parafii peregrynację obrazu Jezusa Miłosiernego , Jezu Ufam Tobie uczestniczyliśmy w niej modląc się jak przy każdej mszy sw. o dar potomstwa. I jeszcze jedno w listopadzie ubiegłego roku przyjechaliśmy z Mężem, Mamą, Siostra jej dzieckiem na spotkanie otwarte na msze sw. z modlitwą o uwolnienie, uzdrowienie, wylanie Ducha Sw. to było pierwszy raz potem w lutym, marcu, kwietniu, maju tego roku zorganizowałam pielgrzymki autokarowe na tą msze sw. za każdym razem z tą sama intencja o dar potomstwa i wieloma innymi intencjami  w lutym miałam pierwszy spoczynek w Duchu sw. podczas rozeznania że są małżeństwa bezpłodne mają teraz spoczynek w Duchu Sw. będą miały potomstwo takie rozeznanie powtórzyło się w marcu i też miałam spoczynek w Duchu Sw. I Dziękujemy Panu Bogu bo na pielgrzymce w kwietniu nie wiedząc już byłam w stanie Błogosławionym jestem w 21 tyg. ciąży (my którzy nie mielismy najmniejszej szansy według lekarzy bo Pan Bóg wie najlepiej co będzie ). W maju dawałam swiadectwo i podczas modlitwy w rozeznaniu było są kobiety które poczną w tym roku 1 będzie miała bliźniaczki da im na imię  Miriam i  Teresa,  druga  będzie miała  chłopca i da mu na imię Paweł a my spodziewamy się chłopca i będzie Pawełek jak Bóg chciał. Jestesmy  Szczęsliwi i Dziękujemy Bogu za ten Cud i dar Potomstwa.  Bóg, Modlitwa także wsód znajomych i wiara czyni CUDA Choć nie raz polała się łza to mówiliśmy sobie z Mężem jak Bóg zechce tak będzie .CHWAŁA PANU Dziękujemy Ci Panie za Dzieciątko , które rozwija się w moim łonie miej je w swojej Ojcowskiej opiece. Agata Damian

 22. agnieszka pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji poczęcia zdrowego dziecka

 23. agata pisze:

  Ojcze Danielu Proszę o modlitwę i jeśli to możliwe o odprawienie mszy sw. za moją siostrę Janine Pogoda która bardzo poważnie jest chora gdzie lekarze rozkładają  ręce ,co z tego ze idzie na pare dni do kliniki reumatologii tam tylko porobią wyniki podadzą silniejsza chemie i do domu z co róż złymi wiadomościami. Janina ma 35 lat 3 dzieci zachorowała 8 lat temu po trzecim dziecku ma choroby , które się nakładają dlatego nie mogą ją wyleczyć choruje na Toczeń układowy, RZS, Gosciec  postępowy, problemy z niedocukrzeniem ,z oczami miała operacje na oczy ale pogorszyło się, jest po 2 mikro udarach, w kolanach zbiera się woda co jakiś czas zciągają  wode w szpitalu , teraz tydz jak leży i dowiedziała się wczoraj z wyników że ma markery rakowe na kobiecych sprawach. Proszę o modlitwę wstawiennicza do Ojca niebieskiego Matki Najswietszej o dar zdrowia , uzdrowienia Janiny Pogoda jeśli będzie wolą Boga i proszę także o modlitwę za moją Siostrę wszystkich którzy będą czytać tę prosbe. Dziękuję z całego serca Agata. Ja wiem i wierze że dla Boga nie ma nic niemożliwego bo to nasz Ojciec niebieski jaka będzie Jego wola tak będzie ale i modlitwa wielu ludzi do Boga sprawia cud.

 24. Ania pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o łaskę uzdrowienia z okropnych bóli głowy i oka spowodowanych najprawdopodobniej 2 naczyniakami które mam w głowie.

 25. Sylwia pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże w naszym małżeństwie oraz o poczęcie zdrowego dziecka. Bóg zapłać.

 26. Małgorzata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o łaskę uzdrowienia. Od pięciu lat walczę z rakiem piersi. Bóg zapłać.

 27. danuta pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę  za mnie i moją rodzinę, aby moja rodzina się pojednała.Bóg zapłać.

 28. leszek z bydgoszczy pisze:

  ojcze Danielu prosze o modlitwe o odrodzenie naszego małżeństwa i o powrót do boga mojej żony Hanny , jesteśmy 2 lata po rozwodzie , bóg zapłać

 29. Łukasz pisze:

  ojcze Danielu proszę o łaskę pokonania nerwicy, która niszczy mi życie i powoduje straszne szkody w wielu sferach mojego życia. Proszę o dar wiary w swoją wartość ponieważ wydaje mi się że jestem mało warty. Nie kocham siebie i mam trudności z miłowaniem bliźniego. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

 30. Tomasz pisze:

  Ojcze Danielu proszę o łaskę uzdrowienia mnie z niepłodności. Lekarze nie dają mi szans a jeżdziłęm do kilku i każdy mówił to samo że prawdopodobnie nie będę mógł mieć dzieci. Jestem załamany tym faktem. Proszę Ducha Św o łaskę uzdrowienia i nadzieji. Bóg zapłać 

 31. Tomasz pisze:

  Ojcze Danielu proszę o łaskę zdrowia gdyż od 5 lat borykam się z problemem odleżyn od tamtej pory już kilka razy leżałem na to w szpitalu . Zaczyna mnie to przytłaczać. Przez to mam problemy w relacjach z kobietami. Bóg zapłać. 

 32. zofia pisze:

  Ojcze Danielu prosze o uzdrowienie z poglebiajacej sie depresji ,relacji w rodzinie ,Bog zaplac.

 33. Marzena z Wejherowa pisze:

  Ojcze Danielu,  proszę o wstawiennictwo dla mojego synka Tomka o zdrowie dla niego. Ma astmę i silną alergię ( zanikaja mu rogówki oczne). Proszę o modlitwę za niego.
  Marzena z Wejherowa

 34. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę-o zdrowie dla męża oraz o dar macierzyństwa-żebym zaszła w upragnioną w ciążę….

 35. Izabela pisze:

  Prosze o modlitwę za mnie i za moja rodzine i o wewnętrzny spokój aby Bóg dał nam przetrwać rodzinne problemy. Bóg zapłać 

 36. Beata pisze:

  ojcze Danielu proszę o łaskę trwałego zdrowia dla mojego 15letniego syna Piotrka który 3 lipca 2015 miał rodzinny przeszczep wątroby z komplikacjami dodatkowo  jest żywiony pozajelitowo  od 14 lat ze względu na krótkie jelita


 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube