Spotkanie Ogólne 19 Maj 2018

Umiłowani Siostry i Bracia , Rodzino Miłości i Miłosierdzia Jezusa. Z wielką radością zapraszamy Was na spotkanie charyzmatyczne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, w najbliższą sobotę 19 maja, na Przeprośną Górkę, do sanktuarium św. O. Pio, na godzinę 12.00.

Temat spotkania: Św. o. Pio i Maryja.

Zapraszamy również na odpust do Pustelni w Czatachowie, w niedzielę 20 maja, na 10.00, na Mszę Św. i Uwielbienie Ducha Świętego.

Prosimy, weźcie na spotkanie sobotnie, transparenty, róże i świece dla Maryi oraz w miarę możliwości białe ubrania.

O. Daniel i Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa.

Ps. Aby dobrze przygotować się do tych wydarzeń, zachęcam do odmawiania następujących modlitw:

Duchu Święty, Duchu Miłości i Miłosierdzia wzywam Cię i pragnę.

Przyjdź jak deszcz na wyschniętą ziemię mojego serca.

Przyjdź jak wiatr i porusz moją duszę.

Przyjdź jak olej i namaść moje ciało.

Przyjdź jak ogień, abym płonął Twoją Miłością.

Przyjdź i zamieszkaj we mnie, abym żył w Twojej obecności i stał się świątynią Twojej Chwały.

Przyjdź, abym stał się Nowym człowiekiem żyjącym według Twej Najświętszej Woli jak Maryja Twoją Piękna i Umiłowana Oblubienica. Amen.

Maryjo Oblubienico Miłości, przyspiesz swoimi modlitwami przyjście Twojego Oblubieńca do mojego serca i życia, bo tęsknię za Nim, potrzebuję Go i Kocham Go.

Niech przyjdzie do mnie przez Ciebie i dokona we mnie cudów swego Miłosierdzia.

Amen.

O. Daniel

Jeden komentarz

  1. Drogi nasz Ojcze Danielu, tak bardzo obdarowanyprzez Ducha SwietegoJesteśnarzedziem w ręku Boga. Dziękujemy, że nie boisz się mówić prawdy, że czas powtórnego przyjęcia Pana, który chce jak najwięcej ludzi ocalić jest bliski Wasza wspólnota i wiele innych prawdziwych wspólnot przygotowuje ludzi na koniec czasów, nie koniec świata, którego się tak wielu boi.Ale po co się bać,skoro mamy Maryję za Matkę, skoro jesteśmy napełnieni Duchem Świętym, który daje odwagę,radość i pomaga w walce z szatanem szczególnie mocnym teraz.Bedac apostołami Matki Naszej walczymy z mocą z demonem,który przegra,Nie znając przyszłości zawładnia wielu, ale też równocześnie wieloma duszami zawładnia Jezus i uzdrawia, jednocześnie zbawiającej duszę. Jezu jak potężna jest Twoja mądrość,wciąż podziwiam miłosierdzie Twoje Panie,Bądź Uwielbiony. Niech będzie Uwielbione Twoje Imię, jesteś tak logicznym strategiem Panie, że aż dech zapiera z zachwytu i łzy radości wyciska Twoja Miłość.Kocham Ciebie Jezu ,bądź przy nas razem z Matką Twoja, a nie zginiemy na zawsze,choć być może przyjdzie nam oddać życie w Imię Twoje , będziemy żyć w prawdziwym , szczęśliwym Twoim świecie. Z którego wyszliśmy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.