Wszystkich słuchających transmisji proszę o komentarze w tym wpisie. Wszelkie uwagi bardzo mile widziane. Będę się starał reagować jak najszybciej byście mieli dobry odbiór :)

Kategoria: Spotkania

50 Komentarzy do tej pory

 1. Wiesława pisze:

  Ojcze Danielu błagam o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej

 2. magda maria zaslona pisze:

  jak odsłuchać ja mam na tej stronie Koszalin

 3. Jacek pisze:

  niemoge byc dzisiaj zwami osobiscie ale gdybym byl to bym prosil o zdrowie dla mojego rocznego siostrzenca Jasia ktory jest chory a lekarze jeszcze niewiedza co mu jest .Jesli wspomnicie go w myslach bede rad  .Wierze w sens spotkan wspulnoty bo mnie zmienily o 100% . zycze dobrej pogody dziekuje  

 4. Stanisława pisze:

  Jezu ratuj moją rodzinę….uzdrów nasze relacje rodzinne. Ufam Ci Jezu. Dzięki Ci składam… 

 5. Stanisława pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej koleżanki Marty 

 6. Stanisława pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie moich sióstr Bożeny i Wiolety z choroby nowotworowej.  Ufam Ci Jezu

 7. Stanisława pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mojego dorosłego syna Adama o nawrócenie, uwolnienie,  uzdrowienie, o pracę… o kontakt z ludźmi,  o odnalezienie Boga w tym swoim internecie.. 

 8. Monika pisze:

  BOZE MILOSIERNY prosze uwolnij mojego meza od alkoholu daj mu laske nawrocenia uzdrow nasze relacje niech zapanuje miedzy nami milosc i pokoj.prosze tez o uwolnie nie mnie z zazdrosci nerw i klotni i wsszelkiego zla ktore we mnie jest..bog zaplac.MONIKA

 9. Klaudia pisze:

  Ojczę  Danielu proszę o modlitwe  zebyś pomogl mi wyleczyć sie z lekków ,oraz wszystkich chorób jakie w sobie mam ,a także z kłopotów rodzinnych o podział majątkowy dla mojej mamy Krystyny oraz dla mojej calej rodziny zeby nie było zadnych zmartwien  Chwała Panu 

 10. Anna pisze:

  O Danielu proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej. 

 11. Maria pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moja siostrę Halinę o uwolnienie z uzależnienia od nikotyny,
  O łaskę i dar potomstwa dla Krystiana i Agnieszki . Proszę o łaskę spowiedzi i powrót do Boga dla męża Eugeniusza   

 12. Maria pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją rodzinę o łaskę przemiany serc, dary Ducha Swiętego , uwolnienie od napaści złych duchów, oraz zgodę w rodzinie i rozwiązanie  spraw majątkowych w Duchu Prawdy i Miłości zgodnie z Wolą Bożą. 
  O łaskę zdrowia na duszy i ciele oraz wyzwolenie z mocy i kręgu zła dla brata Jacka

 13. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moich bliskich z prośbą o potrzebne łaski, zwłaszcza dar nawrócenia

 14. Ala pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o cud poczęcia i narodzin zdrowego potomstwa.

 15. irena pisze:

  O dANIELU PROSZE O MODLITWE ZA MOICH SYNOW O NAWROCENIE I UWOLNIENIE Z OPETANIA pROSZE O MODLITWE ZA MOJEGO BRATA ABY NIE UTRUDNIAL NAM ZYCIA I NIE BLOKOWAL NAS W NASZYCH SPRAWACH PROSZE O BLOGOSLAWIENSTWO DLA MOJEJ RODZINY I ZGODE W MOIM MALZENSTWIE I RODZINIE CHWALA PANU

 16. Marysia pisze:

  Panie Jezu uzdrów mojego męża aby otworzył swoje serce na Ciebie i ulecz  nasze małżeństwo

 17. Joanna pisze:

  Słucham tej transmisji dzięki mojemu cudownemu chłopakowi który poprzez Boga dał mi wiarę w sb i na nowo zaczełam żyć w prawdzie i miłości.

 18. Tomasz Białko pisze:

  Cecylio nie wiem, jak ci pomóc. Próbuj wszystkie kanały na dwa sposoby, które są podane na stronie. Lub bezpośrednio ze strony http://www.opoka.fm lub http://www.transmisja.czatachowa.pl

 19. cecylia pisze:

  Bardzo prosze o pomoc w połąćzeniu się z wami na modlitwie podczas spotkania otwartego. Bardzo chciałabym sie razem modlić.

 20. cecylia pisze:

  chciałabym bardzo łączyc się nazywo, ale nie mogę połączyć sie przez internet. Jescze w ubiegłym miesiącu mogłam sie łączyć bezpośrednio, a dzisiaj nie mogę. Prosze o pomoc w połączeniu.

 21. Teresa pisze:

  Szczęść Boże,słuchałam 17 -go  grudnia Mszy Świętej ale głos był .słaby jestem osobą starszą i trochę  ze słuchem jest nie tak a może nagłośnienie jest słabe w kościele,Bóg zapłać za wszystko co robicie dla nas owieczek.

 22. admin pisze:

  Problem w tym, że zbyt wiele osób słuchało przez stronę, a nie przez Winampa czy Windows media Playera. Wyobraźcie sobie kilkaset osób klikających co chwilę F5. Serwer nie wytrzymywał takiego obciążenia. No, ale mądry Polak po szkodzie ;) Wierzę, że za miesiąc będzie lepiej.

 23. admin pisze:

  Wejdźcie na stronę http://www.opoka.fm i tam włączcie player powinno być lepiej. Za dużo ludzi wchodzi na naszą stronę i co chwilę odświeża.

