Kochani DobreMedia mają awarię strony spróbujcie włączyć video klikając w ten link:

http://transmisja.czatachowa.pl/tv.html

Kategoria: Ogłoszenia, Spotkania

114 Komentarzy do tej pory

 1. Agata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją całą rodzina a w szczegulności za mamę która jest chora już od wielu lat na reumatyzm jest jej bardzo ciężko funkcjonować w codziennym życiu. Ma problemy z poruszaniem a teraz doszły jeszcze problemy z jedzeniem, chodż wiem że nie raz chciala by normalnie pojechać do kościoła w miare funkcjonować ale choroba jej na to nie pozwala pozostaje słuchanie transmisji katolickiego radia podlasia.

 2. jarek pisze:

  Ojcze Danielu  prosze o prawdziwa milosc i dobra zone
   
   
   

 3. Maria pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe wyzwolenia z roznych nalogow dla Ryska,Michala, Angie ;Filipa.O zdrowie  z bolow glowy dla meza i corki oraz wyzdrowieniedla mnie z lekow i depresji.Prosze rowniez o przywrocenia zgody w naszych rodzinach i o uzdrowienie miedzypokoleniowe.

 4. Ewa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w uzdrowieniu mnie z nieuleczalnej dla ludzi choroby stwardnieniu rozsianym, wiem ze dla Boga nie ma przeszkód i wierzę w to gorąco, Jezu ufam Tobie.

 5. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę za syna Grzegorza aby znalazł drogę która prowadzi do Pana i ma sens życia .A dla mnie odpowiedz na moje życie odwagę i głos Pana cóż mam robić i jak Go słuchać aby usłyszeć. Z Panem  Bogiem.

 6. Urszula pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją rodzinę aby Boże błogosławieństwo i Miłosierdzie obficie spływało na nas.Bardzo potrzebujemy Boga w naszej rodzinie-mój mąż -przeklina na kościół i kapłanów ,nie korzysta od wielu lat z sakramentów św., syn ma schizofrenię i dręczenia demoniczne[było rozeznanie]  traci wzrok ,córka ma problemy hormonalne z powodu anoreksji,a ja  jestem tym wszystkim załamana i mam silne lęki o przyszłość.

 7. AGNIESZKA pisze:

  OJCZE DANIELU słucham przez internet kazań i spotkań MSZY ŚW a PAN BÓG  działa .Dzięki łasce bożej mogłam być po raz pierwszy 21 lutego na mszy osobiście było cudownie .jeżeli BÓG pozwoli,to chciałabym całą rodziną jeżdzić jak najczęściej .DZIĘKUJĘ za tak piękną posługę .NICH DOBRY BÓG I MARYJA dodają siły do tak owocnej pracy .PROSZĘ o modlitwę do BOGA za cała moja rodzinę a szczególnie za syna o przemianę serca aby zbliżył się do BOGA .NIECH ŻYJE CHRYSTUS I MARYJA!!!!

 8. cecylia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o nawrócenie mojej córki Moniki prośi mama.

 9. Monika pisze:

  Ojcze Danielu, dziękuję Ci za te wspaniałe spotkania modlitewne, za to że na nowo poczułam w sercu miłość Bożą… Proszę Cię z głębi serca o modlitwę za moją kochaną mamę. Zachorowała na nowotwór, lekarze dają małe szansę na wyleczenie. Ona tak bardzo zawierzyła się Bogu i opatrzności Bożej. Siostra Monika

 10. Danuta pisze:

   
   
   
  Ojcze Danielu  proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej rodziny  [męża, syna, córki i mnie] od zła ,które nas nęka- byłoby tego  bardzo dużo do pisania – i od chorób – syna ze schizofrenii i o uzdrowienie oczu ,bo grozi mu ślepota a córki  o uzdrowienie z problemów hormonalnych i żołądkowo jelitowych. Ja modlę się o to już kilkanaście lat -jak dotąd bezskutecznie -wiele też razy wysyłałam prośby  o modlitwy wstawiennicze m. in. do Waszej Wspólnoty i bardzo mnie boli że tyle modlitw  i tak jakby Pan Jezus  nas omijał.Proszę pamiętaj Ojcze Danielu o nas w modlitwie.Danuta
   
   
   

 11. Barbara pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w intencji mojego meza i mojego syna o laske nawrocenia dla nich. Prosze o dary Ducha Swietego, o gleboka wiare, o zwiazanie Szatana aby nie mogl trzymac ich w niewoli, prosze o pokore dla nich i o zniszczenie pychy i buntu. Jezu ufam Tobie i wierze ze wysluchasz modlitw zanoszonych w mojej intencji.

 12. ola pisze:

  Proszę o modlitwę za moje dzieci i męża  Józefa 

 13. ola pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moje dzieci  zaczyna się picie alkoholu  złość atak na modlitwe

 14. Magdalena pisze:

  Ojcze Danielu! Staraliśmy się z mężem rok o dzieciątko – wyniki badań męża, moja diagnoza -wszytko było przeciw. 16 sierpnia 2014 roku po raz pierwszy byliśmy na Mszy Świętej Uzdrowieniowej, którą prowadził Ojciec. Na Mszy prosiłam o potrzebne łaski – 12 września 2014 roku dowiedziałam się że jestem w ciąży. Dziękuję Panu Bogu za ten CUD, kolejny zresztą. Dziękuję Ojcu Danielowi za te wspaniałe, tak potrzebne wszystkim Msze Święte Uzdrowieniowe, Sam Pan Bóg działa tam wielkie cuda a Ojciec Daniel pomaga nam zwykłym ludziom czerpać z Darów Samego Jezusa i Maryi. Wielka szkoda że nie ma  teraz na bieżąco Mszy Świętych w internecie, to takie przykre. Nie wiem dlaczego ich nie ma. Proszę też o gorącą modlitwę za mojego synka, który w styczniu skończy 5 latek – o uzdrowienie go z choroby nerek – wierzę że to będzie kolejny CUD. Niech będzie Pochwalony Bóg Przenajświętszy i Chwała Jezusowi i Maryi.