Kochani DobreMedia mają awarię strony spróbujcie włączyć video klikając w ten link:

http://transmisja.czatachowa.pl/tv.html

Kategoria: Ogłoszenia, Spotkania

73 Komentarzy do tej pory

 1. Halina pisze:

  Ojcze Danielu proszę o wstawiennictwo do pana Boga o zdrowie dla mojego syna ( męczą go sprawy zatok i skrzywienie przegrody nosa, a także skrzywienie kręgosłupa) oraz o udane egzaminy które go czekają. Proszę o to by dostał się na studia i otrzymał pracę. Dla mnie proszę o modlitwę o szczęśliwy zabieg na żołądku.
  Panie Jezu Ufam Tobie.
  Proszę i dziękuję Ojcze Danielu. Szczęść Boże.

 2. maria pisze:

  proszę o modlitwę za mojego syna Radka i Jego rodzinę.Coś się dzieje  ,ma kłopot ,jakby ktoś zaklął. Do czego się nie dotknie nic mu nie wychodzi .Dotyczy to pracy. Ma różne pomysły ,ale gdy tylko zacznie je realizować wszystko się rozpada . Księże Danielu proszę o modlitwę wstawienniczą. mama.

 3. malgorzata pisze:

  Ojcze Danielu z pokorą proszę Cię o modlitwę wstawienniczą  w intencji mojego syna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła 2 o uzdrowienie mojego syna z nerwicy lękowej i jej skutków oraz o potrzebne łaski,Jezu Ufam Tobie- prosi matka

 4. Artur pisze:

  Ojcze Danielu! Wesprzyj mnie w moich modlitwach do Boga. JEZU UFAM TOBIE!

 5. Małgorzata pisze:

  Jezu Miłosierny dziękuję za łaskę uzdrowienia z nowotworu piersi, za opiekę i łaski Ducha Swiętego nad naszą rodziną, proszę o dar mocniejszej wiary dla synów i męża i dla mnie oraz moc świadczenia o niezmierzonej miłości Boga do każdego z nas, nie pozwól oddalić się od Ciebie
  Dziękuję Ojcze Danielu za to że trwasz i dzielisz się z nami miłością Pana

 6. Magdalena pisze:

  Dobry Jezu,  proszę o cud uzdrowienia mojego dziecka, które noszę pod sercem, niech uleczony zostanie rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, chore nerki, jelita i wszystkie stwierdzone powiązane wady, Oddaje mojego synka w Twoje ręce Panie, teraz działaj Ty i Panienka Nasza. Amen

 7. Małgorzata pisze:

  Dziękuję bardzo Panu Bogu za wszelkie łaski,dziękuję za powołanie mojego syna Karola,dziękuję, że drugi mój syn Jakub zdał maturę i dostał się na studia,dziękuję za pracę dla mojego męża.Dziękuję za 28 lat naszego małżeństwa.CHWAŁA PANU.Proszę o modlitwę za Sławka,Lidię,Anię i jej małżeństwo o moją mamę.Panie Boże proszę o Jakuba który uległ wypadkowi .  BÓG ZAPŁAĆ

 8. katarzyna pisze:

  Proszę o miłość spełnioną i dobrego męża

 9. Stanisława pisze:

  Ojcze Danielu proszę Cię o dary Ducha Św dla całej naszej rodziny a także o wyjście z nałogów córki i wyleczenie jej z depresji-błagam wstaw się za naszą rodziną

 10. MADZIA pisze:

  OJCZE DANIELU PROSZĘ O MODLITWĘ ZA  NIEPEŁNOSPRAWNEGO ANTOSIA

 11. artur pisze:

  JEZU CHRYSTE, proszę Cię o wsparcie duchowe, finansowe, fizyczne i psychiczne. Wspomóż także mojego syna oraz moich dobroczyńców. KRÓLUJ NAM CHRYSTE!      Artur.

