Spotkania Wspólnoty MiMJ

Drodzy Bracia i Siostry, ponieważ w liście ks. Wicekanclerza napisanym w imieniu ks. Arcybiskupa Wacława Depo, jest napisane, iż nie ma zakazu prowadzenia spotkań, dlatego spotkania Naszej Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa będą kontynuowane.

15 komentarzy

  1. Proszę o modlitwę w intencji mojego taty , by zmiany na płucach nie okazały się nowotworem . Uzdrowienie chorych – módl się za nami

  2. Prosím modlite sa za moju mamičku. Za jej uzdravenie. Pane požehnaj ju zdravím. Verím v nekonečné Božie milosrdenstvo. Matka Božia oroduj za nás.

  3. Panie Jezu proszę Cię przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny uzdròw i uwolnij Sławka i Pawła ze zniewoleń. Uzdròw ich dusze, serca i ciała.

  4. Panie Jezu proszę Cię przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny uzdròw i uwolnij moje dzieci, uzdròw ich dusze,serce, pamięć i ciało.Dziękuję Ci Jezu.Kocham Cię.

  5. Proszę o modlitwę za syna Mateusza, przeżywa ciężkie chwile , ale tylko Ty, Panie wiesz wszystko i znasz tego powody… Proszę Cię , Jezu,najlepszy z lekarzy, uzdrów Mateusza ,dotknij jego serca ,ciała iduszy.Prostuj drogę jego życia i stawiaj na niej właściwych ludzi.Aniele Stróżu Mateusza ,dopomóż mu we wszystkim, kieruj jego wyborami i decyzjami,czuwaj i chroń od złego.Królowo Różańca Świętego módl się za moim synem . O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami ,którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają! Królowo Rodzin módl się za nami.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.