 24. Anna pisze:

  juz dziala :-)

 25. Kasia pisze:

  brak przekazu próbowałam f5 i nic

 26. iwona pisze:

  byłam na ostatnim spotkaniu po raz pierwszy i od kilku dni zauważyłam u siebie duże zmiany.
  JEZU UFAM TOBIE

 27. Michał pisze:

  O Panie wyzwól mnie od moich uzależnień bym szedł drogą zbawienia. Uwolnij mnie od złych emocjonalnych uwiązań od kobiety.

 28. Agata pisze:

  Witam. Mieszkam poza granicami kraju. Uczestniczę w spotkaniach przez internet. W lipcu byłam osobiście pragnęłam spotkać się z O.Danielem nie udało mi się. Szkoda. PROSZĘ o modlitwę bardzo potrzebną Ojcze Danielu. Pomóż prosić Najwyższego o łaskę dla małżeństwa mego. Agata.

 29. Agata pisze:

  Mieszkam bardzo daleko słucham przez internet, jest pięknie. Może w lipcu uda mi się być osobiście.

 30. Urszula pisze:

  Pokój i Dobro!
    Dziękuję za transmisję. Jeśli chodzi o jego jakość, to: bardzo słabo słychać nagłośnienie Mszy św. i potem modlitwy po Eucharystii. Po prostu zła, jakość, odbiór. Domyślam się, że to złe ustawienie przekazu z  głośników. Dobra akustyka  zespołu śpiewającego.Słychać każde słowo. Jeśli to możliwe, proszę o poprawę jakości, bo na nic taka modlitwa, kiedy musimy się domyślać treści modlitwy.
  Pozdrawiam ciepło i życzę dobrych decyzji.
  Urszula

 31. Monika pisze:

  Niestety nie otwieraly sie na zmiane strona, albo pozniej transmisja. Moze bylo nas na raz za duzo on line.. :-) Juz nie moge sie doczekac kazania  w archiwum.
  A moze byloby mozliwe rozwiazac sytuacja jak Radio Fara. Juz trzeci rok jak slucham transmisje ze spotkan na zywo. :-) i jest luks.
  no chyba, ze tylko u mnie nie dzialalo? … hm… zlosliwosc rzeczy martwych
  pozdrawiam goraco :-)

 32. Wiwsława pisze:

  Witam ! Wczoraj chciałam posłuchać transmisji ze spotkania ale strona nie otwierałam sie :(   Szkoda że nie ma plików do pobrania by posłuchać w innym czasie. Nie tylko u mnie nic nie działało. Pozdrawiam

 33. Danuta pisze:

  W transmisji Mszy św.przerwany został odbiór , nie wiem czy tylko u mnie czy też u innych ?Z Bogiem

 34. admin pisze:

  Co to znaczy Danuto, że nie możesz go otworzyć? Widzisz go w ogóle? Jeżeli go widzisz to powinien działać, ale dopiero podczas spotkania otwartego 15'go stycznia.

 35. danuta pisze:

  nie mogę otworzyć tej playera

 36. Maria pisze:

   
  Bardzo dobry i czysty przekaz. Dziękuję Panu Bogu ,ze mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu .Maria

 37. admin pisze:

  Problem w tym, że właśnie kazania mam tylko drugą połowę, dlatego suzka osób, które nagrywały spotkanie. Tę połowę kazania wrzucę, jak znajdę chwilę. Będzie normalnie w kazaniach.

 38. Piotrek pisze:

  a jak posłuchać spotkania z 18 grudnia teraz (to znaczy po spotkaniu, już nie na żywo tylko jako archiwum?). byłem na nim ale chciałem odtworzyć tacie
  (byłem po raz pierwszy, zmarzłem ale było super )

 39. admin pisze:

  Ale w nagraniu nie ma echa. Wystarczy puścić kazanie, które jest na stronie dostępne.

 40. Bogumiła pisze:

  Chodzi o echo, które pojawia się z sekundowym opóznieniem.  Rozumiem, że to sprawa akustyki , a nie cel zamierzony. 

 41. admin pisze:

  Transmisja była na żywo. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z przesunięciem czasu :)

 42. Bogumiła pisze:

  Byłam obecna na spotkaniu. Nastepnego dnia przesłuchalam transmisję. Głos Ojca Daniela przesuniety w czasie, jakby mówily dwie osoby. Nie wiem ,czy dobrze zrozumiałam, ale to chyba nawiązanie do dawnej tradycji " dwóch świadkow". Ojcu chodzilo o podkreślenie, prawdy głoszonego Słowa ? 

 43. Cecylia z Mamą pisze:

  Nie możemy teraz być z wami fizycznie ale jesteśmy  przed komputerem i uczestniczymy w spotkaniu. Panie Jezu daj nam Swojego Ducha.

 44. Krystyna pisze:

  Chwała Panu! Memu Bogu Królowi!
  Odbiór b.dobry

 45. alina pisze:

  Nie mogę otworzyć (:, nie wiem dlaczego?

 46. Monika pisze:

  Relacjonowanie spotkan na zywo to kapitalny pomysl!! Dzieki temu wlasnie lacze sie z Wami w Londynie.  Jezeli chodzi o odbior – jest bardzo bardzo dobry  -  prosto z serca do sercaJ  Dziekuje!!! Pozdrawiam Was wszystkich w PanuJ – Monika

 47. admin pisze:

  Przerpraszam za te szumy w pewnym momencie ;) Moja wina.

 48. ewa pisze:

  Bardzo dobry, czysty przekaz:)

 49. Mateusz pisze:

  fajne

 50. Monika pisze:

  Bez uwag :)