Spotkanie Otwarte 21 Lipca – WAŻNE INFORMACJE

W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ ORGANIZACYJNĄ SPOTKANIA OTWARTEGO 21 LIPCA PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMY INFORMACJAMI

1.  Wejściówki na spotkanie w dniu 21.07.2018 będą do nabycia przed spotkaniem przed Halą Sportową w Częstochowie. Bilety można nabywać w dniu spotkania od godziny 8.00

Zostanie wydzielonych 8 stanowisk na których będzie można nabyć wejściówkę na dowolny sektor. Ofiara za wstęp na halę 15,00 zł, natomiast ofiara dla osób pozostających na zewnątrz 10,00 zł.

2. Ze względu na spodziewana dużą ilość uczestników przygotowano również duży telebim i dodatkowe miejsca na parkingu pod Halą Sportową. Na parking prosimy zabrać ze sobą krzesełka do siedzenia.

3. Ze względów bezpieczeństwa przed wejściem na halę sportowa oraz na wydzielone miejsce na zewnątrz hali będą sprawdzane wszystkie torby, torebki, plecaki, itp.

 Prosimy aby nie zabierać ze sobą:

 • noży,
 • ostrych narzędzi,
 • butelek szklanych,
 • szklanek i kubków (jedynie plastikowe),
 • talerzyków i innych rzeczy niebezpiecznych.

Wszystkie te rzeczy będą zatrzymywane przy wejściu i oddawane dopiero po zakończeniu Spotkania.

5. Do dyspozycji uczestników spotkania został udostępniony parking na stadionie „Włókniarza” obok Hali Sportowej. Autokary mogą parkować tak jak dotychczas na mniejszym parkingu przy „Włókniarzu” a samochody osobowe mają udostępniony wjazd na stadion „Włókniarza”.

6. Dla rodziców z dziećmi zostanie udostępniona sala gimnastyczna, gdzie dzieci będą mogły się pobawić lub pograć. Na sali gimnastycznej mogą przebywać dzieci wyłącznie z rodzicem lub opiekunem pełnoletnim. Dzieci mogą zabrać ze sobą na sale gimnastyczną swoje zabawki, gry planszowe, lekkie piłki czy inny drobny sprzęt sportowy.

Wejście na salę gimnastyczna będzie bezpośrednio z głównej hali  (obok ołtarza).

Poniżej zamieszczamy plany rozmieszczenia sektorów oraz strefy wydzielone na zewnątrz Hali Arena 

Spotkanie Otwarte 21 Lipca Plan rozmieszczenia sektorów na Hali Arena

Plany można pobrać w pdf poniżej 

Plan_Hali Arena

Plan_strefy_wydzielonej_zewn_2018

3 komentarze

 1. Szkoda, że nie w Pustelni w Czatachowej, była by możliwość zobaczenia domu Maryji i tej pięknej pustelni. A róże dla Matki Naszej nie!!!Nie będzie procesji fatimskiej?!Miło będę wspominać modlitwy na Przeprośnej, na powietrzu wśród zieleni,gdzie procesja uczciła Maryję różami i palącymi się świecami. szkoda , i nie bolało, że deszcz łał nieraz strumieniami, i zimno doskwierało,coś w końcu trzeba Bogu i Matce ofiarować no nie.To było piękne spotkanie na tej pustelni, szkoda! Będę jednak teraz.

 2. Spotkanie rozpoczyna się o 12.00 natomiast bilety mozna kupić od 8.00. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć o której trzeba być aby wejść na halę. Najlepiej o 8.00. Więcej informacji można przeczytać tutaj http://mimj.pl/spotkanie-otwarte-21-lipca-wazne-informacje/

 3. W informacji brakuje harmonogramu spotkania.
  Wiadomo tylko, że bilety są od 8.00.
  Prosiłbym o uzupełnienie informacji.

  PS. Prosiłbym też o sugestię na którą trzeba być, by spokojnie móc nabyć bilet na halę, bo pewnie się rozejdą.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.