Kochani DobreMedia mają awarię strony spróbujcie włączyć video klikając w ten link:

http://transmisja.czatachowa.pl/tv.html

Kategoria: Ogłoszenia, Spotkania

137 Komentarzy do tej pory

 1. Magdalena pisze:

  Proszę Cię ojcze Danielu o modlitwę o uzdrowienie z nowotworu mojej mamy Bożeny oraz taty Tadeusza oraz o zdrowie dla mnie i całej rodziny. CHWAŁA PANU.

 2. Jola pisze:

  Proszę o łaskę wyjścia z alkoholizmu dla mojego męża i o łaskę szczerego nawrócenia do Pana Jezusa, proszę o uwolnienie go od demonów seksu, alkoholizmu, nikotynizmu, narkomani. Dziękuję Ci Jezu za Twoje łaski, dziękuje Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski za opiekę.

 3. Malgorzata pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji,, o dar wytrwalej modlitwy dla mnie-czyli Małgosi, która jest psychicznie          chora od około 20 lat.                                                                                                     
  Byłam przeklęta na trzy pokolenia przez pewną kobietę. 
  Jestem we wspólnocie ,, galilea''w Chełmie w woj.lubelskim, gdzie w czasie spowiedzi generalnej ksiądz      odciął ode mnie to co się dało. 
  Byłam też u egzorcysty , ale wciąż nie mogę się modlić z ufnością i  nie jestem wytrwała w modlitwie.

 4. mama pisze:

  Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie,jednosc,milosc,zgode,nierozerwalnosc malzenska,cud uzdrowienia,nawrocenia,,powrotu do sakramentow sw. i do siebie–o wyzwolenie Magdy od kochanka i uzdrowienie duchowe–o wyzwolenie Mateusza od mezatki i Grzegorza od kochanki  oraz uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien,zniewolen.

 5. Marzanna pisze:

  Proszę o trzeźwość dla Marcina.
  Mama

 6. sylwia pisze:

  Ojcze prosze o modlitwe za moje małzenstwo, ktore sie rozpada.Daj mi wiele sily zebym mogla walczyc o nie. 

 7. Grażyna pisze:

  Proszę o łaskę wytrwania w trzeżwości dla Karola oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

 8. Jerzy pisze:

  Ojcze! Proszę o modlitwę za moje małżeństwo – rozpada się, nie umiem powstrzymać tego – aby wola Boża wypełniła się wśród nas i aby Jezus był najważniejszy dla nas.

 9. Alicja pisze:

  Blagam o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie za mojego męża Artura, który zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. O pokój jego serca, pokoj w rodzinie i pojednanie z synem. Będę z Wami!!!

 10. Michaela pisze:

  Błagam o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę Macierzyństwa…

 11. mama pisze:

  Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w glebokim kryzysie ,nierozerwalnosc malzenska ,jednosc,milosc ,zgode,cud uzdrowienia ,nawrocenia i powrot do sakramentow sw.–o wyzwolenie Mateusza od mezatki  i Magdy od kochanka.

 12. Stanisława pisze:

  O Danielu prosze Cie aby za Twoim posrednictwem wyprosic u Boga wyjscie z nałogow córki i meza

 13. Wiktoria pisze:

  Ojcze Danielu! Proszę o modlitwę za moją mamę chorą na cukrzycę, o wytrwanie w chorobie, siłę do walczenia z nią. Żeby w końcu stosowała się do zaleceń lekarzy. Proszę także o uwolnienie jej od nerwicy i depresji, poprawę relacji w rodzinie, zdrowie dla wszystkich jej członków, znalezienie dla mnie partnera na studniówkę, dobry wybór studiów i motywację do odchudzania, które jest mi potrzebne. Mam nadzieję, że Bóg wysłucha moich próśb. Amen.