 12. Teresa pisze:

  Ojcze Danielu,proszę o modlitwę uwolnienia dla mnie,moich dzieci, wnuków i rodziców oraz dla osób z którymi moje dzieci się związały,o zdrowie i o wyprostowanie wszystkich naszych ścieżek abyśmy potrafili żyć w Panu Jezusie Chrystusie i z Nim iść przez życie.Bardzo o to proszę Ojcze Danielu i dziękuję.Teresa

 13. Dariusz pisze:

  Ojcze Danielu
  Proszę o modlitwę za całą naszą rodzinę ,  o łaskę uzdrowienia mojej córeczki  która niedowidza i  ma zeza. Dziękuje  Ojcze Danielu  z  całego serca.
  Chwała Panu 

 14. Krystyna pisze:

  Ojcze Danielu, proszę o modlitwę w intencji mojej córki- o łaskę zdania przez nią egzaminów. Jest na skraju załamania nerwowego.  Przed nią ostatni termin egzaminu decydującego o zaliczeni roku.
  Proszę wybłagaj dla niej potrzebne łaski, radość z życia oraz silną wiarę, która będzie dla niej wsparciem dla jej życia, aby Jezus był dla niej jedyną drogą w jej młodym życiu.
  Zatroskana matka.
  Bóg zapłać ojcze Danielu.

 15. Ala pisze:

  Ojcze Danielu Proszę z całego serca o modlitwę za moją mamę, która ma martwicze zapalenie trzustki, oby Bog miłosierny sprawił ,żeby wróciła do zdrowia

 16. lidia pisze:

  Ojcze Danielu błagam o modlitwę o łaske uzdrowienia za zdrowie mojej siostrzenicy Claudii /25 lat/,która ma nowotwór węzłów chłonnych i bardzo cierpi.W tej chwili jest na intensywnym leczeniu.  BÓG ZAPŁAĆ.

 17. Kasia pisze:

  O. Danielu, młoda kobieta, Maria, mężatka i matka, przemiła osoba będąca dawniej koleżanką z pracy mojej mamy, umiera na raka. Chemioterapia i leczenie nie przynoszą skutków, nowotwór ją niszczy, wręcz pożera. Dziś moja mama dostała informację, że pani Marysia bardzo cierpi, boli ją podobno wszystko (w tym wątroba). Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia i życia tej młodej kobiety. Ojcze Danielu, ojciec już wyprosił u Boga łaskę uzdrowienia z nowotworu kobiety z mojego osiedla. Tym razem proszę bardzo o modlitwy ojca o łaskę życia i zdrowia pani Marysi. Dziękuję i szczęść Boże.

 18. MADZIA pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją rodzinę którą dotknęła klęska żywiołowa POWÓDŹ

 19. Krystyna pisze:

  Ojcze Danielu bardzo serdecznie proszę o modlitwę za mojego syna Mateusza o łaskę uzdrowienia dla jego serduszka. Proszę również w intencji męża i syna Dawida o uwolnienie od złego. A dla siebie proszę o wszystkie potrzebne łaski i uwolnienie od wszystkiego złego, lęków i obaw. Ojcze Danielu wysłuchaj mnie bo nie mam już siły. Bóg zapłać.

 20. barbara pisze:

  prosze o modlitwe za Daniela ,o Dary Ducha Sw. i pomoc w dokonaniu wlasciwego wyboru zgodnego z wola Boza.

 21. Ania pisze:

  Szczęść Boże,
  Błagam o modlitwę za mojego syna, który ma 22 lata i oświadczył mi, że nie wierzy w istnienie Boga i przestał chodzić do kościoła. To dobre dziecko, ma dobre serce, aż żal, żeby się marnowało. Mógłby tyle dać z siebie innym… Wszystko jest w stanie wytłumaczyć racjonalnie (siła TULPY, jeśli Ojciec słyszał coś na ten temat), każdy mój argument jest odparty kontrargumentem. Nie wiem co mam robić. Syn ma na imię Patryk.
                                             Bóg zapłać.

 22. barbara pisze:

  prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza o jednosc,milosc i zgode,by nie watpili w Boze Milosierdzie.–za Tadeusza i zone Danuye w depresji–za Roberta uwiklanego w hazard i o nawrocenie.

 23. Anna pisze:

  Ojcze Danielu z całego serca proszę Cię o modlitwę wstawienniczą w intencji o uzdrowienie fizyczne mojego taty oraz o uzdrowienie moich relacji z osobą,  którą bardzo kocham a która mnie zostawiła  proszę o to byśmysię spotkali , byśmy  sobie wszystko wyjaśnili wybaczyli i wrócili do drogi  realizacji marzeń o założeniu szczęśliwej rodziny. Ja nie mam już sił i jestem bliska zwątpienia, tyle się modlę w tej intencji a jest coraz gorzej.
  Proszę ojcze Danielu  i dziękuję