Spotkanie Modlitewne Otwarte

Zapis spotkania Otwartego jest już dostępny. Kliknij czytaj dalej aby odsłuchać 

 

7 komentarzy

 1. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna.

 2. Proszę o uzdrowienie mojego męża Mateusza, z agresji, braku uczuć, ciągłej złości. Ojcze Danielu dziękuje za zesłane łaski, 3 lata temu uczestniczyłam w spotkaniu na Przeprośnej górce, gdzie doznałam uzdrowienia, zaszłam w ciąże i urodziłam zdrową córeczkę a mój mąż dostał dobrą pracę. Teraz znowu potrzebuje uzdrowienia, mój mąż stał się bardzo niedobrym człowiekiem, stosuje wobec mnie agresję słowną i fizyczną, Ojcze Danielu proszę o modlitwę. Bóg zapłać

 3. Prosze o uzdrowienie z depresji,o pomoc w powrocie do pracy,prosze o uwolnienie meza z alkocholizmu i wszelkie potrzebne laski w naszej rodzinie,dziekuje za laski juz otrzymane.

 4. Łączę się dziś z Przeprośna Górką. Proszę o modlitwę w intencji mojej urodzonej przedwczesnie córeczki. Ponadto z ufnością polecam Bogu wiadomą trudną sprawę.

 5. Serdeczne Bóg zapłać O. Danielowi
  i Wspólnocie MIMJ za modlitwę za nas.
  Niech Wam Bóg błogosławi…
  Zapewniam o modlitwie.
  Do zobaczenia.

 6. Milý otec Daniel. Prosím o modlitby za uzdravenie mojej mamičky Jožky z rakoviny kože, aby už nemusela brať náročnú liečbu a bola zdravá. Verím, že náš milosrdný Pán Ježiš Kristus sa na príhovor svojej mamičky Panny Márie nad ňou zľutuje a uzdraví ju. Pán Boh zaplať za modlitby.

 7. Niech Bóg błogosławi te wspólnotę końca czasów, a Ewangelia będzie głoszona po całej ziemi mówi Pan.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.