 14. Beata pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia,uwolnienia z nałogów mojego syna,pozytywne rozwiązanie wszystkich moich problemów,zdrowie i miłość w rodzinie oraz Bożą opiekę nad moją rodziną 

 15. agata pisze:

  Ojcze Danielu tak bardzo chce byc na mszy z modlitwa o uwolnienie ,ale od kilku miesiecy tak sie dzieje ze nie moge jechac na taka msze . Pomodl sie za mnie, mojego meza,moje dzieci ,Barego, Radka i moja wnusie zeby Pan Jezus nas uwolnil od zlych duchow, zebysmy mogli oczyscic nasze dusze ze wszystkich grzechow w sakramencie pokuty ,bo ja wiem Ojcze Danielu ze sami sobie nie damy rady..codziennie oddaje moich bliskich Maryji ale prosze polec. ty tez nas wszystkich Panu Jezusowi

 16. pawel pisze:

  ojcze danielu prosze o dobral zone 

 17. Edyta pisze:

  Jezus!
  Proszę Ojców Pustelników o modlitwę w intencji uzdrowienia Siostry Alfredy i mnie za przyczyną Matki Najświętszej podczas pielgrzymki do Lourdes z Ojcem Danielem i oddalenia ataków złych ludzi i złych duchów od nas. Bóg niech wynagrodzi szczególnymi Łaskami Ojców Pustelników. Dziękuję. Z Maryją. Edyta z Siostrą Alfredą z Bydgoszczy

 18. anita pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za mnie jestem chora ,mam nowotwór złośliwy ,abym wyzdrowiała.proszę również o zdrowie dla moich synów i dla mojego męża o opiekę Matki Bożej i Boże  Błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla synów i dla całej mojej rodziny .wierzę że Pan Jezus mnie wysłucha .BÓG ZAPŁAĆ .

 19. PIOTR pisze:

  PROSZĘ O MODLITWĘ O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I UZDROWIENIE I UWOLNIENIE DLA BERNADETY I PIOTRA . BÓG ZAPŁAĆ!

 20. kasia pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji ukonczenia studiow oraz uwolnienia z biernosci i niemocy.  Jezu Ufam Tobie !

 21. Marzanna pisze:

  Proszę o uzdrowienie relacji w naszej rodzinie, o wzrost wiary dla wszystkich i światło na drogach życia.
  Jezu, jesteś Królem! Jezu, jesteś moim Królem! – zatroskana matka, żona i córka.              

 22. Marzena pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji całej naszej rodziny. Wyproś nam łaskę zdrowia, Bożej opieki, silnej woli w dążeniu do dobra i mocnej wiary.

 23. Jadwiga pisze:

  Ojcze Danielu., proszę o modlitwę o moje zdrowie. Choruję od kilku lat na reumatoidalne zapalenie stawów, a teraz doszło jeszcze zwłóknienie lewego płuca. Leki, które biorę niewiele pomagają. Wierzę, że jedynie Jezus mnie uleczy. " Jezusie, synu Dawida ulituj się nade mną"   Proszę również o zdrowie wszystkich moich bliskich , a także o łaskę wiary dla mego syna, Michała. Jezu ufam Tobie.

 24. Agata pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją całą rodzina a w szczegulności za mamę która jest chora już od wielu lat na reumatyzm jest jej bardzo ciężko funkcjonować w codziennym życiu. Ma problemy z poruszaniem a teraz doszły jeszcze problemy z jedzeniem, chodż wiem że nie raz chciala by normalnie pojechać do kościoła w miare funkcjonować ale choroba jej na to nie pozwala pozostaje słuchanie transmisji katolickiego radia podlasia.

 25. jarek pisze:

  Ojcze Danielu  prosze o prawdziwa milosc i dobra zone
   
   
   

 26. Maria pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe wyzwolenia z roznych nalogow dla Ryska,Michala, Angie ;Filipa.O zdrowie  z bolow glowy dla meza i corki oraz wyzdrowieniedla mnie z lekow i depresji.Prosze rowniez o przywrocenia zgody w naszych rodzinach i o uzdrowienie miedzypokoleniowe.

 27. Ewa pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę w uzdrowieniu mnie z nieuleczalnej dla ludzi choroby stwardnieniu rozsianym, wiem ze dla Boga nie ma przeszkód i wierzę w to gorąco, Jezu ufam Tobie.

 28. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę za syna Grzegorza aby znalazł drogę która prowadzi do Pana i ma sens życia .A dla mnie odpowiedz na moje życie odwagę i głos Pana cóż mam robić i jak Go słuchać aby usłyszeć. Z Panem  Bogiem.

