Kochani DobreMedia mają awarię strony spróbujcie włączyć video klikając w ten link:

http://transmisja.czatachowa.pl/tv.html

Kategoria: Ogłoszenia, Spotkania

97 Komentarzy do tej pory

 1. Anna pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa dla którego nie ma rzeczy niemożliwych o zdrowie fizyczne ale przede wszystkim psychiczne i uwolnienie od nienawiści nawrócenie i ratunek dla  Taty widzę że sam nie da rady nas nie słucha ,ale widziałam ile ludzi zostaje uzdrowionych przez Ducha Świętego ufam że nawet tą trudną sprawę Pan może zmienić i wyprostować drogę życiową Taty   Dziękuję za wszystko co mam i co może za mało doceniam Błagam o zdrowie światło Ducha Świętego dla męża ,dzieci i dla mnie ,a najbardziej proszę o uzdrowienie dla Karolinki Chwała Panu !

 2. Mateusz pisze:

   
  Ojcze Danielu o modlitwie w mojej intencji ponieważ nie wiem co się ze mną dzieje byłem u pewnego egzorcysty który kazał mi brać leki ponieważ stwierdził że prawdopodobnie jestem chory pomagało mi to tylko w jednej rzeczy że byłem spokojniejszy. Jak odstawiłem leki miałem sny w których ukazywał mi się jeden i ten sam demon słyszę charakterystyczne pukanie w ścianę i w okno byłem duszony ukazywała mi się czarna postać na jawie w kościele się zachowuje dziwnie ale mogę we mszy św.uczestniczyć chodze do spowiedzi modle się i ostatnio się zmieniłem pod wpływem tych sakramętów i modlitwie.Zauważyłem też że mam objawy choroby psychicznej-schizofrenii.
  Prosze Ojcze nic mi nie pomaga i nie widze sęsu życia wycofuje się społecznie.Chciałbym normalnie żyć i funkcjonować.

 3. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego kontrolnego badania TK, od urodzenia choruję na wodogłowie…

 4. Amelia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, która ma raka płuc. Pragnę jeszcze jak najwięcej czasu spędzić z nią. Proszę także o modlitwę w intencji mojego męża, który jedzie na spotanie otwarte 15 listopada po raz pierwszy. Oby przestał pić i miał siłę walczyć o naszą rodzinę, obyśmy byli dobrymi rodzicami dla naszego synka. Ja również przyjadę modlić się osobiście w Częstochowie ale w grudniu. Jeszcze raz Ojcze Danielu błagam o modlitwę za mamę i męża.

 5. Iza pisze:

  Proszę z całego serca o uzdrowienie duchowe, bym mogła wrócić do normalnego życia i zapomnieć o nadprzyrodzonych mocach oraz bym ponownie odkryła sens życia, proszę także o modlitwę o zdrowie dla rodziny i dla mnie.
  Serdecznie dziękuje.

 6. beata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o uwolnienię od lęku fobi mysli natrętnych dla mnie i o zdrowie dla mojej rodziny dziękuje z całego serca 

 7. Halina pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie fizyczne dla mnie i przeprowadzenie przez trudny czas pracy w aptece. proszę o Twoje Boże uzdrowienie i wyprowadzenie trudnej sytuacji w rodzinie Marzeny i uzdrowienie dla Krystiana .

 8. Mariola pisze:

  Szczęść Boże,
  Ojcze Danielu błagam o modlitwę za mojego brata Dariusza. Może Jezus uzdrowi go z nieuleczalnej choroby nowotworowej. Wierzę gorąco Ojcze Danielu, że dzięki Twojej i mojej modlitwie odzyska on zdrowie i jeszcze będzie mógł radować się każdym przeżytym dniem.
  Proszę Ojcze Danielu, wesprzyj mnie w modlitwie. Dziękuję

 9. Barbara pisze:

  Ojcze Danielu bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z chorób które mnie trapią i nie pozwalają cieszyć się życiem, serdecznie pozdrawiam Miłość i Miłosierdzie Jezusa.

 10. Magdalena pisze:

  Ojcze Danielu,
  Błagam o modlitwę o uwolnienie z depresji, lęków i nałogów dla naszej rodziny.  Dla Boga nie ma nic niemożliwego.  Chwała Panu za wszystkie dotychczas otrzymane łaski! Proszę również o dobrą pracę dla męża. Bóg zapłać!

 11. Ela pisze:

  Ojcze Danielu,
  Dziękuję za modlitwę. Dziękuję Bogu za otrzymane łaski  dla mnie i mojej rodziny. Chwała Panu.

 12. magda maria zaslona pisze:

  mam tylko Koszalin

 13. magda maria zaslona pisze:

  o joj znów nic nie ma

 14. Marzena pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwę wstawienniczą za mojego brata by został uwolniony z nałogów które nim zawładneły i odnalazł dobrą drogę po której będzie szedł ze spokojem w sercu.

 15. Joanna pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o modlitwe za moje dziecko żeby miał pewność siebie, kolegów w szkole, żeby ufał sobie – prosze Cie o wypowiedź na temat nieśmiałości czy to też jest jakieś zło. Prosze o modlitwe za męża, żeby nie pił i znalazł stałą prace legalnie. 

 16. mariamagdalena pisze:

  ojcze danielu proszę Cię o modlitwę w intencji mojej córeczki ma zeza.dzisiaj dowiedziałam się że będzie miała zabieg korekcji oczu , z całego serca proszę i dziękuję CHWAŁA PANU

 17. Wanda pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji moich synów, łaskę rozeznania ich powołania zgodnego z wolą Boga, kroczenia tą drogą, uwolnienie od zagrożeń duchowych (gry komputerowe, muzyka i in.), aby Pan Bóg stawiał na ich drodze dobrych ludzi. Proszę też o wstawiennictwo w sprawie rozwiązywania problemów finansowych mojej rodziny. Dziękuję Bogu za łaskę dobrej śmierci mojej siostry, za wstawiennictwo i opiekę ojca Pio w wielu sytuacjach życiowych. Bóg zapłać!

 18. Maria pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe wstawiennicza ouzdrowienie z migreny i innych bolow glowy  dla corki ,siebie i meza .O uzdrowienie z depresji i lekow oraz o wyzwolenie z nalogow w naszej rodzinie, zdrowie dla mam. Bog zaplac

 19. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę  za Piotra i Anię ich związek małżeński .Ojcze Danielu proszę Ciebie o modlitwę za nich.Z Panem Bogiem.

 20. Małgorzata pisze:

  Szczęść Boże Ojcze Danielu proszę o modlitwę i wstawiennictwo uproszenia łaski tak bardzo wyczekiwanego potomstwa i o jego zdrowie tak bardzo pragnę zostać matką a mój mąż ojcem

 21. Mariola pisze:

  ojcze Danielu prosze o modlitwe wstawiennicza o laske uzdrowienia z depresji i lekow dla mnie ,o uzdrowienie z migreny dla Meza Krzysztofa i corki Laury.O wyzwolenie z nalogow dla Ryska, Michala, Szymona, Filipa, Andrzeja, Jacka i Angeli i osob znaszych rodzin.Bog zaplac Ogladam wasze spotkania przez internet, gdyz nie mam innych mozliwosci.Ojcze Danielu ale jak sam mowisz nie ma dla Pana Boga zeczy niemozliwych,wiec wierze, ze w Imie Jezusa Bog uslyszy moje wolanie przez Ojca Daniela. Bog zaplac!

 22. Anita Paulina pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Proszę, żeby Matka Boża zlitowała się nade mną, pomimo moiich grzechów. Tyle mam grzechów na sumieniu a strach i wsyd nie pozwalają mi iść do spowiedzi.. Tak strasznie pogubiłam się w życiu i wiem, że sama sobie nie poradzę. Moja dusza jest tak bardzo udręczona. Ufam, że Matka Boza i Pan Jezus wyprostują moje życie i rozwiążą wszystkie węzły, które sama zawiązałam. Błagam o miłosierdzie

 23. Halina pisze:

  Ojcze Danielu.Proszę o modlitwę w swojej intencji, o uzdrowienie mojej odporności i wyleczenie z grzybicy ogólnoustrojowej oraz przyczyn ogromnej słabości i braku sił do normalnego funkcjonowania,uzdrowienie wewnętrzne i przylgnięcie do Boga. Nie mam sił aby przyjechać sama na tę Mszę Świętą .Proszę też o modlitwę o zrealizowanie mojego powołania.

 24. HANNA pisze:

  Ojcze Danielu i cała wspólnoto,gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą do Boga,o uproszenie uzdrowienia z choroby która mnie zaatakowała,która każdego dnia  i nocy boli.Leki się kończą i nic nie pomagają.Staram się co miesiąc uczestniczyć we Mszy uzdrawiającej,ale niestety przed internetem,ponieważ to nierealne na dzień dzisiejszy abym osobiscie uczestniczyła na tej modlitwie.
  Bardzo proszę jeszcze raz.BÓG ZAPŁAĆ.

 25. Halina pisze:

  Ojcze Danielu proszę o wstawiennictwo do pana Boga o zdrowie dla mojego syna ( męczą go sprawy zatok i skrzywienie przegrody nosa, a także skrzywienie kręgosłupa) oraz o udane egzaminy które go czekają. Proszę o to by dostał się na studia i otrzymał pracę. Dla mnie proszę o modlitwę o szczęśliwy zabieg na żołądku.
  Panie Jezu Ufam Tobie.
  Proszę i dziękuję Ojcze Danielu. Szczęść Boże.

 26. maria pisze:

  proszę o modlitwę za mojego syna Radka i Jego rodzinę.Coś się dzieje  ,ma kłopot ,jakby ktoś zaklął. Do czego się nie dotknie nic mu nie wychodzi .Dotyczy to pracy. Ma różne pomysły ,ale gdy tylko zacznie je realizować wszystko się rozpada . Księże Danielu proszę o modlitwę wstawienniczą. mama.

 27. malgorzata pisze:

  Ojcze Danielu z pokorą proszę Cię o modlitwę wstawienniczą  w intencji mojego syna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła 2 o uzdrowienie mojego syna z nerwicy lękowej i jej skutków oraz o potrzebne łaski,Jezu Ufam Tobie- prosi matka

 28. Artur pisze:

  Ojcze Danielu! Wesprzyj mnie w moich modlitwach do Boga. JEZU UFAM TOBIE!

 29. Małgorzata pisze:

  Jezu Miłosierny dziękuję za łaskę uzdrowienia z nowotworu piersi, za opiekę i łaski Ducha Swiętego nad naszą rodziną, proszę o dar mocniejszej wiary dla synów i męża i dla mnie oraz moc świadczenia o niezmierzonej miłości Boga do każdego z nas, nie pozwól oddalić się od Ciebie
  Dziękuję Ojcze Danielu za to że trwasz i dzielisz się z nami miłością Pana

 30. Magdalena pisze:

  Dobry Jezu,  proszę o cud uzdrowienia mojego dziecka, które noszę pod sercem, niech uleczony zostanie rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, chore nerki, jelita i wszystkie stwierdzone powiązane wady, Oddaje mojego synka w Twoje ręce Panie, teraz działaj Ty i Panienka Nasza. Amen

 31. Małgorzata pisze:

  Dziękuję bardzo Panu Bogu za wszelkie łaski,dziękuję za powołanie mojego syna Karola,dziękuję, że drugi mój syn Jakub zdał maturę i dostał się na studia,dziękuję za pracę dla mojego męża.Dziękuję za 28 lat naszego małżeństwa.CHWAŁA PANU.Proszę o modlitwę za Sławka,Lidię,Anię i jej małżeństwo o moją mamę.Panie Boże proszę o Jakuba który uległ wypadkowi .  BÓG ZAPŁAĆ

 32. katarzyna pisze:

  Proszę o miłość spełnioną i dobrego męża

 33. Stanisława pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o dary Ducha Św dla całej naszej rodziny a także o wyjście z nałogów córki i wyleczenie jej z depresji-błagam wstaw się za naszą rodziną

 34. MADZIA pisze:

  OJCZE DANIELU PROSZĘ O MODLITWĘ ZA  NIEPEŁNOSPRAWNEGO ANTOSIA

 35. artur pisze:

  JEZU CHRYSTE, proszę Cię o wsparcie duchowe, finansowe, fizyczne i psychiczne. Wspomóż także mojego syna oraz moich dobroczyńców. KRÓLUJ NAM CHRYSTE!      Artur.

 36. Teresa pisze:

  Ojcze Danielu,proszę o modlitwę uwolnienia dla mnie,moich dzieci, wnuków i rodziców oraz dla osób z którymi moje dzieci się związały,o zdrowie i o wyprostowanie wszystkich naszych ścieżek abyśmy potrafili żyć w Panu Jezusie Chrystusie i z Nim iść przez życie.Bardzo o to proszę Ojcze Danielu i dziękuję.Teresa

 37. Dariusz pisze:

  Ojcze Danielu
  Proszę o modlitwę za całą naszą rodzinę ,  o łaskę uzdrowienia mojej córeczki  która niedowidza i  ma zeza. Dziękuje  Ojcze Danielu  z  całego serca.
  Chwała Panu 

 38. Krystyna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji mojej córki- o łaskę zdania przez nią egzaminów. Jest na skraju załamania nerwowego.  Przed nią ostatni termin egzaminu decydującego o zaliczeni roku.
  Proszę wybłagaj dla niej potrzebne łaski, radość z życia oraz silną wiarę, która będzie dla niej wsparciem dla jej życia, aby Jezus był dla niej jedyną drogą w jej młodym życiu.
  Zatroskana matka.
  Bóg zapłać ojcze Danielu.

 39. Ala pisze:

  Ojcze Danielu Proszę z całego serca o modlitwę za moją mamę, która ma martwicze zapalenie trzustki, oby Bog miłosierny sprawił ,żeby wróciła do zdrowia

 40. lidia pisze:

  Ojcze Danielu błagam o modlitwę o łaske uzdrowienia za zdrowie mojej siostrzenicy Claudii /25 lat/,która ma nowotwór węzłów chłonnych i bardzo cierpi.W tej chwili jest na intensywnym leczeniu.  BÓG ZAPŁAĆ.

 41. Kasia pisze:

  O. Danielu, młoda kobieta, Maria, mężatka i matka, przemiła osoba będąca dawniej koleżanką z pracy mojej mamy, umiera na raka. Chemioterapia i leczenie nie przynoszą skutków, nowotwór ją niszczy, wręcz pożera. Dziś moja mama dostała informację, że pani Marysia bardzo cierpi, boli ją podobno wszystko (w tym wątroba). Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia i życia tej młodej kobiety. Ojcze Danielu, ojciec już wyprosił u Boga łaskę uzdrowienia z nowotworu kobiety z mojego osiedla. Tym razem proszę bardzo o modlitwy ojca o łaskę życia i zdrowia pani Marysi. Dziękuję i szczęść Boże.

 42. MADZIA pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją rodzinę którą dotknęła klęska żywiołowa POWÓDŹ

 43. Krystyna pisze:

  Ojcze Danielu bardzo serdecznie proszę o modlitwę za mojego syna Mateusza o łaskę uzdrowienia dla jego serduszka. Proszę również w intencji męża i syna Dawida o uwolnienie od złego. A dla siebie proszę o wszystkie potrzebne łaski i uwolnienie od wszystkiego złego, lęków i obaw. Ojcze Danielu wysłuchaj mnie bo nie mam już siły. Bóg zapłać.

 44. barbara pisze:

  prosze o modlitwe za Daniela ,o Dary Ducha Sw. i pomoc w dokonaniu wlasciwego wyboru zgodnego z wola Boza.

 45. Ania pisze:

  Szczęść Boże,
  Błagam o modlitwę za mojego syna, który ma 22 lata i oświadczył mi, że nie wierzy w istnienie Boga i przestał chodzić do kościoła. To dobre dziecko, ma dobre serce, aż żal, żeby się marnowało. Mógłby tyle dać z siebie innym… Wszystko jest w stanie wytłumaczyć racjonalnie (siła TULPY, jeśli Ojciec słyszał coś na ten temat), każdy mój argument jest odparty kontrargumentem. Nie wiem co mam robić. Syn ma na imię Patryk.
                                             Bóg zapłać.

 46. barbara pisze:

  prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza o jednosc,milosc i zgode,by nie watpili w Boze Milosierdzie.–za Tadeusza i zone Danuye w depresji–za Roberta uwiklanego w hazard i o nawrocenie.

 47. Anna pisze:

  Ojcze Danielu z całego serca proszę Cię o modlitwę wstawienniczą w intencji o uzdrowienie fizyczne mojego taty oraz o uzdrowienie moich relacji z osobą,  którą bardzo kocham a która mnie zostawiła  proszę o to byśmysię spotkali , byśmy  sobie wszystko wyjaśnili wybaczyli i wrócili do drogi  realizacji marzeń o założeniu szczęśliwej rodziny. Ja nie mam już sił i jestem bliska zwątpienia, tyle się modlę w tej intencji a jest coraz gorzej.
  Proszę ojcze Danielu  i dziękuję