Spotkania Wspólnoty MiMJ

Drodzy Bracia i Siostry, ponieważ w liście ks. Wicekanclerza napisanym w imieniu ks. Arcybiskupa Wacława Depo, jest napisane, iż nie ma zakazu prowadzenia spotkań, dlatego spotkania Naszej Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa będą kontynuowane.

15 komentarzy

 1. Panie Jezu proszę o potrzebne łaski dla synów Bartosza i Patryka dla nas rodziców oraz dla wszystkich którzy proszą Cię w tych komentarzach o uzdrowienie nawrócenie dla najbliższych i dla Siebie

 2. CHWAŁA TOBIE PANIE JEZU !!!
  Dziękuję Tobie Boże, za to,że te spotkania modlitewne mogą być nadal kontynuowane przez o. Daniela i Wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa. Błogosław Im PANIE JEZU.
  Proszę Ciebie Boże o rozwiązywanie wszystkich spraw o. Daniela i Wspólnoty w Bożym Duchu.
  Zapraszam czytających ten komentarz do modlitwy w tej intencji i w naszych intencjach, które nosimy w sercu aby Dobry Bóg nas prowadził.
  Szczęść Boże!

 3. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa, aby relacje między mną a mężem były lepsze niz dotychczas, oraz proszę o Błogosławienstwo Boze dla naszego pierwszego dziecka synka Mikołajka, oraz o cudowne wyzdrowienie dla mojej teściowej Joli, która ma raka,i jeszcze jedna prosba o uzdrowienie z choroby schizofrenni mojego brata Krzysztofa.
  Bóg zapłac!!!

 4. Proszę o modlitwę w intencji Mateuszka o cud życia dla Niego

 5. Z całego serca proszę o modlitwy w intencji moich rodziców Haliny i Ryszarda o uwolnienie ich od wszelkiego zła jakie ich opanowało o dar przebaczenia i nawrócenia . Ojcze Danielu módl się proszę za nimi . Mateńko Najświętsza prowadź ich do Jezusa . Jezu zmiłuj się nad Nimi , niech się dzieje Twoja Wola . Jezu Ufam Tobie .

 6. Dziękujmy Panu. Serdecznie proszę o modlitwę za moją zniewoloną rodzinę różnymi nałogami i zniewoleniami bez relacji z Bogiem.Proszę szczególnie o modlitwę za męża i synow,uzdrowienie relacji itd.Dziękuję. Proszę też o potrzebne siły dla mnie samej.Z Bogiem.

 7. Proszę o modlitwę za moje zdrowie. Od kilku dni dokuczaja mi okropne bóle układu moczowego. Bez tabletek się nie obywa. Błagam Jezusa żeby uzdrowienie z tych dolegliwości.Panie Jezu Ty się tym zajmij. Oddaje się w Twoje ręce.

 8. Jezu Uzdrawiaj Swoją Mocą Miłości i przebaczenia.

 9. Proszę o modlitwę za mnie jestem w ciąży i za dzieciątko pod moim sercem o potrzebne łaski

 10. Chwała Panu!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *