Transmisja On-line z Mszy Świętej Spotkanie Otwarte Styczeń 2019

Wszystkich z Was, którzy z jakiś przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w najbliższym spotkaniu zapraszamy na transmisje On-line z MSZY Świętej. Transmisja pojawi się ok 13.00 (13.00-13.30) na tej stronie tutaj pod spodem oraz na naszym Facebooku pod adresem >>> https://www.facebook.com/WMiMJ

8 komentarzy

  1. Zazwyczaj zostawiamy nagranie Mszy jeszcze długo na stronie

  2. Dziękuję za transmisje ze spotkań otwartych oraz z Pustelni.Codziennie chociaż na chwilę łączę się z Wami i doznaję wielkiego pokoju.Dzięki Ci Panie za Ojca Daniela który pomaga zbliżać się nam do Jezusa i Matki.Niech Pan dotyka wszystkich i Błogosławi

  3. Zawsze będę uklekać przed Tobą Panie, Królu mojego Serca, ,bo jesteś godzien największej czci.Badz Uwielbiony,Jezu Mężu Boleści w Najświętszym Sakramencie Amen.

  4. Od kiedy, dałeś mi łaskę Panie,bym Cię oczami duszy ujrzała na Hostii Świętej, chce Ci oddać Największą czesc przez przyjęcie Ciebie Ukochana Miłości na klęcząco, bo Jesteś Godzien Uwielbienia.Ty pochylasz się do mnie Jezu i dajesz przykład księżom i nam jak mamy Naszego Boga w Najświętszym Sakramencie uczcić.Jako żertwa ofiarna będę wynagradzać Twojemu Sercu w Agonii i uklękac przed Twoim Majestatem.Tak mi przykro Jezu, że tak mało wynagradzałam Tobie, za to odstępstwo Hierarchów.My chcemy klękać !!kapłani, a wy możecie się do nas pochylić.U nas jeszcze wiara nie upadła na wsi w Iwoniczu i mamy balaski i klęczniki w bocznych ławach.i chwała Panu Jezusowi!!!

  5. Ktoś wie czy będzie transmisja na żywo o uzdrowienie w dniu 26.01.2018 po godzinie 16 ? Szczęść Boże.

  6. Chce obejrzeć jutro tą Mszę z Ojcem Danielem

  7. MSZE ŚWIĘTE O UZDROWIENIE SĄ BŁOGASŁAWIEŃSTWEM DLA TYCH ,KTÓRZY NIE MOGĄ W NICH UCZESTNICZYCH Z POWODÓW ZDROWOTNYCH I INNYCH.

  8. Dziękuję bardzo!!! „Niech Wam PAN błogosławi…”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.