Spotkanie Otwarte 16 Czerwiec – o. Pio i konfesjonał

Umiłowani Siostry i Bracia, Rodzino Miłości i Miłosierdzia Jezusa!

16 czerwca, w najbliższą sobotę na Przeprośnej Górce, o godzinie 12.00 rozpocznie się spotkanie charyzmatyczne z modlitwą o uzdrowienie, uwolnienie i wylanie Ducha Świętego. Temat spotkania:

o. Pio i konfesjonał.

Przyjedzcie na spotkanie ubrani na biało z różami i świecami oraz ze swoimi transparentami.

Błogosławię Was z całego serca przez Serce Maryi. Czekamy na Was z modlitwą.

O. Daniel i Wspólnota MIMJ

6 komentarzy

  1. Prosze o blogoslawienstwo boze, uzdrowienie duchowe i fizyczne dla mojej corki z choroby SM, uzdrowienie meza z nalogu alkocholizmu i wszelkie laski dla calej rodziny. Jezu ufam Tobie.

  2. Boże Miłosierny za wstawiennictwem Ojca Pio, proszę o łaskę nawrócenia, oddalenie zła, powrót do wspólnoty modlitewnej dla młodzieży, mojej wnuczki Oliwi.

  3. Ojcze Pio proszę wybłagaj u Jezusa Miłosiernego łaskę dobrej, niestresującej pracy dla mojego męża Piotra. Jezu Ty się tym zajmij.

  4. PROSZE O ŁASKĘ UZDROWIENIA BARTKA , ZDROWIE, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOZE I POTRZEBNME ŁASKUI DLA RODZINY I LASKĘ POTOMSTWA. BÓG ZAPLAĆ

  5. prosze o modlitwę błagalno dziękczynną w intencji syna MARCINA I ZONY MAŁGORZATY O O MIŁOSIERDZIE I BŁOGOSLAWIEŃSTWO BOŻE , ODDALENIE ZŁA , ŁASKE NAWRÓCENIA I UZDROWIENIE ICH MAŁŻEŃSTWA.

    PROSZĘ O MIŁOSIERDZIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOZE , ZDROWIE I POTRZEBNE ŁASKI DLA , MOJEJ MAMY ANNY , SIEBIE , MĘŻA I DZIECI Z RODZINĄ , CAŁEJ MOJEJ RODZINY I RODZINY MEŻA ANTONIEGO ORAZ MIŁOSIERDZIOE BOŻE , ZDROWIE , POTRZEBNE ŁASKI I UWOLNIENIE OD ALKOCHOLIZMU LESZKA KOKOSZA . BOG ZAPLAĆ

    PROSZĘ O BOŻE MIŁOSIERDZIE, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO , I UZDROWIENIE Z CIĘŻKIEJ CHOROBY OLI Z RODZINY KUBAL Z KROSNA , DUCHOWE WSPARCIE I WIARĘ I NADZIEJĘ DLA MĘŻA TOMKA I ŁASKĘ POTOMSTWA BÓG ZAPŁAĆ

  6. prosím o modlitbu za Nikolku, aby rozpoznala zlo a vytrvala v modlitbe

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.