ZAPIS Wrześniowego Spotkania Otwartego 16.09.2017

Umiłowani Bracia i Siostry ZAPIS ostatniego spotkania otwartego (16 września 2017) można zobaczyć poniżej lub na naszym kanale na YouTube  Temat spotkania: Maryja z Fatimy- piąte Objawienie. Kliknij czytaj całość aby obejrzeć i przeżyć spotkanie z Jezusem i Maryją.

 

 

2 komentarze

  1. ludzie Maryi tylko różaniec może nas ocalić przed błędami Watykanu i prześladowaniu przez masonów chrześcijan.Najwyazniejsze byśmy modlili się do Ducha Świętego!o o dobre rozpoznanie, bo idzie na nas herezja ludzi kościoła hierarchów.Jezus przemawia do nas przez współczesnych także proroków i ostrzega przed grożącym nam zwiedzeniem. To jest czas wielkiego ucisku, wytrwamy tylko będąc blisko Boga i Matki Maryji.Niech nie ustaje modlitwa za kapłanów i hierarchów . Niech Bóg błogosławi. Napominanie i brońmy prawd Bozych

  2. Dziękuję Ojcu za mówienie prawdy, że Bóg jest Miłością czyli zakłada ta miłość napominanie i pokutę ,bez której nie ma Miłosierdzia.Za granicą w kościele głoszona jest straszna herezja, że Bóg jest miłosierny i możesz grzeszyć i tak Ci Jezus przebaczy,Otoź nie przebaczy ani księdzu co głosi fałszywą ewangelie ani temu człowiekowi jeżeli nie okaże żalu!!!!!Ludzie świeccy powinni wziąć ster w swoje ręce, ludzie nowonarodzeni z Ducha i wstać z ławek i powiedzieć nie!!!!! ksiądz się myli Jezus jest BOGIEM także sprawiedliwym.Kaplan który głosi herezję prowadzi ludzi do piekła!! Módlmy się,by przejrzeli i nie dostosowywali się. do lewactwa i ludzi, którzy chcą lekko żyć, bo i tak ci Jezus Bóg przebaczy ..Miliony ludzi idzie wtedy do piekła Jestem apostołem Maryi i nie boje się, że się obraża, nie pozwolę też obrażać Jezusa syna Mojej Matki Maryi.Dzisiaj przyszła do mnie rano z darem łez uzdrawiających.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.