 29. Urszula pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moją rodzinę aby Boże błogosławieństwo i Miłosierdzie obficie spływało na nas.Bardzo potrzebujemy Boga w naszej rodzinie-mój mąż -przeklina na kościół i kapłanów ,nie korzysta od wielu lat z sakramentów św., syn ma schizofrenię i dręczenia demoniczne[było rozeznanie]  traci wzrok ,córka ma problemy hormonalne z powodu anoreksji,a ja  jestem tym wszystkim załamana i mam silne lęki o przyszłość.

 30. AGNIESZKA pisze:

  OJCZE DANIELU słucham przez internet kazań i spotkań MSZY ŚW a PAN BÓG  działa .Dzięki łasce bożej mogłam być po raz pierwszy 21 lutego na mszy osobiście było cudownie .jeżeli BÓG pozwoli,to chciałabym całą rodziną jeżdzić jak najczęściej .DZIĘKUJĘ za tak piękną posługę .NICH DOBRY BÓG I MARYJA dodają siły do tak owocnej pracy .PROSZĘ o modlitwę do BOGA za cała moja rodzinę a szczególnie za syna o przemianę serca aby zbliżył się do BOGA .NIECH ŻYJE CHRYSTUS I MARYJA!!!!

 31. cecylia pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę o nawrócenie mojej córki Moniki prośi mama.

 32. Monika pisze:

  Ojcze Danielu, dziękuję Ci za te wspaniałe spotkania modlitewne, za to że na nowo poczułam w sercu miłość Bożą… Proszę Cię z głębi serca o modlitwę za moją kochaną mamę. Zachorowała na nowotwór, lekarze dają małe szansę na wyleczenie. Ona tak bardzo zawierzyła się Bogu i opatrzności Bożej. Siostra Monika

 33. Danuta pisze:

   
   
   
  Ojcze Danielu  proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej rodziny  [męża, syna, córki i mnie] od zła ,które nas nęka- byłoby tego  bardzo dużo do pisania – i od chorób – syna ze schizofrenii i o uzdrowienie oczu ,bo grozi mu ślepota a córki  o uzdrowienie z problemów hormonalnych i żołądkowo jelitowych. Ja modlę się o to już kilkanaście lat -jak dotąd bezskutecznie -wiele też razy wysyłałam prośby  o modlitwy wstawiennicze m. in. do Waszej Wspólnoty i bardzo mnie boli że tyle modlitw  i tak jakby Pan Jezus  nas omijał.Proszę pamiętaj Ojcze Danielu o nas w modlitwie.Danuta
   
   
   

 34. Barbara pisze:

  Ojcze Danielu prosze o modlitwe w intencji mojego meza i mojego syna o laske nawrocenia dla nich. Prosze o dary Ducha Swietego, o gleboka wiare, o zwiazanie Szatana aby nie mogl trzymac ich w niewoli, prosze o pokore dla nich i o zniszczenie pychy i buntu. Jezu ufam Tobie i wierze ze wysluchasz modlitw zanoszonych w mojej intencji.

 35. ola pisze:

  Proszę o modlitwę za moje dzieci i męża  Józefa 

 36. ola pisze:

  Ojcze Danielu proszę o modlitwę za moje dzieci  zaczyna się picie alkoholu  złość atak na modlitwe

 37. Magdalena pisze:

  Ojcze Danielu! Staraliśmy się z mężem rok o dzieciątko – wyniki badań męża, moja diagnoza -wszytko było przeciw. 16 sierpnia 2014 roku po raz pierwszy byliśmy na Mszy Świętej Uzdrowieniowej, którą prowadził Ojciec. Na Mszy prosiłam o potrzebne łaski – 12 września 2014 roku dowiedziałam się że jestem w ciąży. Dziękuję Panu Bogu za ten CUD, kolejny zresztą. Dziękuję Ojcu Danielowi za te wspaniałe, tak potrzebne wszystkim Msze Święte Uzdrowieniowe, Sam Pan Bóg działa tam wielkie cuda a Ojciec Daniel pomaga nam zwykłym ludziom czerpać z Darów Samego Jezusa i Maryi. Wielka szkoda że nie ma  teraz na bieżąco Mszy Świętych w internecie, to takie przykre. Nie wiem dlaczego ich nie ma. Proszę też o gorącą modlitwę za mojego synka, który w styczniu skończy 5 latek – o uzdrowienie go z choroby nerek – wierzę że to będzie kolejny CUD. Niech będzie Pochwalony Bóg Przenajświętszy i Chwała Jezusowi i Maryi.